Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

9 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2020-02-29
2020-02-29
Wysokość przeszkód:
110 cm
Dystans:
420 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
78 s
Sedzia główny:
Magdalena Świerkosz
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (11)
c.gn. / - / Wałach / Ron William / Rohdiamant / Tamira-P / Corleone Z / Roman Sysak / B Parkitny
0.0 58.12s 110.00 zł
2 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (117)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
0.0 60.21s 90.00 zł
3 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (79)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
0.0 64.36s 80.00 zł
4 Anna Kulawik
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Grasshopper (2)
c.gn. / - / Wałach / Ultimo / Phin Phin / Odiline / Karandasj / - / -
0.0 66.15s 60.00 zł
5 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Bajadera (130)
gn. / - / Klacz / De Quidams / Quidam's Rubin / Banisza / Rytm / Roland Kosmol / Roland Kosmol
0.0 66.24s 50.00 zł
6 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cantanis (60)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Dariusz Kluska / Jakub Rogacki
0.0 67.98s
7 Maja Popiół
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Vitamine DW Z (74)
gn. / - / Klacz / Va-Vite / Heartbreaker / Finesse Van Paemel / Cicero Z / - / -
0.0 68.75s
8 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Clarissa 169 (62)
siwa / - / Klacz / Clarimo / Clearway / Iris Ix / Alasca / Patrycja Ksiądz / Bruhn Uwe
0.0 73.35s
9 Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Chaman (67)
c.gn. / - / Wałach / Coriano's Ass / Coriano Z / Coco Calida / Calido I / - / -
0.0 75.48s
10 Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Jambini Star K (72)
gn. / - / Klacz / Big Star Jr K Z / Big Star / Bambieni / Quidam De Revel / - / -
0.0 77.23s
11 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (126)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 77.73s
12 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (42)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 58.22s
13 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ganges (10)
kaszt. / - / Wałach / Caretino K / Caretino / Gabi / Elvis / Beata Ślązak / W Apanasewicz
4.0 62.59s
14 Patryk Mike
Klub Jeździecki Global
Tiore (124)
gn. / - / Klacz / Numero Uno / Libero H / Odior / Habsburg / Patryk Mike / -
4.0 63.42s
15 Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soprano Hippica (82)
c.gn. / - / Wałach / Stakkatol / Stakkato / La Silla / Lord Sinclair I / Magdalena Kaczmarzyk / Zbigniew Kostrzewski
4.0 65.81s
16 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (109)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
4.0 66.75s
17 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (85)
kaszt. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Wersja M / Pluspunkt / Piotr Kozioł / Stadnina Koni Moszna
4.0 66.81s
18 Zuzanna Klak
ASK Świerklaniec
Cartogran's Star (46)
siwa / - / Klacz / Cartogran / Carthago / Quanne / Quantas / Sebastian i Bożena Klak / Gestuet Lewitz
4.0 68.87s
19 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (41)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
4.0 69.64s
20 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Heidi (61)
gn. / - / Klacz / Quasimodo Vd Molendreef / Heartbreaker / Loberlina / Libero H / Iwona Kluska / -
4.0 71.56s
21 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drago (127)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Aleksandra Respondek / Pol
4.0 76.53s
22 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Caro's Els (50)
siwa / - / Klacz / Carolus Ii / Capitol I / Calvali Z / Calvin Z / - / -
4.0 77.00s
23 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Melody (4)
gn. / - / Klacz / Manillon Rouge / Papillon Rouge / Nela / Veneur Du Luc / Ryszard Barczyk / -
8.0 58.62s
24 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gemini 2 (7)
kaszt. / - / Wałach / Goethe / Grosso Z / Candy / Pablo / Katarzyna Borowczak / Johann Schinhan
8.0 59.76s
25 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (47)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
8.0 65.83s
26 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (105)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
8.0 76.08s
27 Liwia Król
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (63)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Liwia Król / Brak
8.0 77.59s
28 Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Casino Royal (57)
gn. / - / Wałach / Caliro / Calato / Casandra / Coriolan / Grzegorz Łukasik / Szmański Leszek
12.0 63.83s
26
1
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (11)
c.gn. / - / Wałach / Ron William / Rohdiamant / Tamira-P / Corleone Z / Roman Sysak / B Parkitny
0.0 / 58.12s
110.00 zł
7
2
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (117)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
0.0 / 60.21s
90.00 zł
18
3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (79)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
0.0 / 64.36s
80.00 zł
17
4
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Grasshopper (2)
c.gn. / - / Wałach / Ultimo / Phin Phin / Odiline / Karandasj / - / -
0.0 / 66.15s
60.00 zł
23
5
Klub Jeździecki Zbrosławice
Bajadera (130)
gn. / - / Klacz / De Quidams / Quidam's Rubin / Banisza / Rytm / Roland Kosmol / Roland Kosmol
0.0 / 66.24s
50.00 zł
20
6
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cantanis (60)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Dariusz Kluska / Jakub Rogacki
0.0 / 67.98s
21
7
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Vitamine DW Z (74)
gn. / - / Klacz / Va-Vite / Heartbreaker / Finesse Van Paemel / Cicero Z / - / -
0.0 / 68.75s
27
8
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Clarissa 169 (62)
siwa / - / Klacz / Clarimo / Clearway / Iris Ix / Alasca / Patrycja Ksiądz / Bruhn Uwe
0.0 / 73.35s
24
9
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Chaman (67)
c.gn. / - / Wałach / Coriano's Ass / Coriano Z / Coco Calida / Calido I / - / -
0.0 / 75.48s
3
10
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Jambini Star K (72)
gn. / - / Klacz / Big Star Jr K Z / Big Star / Bambieni / Quidam De Revel / - / -
0.0 / 77.23s
1
11
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (126)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 / 77.73s
4
12
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (42)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 / 58.22s
5
13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ganges (10)
kaszt. / - / Wałach / Caretino K / Caretino / Gabi / Elvis / Beata Ślązak / W Apanasewicz
4.0 / 62.59s
2
14
Klub Jeździecki Global
Tiore (124)
gn. / - / Klacz / Numero Uno / Libero H / Odior / Habsburg / Patryk Mike / -
4.0 / 63.42s
19
15
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soprano Hippica (82)
c.gn. / - / Wałach / Stakkatol / Stakkato / La Silla / Lord Sinclair I / Magdalena Kaczmarzyk / Zbigniew Kostrzewski
4.0 / 65.81s
13
16
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (109)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
4.0 / 66.75s
10
17
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (85)
kaszt. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Wersja M / Pluspunkt / Piotr Kozioł / Stadnina Koni Moszna
4.0 / 66.81s
28
18
ASK Świerklaniec
Cartogran's Star (46)
siwa / - / Klacz / Cartogran / Carthago / Quanne / Quantas / Sebastian i Bożena Klak / Gestuet Lewitz
4.0 / 68.87s
25
19
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (41)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
4.0 / 69.64s
6
20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Heidi (61)
gn. / - / Klacz / Quasimodo Vd Molendreef / Heartbreaker / Loberlina / Libero H / Iwona Kluska / -
4.0 / 71.56s
22
21
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drago (127)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Aleksandra Respondek / Pol
4.0 / 76.53s
15
22
Klub Jeździecki Zbrosławice
Caro's Els (50)
siwa / - / Klacz / Carolus Ii / Capitol I / Calvali Z / Calvin Z / - / -
4.0 / 77.00s
11
23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Melody (4)
gn. / - / Klacz / Manillon Rouge / Papillon Rouge / Nela / Veneur Du Luc / Ryszard Barczyk / -
8.0 / 58.62s
16
24
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gemini 2 (7)
kaszt. / - / Wałach / Goethe / Grosso Z / Candy / Pablo / Katarzyna Borowczak / Johann Schinhan
8.0 / 59.76s
9
25
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (47)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
8.0 / 65.83s
14
26
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (105)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
8.0 / 76.08s
8
27
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (63)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Liwia Król / Brak
8.0 / 77.59s
12
28
Bez Przynależności Klubowej S L A
Casino Royal (57)
gn. / - / Wałach / Caliro / Calato / Casandra / Coriolan / Grzegorz Łukasik / Szmański Leszek
12.0 / 63.83s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl