Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

13 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 04 06 2017
2017-06-04
Dystans:
540 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
93 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Zawodnik Koń (nr startowy) Wynik egzaminu
Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (28)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
Zaliczono
Karina Gajda
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Czador (134)
gn. / - / Wałach / San / Rancouver / Cytra / Psalm / Karina Gajda / Patrycja Rzychoń
Zaliczono
Ewa Gajda
BPK
Wigonia M (106)
kaszt. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Wersja M / Pluspunkt / ewa gajda / Sk Moszna
Zaliczono
Wiktoria Dżugaj
Lkj Moszna
Turbud consul (167)
c.gn. / - / Wałach / CON CAPITOL / CONTENDER / STARANDA / STALON / Henryk Polednia / xx
Zaliczono
Paulina Bytnar
BPK
Synaj (7)
kaszt. / - / Wałach / Regiel / Arcus / Sycylia / Arak / Seweryn Hajda / SK Udórz
Zaliczono
Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (80)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
Zaliczono
Marcelina Wolny
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (92)
c.gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Primiera / Wolant / Marcelina Wolny / Leszek Kośnik
Zaliczono
Anna Jędrusik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sexy boy (137)
Kasztanowata / - / Wałach / Sir Balisco / Skadena / Anna Jędrusik / Stadnina Koni Ochaby
Niezaliczono
Justyna Gaczkowska
KJ Royal
Bajka (48)
Siwa / - / Klacz / Basior / Branka / Ryszard Gaczkowski / Agata Plewka
Niezaliczono
Kinga Piechaczek
Soymax Horse Team
Malaga (145)
gn. / - / Klacz / WIKING "W" / FIRST DES TERMES / MALWA / REN / Ren / Anna Holewa-Cosar
Niezaliczono
Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (80)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
Niezaliczono
Justyna Gaczkowska
KJ Royal
Bajka (48)
Siwa / - / Klacz / Basior / Branka / Ryszard Gaczkowski / Agata Plewka
Niezaliczono
Paula Tronina
Soymax Horse Team
Tabasco (41)
kara / - / Wałach / DEMUT / TAMATAWA / Paula Tronina / Kuświk Andrzej
Niezaliczono
Anna Jędrusik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sexy boy (137)
Kasztanowata / - / Wałach / Sir Balisco / Skadena / Anna Jędrusik / Stadnina Koni Ochaby
Niezaliczono
Karolina Jakubczyk
KJ IMPULS Dąbrowa Górnicza
Hipnoza (12)
gniada / - / Klacz / Analog / Hańcza / Marcin Jakubczyk / Stadnina koni w Udorzu
Niezaliczono
Paulina Bytnar
BPK
Synaj (7)
kaszt. / - / Wałach / Regiel / Arcus / Sycylia / Arak / Seweryn Hajda / SK Udórz
Niezaliczono
Adrianna Pala
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Monsun (182)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Teresa Pala / Marta Heblik
Niezaliczono
Anna Badura
Klub Jeździecki Lando
Della Rosa (55)
gn. / - / Klacz / Cannavaros / Cassini I / Sien Lady / Comics / Jan Badura / Aholainen Erja
Niezaliczono
Karina Gajda
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Czador (134)
gn. / - / Wałach / San / Rancouver / Cytra / Psalm / Karina Gajda / Patrycja Rzychoń
Niezaliczono
Paula Tronina
Soymax Horse Team
Tabasco (41)
kara / - / Wałach / DEMUT / TAMATAWA / Paula Tronina / Kuświk Andrzej
Niezaliczono
Kinga Piechaczek
Soymax Horse Team
Malaga (145)
gn. / - / Klacz / WIKING "W" / FIRST DES TERMES / MALWA / REN / Ren / Anna Holewa-Cosar
Niezaliczono
Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (28)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
Przejazd treningowy
Natalia Zając
Ludowy KJ Deresz
Bolivia (81)
gn. / - / Klacz / Placido / Animo / Bajka / Louis / Marcin Zając / Zawiślok
Przejazd treningowy
Marcelina Wolny
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (92)
c.gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Primiera / Wolant / Marcelina Wolny / Leszek Kośnik
Przejazd treningowy
Zuzanna Pawłowska
Klub Jazdy Konnej Elizar
Enigma (33)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Estera / Effendi / Dorota Pawłowska / Kośnik
Przejazd treningowy
Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cantanis (191)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / - / -
Przejazd treningowy
Wiktoria Dżugaj
Lkj Moszna
Turbud consul (167)
c.gn. / - / Wałach / CON CAPITOL / CONTENDER / STARANDA / STALON / Henryk Polednia / xx
Przejazd treningowy
Stanisława Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Shelby evrard z (189)
Siwa / - / Wałach / Chirocco Des Chaines / Lafanta / Stanisława Gawałek / Aurelie Evrard
Przejazd treningowy
Stanisława Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Bella maria (32)
Gniada / - / Klacz / Balloon / Catina / Stanisława Gawałek / Niemcy
Przejazd treningowy
Weronika Poliwoda
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Akbar Angel (39)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Arlin / Aloube Z / Agata Poliwoda / Tomasz Gałczyński
Przejazd treningowy
Karolina Jakubczyk
KJ IMPULS Dąbrowa Górnicza
Hipnoza (12)
gniada / - / Klacz / Analog / Hańcza / Marcin Jakubczyk / Stadnina koni w Udorzu
Eliminacja
Klara Gierek
JKS DESANT
Prima aprilis w (122)
siw / - / Klacz / Desant / Prunelka / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Eliminacja
20
1-2
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (28)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
Zaliczono
17
1-2
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Czador (134)
gn. / - / Wałach / San / Rancouver / Cytra / Psalm / Karina Gajda / Patrycja Rzychoń
Zaliczono
10
3-5
Wigonia M (106)
kaszt. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Wersja M / Pluspunkt / ewa gajda / Sk Moszna
Zaliczono
16
3-5
Turbud consul (167)
c.gn. / - / Wałach / CON CAPITOL / CONTENDER / STARANDA / STALON / Henryk Polednia / xx
Zaliczono
Synaj (7)
kaszt. / - / Wałach / Regiel / Arcus / Sycylia / Arak / Seweryn Hajda / SK Udórz
Zaliczono
21
6-7
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (80)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
Zaliczono
12
6-7
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (92)
c.gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Primiera / Wolant / Marcelina Wolny / Leszek Kośnik
Zaliczono
24
8-10
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sexy boy (137)
Kasztanowata / - / Wałach / Sir Balisco / Skadena / Anna Jędrusik / Stadnina Koni Ochaby
Niezaliczono
11
8-10
Bajka (48)
Siwa / - / Klacz / Basior / Branka / Ryszard Gaczkowski / Agata Plewka
Niezaliczono
3
8-10
Soymax Horse Team
Malaga (145)
gn. / - / Klacz / WIKING "W" / FIRST DES TERMES / MALWA / REN / Ren / Anna Holewa-Cosar
Niezaliczono
19
11-13
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (80)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
Niezaliczono
13
11-13
Bajka (48)
Siwa / - / Klacz / Basior / Branka / Ryszard Gaczkowski / Agata Plewka
Niezaliczono
4
11-13
Soymax Horse Team
Tabasco (41)
kara / - / Wałach / DEMUT / TAMATAWA / Paula Tronina / Kuświk Andrzej
Niezaliczono
26
14
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sexy boy (137)
Kasztanowata / - / Wałach / Sir Balisco / Skadena / Anna Jędrusik / Stadnina Koni Ochaby
Niezaliczono
23
15-17
KJ IMPULS Dąbrowa Górnicza
Hipnoza (12)
gniada / - / Klacz / Analog / Hańcza / Marcin Jakubczyk / Stadnina koni w Udorzu
Niezaliczono
8
15-17
Synaj (7)
kaszt. / - / Wałach / Regiel / Arcus / Sycylia / Arak / Seweryn Hajda / SK Udórz
Niezaliczono
2
15-17
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Monsun (182)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Teresa Pala / Marta Heblik
Niezaliczono
27
18
Klub Jeździecki Lando
Della Rosa (55)
gn. / - / Klacz / Cannavaros / Cassini I / Sien Lady / Comics / Jan Badura / Aholainen Erja
Niezaliczono
15
19
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Czador (134)
gn. / - / Wałach / San / Rancouver / Cytra / Psalm / Karina Gajda / Patrycja Rzychoń
Niezaliczono
6
20
Soymax Horse Team
Tabasco (41)
kara / - / Wałach / DEMUT / TAMATAWA / Paula Tronina / Kuświk Andrzej
Niezaliczono
5
21
Soymax Horse Team
Malaga (145)
gn. / - / Klacz / WIKING "W" / FIRST DES TERMES / MALWA / REN / Ren / Anna Holewa-Cosar
Niezaliczono
22 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (28)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
Zaliczono
30 (T)
Ludowy KJ Deresz
Bolivia (81)
gn. / - / Klacz / Placido / Animo / Bajka / Louis / Marcin Zając / Zawiślok
Zaliczono
14 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (92)
c.gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Primiera / Wolant / Marcelina Wolny / Leszek Kośnik
Zaliczono
31 (T)
Klub Jazdy Konnej Elizar
Enigma (33)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Estera / Effendi / Dorota Pawłowska / Kośnik
Zaliczono
29 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cantanis (191)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / - / -
Zaliczono
18 (T)
Turbud consul (167)
c.gn. / - / Wałach / CON CAPITOL / CONTENDER / STARANDA / STALON / Henryk Polednia / xx
Zaliczono
1 (T)
Klub Jazdy Konnej Elizar
Shelby evrard z (189)
Siwa / - / Wałach / Chirocco Des Chaines / Lafanta / Stanisława Gawałek / Aurelie Evrard
Niezaliczono
32 (T)
Klub Jazdy Konnej Elizar
Bella maria (32)
Gniada / - / Klacz / Balloon / Catina / Stanisława Gawałek / Niemcy
Niezaliczono
28 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Akbar Angel (39)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Arlin / Aloube Z / Agata Poliwoda / Tomasz Gałczyński
Niezaliczono
25
Elim
KJ IMPULS Dąbrowa Górnicza
Hipnoza (12)
gniada / - / Klacz / Analog / Hańcza / Marcin Jakubczyk / Stadnina koni w Udorzu
7
Elim
JKS DESANT
Prima aprilis w (122)
siw / - / Klacz / Desant / Prunelka / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl