Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

A2 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2020-07-04
2020-07-04
Wysokość przeszkód:
80 cm
Dystans:
410 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
8
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
76 s
Sedzia główny:
Elżbieta Janik
Gospodarz toru:
Dariusz Świderski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Punkty - ROZGRYWKA Czas - ROZGRYWKA
1 Paulina Zerzoń
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Tosca (2)
Gniady / - / Klacz / Nn / Troska / Jakub Lubszczyk / -
0.0 54.70s 0.0 26.91s
2 Magdalena Pawlas
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Selavi (18)
siwa / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Sasanka / Five Star Camp / Roman Pawlas / Roman Pawlas
0.0 53.18s 0.0 27.62s
3 Natalia Leśniewska
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Daimiana (5)
Kasztan / - / Klacz / Nn / Nn / - / -
0.0 62.10s 0.0 28.79s
4 Natalia Tatarczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Degrader (3)
Gniady / - / Wałach / Nn / Nn / Roman Pawlas / Nn
0.0 61.50s 0.0 29.73s
5 Julia Kurzak
Bpk
Lord II W (6)
Gniada / - / Wałach / Desant / Lukarna / - / -
0.0 59.05s 0.0 30.87s
6 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (30)
Kasztanowata / - / Wałach / Valentino / Fine / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
0.0 60.10s 0.0 31.08s
7 Alicja Grima
Bpk
Volf (36)
gniady / - / Wałach / Berlin Bej / Valta / - / -
0.0 49.12s 0.0 31.45s
8 Olga Górkiewicz
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Boliwia (22)
Kasztanowata / - / Klacz / Psalm / Bawaria / Olga Górkiewicz / Sebastian Juszkiewicz
0.0 61.19s 0.0 34.20s
9 Agata Konsek
Ljks Eldorado świerklany
Cyntia (1)
Skorogniady / - / Klacz / nn / NN / - / -
0.0 59.64s 0.0 35.08s
10 Aleksandra Pacwa
Flicka (53)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 74.61s 0.0 35.97s
11 Olga Bieniek
Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
Aluzja (32)
Gniada / - / Klacz / Luis / Arizona / Kramarczyk Andrzej / Piwowarski Andrzej
0.0 60.91s 0.0 36.60s
12 Patrycja Bujak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Hipika (29)
Gniada / - / Klacz / Salazar / Hipnoza / Patrycja Bujak / Monika Piech
0.0 60.71s 0.0 37.63s
13 Patrycja Kierczak
KJ BLACK Mustang
Fart (17)
Ciemno gniada / - / Wałach / Dybicz / Finezja / Patrycja Kierczak / -
0.0 53.79s 4.0 36.06s
14 Franciszek Zając
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Fany (46)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 54.01s 4.0 40.38s
15 Oliwia Nalepa
Tonia (42)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 65.15s 4.0 41.96s
16 Marta Pietrzyk
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Hebron (47)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 70.39s 4.0 46.64s
17 Martyna Drabczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Kalinka (27)
kaszt. / - / Klacz / Karmel / Linde's Rob / Karmela / Wartownik / - / -
0.0 55.43s 4.0 47.01s
18 Zuzanna Wybraniec
PLEJADA (54)
kaszt. / - / Klacz / Machmuth Nur / El Konto / Polisa / Balisco Ii / Jędrzej Tura / Tomasz Tura
0.0 70.05s 4.0 53.38s
19 Karolina Janecka
Solec Bieruń
Gala (50)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 62.71s 8.0 53.55s
20-23 Magdalena Szafraniec
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Galicja (43)
bułana / - / Klacz / NN / NN / Ilona Kosowska / Ilona Kosowska
4.0 49.68s
20-23 Amelia Suwała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Irys (40)
Ciemnogniada / - / Wałach / NN / NN / - / -
4.0 50.93s
20-23 Nicola Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Panama (35)
Kasztan / - / Klacz / Roland / Pastera Queen / Edward Puchałka / Magdalena Misztela
4.0 61.31s
20-23 Marlena Mastalerz
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Bonus (45)
- / - / Wałach / / / - / -
4.0 62.45s
24 Anna Dołowy
Bpk
Cicha Woda (26)
gniada / - / Klacz / Blansz / Co to / Janusz Dołowy / -
6.0 81.76s
25 Pola Nardelli
Bpk
Arizona RD (33)
Kasztan / - / Klacz / Nn / Nn / - / -
8.0 51.89s
26 Marta Jurkiewicz
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Gruzja (44)
- / - / Klacz / / / - / -
15.0 84.63s
Eliminacja Kinga Danielkis
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Lotos (48)
- / - / Wałach / / / - / -
Eliminacja Kinga Danielkis
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Lukas (41)
- / - / Wałach / / / - / -
Eliminacja Emilia Kłyk
BPK
Halik (16)
gniada / - / Wałach / Boss / Hajma / Bełza Karolina / -
Przejazd treningowy Patrycja Kierczak
KJ BLACK Mustang
Fart (17)
Ciemno gniada / - / Wałach / Dybicz / Finezja / Patrycja Kierczak / -
0.0 57.01s
Przejazd treningowy Martyna Drabczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Kalinka (27)
kaszt. / - / Klacz / Karmel / Linde's Rob / Karmela / Wartownik / - / -
0.0 58.22s
Przejazd treningowy Julia Kurzak
Bpk
Lord II W (6)
Gniada / - / Wałach / Desant / Lukarna / - / -
0.0 58.78s
Przejazd treningowy Olga Górkiewicz
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Boliwia (22)
Kasztanowata / - / Klacz / Psalm / Bawaria / Olga Górkiewicz / Sebastian Juszkiewicz
0.0 62.92s
Przejazd treningowy Aleksandra Pacwa
Flicka (53)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 64.04s
Przejazd treningowy Anna Dołowy
Bpk
Cicha Woda (26)
gniada / - / Klacz / Blansz / Co to / Janusz Dołowy / -
0.0 66.65s
Przejazd treningowy Pola Nardelli
Bpk
Arizona RD (33)
Kasztan / - / Klacz / Nn / Nn / - / -
4.0 60.79s
Przejazd treningowy Alicja Grima
Bpk
Volf (36)
gniady / - / Wałach / Berlin Bej / Valta / - / -
8.0 50.04s
Przejazd treningowy Emilia Kłyk
BPK
Halik (16)
gniada / - / Wałach / Boss / Hajma / Bełza Karolina / -
22.0 113.34s
34
1
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Tosca (2)
Gniady / - / Klacz / Nn / Troska / Jakub Lubszczyk / -
0.0 / 54.70s / 0.0 / 26.91s
35
2
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Selavi (18)
siwa / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Sasanka / Five Star Camp / Roman Pawlas / Roman Pawlas
0.0 / 53.18s / 0.0 / 27.62s
33
3
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Daimiana (5)
Kasztan / - / Klacz / Nn / Nn / - / -
0.0 / 62.10s / 0.0 / 28.79s
31
4
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Degrader (3)
Gniady / - / Wałach / Nn / Nn / Roman Pawlas / Nn
0.0 / 61.50s / 0.0 / 29.73s
Lord II W (6)
Gniada / - / Wałach / Desant / Lukarna / - / -
0.0 / 59.05s / 0.0 / 30.87s
8
6
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (30)
Kasztanowata / - / Wałach / Valentino / Fine / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
0.0 / 60.10s / 0.0 / 31.08s
Volf (36)
gniady / - / Wałach / Berlin Bej / Valta / - / -
0.0 / 49.12s / 0.0 / 31.45s
23
8
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Boliwia (22)
Kasztanowata / - / Klacz / Psalm / Bawaria / Olga Górkiewicz / Sebastian Juszkiewicz
0.0 / 61.19s / 0.0 / 34.20s
5
9
Ljks Eldorado świerklany
Cyntia (1)
Skorogniady / - / Klacz / nn / NN / - / -
0.0 / 59.64s / 0.0 / 35.08s
7
11
Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
Aluzja (32)
Gniada / - / Klacz / Luis / Arizona / Kramarczyk Andrzej / Piwowarski Andrzej
0.0 / 60.91s / 0.0 / 36.60s
6
12
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Hipika (29)
Gniada / - / Klacz / Salazar / Hipnoza / Patrycja Bujak / Monika Piech
0.0 / 60.71s / 0.0 / 37.63s
19
13
KJ BLACK Mustang
Fart (17)
Ciemno gniada / - / Wałach / Dybicz / Finezja / Patrycja Kierczak / -
0.0 / 53.79s / 4.0 / 36.06s
13
14
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Fany (46)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 / 54.01s / 4.0 / 40.38s
14
16
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
26
17
Klub Jeździecki Pro Horses
Kalinka (27)
kaszt. / - / Klacz / Karmel / Linde's Rob / Karmela / Wartownik / - / -
0.0 / 55.43s / 4.0 / 47.01s
PLEJADA (54)
kaszt. / - / Klacz / Machmuth Nur / El Konto / Polisa / Balisco Ii / Jędrzej Tura / Tomasz Tura
0.0 / 70.05s / 4.0 / 53.38s
37
19
Solec Bieruń
10
20-23
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Galicja (43)
bułana / - / Klacz / NN / NN / Ilona Kosowska / Ilona Kosowska
4.0 / 49.68s
38
20-23
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Irys (40)
Ciemnogniada / - / Wałach / NN / NN / - / -
4.0 / 50.93s
4
20-23
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Panama (35)
Kasztan / - / Klacz / Roland / Pastera Queen / Edward Puchałka / Magdalena Misztela
4.0 / 61.31s
12
20-23
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Bonus (45)
- / - / Wałach / / / - / -
4.0 / 62.45s
20
24
Cicha Woda (26)
gniada / - / Klacz / Blansz / Co to / Janusz Dołowy / -
6.0 / 81.76s
27
25
Arizona RD (33)
Kasztan / - / Klacz / Nn / Nn / - / -
8.0 / 51.89s
11
26
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Gruzja (44)
- / - / Klacz / / / - / -
15.0 / 84.63s
2
Elim
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Lotos (48)
- / - / Wałach / / / - / -
36
Elim
SZKÓŁKA JEŹDZIECKA KONNA TĘCZA LIBIĄŻ
Lukas (41)
- / - / Wałach / / / - / -
16
Elim
Halik (16)
gniada / - / Wałach / Boss / Hajma / Bełza Karolina / -
21 (T)
KJ BLACK Mustang
Fart (17)
Ciemno gniada / - / Wałach / Dybicz / Finezja / Patrycja Kierczak / -
0.0 / 57.01s
28 (T)
Klub Jeździecki Pro Horses
Kalinka (27)
kaszt. / - / Klacz / Karmel / Linde's Rob / Karmela / Wartownik / - / -
0.0 / 58.22s
17 (T)
Lord II W (6)
Gniada / - / Wałach / Desant / Lukarna / - / -
0.0 / 58.78s
25 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Boliwia (22)
Kasztanowata / - / Klacz / Psalm / Bawaria / Olga Górkiewicz / Sebastian Juszkiewicz
0.0 / 62.92s
Flicka (53)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 / 64.04s
22 (T)
Cicha Woda (26)
gniada / - / Klacz / Blansz / Co to / Janusz Dołowy / -
0.0 / 66.65s
29 (T)
Arizona RD (33)
Kasztan / - / Klacz / Nn / Nn / - / -
4.0 / 60.79s
3 (T)
Volf (36)
gniady / - / Wałach / Berlin Bej / Valta / - / -
8.0 / 50.04s
18 (T)
Halik (16)
gniada / - / Wałach / Boss / Hajma / Bełza Karolina / -
22.0 / 113.34s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl