Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

17 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. OPEN, 2020-03-08
2020-03-08
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
390 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
72 s
Sedzia główny:
Magdalena Świerkosz
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (50)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
0.0 44.69s 80.00 zł
2 Zuzanna Klak
ASK Świerklaniec
Cartogran's Star (21)
siwa / - / Klacz / Cartogran / Carthago / Quanne / Quantas / Sebastian i Bożena Klak / Gestuet Lewitz
0.0 50.23s 70.00 zł
3 Antonina Wieczorek
Uniwersytet Śląski w Katowicach
BOLS (54)
kaszt. / - / Wałach / Lord Star / Lord / Białynia / Mywill / Anna Wieczorek / Potasiak Robert
0.0 54.53s 60.00 zł
4 Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (55)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
0.0 57.42s 50.00 zł
5 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (106)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / Ireneusz Ćwik / Ireneusz Ćwik
0.0 58.16s 40.00 zł
6 Maja Bertoldi
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
Watra (11)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Monika Bertoldi / Kamil Jurczyk
0.0 61.27s
7 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sokrates (84)
siwa / - / Wałach / Kłobuk / Saga / Chleb / Bogumiła Paczyna / Białek Natalia
0.0 66.02s
8 Karolina Szpak
Klub Jeździecki J&D Apollo
Betty Balou 4 (47)
gn. / - / Klacz / Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Percy / Pardon / - / Bartels Sabine
0.0 68.26s
9 Oliwia Bednarska
Klub Jeździecki JD Apollo
Silver Star (42)
siwa / - / Wałach / Spartakus / Spartan / Evita / Espri / Aschmutat Natalia / Makowski Remigiusz
4.0 49.87s
10 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (80)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
4.0 54.77s
11 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selene (65)
sk.gn. / - / Klacz / Banita / Arcus / Safira / Awans / Joanna Sitarek / Tomasz Nowak
4.0 56.13s
12 Nadia Gozdal
Klub Jeździecki J&D Apollo
Róża (43)
kaszt. / - / Klacz / Fatim / Ekwador / Rawka / Dziegiel / Paweł Zomerfeld / Piotr Nowak
4.0 56.47s
13 Alicja Bijan
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Charlotte (4)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Michał Bijan / Andrzej Skibiński
4.0 57.35s
14 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (105)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
4.0 61.06s
15 Gabriela Szumlińska
Klub Jeździecki JD Apollo
H'baccard (36)
gniada / - / Wałach / Baldini II / Hrabianka / Klub jeździecki J&D Apollo / Bogdanowicz Władysław
4.0 61.22s
16 Katarzyna Staniczek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (27)
sk.gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Duńska Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Zbigniew Kostrzewski
7.0 83.75s
17 Mikołaj Szulakowski
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Step (26)
gn. / - / Wałach / Aspan / Emir / Sawana / Paszkwil / Mikołaj Szulakowski / Michał Szwach
8.0 50.00s
18 Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (72)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
8.0 55.80s
19 Adrianna Zwolińska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (81)
c.kaszt. / - / Wałach / Lou Reed / Lauries Crusador / Wenecja / Pastisz / Joanna Zwolińska- Szałek / Piotr Mazurek
8.0 64.41s
20 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (89)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
8.0 66.84s
21 Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
TREB (22)
kaszt. / - / Wałach / Roulette / Trebia / Special Power / - / Sk moszna
8.0 68.08s
22 Martyna Zaporowska
JKS BCH Międzyrzecze Dolne
Flammeche (5)
Gniada / - / Klacz / Flipper D,Elle / Galaxy / Agnieszka Skurzok / Wilma Zimmerer
8.0 68.90s
23 Aleksandra Organ
Klub Jeździecki JD Apollo
Ares V'T Elzenhof Z (48)
sk.gn. / - / Wałach / Alex / Lancelot / Ramira Van't Geutje / First Mate / J&D Apollo / -
12.0 69.03s
24 Aleksandra Organ
Klub Jeździecki JD Apollo
Dolomit (49)
siwa / - / Wałach / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Deizi / Cooper / Klub jeździecki J&D Apollo / Kowalewski Zbigniew
16.0 57.12s
Przejazd treningowy Katarzyna Staniczek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (27)
sk.gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Duńska Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Zbigniew Kostrzewski
0.0 57.58s
Przejazd treningowy Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (106)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / Ireneusz Ćwik / Ireneusz Ćwik
0.0 62.93s
Przejazd treningowy Mikołaj Szulakowski
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Step (26)
gn. / - / Wałach / Aspan / Emir / Sawana / Paszkwil / Mikołaj Szulakowski / Michał Szwach
4.0 48.73s
Przejazd treningowy Adrianna Zwolińska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (81)
c.kaszt. / - / Wałach / Lou Reed / Lauries Crusador / Wenecja / Pastisz / Joanna Zwolińska- Szałek / Piotr Mazurek
4.0 63.30s
Przejazd treningowy Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (105)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
4.0 64.41s
Przejazd treningowy Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
TREB (22)
kaszt. / - / Wałach / Roulette / Trebia / Special Power / - / Sk moszna
8.0 68.13s
14
1
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (50)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
0.0 / 44.69s
80.00 zł
19
2
ASK Świerklaniec
Cartogran's Star (21)
siwa / - / Klacz / Cartogran / Carthago / Quanne / Quantas / Sebastian i Bożena Klak / Gestuet Lewitz
0.0 / 50.23s
70.00 zł
27
3
Uniwersytet Śląski w Katowicach
BOLS (54)
kaszt. / - / Wałach / Lord Star / Lord / Białynia / Mywill / Anna Wieczorek / Potasiak Robert
0.0 / 54.53s
60.00 zł
16
4
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (55)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
0.0 / 57.42s
50.00 zł
1
5
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (106)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / Ireneusz Ćwik / Ireneusz Ćwik
0.0 / 58.16s
40.00 zł
4
6
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
Watra (11)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Monika Bertoldi / Kamil Jurczyk
0.0 / 61.27s
7
7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sokrates (84)
siwa / - / Wałach / Kłobuk / Saga / Chleb / Bogumiła Paczyna / Białek Natalia
0.0 / 66.02s
29
8
Klub Jeździecki J&D Apollo
Betty Balou 4 (47)
gn. / - / Klacz / Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Percy / Pardon / - / Bartels Sabine
0.0 / 68.26s
11
9
Klub Jeździecki JD Apollo
Silver Star (42)
siwa / - / Wałach / Spartakus / Spartan / Evita / Espri / Aschmutat Natalia / Makowski Remigiusz
4.0 / 49.87s
21
10
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (80)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
4.0 / 54.77s
8
11
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selene (65)
sk.gn. / - / Klacz / Banita / Arcus / Safira / Awans / Joanna Sitarek / Tomasz Nowak
4.0 / 56.13s
10
12
Klub Jeździecki J&D Apollo
Róża (43)
kaszt. / - / Klacz / Fatim / Ekwador / Rawka / Dziegiel / Paweł Zomerfeld / Piotr Nowak
4.0 / 56.47s
6
13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Charlotte (4)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Michał Bijan / Andrzej Skibiński
4.0 / 57.35s
13
14
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (105)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
4.0 / 61.06s
12
15
Klub Jeździecki JD Apollo
H'baccard (36)
gniada / - / Wałach / Baldini II / Hrabianka / Klub jeździecki J&D Apollo / Bogdanowicz Władysław
4.0 / 61.22s
20
16
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (27)
sk.gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Duńska Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Zbigniew Kostrzewski
7.0 / 83.75s
26
17
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Step (26)
gn. / - / Wałach / Aspan / Emir / Sawana / Paszkwil / Mikołaj Szulakowski / Michał Szwach
8.0 / 50.00s
17
18
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (72)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
8.0 / 55.80s
23
19
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (81)
c.kaszt. / - / Wałach / Lou Reed / Lauries Crusador / Wenecja / Pastisz / Joanna Zwolińska- Szałek / Piotr Mazurek
8.0 / 64.41s
30
20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (89)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
8.0 / 66.84s
24
21
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
TREB (22)
kaszt. / - / Wałach / Roulette / Trebia / Special Power / - / Sk moszna
8.0 / 68.08s
5
22
JKS BCH Międzyrzecze Dolne
Flammeche (5)
Gniada / - / Klacz / Flipper D,Elle / Galaxy / Agnieszka Skurzok / Wilma Zimmerer
8.0 / 68.90s
31
23
Klub Jeździecki JD Apollo
Ares V'T Elzenhof Z (48)
sk.gn. / - / Wałach / Alex / Lancelot / Ramira Van't Geutje / First Mate / J&D Apollo / -
12.0 / 69.03s
2
24
Klub Jeździecki JD Apollo
Dolomit (49)
siwa / - / Wałach / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Deizi / Cooper / Klub jeździecki J&D Apollo / Kowalewski Zbigniew
16.0 / 57.12s
22 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (27)
sk.gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Duńska Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Zbigniew Kostrzewski
0.0 / 57.58s
3 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (106)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / Ireneusz Ćwik / Ireneusz Ćwik
0.0 / 62.93s
28 (T)
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Step (26)
gn. / - / Wałach / Aspan / Emir / Sawana / Paszkwil / Mikołaj Szulakowski / Michał Szwach
4.0 / 48.73s
25 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (81)
c.kaszt. / - / Wałach / Lou Reed / Lauries Crusador / Wenecja / Pastisz / Joanna Zwolińska- Szałek / Piotr Mazurek
4.0 / 63.30s
15 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (105)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
4.0 / 64.41s
32 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
TREB (22)
kaszt. / - / Wałach / Roulette / Trebia / Special Power / - / Sk moszna
8.0 / 68.13s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl