Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-11-23
2019-11-23
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
390 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
67 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Maciej Pekaniec
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Karolina Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (162)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
0.0 51.24s 100.00 zł
2 Maja Fajfur
Kjk Romico
Lucilla (117)
siwa / - / Klacz / Lwówek / Agar / Lakonia / Furato / Katarzyna Wirtek-Fajfur / -
0.0 55.17s 90.00 zł
3 Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (137)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
0.0 55.74s 70.00 zł
4 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (49)
bul. / - / Klacz / Baksik / Misterka / Mindanao / - / -
0.0 56.51s 60.00 zł
5 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Malibu (143)
gn. / - / Wałach / Boeckmann’S Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / - / Martina Krakowczyk
0.0 62.98s 40.00 zł
6 Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Jambini Star K (87)
gn. / - / Klacz / Big Star Jr K Z / Big Star / Bambieni / Quidam De Revel / - / -
0.0 64.91s
7 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (99)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
0.0 66.59s
8 Natalia Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kosina Progres (93)
kaszt. / - / Klacz / Baltic Vdl / Quaprice Z / Borina / Silverstone / Rafał Janota / -
0.0 66.74s
9 Anna Nowak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (123)
gn. / - / Klacz / Frazes / Sebastian / Nike / Emetyt / - / Bieliński Pawel
1.0 69.34s
10 Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Countess (167)
gniada / - / Klacz / Casilio / Cabona / - / -
1.0 69.68s
11 Julia Maciejewska
Bez Przynależności Klubowej
Plebiscyt (120)
gn. / - / Wałach / Sentender / Kamp / Pilawa / Juniperus / Julia Maciejewska / Karol Zychowicz
3.0 77.00s
12 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (76)
kaszt. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Wersja M / Pluspunkt / - / -
4.0 56.12s
13 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (107)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
4.0 58.41s
14 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ramirado 0002 (61)
gn. / - / Wałach / Ramirado / Ramiro / Delore / Renomee Z / Jerzy Szulakowski / -
4.0 58.64s
15 Emilia Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (81)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
4.0 59.08s
16 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (163)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
4.0 60.07s
17 Eliza Sas
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dafne (7)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Michał Sas / -
4.0 60.66s
18 Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Driada (166)
Siwa / - / Klacz / First des termes / Demena / Anna Lazar / -
4.0 60.73s
19 Karolina Szpak
Klub Jeździecki J&D Apollo
Radetzky (94)
GNIADA / - / Wałach / Igman / Rawka / ANNA SZPAK / -
4.0 62.53s
20 Monika Machnik
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (59)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Krywult / Pacek Jarosław
4.0 63.34s
21 Bartłomiej Urban
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Kapitan Kane (101)
kaszt. / - / Wałach / Player / Pilot / Kasandra / Dakar / Agnieszka Kozłowska- Urban / Agnieszka Marzęda
4.0 64.57s
22 Zuzanna Muc
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Young Lady (13)
siwa / - / Klacz / Cambridge / Caletto I / G-Christine / Carolus / Michał Zdebel / -
4.0 65.43s
23 Karolina Szpak
Klub Jeździecki J&D Apollo
Jackson (95)
gn. / - / Wałach / Candiavolo / Janis / Louis / - / -
4.0 66.60s
24 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Alibi (38)
gn. / - / Wałach / Kamp / Berlin Bej / Animozja / Arak / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
7.0 75.85s
25 Matylda Miska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Join Me (64)
sk.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Jagienka / Eden Ii / Piotrowska-Burda Alicja / Mielcarek Alicja
8.0 63.79s
26 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nihet (78)
kaszt. / Kuc / Klacz / Nico-K / Nandy Man / Daga Ii / Graf Quidam / Roland Kosmol / -
8.0 64.80s
27 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (60)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
10.0 74.13s
28 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Caro's Els (168)
siwa / - / Klacz / Carolus Ii / Capitol I / Calvali Z / Calvin Z / - / -
12.0 79.42s
Eliminacja Anna Pilarska
Stowarzyszenie klub jeździecki Profit Orzesze
Hajdi (19)
gn. / - / Klacz / Jubilat / Diabełek / Huczna / Huf / Tomasz Święty / Witold Krzemiński
Przejazd treningowy Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nihet (78)
kaszt. / Kuc / Klacz / Nico-K / Nandy Man / Daga Ii / Graf Quidam / Roland Kosmol / -
0.0 57.02s
Przejazd treningowy Emilia Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (81)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
0.0 61.29s
Przejazd treningowy Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (137)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
0.0 61.45s
Przejazd treningowy Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Caro's Els (168)
siwa / - / Klacz / Carolus Ii / Capitol I / Calvali Z / Calvin Z / - / -
0.0 64.62s
Przejazd treningowy Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Jambini Star K (87)
gn. / - / Klacz / Big Star Jr K Z / Big Star / Bambieni / Quidam De Revel / - / -
0.0 66.51s
Przejazd treningowy Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Countess (167)
gniada / - / Klacz / Casilio / Cabona / - / -
1.0 68.09s
Przejazd treningowy Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (76)
kaszt. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Wersja M / Pluspunkt / - / -
1.0 68.79s
Przejazd treningowy Natalia Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kosina Progres (93)
kaszt. / - / Klacz / Baltic Vdl / Quaprice Z / Borina / Silverstone / Rafał Janota / -
1.0 69.49s
Przejazd treningowy Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (107)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
6.0 72.46s
Eliminacja Anna Pilarska
Stowarzyszenie klub jeździecki Profit Orzesze
Hajdi (19)
gn. / - / Klacz / Jubilat / Diabełek / Huczna / Huf / Tomasz Święty / Witold Krzemiński
10
1
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (162)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
0.0 / 51.24s
100.00 zł
32
2
Kjk Romico
Lucilla (117)
siwa / - / Klacz / Lwówek / Agar / Lakonia / Furato / Katarzyna Wirtek-Fajfur / -
0.0 / 55.17s
90.00 zł
24
3
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (137)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
0.0 / 55.74s
70.00 zł
22
4
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (49)
bul. / - / Klacz / Baksik / Misterka / Mindanao / - / -
0.0 / 56.51s
60.00 zł
4
5
Bez Przynależności Klubowej S L A
Malibu (143)
gn. / - / Wałach / Boeckmann’S Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / - / Martina Krakowczyk
0.0 / 62.98s
40.00 zł
5
6
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Jambini Star K (87)
gn. / - / Klacz / Big Star Jr K Z / Big Star / Bambieni / Quidam De Revel / - / -
0.0 / 64.91s
30
7
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (99)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
0.0 / 66.59s
25
8
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kosina Progres (93)
kaszt. / - / Klacz / Baltic Vdl / Quaprice Z / Borina / Silverstone / Rafał Janota / -
0.0 / 66.74s
29
9
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (123)
gn. / - / Klacz / Frazes / Sebastian / Nike / Emetyt / - / Bieliński Pawel
1.0 / 69.34s
36
10
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Countess (167)
gniada / - / Klacz / Casilio / Cabona / - / -
1.0 / 69.68s
31
11
Bez Przynależności Klubowej
Plebiscyt (120)
gn. / - / Wałach / Sentender / Kamp / Pilawa / Juniperus / Julia Maciejewska / Karol Zychowicz
3.0 / 77.00s
19
12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (76)
kaszt. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Wersja M / Pluspunkt / - / -
4.0 / 56.12s
15
13
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (107)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
4.0 / 58.41s
34
14
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ramirado 0002 (61)
gn. / - / Wałach / Ramirado / Ramiro / Delore / Renomee Z / Jerzy Szulakowski / -
4.0 / 58.64s
6
15
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (81)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
4.0 / 59.08s
12
16
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (163)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
4.0 / 60.07s
16
17
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dafne (7)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Michał Sas / -
4.0 / 60.66s
14
18
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Driada (166)
Siwa / - / Klacz / First des termes / Demena / Anna Lazar / -
4.0 / 60.73s
33
19
Klub Jeździecki J&D Apollo
Radetzky (94)
GNIADA / - / Wałach / Igman / Rawka / ANNA SZPAK / -
4.0 / 62.53s
37
20
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (59)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Krywult / Pacek Jarosław
4.0 / 63.34s
28
21
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Kapitan Kane (101)
kaszt. / - / Wałach / Player / Pilot / Kasandra / Dakar / Agnieszka Kozłowska- Urban / Agnieszka Marzęda
4.0 / 64.57s
18
22
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Young Lady (13)
siwa / - / Klacz / Cambridge / Caletto I / G-Christine / Carolus / Michał Zdebel / -
4.0 / 65.43s
2
23
Klub Jeździecki J&D Apollo
Jackson (95)
gn. / - / Wałach / Candiavolo / Janis / Louis / - / -
4.0 / 66.60s
20
24
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Alibi (38)
gn. / - / Wałach / Kamp / Berlin Bej / Animozja / Arak / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
7.0 / 75.85s
13
25
Klub Jeździecki Zbrosławice
Join Me (64)
sk.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Jagienka / Eden Ii / Piotrowska-Burda Alicja / Mielcarek Alicja
8.0 / 63.79s
1
26
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nihet (78)
kaszt. / Kuc / Klacz / Nico-K / Nandy Man / Daga Ii / Graf Quidam / Roland Kosmol / -
8.0 / 64.80s
3
27
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (60)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
10.0 / 74.13s
23
28
Klub Jeździecki Zbrosławice
Caro's Els (168)
siwa / - / Klacz / Carolus Ii / Capitol I / Calvali Z / Calvin Z / - / -
12.0 / 79.42s
9
Elim
Stowarzyszenie klub jeździecki Profit Orzesze
Hajdi (19)
gn. / - / Klacz / Jubilat / Diabełek / Huczna / Huf / Tomasz Święty / Witold Krzemiński
38 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nihet (78)
kaszt. / Kuc / Klacz / Nico-K / Nandy Man / Daga Ii / Graf Quidam / Roland Kosmol / -
0.0 / 57.02s
8 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (81)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
0.0 / 61.29s
26 (T)
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (137)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
0.0 / 61.45s
40 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Caro's Els (168)
siwa / - / Klacz / Carolus Ii / Capitol I / Calvali Z / Calvin Z / - / -
0.0 / 64.62s
7 (T)
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Jambini Star K (87)
gn. / - / Klacz / Big Star Jr K Z / Big Star / Bambieni / Quidam De Revel / - / -
0.0 / 66.51s
41 (T)
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Countess (167)
gniada / - / Klacz / Casilio / Cabona / - / -
1.0 / 68.09s
39 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (76)
kaszt. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Wersja M / Pluspunkt / - / -
1.0 / 68.79s
27 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kosina Progres (93)
kaszt. / - / Klacz / Baltic Vdl / Quaprice Z / Borina / Silverstone / Rafał Janota / -
1.0 / 69.49s
17 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (107)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
6.0 / 72.46s
11 (T)
Elim
Stowarzyszenie klub jeździecki Profit Orzesze
Hajdi (19)
gn. / - / Klacz / Jubilat / Diabełek / Huczna / Huf / Tomasz Święty / Witold Krzemiński

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl