Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

7 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
2019-10-19
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
390 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
72 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Łukasz Szustorowski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Zuzanna Muc
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Young Lady (68)
siwa / - / Klacz / Cambridge / Caletto I / G-Christine / Carolus / Michał Zdebel / -
0.0 52.48s 100.00 zł
2 Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (60)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
0.0 55.76s 90.00 zł
3 Kaja Fiedeń
Bez Przynależności Klubowej O P O
Emar (88)
kaszt. / - / Wałach / Maram / Aram / Ethel / Luron / Agnieszka Czekaj / -
0.0 56.00s 80.00 zł
4 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (81)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Roland Kosmol / Friedrich Niemeyer
0.0 56.74s 70.00 zł
5 Maja Bromboszcz
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Awangarda "W" (37)
c.gn. / - / Klacz / Desant / Lando / Alexandria Ex Turbud Aria / Carenzo / Adam Bromboszcz / Waldemar Wojtczka
0.0 57.40s 50.00 zł
6 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (24)
bul. / - / Klacz / Baksik / Misterka / Mindanao / - / -
0.0 58.01s 30.00 zł
7 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Surinam (13)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / - / -
0.0 58.22s 30.00 zł
8 Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Powiew (29)
kara / - / Ogier / Czar / Lwów / Prowansja / Gluosnis / Marcin Olszowski / Andrzej Przeczewski
0.0 58.72s
9 Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (19)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
0.0 59.97s
10 Kinga Drewniany
Bez Przynależności Klubowej S L A
Johny Walker (8)
gn. / - / Wałach / Roland / Ramiro`S Son Ii / Juta / Stelvio / Grzegorz Drewniany / Remigiusz Makowski
0.0 60.95s
11 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (101)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 61.22s
12 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (76)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
0.0 61.33s
13 Katarzyna Cieślińska
AWF Katowice
Sabra (22)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
0.0 61.60s
14 Kinga Sikorska
KJ Zbrosławice
H'Baccard (46)
Gniada / - / Wałach / Baldini Ii / Hrabianka / - / Bogdanowicz Władysław
0.0 62.80s
15 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Don Vito (127)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 63.02s
16 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (69)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 63.47s
17 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (53)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
0.0 63.52s
18 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (90)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
0.0 63.79s
19-20 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (9)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
0.0 63.94s
19-20 Julia Wieczorek
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (21)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / - / BOROWSKA MARTYNA
0.0 63.94s
21 Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Numeris One (78)
gn. / - / Klacz / Numero Uno / Achill-Libero H / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / - / -
0.0 64.48s
22 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Inspiracja W (72)
sk.gn. / - / Klacz / Contendor / Contendro / Iliada / Inkinatus / Agnieszka Kabiesz / -
0.0 68.98s
23 Zuzanna Zejer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (1)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
1.0 72.86s
24 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (63)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / ADAM PRAŻUCH / STADNINA KONI PRUDNIK
4.0 52.05s
25 Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (25)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
4.0 56.47s
26 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
L-Quick Jump (97)
gn. / - / Klacz / Quality / Quinar / La Greta / Celano / Halina Remisz / Zbigniew Szumlakowski
4.0 57.22s
27 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (65)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
4.0 58.04s
28 Agnieszka Krupińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ramino (74)
gn. / - / Wałach / Etos / Lascadell / Roza / Rancouver / Agnieszka Krupińska / -
4.0 58.75s
29 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (92)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
4.0 59.24s
30 Emilia Kolaniak
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Ikra (89)
kaszt. / - / Klacz / Alvarez 17 / Alexis Z / Istna / Rambo / Nagrodzka Katarzyna / Huzar Roman
4.0 59.88s
31 Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Midos (38)
siwa / - / Wałach / Calderon / Carolus / Madame / Rubin / Andrzej Knapczyk / -
4.0 62.97s
32 Zuzanna Klak
ASK Świerklaniec
Cartogran's Star (45)
siwa / - / Klacz / Cartogran / Carthago / Quanne / Quantas / Sebastian i Bożena Klak / Gestuet Lewitz
4.0 69.18s
33 Wioletta Karpińska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Orion (67)
kara / - / Wałach / Lord Oder I / Oder / Orawka / Arak / MARCIN OLSZOWSKI / -
4.0 70.87s
34 Marek Czaja
Bez Przynależności Klubowej S L A
Zargo (31)
c.gn. / - / Wałach / Domel / Lagrain / Zięba / Sekat / Marek Czaja / Staniek Diter
12.0 58.12s
Eliminacja Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (52)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
Eliminacja Agnieszka Szynkolewska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Wiki (16)
gn. / - / Klacz / Landino / Landgraf I / Whoopy / Weinberg / Jakub Freitag / -
Przejazd treningowy Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (52)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 56.32s
Przejazd treningowy Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (65)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
0.0 58.05s
Przejazd treningowy Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (90)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
0.0 62.36s
Przejazd treningowy Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (53)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
0.0 64.47s
Przejazd treningowy Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Numeris One (78)
gn. / - / Klacz / Numero Uno / Achill-Libero H / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / - / -
0.0 64.78s
Przejazd treningowy Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (63)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / ADAM PRAŻUCH / STADNINA KONI PRUDNIK
4.0 55.24s
Przejazd treningowy Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Surinam (13)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / - / -
4.0 56.22s
Przejazd treningowy Katarzyna Cieślińska
AWF Katowice
Sabra (22)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
4.0 57.09s
Przejazd treningowy Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (9)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
4.0 61.73s
Przejazd treningowy Agnieszka Krupińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ramino (74)
gn. / - / Wałach / Etos / Lascadell / Roza / Rancouver / Agnieszka Krupińska / -
12.0 59.36s
30
1
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Young Lady (68)
siwa / - / Klacz / Cambridge / Caletto I / G-Christine / Carolus / Michał Zdebel / -
0.0 / 52.48s
100.00 zł
8
2
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (60)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
0.0 / 55.76s
90.00 zł
45
3
Bez Przynależności Klubowej O P O
Emar (88)
kaszt. / - / Wałach / Maram / Aram / Ethel / Luron / Agnieszka Czekaj / -
0.0 / 56.00s
80.00 zł
49
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (81)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Roland Kosmol / Friedrich Niemeyer
0.0 / 56.74s
70.00 zł
17
5
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Awangarda "W" (37)
c.gn. / - / Klacz / Desant / Lando / Alexandria Ex Turbud Aria / Carenzo / Adam Bromboszcz / Waldemar Wojtczka
0.0 / 57.40s
50.00 zł
2
6
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (24)
bul. / - / Klacz / Baksik / Misterka / Mindanao / - / -
0.0 / 58.01s
30.00 zł
35
7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Surinam (13)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / - / -
0.0 / 58.22s
30.00 zł
40
8
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Powiew (29)
kara / - / Ogier / Czar / Lwów / Prowansja / Gluosnis / Marcin Olszowski / Andrzej Przeczewski
0.0 / 58.72s
48
9
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (19)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
0.0 / 59.97s
18
10
Bez Przynależności Klubowej S L A
Johny Walker (8)
gn. / - / Wałach / Roland / Ramiro`S Son Ii / Juta / Stelvio / Grzegorz Drewniany / Remigiusz Makowski
0.0 / 60.95s
42
11
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (101)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 / 61.22s
24
12
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (76)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
0.0 / 61.33s
11
13
Sabra (22)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
0.0 / 61.60s
44
14
KJ Zbrosławice
H'Baccard (46)
Gniada / - / Wałach / Baldini Ii / Hrabianka / - / Bogdanowicz Władysław
0.0 / 62.80s
29
15
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Don Vito (127)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 / 63.02s
43
16
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (69)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 63.47s
32
17
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (53)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
0.0 / 63.52s
20
18
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (90)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
0.0 / 63.79s
21
19-20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (9)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
0.0 / 63.94s
25
19-20
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (21)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / - / BOROWSKA MARTYNA
0.0 / 63.94s
39
21
Klub Jeździecki Zbrosławice
Numeris One (78)
gn. / - / Klacz / Numero Uno / Achill-Libero H / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / - / -
0.0 / 64.48s
26
22
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Inspiracja W (72)
sk.gn. / - / Klacz / Contendor / Contendro / Iliada / Inkinatus / Agnieszka Kabiesz / -
0.0 / 68.98s
28
23
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (1)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
1.0 / 72.86s
14
24
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (63)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / ADAM PRAŻUCH / STADNINA KONI PRUDNIK
4.0 / 52.05s
7
25
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (25)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
4.0 / 56.47s
38
26
Klub Jeździecki Zbrosławice
L-Quick Jump (97)
gn. / - / Klacz / Quality / Quinar / La Greta / Celano / Halina Remisz / Zbigniew Szumlakowski
4.0 / 57.22s
4
27
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (65)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
4.0 / 58.04s
34
28
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ramino (74)
gn. / - / Wałach / Etos / Lascadell / Roza / Rancouver / Agnieszka Krupińska / -
4.0 / 58.75s
1
29
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (92)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
4.0 / 59.24s
46
30
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Ikra (89)
kaszt. / - / Klacz / Alvarez 17 / Alexis Z / Istna / Rambo / Nagrodzka Katarzyna / Huzar Roman
4.0 / 59.88s
3
31
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Midos (38)
siwa / - / Wałach / Calderon / Carolus / Madame / Rubin / Andrzej Knapczyk / -
4.0 / 62.97s
47
32
ASK Świerklaniec
Cartogran's Star (45)
siwa / - / Klacz / Cartogran / Carthago / Quanne / Quantas / Sebastian i Bożena Klak / Gestuet Lewitz
4.0 / 69.18s
27
33
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Orion (67)
kara / - / Wałach / Lord Oder I / Oder / Orawka / Arak / MARCIN OLSZOWSKI / -
4.0 / 70.87s
15
34
Bez Przynależności Klubowej S L A
Zargo (31)
c.gn. / - / Wałach / Domel / Lagrain / Zięba / Sekat / Marek Czaja / Staniek Diter
12.0 / 58.12s
12
Elim
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (52)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
5
Elim
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Wiki (16)
gn. / - / Klacz / Landino / Landgraf I / Whoopy / Weinberg / Jakub Freitag / -
52 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (52)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 / 56.32s
6 (T)
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (65)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
0.0 / 58.05s
22 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (90)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
0.0 / 62.36s
33 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (53)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
0.0 / 64.47s
41 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Numeris One (78)
gn. / - / Klacz / Numero Uno / Achill-Libero H / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / - / -
0.0 / 64.78s
16 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (63)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / ADAM PRAŻUCH / STADNINA KONI PRUDNIK
4.0 / 55.24s
37 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Surinam (13)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / - / -
4.0 / 56.22s
13 (T)
Sabra (22)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
4.0 / 57.09s
23 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (9)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
4.0 / 61.73s
36 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ramino (74)
gn. / - / Wałach / Etos / Lascadell / Roza / Rancouver / Agnieszka Krupińska / -
12.0 / 59.36s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl