Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

28 - L, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2019-11-24
2019-11-24
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
250 m
Ilość przeszkód:
7
Ilość skoków:
8
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
43 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Maciej Pekaniec
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty karne
FAZA 1
Czas
FAZA 1
Punkty karne
FAZA 2
Czas
FAZA 2
Nagroda
1 Karolina Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (162)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
0.0 36.33s 0.0 24.61s 100.00 zł
2 Zuzanna Muc
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Young Lady (13)
siwa / - / Klacz / Cambridge / Caletto I / G-Christine / Carolus / Michał Zdebel / -
0.0 33.66s 0.0 27.62s 90.00 zł
3 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (107)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
0.0 37.69s 0.0 28.23s 70.00 zł
4 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bushido (170)
gniada / - / Wałach / Balou Du Rouet / Contessa / Rafał Janota / Paul Schockemohle
0.0 38.03s 0.0 29.89s 60.00 zł
5 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nihet (78)
kaszt. / Kuc / Klacz / Nico-K / Nandy Man / Daga Ii / Graf Quidam / Roland Kosmol / -
0.0 34.44s 0.0 32.31s 40.00 zł
6 Emilia Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (81)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
0.0 38.19s 0.0 32.42s
7 Dominika Klimek
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Mercedes (70)
c.gn. / - / Klacz / Huzar / Jalienny / Marsylia / First Des Termes / Aleksandra Stańska / -
0.0 35.94s 0.0 39.18s
8 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ibiza (130)
siwa / - / Klacz / Lascadell / Landgraf I / Izoklina / Orkisz / Izabella Żyglicka / Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp.z o.o.
0.0 37.39s 4.0 31.50s
9 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (76)
kaszt. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Wersja M / Pluspunkt / - / -
0.0 37.99s 6.0 45.21s
Eliminacja Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (137)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
0.0 34.76s Eliminacja
11 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (163)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
4.0 35.98s
12 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Wivo (147)
siwa / - / Wałach / Veloce De Favi / Jouan De Frely / Wiquerra / Quercus Du Maury / - / -
4.0 39.52s
13 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Caro's Els (168)
siwa / - / Klacz / Carolus Ii / Capitol I / Calvali Z / Calvin Z / - / -
4.0 40.06s
14 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (43)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
7.0 51.84s
15 Monika Machnik
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (59)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Krywult / Pacek Jarosław
8.0 37.10s
Rezygnacja Natalia Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kosina Progres (93)
kaszt. / - / Klacz / Baltic Vdl / Quaprice Z / Borina / Silverstone / Rafał Janota / -
Przejazd treningowy Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nihet (78)
kaszt. / Kuc / Klacz / Nico-K / Nandy Man / Daga Ii / Graf Quidam / Roland Kosmol / -
0.0 34.80s
Przejazd treningowy Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (43)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 35.33s
Przejazd treningowy Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (137)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
0.0 35.74s
Przejazd treningowy Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (107)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
0.0 40.43s
Przejazd treningowy Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Wivo (147)
siwa / - / Wałach / Veloce De Favi / Jouan De Frely / Wiquerra / Quercus Du Maury / - / -
0.0 41.84s
5
1
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (162)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
0.0 / 36.33s / 0.0 / 24.61s
100.00 zł
14
2
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Young Lady (13)
siwa / - / Klacz / Cambridge / Caletto I / G-Christine / Carolus / Michał Zdebel / -
0.0 / 33.66s / 0.0 / 27.62s
90.00 zł
7
3
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (107)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
0.0 / 37.69s / 0.0 / 28.23s
70.00 zł
22
4
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bushido (170)
gniada / - / Wałach / Balou Du Rouet / Contessa / Rafał Janota / Paul Schockemohle
0.0 / 38.03s / 0.0 / 29.89s
60.00 zł
1
5
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nihet (78)
kaszt. / Kuc / Klacz / Nico-K / Nandy Man / Daga Ii / Graf Quidam / Roland Kosmol / -
0.0 / 34.44s / 0.0 / 32.31s
40.00 zł
10
6
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (81)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
0.0 / 38.19s / 0.0 / 32.42s
21
7
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Mercedes (70)
c.gn. / - / Klacz / Huzar / Jalienny / Marsylia / First Des Termes / Aleksandra Stańska / -
0.0 / 35.94s / 0.0 / 39.18s
3
8
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ibiza (130)
siwa / - / Klacz / Lascadell / Landgraf I / Izoklina / Orkisz / Izabella Żyglicka / Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp.z o.o.
0.0 / 37.39s / 4.0 / 31.50s
8
9
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (76)
kaszt. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Wersja M / Pluspunkt / - / -
0.0 / 37.99s / 6.0 / 45.21s
15
Elim
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (137)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
0.0 / 34.76s / Eliminacja
6
11
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (163)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
4.0 / 35.98s
16
12
Klub Jeździecki Zbrosławice
Wivo (147)
siwa / - / Wałach / Veloce De Favi / Jouan De Frely / Wiquerra / Quercus Du Maury / - / -
4.0 / 39.52s
20
13
Klub Jeździecki Zbrosławice
Caro's Els (168)
siwa / - / Klacz / Carolus Ii / Capitol I / Calvali Z / Calvin Z / - / -
4.0 / 40.06s
11
14
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (43)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
7.0 / 51.84s
4
15
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (59)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Krywult / Pacek Jarosław
8.0 / 37.10s
12
Rez
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kosina Progres (93)
kaszt. / - / Klacz / Baltic Vdl / Quaprice Z / Borina / Silverstone / Rafał Janota / -
2 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nihet (78)
kaszt. / Kuc / Klacz / Nico-K / Nandy Man / Daga Ii / Graf Quidam / Roland Kosmol / -
0.0 / 34.80s
13 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (43)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 / 35.33s
17 (T)
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (137)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
0.0 / 35.74s
9 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (107)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
0.0 / 40.43s
18 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Wivo (147)
siwa / - / Wałach / Veloce De Favi / Jouan De Frely / Wiquerra / Quercus Du Maury / - / -
0.0 / 41.84s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl