Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

19 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, 2020-03-01
2020-03-01
Wysokość przeszkód:
110 cm
Dystans:
400 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
74 s
Sedzia główny:
Magdalena Świerkosz
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Punkty - ROZGRYWKA Czas - ROZGRYWKA Nagroda
1 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (117)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
0.0 60.25s 0.0 30.06s 110.00 zł
2 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ganges (10)
kaszt. / - / Wałach / Caretino K / Caretino / Gabi / Elvis / Beata Ślązak / W Apanasewicz
0.0 62.91s 0.0 33.05s 90.00 zł
3 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
First Lad BH (132)
siwa / - / Ogier / Corent Obolensky / Clinton / Amerens / Montreal / Mike Patryk / Mike Patryk
0.0 66.57s 0.0 36.42s 80.00 zł
4 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (41)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
0.0 61.40s 0.0 37.98s 60.00 zł
5 Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Jambini Star K (72)
gn. / - / Klacz / Big Star Jr K Z / Big Star / Bambieni / Quidam De Revel / - / -
0.0 63.37s 0.0 39.37s 50.00 zł
6 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (42)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 58.13s 4.0 34.25s
7 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Clarissa 169 (62)
siwa / - / Klacz / Clarimo / Clearway / Iris Ix / Alasca / Patrycja Ksiądz / Bruhn Uwe
0.0 55.16s 4.0 38.90s
8-19 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (85)
kaszt. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Wersja M / Pluspunkt / Piotr Kozioł / Stadnina Koni Moszna
4.0 53.00s
8-19 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (47)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
4.0 55.93s
8-19 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Heidi (61)
gn. / - / Klacz / Quasimodo Vd Molendreef / Heartbreaker / Loberlina / Libero H / Iwona Kluska / -
4.0 56.51s
8-19 Patryk Mike
Klub Jeździecki Global
Tiore (124)
gn. / - / Klacz / Numero Uno / Libero H / Odior / Habsburg / Patryk Mike / -
4.0 57.70s
8-19 Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soprano Hippica (82)
c.gn. / - / Wałach / Stakkatol / Stakkato / La Silla / Lord Sinclair I / Magdalena Kaczmarzyk / Zbigniew Kostrzewski
4.0 57.84s
8-19 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drago (127)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Aleksandra Respondek / Pol
4.0 59.93s
8-19 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (11)
c.gn. / - / Wałach / Ron William / Rohdiamant / Tamira-P / Corleone Z / Roman Sysak / B Parkitny
4.0 60.83s
8-19 Maja Popiół
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Vitamine DW Z (74)
gn. / - / Klacz / Va-Vite / Heartbreaker / Finesse Van Paemel / Cicero Z / - / -
4.0 61.26s
8-19 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gemini 2 (7)
kaszt. / - / Wałach / Goethe / Grosso Z / Candy / Pablo / Katarzyna Borowczak / Johann Schinhan
4.0 62.98s
8-19 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Melody (4)
gn. / - / Klacz / Manillon Rouge / Papillon Rouge / Nela / Veneur Du Luc / Ryszard Barczyk / -
4.0 64.40s
8-19 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Caro's Els (50)
siwa / - / Klacz / Carolus Ii / Capitol I / Calvali Z / Calvin Z / - / -
4.0 64.63s
8-19 Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (65)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
4.0 68.41s
20-21 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cantanis (60)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Dariusz Kluska / Jakub Rogacki
8.0 60.40s
20-21 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (105)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
8.0 61.61s
22 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (109)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
16.0 73.05s
Eliminacja Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Casino Royal (57)
gn. / - / Wałach / Caliro / Calato / Casandra / Coriolan / Grzegorz Łukasik / Szmański Leszek
5
1
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (117)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
0.0 / 60.25s / 0.0 / 30.06s
110.00 zł
4
2
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ganges (10)
kaszt. / - / Wałach / Caretino K / Caretino / Gabi / Elvis / Beata Ślązak / W Apanasewicz
0.0 / 62.91s / 0.0 / 33.05s
90.00 zł
19
3
Klub Jeździecki Zbrosławice
First Lad BH (132)
siwa / - / Ogier / Corent Obolensky / Clinton / Amerens / Montreal / Mike Patryk / Mike Patryk
0.0 / 66.57s / 0.0 / 36.42s
80.00 zł
20
4
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (41)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
0.0 / 61.40s / 0.0 / 37.98s
60.00 zł
2
5
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Jambini Star K (72)
gn. / - / Klacz / Big Star Jr K Z / Big Star / Bambieni / Quidam De Revel / - / -
0.0 / 63.37s / 0.0 / 39.37s
50.00 zł
1
6
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (42)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 / 58.13s / 4.0 / 34.25s
22
7
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Clarissa 169 (62)
siwa / - / Klacz / Clarimo / Clearway / Iris Ix / Alasca / Patrycja Ksiądz / Bruhn Uwe
0.0 / 55.16s / 4.0 / 38.90s
8
8-19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (85)
kaszt. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Wersja M / Pluspunkt / Piotr Kozioł / Stadnina Koni Moszna
4.0 / 53.00s
7
8-19
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (47)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
4.0 / 55.93s
3
8-19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Heidi (61)
gn. / - / Klacz / Quasimodo Vd Molendreef / Heartbreaker / Loberlina / Libero H / Iwona Kluska / -
4.0 / 56.51s
24
8-19
Klub Jeździecki Global
Tiore (124)
gn. / - / Klacz / Numero Uno / Libero H / Odior / Habsburg / Patryk Mike / -
4.0 / 57.70s
16
8-19
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soprano Hippica (82)
c.gn. / - / Wałach / Stakkatol / Stakkato / La Silla / Lord Sinclair I / Magdalena Kaczmarzyk / Zbigniew Kostrzewski
4.0 / 57.84s
13
8-19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drago (127)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Aleksandra Respondek / Pol
4.0 / 59.93s
23
8-19
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (11)
c.gn. / - / Wałach / Ron William / Rohdiamant / Tamira-P / Corleone Z / Roman Sysak / B Parkitny
4.0 / 60.83s
18
8-19
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Vitamine DW Z (74)
gn. / - / Klacz / Va-Vite / Heartbreaker / Finesse Van Paemel / Cicero Z / - / -
4.0 / 61.26s
14
8-19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gemini 2 (7)
kaszt. / - / Wałach / Goethe / Grosso Z / Candy / Pablo / Katarzyna Borowczak / Johann Schinhan
4.0 / 62.98s
15
8-19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Melody (4)
gn. / - / Klacz / Manillon Rouge / Papillon Rouge / Nela / Veneur Du Luc / Ryszard Barczyk / -
4.0 / 64.40s
11
8-19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Caro's Els (50)
siwa / - / Klacz / Carolus Ii / Capitol I / Calvali Z / Calvin Z / - / -
4.0 / 64.63s
12
8-19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (65)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
4.0 / 68.41s
17
20-21
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cantanis (60)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Dariusz Kluska / Jakub Rogacki
8.0 / 60.40s
10
20-21
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (105)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
8.0 / 61.61s
6
22
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (109)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
16.0 / 73.05s
9
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Casino Royal (57)
gn. / - / Wałach / Caliro / Calato / Casandra / Coriolan / Grzegorz Łukasik / Szmański Leszek

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl