Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-10-20
2019-10-20
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
350 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
65 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Łukasz Szustorowski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Kinga Drewniany
Bez Przynależności Klubowej S L A
Johny Walker (8)
gn. / - / Wałach / Roland / Ramiro`S Son Ii / Juta / Stelvio / Grzegorz Drewniany / Remigiusz Makowski
0.0 52.10s 100.00 zł
2 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (9)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
0.0 52.32s 90.00 zł
3 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (93)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
0.0 53.36s 80.00 zł
4 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
L-Quick Jump (97)
gn. / - / Klacz / Quality / Quinar / La Greta / Celano / Halina Remisz / Zbigniew Szumlakowski
0.0 53.61s 70.00 zł
5 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Surinam (13)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / - / -
0.0 53.90s 50.00 zł
6 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (52)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 53.94s 30.00 zł
7 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (76)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
0.0 54.30s 30.00 zł
8 Amelia Kula
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Normandia (14)
gn. / - / Klacz / Czumen K / Ariados / Nowela / Pengo / - / -
0.0 56.01s
9 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drago (129)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Aleksandra Respondek / Pol
0.0 56.17s
10 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (81)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Roland Kosmol / Friedrich Niemeyer
0.0 56.43s
11 Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (19)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
0.0 56.57s
12 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ibiza (56)
siwa / - / Klacz / Lascadell / Landgraf I / Izoklina / Orkisz / Izabella Żyglicka / Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp.z o.o.
0.0 57.11s
13 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (69)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 57.20s
14 Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Numeris One (78)
gn. / - / Klacz / Numero Uno / Achill-Libero H / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / - / -
0.0 57.42s
15 Martyna Osior
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Horyłka (126)
kaszt. / - / Klacz / Jaśmin / Frazes / H-Gracja / Rumianek / Anna Nowak / -
0.0 58.71s
16 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (53)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
0.0 58.99s
17 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (92)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 64.24s
18 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (24)
bul. / - / Klacz / Baksik / Misterka / Mindanao / - / -
4.0 53.13s
19 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Arkada (59)
c.gn. / - / Klacz / Pauillac De Meia Lua / Jalisco B / Arkadia / Czad / Agnieszka Beberok-Surowiec / -
4.0 56.45s
20 Katarzyna Cieślińska
AWF Katowice
Sabra (22)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
4.0 58.26s
21 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cuerly Sue (130)
gn. / - / Klacz / Contender / Calypso I I / Hanaria / Corleone / A. Walaszek / -
4.0 61.72s
22 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Inspiracja W (72)
sk.gn. / - / Klacz / Contendor / Contendro / Iliada / Inkinatus / Agnieszka Kabiesz / -
5.0 66.79s
23 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Sigma (3)
gn. / - / Klacz / Analog / Lando / Sinez / Lansjer L / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
6.0 70.05s
24 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Hamada (4)
kaszt. / - / Klacz / Hetman / Trawant / Hańcza / Grey / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
7.0 75.63s
25 Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (60)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
8.0 54.12s
26 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (65)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
8.0 56.72s
27 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (90)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
8.0 56.73s
28 Agnieszka Krupińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ramino (74)
gn. / - / Wałach / Etos / Lascadell / Roza / Rancouver / Agnieszka Krupińska / -
8.0 60.93s
29 Zuzanna Zejer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (1)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
9.0 66.12s
30 Sonia Schwalbe
Klub Jeździecki DERA
Medyna (73)
kaszt.w siw. / - / Klacz / Mywill / Goodwill / Milesza / Damon / Piotr Zdybowicz / Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
10.0 69.02s
31 Julia Wieczorek
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (21)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / - / BOROWSKA MARTYNA
11.0 73.91s
32 Natalia Nosal
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (110)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / Anna Nowak / Marek Siwiec
12.0 52.32s
33 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (77)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
12.0 59.33s
34 Martyna Osior
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hyrda (125)
siwa / - / Klacz / Garson / Kwartet (Ex Quatuor Charriere) / Hewea / Fapsort / anna nowak / majchrzak janusz
16.0 78.06s
35 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (53)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
21.0 81.18s
Przejazd treningowy Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (81)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Roland Kosmol / Friedrich Niemeyer
0.0 52.81s
Przejazd treningowy Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (65)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
0.0 55.53s
Przejazd treningowy Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (90)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
0.0 55.81s
Przejazd treningowy Sonia Schwalbe
Klub Jeździecki DERA
Medyna (73)
kaszt.w siw. / - / Klacz / Mywill / Goodwill / Milesza / Damon / Piotr Zdybowicz / Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
0.0 59.36s
Przejazd treningowy Agnieszka Krupińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ramino (74)
gn. / - / Wałach / Etos / Lascadell / Roza / Rancouver / Agnieszka Krupińska / -
0.0 60.69s
Przejazd treningowy Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (92)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 62.88s
Przejazd treningowy Katarzyna Cieślińska
AWF Katowice
Sabra (22)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
4.0 57.98s
Przejazd treningowy Natalia Nosal
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (110)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / Anna Nowak / Marek Siwiec
8.0 51.93s
Rezygnacja Amelia Kula
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Normandia (14)
gn. / - / Klacz / Czumen K / Ariados / Nowela / Pengo / - / -
30
1
Bez Przynależności Klubowej S L A
Johny Walker (8)
gn. / - / Wałach / Roland / Ramiro`S Son Ii / Juta / Stelvio / Grzegorz Drewniany / Remigiusz Makowski
0.0 / 52.10s
100.00 zł
32
2
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (9)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
0.0 / 52.32s
90.00 zł
39
3
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (93)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
0.0 / 53.36s
80.00 zł
43
4
Klub Jeździecki Zbrosławice
L-Quick Jump (97)
gn. / - / Klacz / Quality / Quinar / La Greta / Celano / Halina Remisz / Zbigniew Szumlakowski
0.0 / 53.61s
70.00 zł
23
5
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Surinam (13)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / - / -
0.0 / 53.90s
50.00 zł
13
6
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (52)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 / 53.94s
30.00 zł
33
7
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (76)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
0.0 / 54.30s
30.00 zł
19
8
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Normandia (14)
gn. / - / Klacz / Czumen K / Ariados / Nowela / Pengo / - / -
0.0 / 56.01s
42
9
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drago (129)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Aleksandra Respondek / Pol
0.0 / 56.17s
29
10
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (81)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Roland Kosmol / Friedrich Niemeyer
0.0 / 56.43s
38
11
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (19)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
0.0 / 56.57s
5
12
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ibiza (56)
siwa / - / Klacz / Lascadell / Landgraf I / Izoklina / Orkisz / Izabella Żyglicka / Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp.z o.o.
0.0 / 57.11s
41
13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (69)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 57.20s
40
14
Klub Jeździecki Zbrosławice
Numeris One (78)
gn. / - / Klacz / Numero Uno / Achill-Libero H / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / - / -
0.0 / 57.42s
10
15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Horyłka (126)
kaszt. / - / Klacz / Jaśmin / Frazes / H-Gracja / Rumianek / Anna Nowak / -
0.0 / 58.71s
44
16
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (53)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
0.0 / 58.99s
1
17
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (92)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 / 64.24s
4
18
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (24)
bul. / - / Klacz / Baksik / Misterka / Mindanao / - / -
4.0 / 53.13s
3
19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Arkada (59)
c.gn. / - / Klacz / Pauillac De Meia Lua / Jalisco B / Arkadia / Czad / Agnieszka Beberok-Surowiec / -
4.0 / 56.45s
7
20
Sabra (22)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
4.0 / 58.26s
37
21
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cuerly Sue (130)
gn. / - / Klacz / Contender / Calypso I I / Hanaria / Corleone / A. Walaszek / -
4.0 / 61.72s
35
22
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Inspiracja W (72)
sk.gn. / - / Klacz / Contendor / Contendro / Iliada / Inkinatus / Agnieszka Kabiesz / -
5.0 / 66.79s
16
23
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Sigma (3)
gn. / - / Klacz / Analog / Lando / Sinez / Lansjer L / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
6.0 / 70.05s
45
24
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Hamada (4)
kaszt. / - / Klacz / Hetman / Trawant / Hańcza / Grey / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
7.0 / 75.63s
6
25
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (60)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
8.0 / 54.12s
18
26
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (65)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
8.0 / 56.72s
15
27
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (90)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
8.0 / 56.73s
22
28
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ramino (74)
gn. / - / Wałach / Etos / Lascadell / Roza / Rancouver / Agnieszka Krupińska / -
8.0 / 60.93s
36
29
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (1)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
9.0 / 66.12s
26
30
Klub Jeździecki DERA
Medyna (73)
kaszt.w siw. / - / Klacz / Mywill / Goodwill / Milesza / Damon / Piotr Zdybowicz / Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
10.0 / 69.02s
34
31
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (21)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / - / BOROWSKA MARTYNA
11.0 / 73.91s
12
32
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (110)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / Anna Nowak / Marek Siwiec
12.0 / 52.32s
11
33
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (77)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
12.0 / 59.33s
46
34
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hyrda (125)
siwa / - / Klacz / Garson / Kwartet (Ex Quatuor Charriere) / Hewea / Fapsort / anna nowak / majchrzak janusz
16.0 / 78.06s
27
35
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (53)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
21.0 / 81.18s
31 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (81)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Roland Kosmol / Friedrich Niemeyer
0.0 / 52.81s
20 (T)
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (65)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
0.0 / 55.53s
17 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (90)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
0.0 / 55.81s
28 (T)
Klub Jeździecki DERA
Medyna (73)
kaszt.w siw. / - / Klacz / Mywill / Goodwill / Milesza / Damon / Piotr Zdybowicz / Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
0.0 / 59.36s
24 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ramino (74)
gn. / - / Wałach / Etos / Lascadell / Roza / Rancouver / Agnieszka Krupińska / -
0.0 / 60.69s
2 (T)
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (92)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 / 62.88s
9 (T)
Sabra (22)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
4.0 / 57.98s
14 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (110)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / Anna Nowak / Marek Siwiec
8.0 / 51.93s
21 (T)
Rez
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Normandia (14)
gn. / - / Klacz / Czumen K / Ariados / Nowela / Pengo / - / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl