Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-19
2019-10-19
Wysokość przeszkód:
110 cm
Dystans:
400 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
74 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Łukasz Szustorowski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Zuzanna Muc
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Young Lady (68)
siwa / - / Klacz / Cambridge / Caletto I / G-Christine / Carolus / Michał Zdebel / -
0.0 57.37s 150.00 zł
2 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Taksi (5)
gn. / - / Klacz / Cruzeiro L / Carpaccio / Tara / Cenzus / - / -
0.0 59.46s 130.00 zł
3 Anna Kulawik
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Niwar (96)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Ewelina Kulawik / Dariusz Mantaj
0.0 61.00s 100.00 zł
4 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
L-Quick Jump (97)
gn. / - / Klacz / Quality / Quinar / La Greta / Celano / Halina Remisz / Zbigniew Szumlakowski
0.0 62.44s 80.00 zł
5 Katarzyna Bomba
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (112)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
0.0 64.12s 50.00 zł
6 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Don Vito (127)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 65.43s 40.00 zł
7 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cantanis (70)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Dariusz Kluska / Jakub Rogacki
0.0 68.11s 30.00 zł
8 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (55)
gn. / - / Wałach / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / - / -
0.0 69.03s
9 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (10)
siwa / - / Wałach / Cassini I / Capitol I / Farina Xv / Lacapo / Dominika Raczkowska / -
0.0 73.63s
10 Kinga Drewniany
Bez Przynależności Klubowej S L A
Johny Walker (8)
gn. / - / Wałach / Roland / Ramiro`S Son Ii / Juta / Stelvio / Grzegorz Drewniany / Remigiusz Makowski
4.0 58.00s
11 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gemini 2 (109)
kaszt. / - / Wałach / Goethe / Grosso Z / Candy / Pablo / Katarzyna Borowczak / Johann Schinhan
4.0 59.95s
12 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (101)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
4.0 64.11s
13 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (76)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
4.0 64.57s
14 Zuzanna Zejer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (1)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
4.0 72.51s
15 Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Powiew (29)
kara / - / Ogier / Czar / Lwów / Prowansja / Gluosnis / Marcin Olszowski / Andrzej Przeczewski
8.0 65.26s
16 Julia Wieczorek
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (21)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / - / BOROWSKA MARTYNA
11.0 82.67s
17 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Inspiracja W (72)
sk.gn. / - / Klacz / Contendor / Contendro / Iliada / Inkinatus / Agnieszka Kabiesz / -
12.0 86.30s
18 Wioletta Karpińska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Orion (67)
kara / - / Wałach / Lord Oder I / Oder / Orawka / Arak / MARCIN OLSZOWSKI / -
16.0 68.04s
19 Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (19)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
21.0 108.19s
Eliminacja Maja Bromboszcz
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Awangarda "W" (37)
c.gn. / - / Klacz / Desant / Lando / Alexandria Ex Turbud Aria / Carenzo / Adam Bromboszcz / Waldemar Wojtczka
Eliminacja Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (69)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
10
1
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Young Lady (68)
siwa / - / Klacz / Cambridge / Caletto I / G-Christine / Carolus / Michał Zdebel / -
0.0 / 57.37s
150.00 zł
21
2
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Taksi (5)
gn. / - / Klacz / Cruzeiro L / Carpaccio / Tara / Cenzus / - / -
0.0 / 59.46s
130.00 zł
17
3
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Niwar (96)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Ewelina Kulawik / Dariusz Mantaj
0.0 / 61.00s
100.00 zł
12
4
Klub Jeździecki Zbrosławice
L-Quick Jump (97)
gn. / - / Klacz / Quality / Quinar / La Greta / Celano / Halina Remisz / Zbigniew Szumlakowski
0.0 / 62.44s
80.00 zł
16
5
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (112)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
0.0 / 64.12s
50.00 zł
9
6
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Don Vito (127)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 / 65.43s
40.00 zł
22
7
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cantanis (70)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Dariusz Kluska / Jakub Rogacki
0.0 / 68.11s
30.00 zł
18
8
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (55)
gn. / - / Wałach / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / - / -
0.0 / 69.03s
20
9
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (10)
siwa / - / Wałach / Cassini I / Capitol I / Farina Xv / Lacapo / Dominika Raczkowska / -
0.0 / 73.63s
4
10
Bez Przynależności Klubowej S L A
Johny Walker (8)
gn. / - / Wałach / Roland / Ramiro`S Son Ii / Juta / Stelvio / Grzegorz Drewniany / Remigiusz Makowski
4.0 / 58.00s
14
11
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gemini 2 (109)
kaszt. / - / Wałach / Goethe / Grosso Z / Candy / Pablo / Katarzyna Borowczak / Johann Schinhan
4.0 / 59.95s
15
12
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (101)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
4.0 / 64.11s
6
13
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (76)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
4.0 / 64.57s
8
14
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (1)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
4.0 / 72.51s
13
15
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Powiew (29)
kara / - / Ogier / Czar / Lwów / Prowansja / Gluosnis / Marcin Olszowski / Andrzej Przeczewski
8.0 / 65.26s
5
16
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (21)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / - / BOROWSKA MARTYNA
11.0 / 82.67s
1
17
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Inspiracja W (72)
sk.gn. / - / Klacz / Contendor / Contendro / Iliada / Inkinatus / Agnieszka Kabiesz / -
12.0 / 86.30s
7
18
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Orion (67)
kara / - / Wałach / Lord Oder I / Oder / Orawka / Arak / MARCIN OLSZOWSKI / -
16.0 / 68.04s
11
19
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (19)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
21.0 / 108.19s
3
Elim
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Awangarda "W" (37)
c.gn. / - / Klacz / Desant / Lando / Alexandria Ex Turbud Aria / Carenzo / Adam Bromboszcz / Waldemar Wojtczka
2
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (69)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl