Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

5 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-11-08
2019-11-08
Wysokość przeszkód:
110 cm
Dystans:
400 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
74 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Heidi (22)
gn. / - / Klacz / Quasimodo Vd Molendreef / Heartbreaker / Loberlina / Libero H / Iwona Kluska / -
0.0 57.58s 150.00 zł
2 Angelika Kucias
Klub Jeździecki Global
Scarto (116)
kara / - / Wałach / Palermo / Paradiesfalter / Synteza / Alywar / Piotr Morsztyn / Niewiadomski Henryk
0.0 57.69s 130.00 zł
3 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cantanis (21)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Dariusz Kluska / Jakub Rogacki
0.0 62.25s 100.00 zł
4 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (20)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 63.08s 80.00 zł
5 Anna Kulawik
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Niwar (48)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Ewelina Kulawik / Dariusz Mantaj
0.0 65.43s 50.00 zł
6 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (94)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
0.0 67.84s
7 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (91)
gn. / - / Wałach / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / - / -
0.0 71.04s
8 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cisco 241 (6)
gn. / - / Wałach / Casiro / Cassini I / Granny / Goldex / Rafał Janota / niemiecka hodowla
0.0 72.12s
9 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (95)
siwa / - / Wałach / Cassini I / Capitol I / Farina Xv / Lacapo / Dominika Raczkowska / -
0.0 73.85s
10 Wioletta Karpińska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Flintstone Utopia (2)
gn. / - / Wałach / Pierrot / Concorde / Halmeta Utopia / Beisar / Wioleta Karpińska / Wioleta Karpińska
4.0 60.89s
11 Kinga Drewniany
Bez Przynależności Klubowej S L A
Johny Walker (92)
gn. / - / Wałach / Roland / Ramiro`S Son Ii / Juta / Stelvio / Grzegorz Drewniany / Remigiusz Makowski
6.0 81.45s
12 Justyna Kapała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Alegro (85)
gn. / - / Wałach / Grey / Cynik / Auforta / First Des Termes / Justyna Kapala / Sk Ochaby
8.0 68.45s
13 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bushido (5)
gniady / - / Wałach / Balou Du Rouet / Contessa / Janota Rafał / -
9.0 90.58s
14 Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Casino Royal (40)
gn. / - / Wałach / Caliro / Calato / Casandra / Coriolan / Grzegorz Łukasik / Szmański Leszek
20.0 86.07s
Eliminacja Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (12)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Klaudia Fiołek / -
11
1
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Heidi (22)
gn. / - / Klacz / Quasimodo Vd Molendreef / Heartbreaker / Loberlina / Libero H / Iwona Kluska / -
0.0 / 57.58s
150.00 zł
12
2
Klub Jeździecki Global
Scarto (116)
kara / - / Wałach / Palermo / Paradiesfalter / Synteza / Alywar / Piotr Morsztyn / Niewiadomski Henryk
0.0 / 57.69s
130.00 zł
13
3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cantanis (21)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Dariusz Kluska / Jakub Rogacki
0.0 / 62.25s
100.00 zł
2
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (20)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 63.08s
80.00 zł
9
5
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Niwar (48)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Ewelina Kulawik / Dariusz Mantaj
0.0 / 65.43s
50.00 zł
1
6
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (94)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
0.0 / 67.84s
16
7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (91)
gn. / - / Wałach / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / - / -
0.0 / 71.04s
3
8
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cisco 241 (6)
gn. / - / Wałach / Casiro / Cassini I / Granny / Goldex / Rafał Janota / niemiecka hodowla
0.0 / 72.12s
14
9
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (95)
siwa / - / Wałach / Cassini I / Capitol I / Farina Xv / Lacapo / Dominika Raczkowska / -
0.0 / 73.85s
5
10
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Flintstone Utopia (2)
gn. / - / Wałach / Pierrot / Concorde / Halmeta Utopia / Beisar / Wioleta Karpińska / Wioleta Karpińska
4.0 / 60.89s
4
11
Bez Przynależności Klubowej S L A
Johny Walker (92)
gn. / - / Wałach / Roland / Ramiro`S Son Ii / Juta / Stelvio / Grzegorz Drewniany / Remigiusz Makowski
6.0 / 81.45s
8
12
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Alegro (85)
gn. / - / Wałach / Grey / Cynik / Auforta / First Des Termes / Justyna Kapala / Sk Ochaby
8.0 / 68.45s
15
13
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bushido (5)
gniady / - / Wałach / Balou Du Rouet / Contessa / Janota Rafał / -
9.0 / 90.58s
10
14
Bez Przynależności Klubowej S L A
Casino Royal (40)
gn. / - / Wałach / Caliro / Calato / Casandra / Coriolan / Grzegorz Łukasik / Szmański Leszek
20.0 / 86.07s
7
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (12)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Klaudia Fiołek / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl