Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, 2020-07-19
2020-07-19
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Emma Sobik
Ljks Eldorado świerklany
Intryga (30)
Kasztan / - / Klacz / Kalderon / Interna / Roman Pawlas / Roman Pawlas
0.0 1.00s
2 Zuzanna Grabowska
Bkp
Isubr (42)
gniada / - / Wałach / / / Zuzanna Grabowska / Zuzanna Grabowska
0.0 1.04s
3 Martyna Kot
Eldorado świerlany
Koronea (71)
sk.gn. / - / Klacz / Don Corleone / Koronis / Five Star Camp / Roman Pawlas / Roman Pawlas
0.0 1.06s
4 Natalia Tatarczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Degrader (33)
Gniady / - / Wałach / Nn / Nn / Roman Pawlas / Nn
0.0 1.07s
5 Magdalena Pawlas
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Selavi (28)
siwa / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Sasanka / Five Star Camp / Roman Pawlas / Roman Pawlas
0.0 1.08s
6 Agata Konsek
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Cyntia (29)
c.gn. / - / Klacz / Frazes / Likedeeler / C–Niagara / Novum / - / -
0.0 1.09s
7 Klaudia Dzida
BPK
Rafaello (48)
siwa / - / Wałach / Ormuz / Special Power / Rafa / Tjungske / Klaudia Dzida / Sk Racot
0.0 1.10s
8-9 Justyna żydek
Bpk
Sentencja (53)
Kasztan / - / Klacz / Goofi R / Sonia / Katarzyna Rypień / -
0.0 1.13s
8-9 Szymon Pochłoopień
Plkj Plessowka
Mar Bit (65)
cimnogniada / - / Wałach / Mar Rej / Biedronka / Beata Pochlopien / -
0.0 1.13s
10 Malwina Marekwia
Bez Przynależności Klubowej S L A
LUKAS (56)
c.gn. / - / Wałach / Czort "R" / Campari "M" / Luka / Rahman / Jerzy Dominiak / Jerzy Dominiak
0.0 1.14s
11-12 Jagna Guzińska
Carrera Be (17)
Gniada / - / Klacz / BIJOU BE / CORNEA / Jagna Guzińska / Jagna Guzińska
0.0 1.15s
11-12 Beata Góra
KJ BLACK MUSTANG
Armani Mpm (36)
Ciemnogniada / - / Wałach / Cruzeiro L / Astoria / Beata Góra / -
0.0 1.15s
13-14 Monika Kalinowska
Bpk
Brawura Gold (31)
gniada / - / Klacz / NN / NN / Siwiec Marek / Siwiec Marek
0.0 1.19s
13-14 Kinga Turaj
Bpk
Egipcjanin (47)
Siwa / - / Wałach / Banita / Egipcja / Jan Turaj / Tyka Andrzej
0.0 1.19s
15 Anna Blachura
JKS „Kasztanka” Żywiec
Celta N (58)
Ciemnogniada / - / Klacz / Le mistral / Celebra / Alina Gach / Namysł Kazimierz
0.0 1.22s
16 Nadia Synoradzka
Bpk
Jeremiasz (26)
Gniada / - / Wałach / Jam hetman / Junona / Nadia Synoradzka / SK Iwno Spółka z o.o.
0.0 1.26s
17 Ada Formas
Stajnia Sandro-Hero
April (5)
Gniada / - / Klacz / NN / NN / Barbara Formas / -
0.0 1.30s
18 Julia Rapacz
Stajnia Sandro Hero
Hanter (13)
Gniada / - / Wałach / Hindus / Haftka / - / -
0.0 1.37s
19 Paulina Zerzoń
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Tosca (37)
gn. / - / Klacz / N N / Troska / N N / Jakub Lubszczyk / -
4.0 0.58s
20 Patrycja Kierczak
KJ Black Mustang
Fart (34)
Ciemnogniada / - / Klacz / Dybicz / Finezja / Patrycja Kierczak / -
4.0 1.16s
21-22 Klaudia Adamek
Bpk
Bonita Mg (1)
Ciemnogniada / - / Klacz / Boston / Bolidka / Klaudia Adamek / Magdalena Głąb
4.0 1.21s
21-22 Sylwia Czysz
Plkj Plessowka
Wilga (67)
Ciemnogniadosrokata / - / Klacz / Amant W / Woseba / Agnieszka Czysz / -
4.0 1.21s
23 Wiktoria Gracjas
BPK
Sophie (49)
kasztanowata / - / Klacz / HEXON / SIGMA / Wiktoria Gracjas / Wiktoria Gracjas
4.0 1.23s
24-25 Sylwia Pierkiel
Jeździecki klub sportowy Kasztanka
Parys (16)
Kasztan / - / Wałach / Armin / Paprotka / Sylwia Pierkiel / -
4.0 1.26s
24-25 Oliwia Okręglicka
UKJ WIDOK-KĘTY
Pierwiosna (21)
gniada / - / Klacz / Harpun / Posyłka / Uczniowski Klub Jeździecki WIDOK-KĘTY / Szadyn Ewa i Tomasz
4.0 1.26s
26 Dorota Wołek
KJ Black Mustang
Tasio (35)
Skarogniada / - / Wałach / Etos / Toska / Krzysztof Pacek / -
4.0 1.28s
27 Małgorzata Wandzel
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Spike (51)
Izabelowata / - / Wałach / Stuart NR-Q / Bianca / - / -
4.0 1.38s
28 Patrycja Bujak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Hipika (68)
gn. / - / Klacz / Salazar / Elmero / Hipnoza / Emetyt / Patrycja Bujak / -
4.0 2.06s
29 Kinga Stanisławska
Brak
Euforia (63)
Siwa / - / Klacz / Novum / Emma / Paulina Cader / -
8.0 1.27s
30 Weronika Książek
UKJ WIDOK-KĘTY
Pierwiosna (19)
gniada / - / Klacz / Harpun / Posyłka / Uczniowski Klub Jeździecki WIDOK-KĘTY / Szadyn Ewa i Tomasz
8.0 1.30s
31 Tomasz Sowiński
Bez Przynależności Klubowej S L A
Volvo (54)
gn. / - / Ogier / Caretino K / Caretino / Vincenza / Corde / Jerzy Dominiak / -
8.0 1.43s
32 Sylwia Waligóra
Stajnia Sandro-Hero
Harnaś (43)
c.gn. / - / Wałach / Apis / Lapis / Hajerka / Benefis / Marta Czachor / -
8.0 1.47s
33 Zuzanna Piech
Plkj Plessówka
Cysia (66)
Kasztan / - / Klacz / Talian / Crazy Girl 12 / Monika Piech / -
8.0 1.51s
34 Wiktoria Winter
Bpk
Hugo (18)
Gniada / - / Wałach / Lansjer L / Hasta / Sabina Winter / Szymczyk Mirosław
8.0 1.54s
35 Oliwia Czerwińska
Stajnia Sandro Hero
Kosmiczny Przypadek (6)
gniada / - / Wałach / nn / Kopciuszek / - / -
8.0 2.00s
36 Estera Stec
Bpk
Etna-b (52)
Kasztanowata / - / Klacz / Rotmistrz / Eltra / - / -
16.0 2.07s
Eliminacja Martyna Gibas
Bpk
Kora (24)
Kara / - / Klacz / N / N / Magdalena Dziergas-Marek / -
Eliminacja Victoria Rajda
Bpk
Inida (25)
Gniada / - / Klacz / Landor / Inira / Aleksandra Rajda / Stadnina koni racot
Eliminacja Kinga Butora
Stajnia Miejska Żywiec
Cyprys (44)
Gniada / - / Wałach / NN / NN / Urząd Miejski w Żywcu / -
Eliminacja Agnieszka Janiczek
Bpk
Cyprys (44)
Gniada / - / Wałach / NN / NN / Urząd Miejski w Żywcu / -
Eliminacja Nikola Gach
JKS „Kasztanka” Żywiec
Celta N (57)
Ciemnogniada / - / Klacz / Le mistral / Celebra / Alina Gach / Namysł Kazimierz
Eliminacja Kaludia Groborz
LJKS Eldorado Świerklany
Ramzes (76)
Kasztan / - / Wałach / Samson / Rita / Roman Pawlas / Roman Pawlas
16
1
Ljks Eldorado świerklany
Intryga (30)
Kasztan / - / Klacz / Kalderon / Interna / Roman Pawlas / Roman Pawlas
0.0 / 1.00s
Isubr (42)
gniada / - / Wałach / / / Zuzanna Grabowska / Zuzanna Grabowska
0.0 / 1.04s
36
3
Eldorado świerlany
Koronea (71)
sk.gn. / - / Klacz / Don Corleone / Koronis / Five Star Camp / Roman Pawlas / Roman Pawlas
0.0 / 1.06s
18
4
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Degrader (33)
Gniady / - / Wałach / Nn / Nn / Roman Pawlas / Nn
0.0 / 1.07s
14
5
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Selavi (28)
siwa / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Sasanka / Five Star Camp / Roman Pawlas / Roman Pawlas
0.0 / 1.08s
15
6
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Cyntia (29)
c.gn. / - / Klacz / Frazes / Likedeeler / C–Niagara / Novum / - / -
0.0 / 1.09s
Rafaello (48)
siwa / - / Wałach / Ormuz / Special Power / Rafa / Tjungske / Klaudia Dzida / Sk Racot
0.0 / 1.10s
29
8-9
Sentencja (53)
Kasztan / - / Klacz / Goofi R / Sonia / Katarzyna Rypień / -
0.0 / 1.13s
32
8-9
Plkj Plessowka
Mar Bit (65)
cimnogniada / - / Wałach / Mar Rej / Biedronka / Beata Pochlopien / -
0.0 / 1.13s
31
10
Bez Przynależności Klubowej S L A
LUKAS (56)
c.gn. / - / Wałach / Czort "R" / Campari "M" / Luka / Rahman / Jerzy Dominiak / Jerzy Dominiak
0.0 / 1.14s
Carrera Be (17)
Gniada / - / Klacz / BIJOU BE / CORNEA / Jagna Guzińska / Jagna Guzińska
0.0 / 1.15s
21
11-12
KJ BLACK MUSTANG
Armani Mpm (36)
Ciemnogniada / - / Wałach / Cruzeiro L / Astoria / Beata Góra / -
0.0 / 1.15s
17
13-14
Brawura Gold (31)
gniada / - / Klacz / NN / NN / Siwiec Marek / Siwiec Marek
0.0 / 1.19s
25
13-14
Egipcjanin (47)
Siwa / - / Wałach / Banita / Egipcja / Jan Turaj / Tyka Andrzej
0.0 / 1.19s
2
15
JKS „Kasztanka” Żywiec
Celta N (58)
Ciemnogniada / - / Klacz / Le mistral / Celebra / Alina Gach / Namysł Kazimierz
0.0 / 1.22s
Jeremiasz (26)
Gniada / - / Wałach / Jam hetman / Junona / Nadia Synoradzka / SK Iwno Spółka z o.o.
0.0 / 1.26s
5
17
Stajnia Sandro-Hero
April (5)
Gniada / - / Klacz / NN / NN / Barbara Formas / -
0.0 / 1.30s
7
18
Stajnia Sandro Hero
Hanter (13)
Gniada / - / Wałach / Hindus / Haftka / - / -
0.0 / 1.37s
22
19
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Tosca (37)
gn. / - / Klacz / N N / Troska / N N / Jakub Lubszczyk / -
4.0 / 0.58s
19
20
KJ Black Mustang
Fart (34)
Ciemnogniada / - / Klacz / Dybicz / Finezja / Patrycja Kierczak / -
4.0 / 1.16s
3
21-22
Bonita Mg (1)
Ciemnogniada / - / Klacz / Boston / Bolidka / Klaudia Adamek / Magdalena Głąb
4.0 / 1.21s
34
21-22
Plkj Plessowka
Wilga (67)
Ciemnogniadosrokata / - / Klacz / Amant W / Woseba / Agnieszka Czysz / -
4.0 / 1.21s
Sophie (49)
kasztanowata / - / Klacz / HEXON / SIGMA / Wiktoria Gracjas / Wiktoria Gracjas
4.0 / 1.23s
39
24-25
Jeździecki klub sportowy Kasztanka
Parys (16)
Kasztan / - / Wałach / Armin / Paprotka / Sylwia Pierkiel / -
4.0 / 1.26s
11
24-25
UKJ WIDOK-KĘTY
Pierwiosna (21)
gniada / - / Klacz / Harpun / Posyłka / Uczniowski Klub Jeździecki WIDOK-KĘTY / Szadyn Ewa i Tomasz
4.0 / 1.26s
20
26
KJ Black Mustang
Tasio (35)
Skarogniada / - / Wałach / Etos / Toska / Krzysztof Pacek / -
4.0 / 1.28s
27
27
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Spike (51)
Izabelowata / - / Wałach / Stuart NR-Q / Bianca / - / -
4.0 / 1.38s
35
28
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Hipika (68)
gn. / - / Klacz / Salazar / Elmero / Hipnoza / Emetyt / Patrycja Bujak / -
4.0 / 2.06s
Euforia (63)
Siwa / - / Klacz / Novum / Emma / Paulina Cader / -
8.0 / 1.27s
10
30
UKJ WIDOK-KĘTY
Pierwiosna (19)
gniada / - / Klacz / Harpun / Posyłka / Uczniowski Klub Jeździecki WIDOK-KĘTY / Szadyn Ewa i Tomasz
8.0 / 1.30s
30
31
Bez Przynależności Klubowej S L A
Volvo (54)
gn. / - / Ogier / Caretino K / Caretino / Vincenza / Corde / Jerzy Dominiak / -
8.0 / 1.43s
24
32
Stajnia Sandro-Hero
Harnaś (43)
c.gn. / - / Wałach / Apis / Lapis / Hajerka / Benefis / Marta Czachor / -
8.0 / 1.47s
33
33
Plkj Plessówka
Cysia (66)
Kasztan / - / Klacz / Talian / Crazy Girl 12 / Monika Piech / -
8.0 / 1.51s
Hugo (18)
Gniada / - / Wałach / Lansjer L / Hasta / Sabina Winter / Szymczyk Mirosław
8.0 / 1.54s
6
35
Stajnia Sandro Hero
Kosmiczny Przypadek (6)
gniada / - / Wałach / nn / Kopciuszek / - / -
8.0 / 2.00s
28
36
Etna-b (52)
Kasztanowata / - / Klacz / Rotmistrz / Eltra / - / -
16.0 / 2.07s
1
Elim
Kora (24)
Kara / - / Klacz / N / N / Magdalena Dziergas-Marek / -
12
Elim
Inida (25)
Gniada / - / Klacz / Landor / Inira / Aleksandra Rajda / Stadnina koni racot
4
Elim
Stajnia Miejska Żywiec
Cyprys (44)
Gniada / - / Wałach / NN / NN / Urząd Miejski w Żywcu / -
Cyprys (44)
Gniada / - / Wałach / NN / NN / Urząd Miejski w Żywcu / -
38
Elim
JKS „Kasztanka” Żywiec
Celta N (57)
Ciemnogniada / - / Klacz / Le mistral / Celebra / Alina Gach / Namysł Kazimierz
41
Elim
LJKS Eldorado Świerklany
Ramzes (76)
Kasztan / - / Wałach / Samson / Rita / Roman Pawlas / Roman Pawlas

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl