Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

19 - P, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-10-20
2019-10-20
Wysokość przeszkód:
110 cm
Dystans:
300 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
56 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Łukasz Szustorowski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty karne
FAZA 1
Czas
FAZA 1
Punkty karne
FAZA 2
Czas
FAZA 2
Nagroda
1 Zuzanna Muc
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Young Lady (68)
siwa / - / Klacz / Cambridge / Caletto I / G-Christine / Carolus / Michał Zdebel / -
0.0 45.14s 0.0 22.58s 150.00 zł
2 Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dominacja (128)
kaszt. / - / Klacz / Mag / Empik / Dolce Vita / Veloce De Favi / Aleksandra Kosmol / Stadnina Koni Prudnik
0.0 44.69s 0.0 23.01s 130.00 zł
3 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
L-Quick Jump (97)
gn. / - / Klacz / Quality / Quinar / La Greta / Celano / Halina Remisz / Zbigniew Szumlakowski
0.0 42.43s 0.0 23.22s 100.00 zł
4 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Sigma (3)
gn. / - / Klacz / Analog / Lando / Sinez / Lansjer L / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
0.0 44.57s 0.0 23.30s 80.00 zł
5 Katarzyna Bomba
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (112)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
0.0 46.52s 0.0 23.58s 50.00 zł
6 Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soprano Hippica (100)
c.gn. / - / Wałach / Stakkatol / Stakkato / La Silla / Lord Sinclair I / Magdalena Kaczmarzyk / Zbigniew Kostrzewski
0.0 50.30s 0.0 23.64s 40.00 zł
7 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cantanis (70)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Dariusz Kluska / Jakub Rogacki
0.0 44.58s 0.0 24.07s 30.00 zł
8 Anna Kulawik
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Niwar (96)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Ewelina Kulawik / Dariusz Mantaj
0.0 50.71s 0.0 24.44s
9 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Hamada (4)
kaszt. / - / Klacz / Hetman / Trawant / Hańcza / Grey / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
0.0 54.26s 0.0 26.63s
10 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (55)
gn. / - / Wałach / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / - / -
0.0 53.42s 0.0 26.75s
11 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (10)
siwa / - / Wałach / Cassini I / Capitol I / Farina Xv / Lacapo / Dominika Raczkowska / -
0.0 49.61s 0.0 28.12s
12 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (9)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
0.0 48.83s 4.0 26.70s
13 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (69)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 45.28s 8.0 25.67s
14 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (101)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 44.97s 13.0 49.66s
Eliminacja Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (19)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
0.0 48.76s Eliminacja
Eliminacja Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (76)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
0.0 46.10s Eliminacja
17 Julia Wieczorek
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (21)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / - / BOROWSKA MARTYNA
4.0 47.67s
18 Zuzanna Zejer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (1)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
4.0 53.43s
19 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (93)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
5.0 57.58s
20 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Inspiracja W (72)
sk.gn. / - / Klacz / Contendor / Contendro / Iliada / Inkinatus / Agnieszka Kabiesz / -
5.0 73.70s
21 Aleksandra Langer
UO Opole
Deli (79)
siwa / - / Klacz / Ludger / Dora / Hun / - / Agnieszka Langer-haniszewska
8.0 45.35s
22 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cuerly Sue (130)
gn. / - / Klacz / Contender / Calypso I I / Hanaria / Corleone / A. Walaszek / -
8.0 51.69s
23 Aleksandra Szpryngiel
UO Opole
Brenda (131)
gn. / - / Klacz / Barbur / Bakarina / Nn / - / -
12.0 47.10s
24 Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Powiew (29)
kara / - / Ogier / Czar / Lwów / Prowansja / Gluosnis / Marcin Olszowski / Andrzej Przeczewski
12.0 49.39s
25 Wioletta Karpińska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Orion (67)
kara / - / Wałach / Lord Oder I / Oder / Orawka / Arak / MARCIN OLSZOWSKI / -
13.0 57.37s
26 Kinga Drewniany
Bez Przynależności Klubowej S L A
Johny Walker (8)
gn. / - / Wałach / Roland / Ramiro`S Son Ii / Juta / Stelvio / Grzegorz Drewniany / Remigiusz Makowski
23.0 64.93s
Eliminacja Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Numeris One (78)
gn. / - / Klacz / Numero Uno / Achill-Libero H / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / - / -
10
1
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Young Lady (68)
siwa / - / Klacz / Cambridge / Caletto I / G-Christine / Carolus / Michał Zdebel / -
0.0 / 45.14s / 0.0 / 22.58s
150.00 zł
25
2
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dominacja (128)
kaszt. / - / Klacz / Mag / Empik / Dolce Vita / Veloce De Favi / Aleksandra Kosmol / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 44.69s / 0.0 / 23.01s
130.00 zł
15
3
Klub Jeździecki Zbrosławice
L-Quick Jump (97)
gn. / - / Klacz / Quality / Quinar / La Greta / Celano / Halina Remisz / Zbigniew Szumlakowski
0.0 / 42.43s / 0.0 / 23.22s
100.00 zł
27
4
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Sigma (3)
gn. / - / Klacz / Analog / Lando / Sinez / Lansjer L / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
0.0 / 44.57s / 0.0 / 23.30s
80.00 zł
17
5
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (112)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
0.0 / 46.52s / 0.0 / 23.58s
50.00 zł
19
6
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soprano Hippica (100)
c.gn. / - / Wałach / Stakkatol / Stakkato / La Silla / Lord Sinclair I / Magdalena Kaczmarzyk / Zbigniew Kostrzewski
0.0 / 50.30s / 0.0 / 23.64s
40.00 zł
28
7
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cantanis (70)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Dariusz Kluska / Jakub Rogacki
0.0 / 44.58s / 0.0 / 24.07s
30.00 zł
20
8
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Niwar (96)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Ewelina Kulawik / Dariusz Mantaj
0.0 / 50.71s / 0.0 / 24.44s
1
9
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Hamada (4)
kaszt. / - / Klacz / Hetman / Trawant / Hańcza / Grey / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
0.0 / 54.26s / 0.0 / 26.63s
21
10
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (55)
gn. / - / Wałach / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / - / -
0.0 / 53.42s / 0.0 / 26.75s
29
11
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (10)
siwa / - / Wałach / Cassini I / Capitol I / Farina Xv / Lacapo / Dominika Raczkowska / -
0.0 / 49.61s / 0.0 / 28.12s
3
12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (9)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
0.0 / 48.83s / 4.0 / 26.70s
2
13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (69)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 45.28s / 8.0 / 25.67s
16
14
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (101)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 / 44.97s / 13.0 / 49.66s
11
Elim
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (19)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
0.0 / 48.76s / Eliminacja
5
Elim
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (76)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
0.0 / 46.10s / Eliminacja
6
17
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (21)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / - / BOROWSKA MARTYNA
4.0 / 47.67s
8
18
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (1)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
4.0 / 53.43s
12
19
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (93)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
5.0 / 57.58s
7
20
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Inspiracja W (72)
sk.gn. / - / Klacz / Contendor / Contendro / Iliada / Inkinatus / Agnieszka Kabiesz / -
5.0 / 73.70s
23
21
Deli (79)
siwa / - / Klacz / Ludger / Dora / Hun / - / Agnieszka Langer-haniszewska
8.0 / 45.35s
9
22
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cuerly Sue (130)
gn. / - / Klacz / Contender / Calypso I I / Hanaria / Corleone / A. Walaszek / -
8.0 / 51.69s
Brenda (131)
gn. / - / Klacz / Barbur / Bakarina / Nn / - / -
12.0 / 47.10s
22
24
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Powiew (29)
kara / - / Ogier / Czar / Lwów / Prowansja / Gluosnis / Marcin Olszowski / Andrzej Przeczewski
12.0 / 49.39s
18
25
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Orion (67)
kara / - / Wałach / Lord Oder I / Oder / Orawka / Arak / MARCIN OLSZOWSKI / -
13.0 / 57.37s
4
26
Bez Przynależności Klubowej S L A
Johny Walker (8)
gn. / - / Wałach / Roland / Ramiro`S Son Ii / Juta / Stelvio / Grzegorz Drewniany / Remigiusz Makowski
23.0 / 64.93s
13
Elim
Klub Jeździecki Zbrosławice
Numeris One (78)
gn. / - / Klacz / Numero Uno / Achill-Libero H / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / - / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl