Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

2 - 80 cm - II Runda Amatorów, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2020-07-11
2020-07-11
Wysokość przeszkód:
80 cm
Dystans:
350 m
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
65 s
Sedzia główny:
Magdalena Świerkosz
Gospodarz toru:
Dariusz Świderski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Maja Ponicka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Grandessa Gold (36)
sk.gn. / - / Klacz / Donzini / Gotiwa / Warus / Rafał Ponicki / Marek Siwiec
0.0 65.43s
2 Antonina Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
MEBORA (13)
izab. / - / Klacz / Bonsun / Bastion / Meduza / Majestat / Marzena Rozpondek / -
0.0 65.99s
3 Iga Żelazkiewicz
BPK
Karina (21)
gn. / - / Klacz / Dantes Blue Mount / Blue Max / Kirka / Fly To The Stars / Barbara Noga / Gębala Klaudia
0.0 62.40s
4 Oliwia Kopczyńska
Klub Jeździecki Global
DANTE (44)
gn.sr. / - / Wałach / Pentagram / Druid / Duma / Harap / Bożena Cylok-Walczuch / SKJ Omega
0.0 62.24s
5 Zuzanna Puczyńska
Klub Jeździecki "Laredo"
Rumian (54)
gn. / - / Wałach / Ekoton / Harris Bej / Rudzianka / Arcus / Paulina Gonera / Dąbrowski Bogusław
0.0 67.95s
6 Alicja Surówka
Kj Trachy Gliwice
Ritus (33)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / Beata Broniatowska / 0
0.0 61.75s
7 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (96)
kaszt. / - / Wałach / Valentino / Now Or Never / Fine / For Feeling / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
0.0 61.00s
8 Karolina Kobylec
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Lontar (5)
gn. / - / Wałach / Desant / Lando / Lady First / First Des Termes / Anna Kobylec / -
0.0 60.97s
9 Marta Rzepa
BPK
Amelka (68)
bul. / - / Klacz / Dyskobol / Einklang / Arka / Lwówek / Marta Rzepa / -
0.0 60.70s
10 Gabriela Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Dantes (27)
siwa / - / Wałach / Fain / Shalom / Melisa / Hassan / Kornelia Połomska / -
0.0 60.63s
11 Magdalena Pawlas
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Selavi (64)
siwa / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Sasanka / Five Star Camp / Roman Pawlas / Roman Pawlas
0.0 59.37s
12 Marcelina Łukaszek
JKS Kasztanka
Hiki (7)
gn. / - / Klacz / Antek / Antyk / Harfa / Cytron / Janusz Łukaszek / Ewa Kempa
0.0 59.32s
13 Maja Rosińska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Mon Cherry (61)
Kara / - / Wałach / xx / xx / - / -
0.0 59.11s
14 Oliwia Szpak
Klub jeździecki J&D Apollo
DUMKA (81)
GNIADA / - / Klacz / LIBERADO / DUMNA / ANNA SZPAK / Buchowiecki Wiesław
0.0 58.79s
15 Julia Bodak
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Bardos (100)
Skarogniada / - / Wałach / NN / NN / - / -
0.0 54.88s
16 Zuzanna Kamińska
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hipis (8)
gn. / - / Wałach / Dereń / Belcanto / Hańcza / Lap Bej / Paweł Kamiński / Piotr Iskrzycki
0.0 54.44s
17 Martyna Kot
Eldorado świerlany
Koronea (89)
sk.gn. / - / Klacz / Don Corleone / Koronis / Five Star Camp / Roman Pawlas / Roman Pawlas
1.0 64.11s
18 Laila Mansoor
Kj Appolo
Kryształ Z (82)
Kara / - / Wałach / NN / Krynica / - / -
1.0 60.39s
19 Sandra Kucharczyk
Bpk
Leda (83)
Gniada / - / Klacz / Banita / Luizjana / - / -
1.0 51.69s
20 Martyna Drabczyk
JKS "Czanki"
Kalinka (92)
kaszt. / - / Klacz / Karmel / Linde's Rob / Karmela / Wartownik / - / -
2.0 57.83s
21 Joanna Wojtarowicz
Bpk
Nonius Z-4sk/grace (35)
Gniada / - / Klacz / 416nelg/nonius XIII-8 / 3606 nonius XX/nonius XIII-1 / Joanna Banasik-Wędzińska / -
2.0 53.44s
22 Barbara Jeleń
JKS Kasztanka
Eldorado (9)
kaszt. / - / Wałach / Eufrat / Dakota / Nn / Anna Rachubka / -
2.0 50.27s
Eliminacja Oliwia Szpak
Klub jeździecki J&D Apollo
Jackson (80)
gn. / - / Wałach / Candiavolo / Janis / Louis / - / -
Eliminacja Ewa Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mateo (31)
kaszt. / - / Wałach / Monty / Dukat / Kreta / Branco / Ewa Nowak / Karolina Nowak
Eliminacja Julia Ślązak
Politechnika Śląska w Gliwicach
Kadermie JDV (47)
gn. / - / Wałach / Don Diablo Hx / Vittorio / V.Adermie 13 / Rash R / Benedykt Ślązak / Holandia
Przejazd treningowy Antonina Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
MEBORA (13)
izab. / - / Klacz / Bonsun / Bastion / Meduza / Majestat / Marzena Rozpondek / -
0.0 66.81s
Przejazd treningowy Iga Żelazkiewicz
BPK
Karina (21)
gn. / - / Klacz / Dantes Blue Mount / Blue Max / Kirka / Fly To The Stars / Barbara Noga / Gębala Klaudia
0.0 62.34s
Przejazd treningowy Zuzanna Kamińska
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hipis (8)
gn. / - / Wałach / Dereń / Belcanto / Hańcza / Lap Bej / Paweł Kamiński / Piotr Iskrzycki
0.0 54.82s
Przejazd treningowy Julia Ślązak
Politechnika Śląska w Gliwicach
Kadermie JDV (47)
gn. / - / Wałach / Don Diablo Hx / Vittorio / V.Adermie 13 / Rash R / Benedykt Ślązak / Holandia
0.0 53.33s
Przejazd treningowy Oliwia Kopczyńska
Klub Jeździecki Global
DANTE (44)
gn.sr. / - / Wałach / Pentagram / Druid / Duma / Harap / Bożena Cylok-Walczuch / SKJ Omega
1.0 65.03s
Przejazd treningowy Joanna Wojtarowicz
Bpk
Nonius Z-4sk/grace (35)
Gniada / - / Klacz / 416nelg/nonius XIII-8 / 3606 nonius XX/nonius XIII-1 / Joanna Banasik-Wędzińska / -
1.0 59.17s
Przejazd treningowy Marta Rzepa
BPK
Amelka (68)
bul. / - / Klacz / Dyskobol / Einklang / Arka / Lwówek / Marta Rzepa / -
2.0 60.80s
Przejazd treningowy Ewa Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mateo (31)
kaszt. / - / Wałach / Monty / Dukat / Kreta / Branco / Ewa Nowak / Karolina Nowak
6.0 94.21s
26
1
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Grandessa Gold (36)
sk.gn. / - / Klacz / Donzini / Gotiwa / Warus / Rafał Ponicki / Marek Siwiec
0.0 / 65.43s
11
2
Bez Przynależności Klubowej S L A
MEBORA (13)
izab. / - / Klacz / Bonsun / Bastion / Meduza / Majestat / Marzena Rozpondek / -
0.0 / 65.99s
Karina (21)
gn. / - / Klacz / Dantes Blue Mount / Blue Max / Kirka / Fly To The Stars / Barbara Noga / Gębala Klaudia
0.0 / 62.40s
18
4
Klub Jeździecki Global
DANTE (44)
gn.sr. / - / Wałach / Pentagram / Druid / Duma / Harap / Bożena Cylok-Walczuch / SKJ Omega
0.0 / 62.24s
29
5
Klub Jeździecki "Laredo"
Rumian (54)
gn. / - / Wałach / Ekoton / Harris Bej / Rudzianka / Arcus / Paulina Gonera / Dąbrowski Bogusław
0.0 / 67.95s
7
6
Kj Trachy Gliwice
Ritus (33)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / Beata Broniatowska / 0
0.0 / 61.75s
15
7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (96)
kaszt. / - / Wałach / Valentino / Now Or Never / Fine / For Feeling / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
0.0 / 61.00s
31
8
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Lontar (5)
gn. / - / Wałach / Desant / Lando / Lady First / First Des Termes / Anna Kobylec / -
0.0 / 60.97s
27
9
Amelka (68)
bul. / - / Klacz / Dyskobol / Einklang / Arka / Lwówek / Marta Rzepa / -
0.0 / 60.70s
3
10
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Dantes (27)
siwa / - / Wałach / Fain / Shalom / Melisa / Hassan / Kornelia Połomska / -
0.0 / 60.63s
6
11
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Selavi (64)
siwa / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Sasanka / Five Star Camp / Roman Pawlas / Roman Pawlas
0.0 / 59.37s
30
12
JKS Kasztanka
Hiki (7)
gn. / - / Klacz / Antek / Antyk / Harfa / Cytron / Janusz Łukaszek / Ewa Kempa
0.0 / 59.32s
9
13
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Mon Cherry (61)
Kara / - / Wałach / xx / xx / - / -
0.0 / 59.11s
2
14
Klub jeździecki J&D Apollo
DUMKA (81)
GNIADA / - / Klacz / LIBERADO / DUMNA / ANNA SZPAK / Buchowiecki Wiesław
0.0 / 58.79s
16
15
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Bardos (100)
Skarogniada / - / Wałach / NN / NN / - / -
0.0 / 54.88s
22
16
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hipis (8)
gn. / - / Wałach / Dereń / Belcanto / Hańcza / Lap Bej / Paweł Kamiński / Piotr Iskrzycki
0.0 / 54.44s
10
17
Eldorado świerlany
Koronea (89)
sk.gn. / - / Klacz / Don Corleone / Koronis / Five Star Camp / Roman Pawlas / Roman Pawlas
1.0 / 64.11s
4
18
Kj Appolo
Kryształ Z (82)
Kara / - / Wałach / NN / Krynica / - / -
1.0 / 60.39s
Leda (83)
Gniada / - / Klacz / Banita / Luizjana / - / -
1.0 / 51.69s
8
20
JKS "Czanki"
Kalinka (92)
kaszt. / - / Klacz / Karmel / Linde's Rob / Karmela / Wartownik / - / -
2.0 / 57.83s
Nonius Z-4sk/grace (35)
Gniada / - / Klacz / 416nelg/nonius XIII-8 / 3606 nonius XX/nonius XIII-1 / Joanna Banasik-Wędzińska / -
2.0 / 53.44s
5
22
JKS Kasztanka
Eldorado (9)
kaszt. / - / Wałach / Eufrat / Dakota / Nn / Anna Rachubka / -
2.0 / 50.27s
35
Elim
Klub jeździecki J&D Apollo
Jackson (80)
gn. / - / Wałach / Candiavolo / Janis / Louis / - / -
12
Elim
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mateo (31)
kaszt. / - / Wałach / Monty / Dukat / Kreta / Branco / Ewa Nowak / Karolina Nowak
32
Elim
Politechnika Śląska w Gliwicach
Kadermie JDV (47)
gn. / - / Wałach / Don Diablo Hx / Vittorio / V.Adermie 13 / Rash R / Benedykt Ślązak / Holandia
13 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
MEBORA (13)
izab. / - / Klacz / Bonsun / Bastion / Meduza / Majestat / Marzena Rozpondek / -
0.0 / 66.81s
Karina (21)
gn. / - / Klacz / Dantes Blue Mount / Blue Max / Kirka / Fly To The Stars / Barbara Noga / Gębala Klaudia
0.0 / 62.34s
24 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hipis (8)
gn. / - / Wałach / Dereń / Belcanto / Hańcza / Lap Bej / Paweł Kamiński / Piotr Iskrzycki
0.0 / 54.82s
34 (T)
Politechnika Śląska w Gliwicach
Kadermie JDV (47)
gn. / - / Wałach / Don Diablo Hx / Vittorio / V.Adermie 13 / Rash R / Benedykt Ślązak / Holandia
0.0 / 53.33s
20 (T)
Klub Jeździecki Global
DANTE (44)
gn.sr. / - / Wałach / Pentagram / Druid / Duma / Harap / Bożena Cylok-Walczuch / SKJ Omega
1.0 / 65.03s
Nonius Z-4sk/grace (35)
Gniada / - / Klacz / 416nelg/nonius XIII-8 / 3606 nonius XX/nonius XIII-1 / Joanna Banasik-Wędzińska / -
1.0 / 59.17s
28 (T)
Amelka (68)
bul. / - / Klacz / Dyskobol / Einklang / Arka / Lwówek / Marta Rzepa / -
2.0 / 60.80s
14 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mateo (31)
kaszt. / - / Wałach / Monty / Dukat / Kreta / Branco / Ewa Nowak / Karolina Nowak
6.0 / 94.21s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl