Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

13 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 18 06 2017
2017-06-18
Dystans:
510 m
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
88 s
Sedzia główny:
Zofia Falińska
Gospodarz toru:
Paweł Gołygowski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Joanna Zawadka
KJ Picador
C-lancaster (52)
c.gn. / - / Wałach / LANSELOT / LEANDRO / COMA / ATUT / Marian Gomułkiewicz / Marian Gomułkiewicz
0.0 64.45s
2 Anna Miśkiewicz
KJ Volta
Junak (66)
gn. / - / Wałach / Ludger / Jakuza / Navarro / Anna Miśkiewicz / Sylwester Kosiński
0.0 78.37s
3 Błażej Such
BPK
Nocna dama (36)
Gniada / - / Klacz / Day Dream II S / Nicole / Karolina Milaszkiewicz / Orlinski Grzegorz
0.0 84.10s
4 Natalia Woźniak
BPK
Dywersja (12)
gniada / - / Klacz / Elvis sf / Drobina / Magdalena Woźniak / Henryk Gałczyński
0.0 84.71s
5 Kamila Błaszczyk
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Lanos (17)
c.gn. / - / Wałach / Harwest / Laska / Antokol / Paulina Grocka / Witkówek
0.0 86.16s
6 Beata Biczysko
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Saga (44)
gn. / - / Klacz / Contendor / Contendro / Sława / Bajou Du Rouet / Beata Biczysko / Karol Gmerek
2.0 94.53s
7 Aleksandra Kisilewicz
Klub Jeździecki Picador
Darling Z (23)
gn. / - / Wałach / Diamant Z / Nimf Z / Nagano / Aleksandra Kisilewicz / Belgia
4.0 76.19s
8 Katarzyna Góra
Agusia (115)
gniada / - / Klacz / Novum / Aronia / Edward Machowski / Edward Machowski
4.0 79.58s
9 Małgorzata Kaminiarz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Geneza (103)
gn. / - / Klacz / Leandro / Lenz / Galilea / Przedświt Xiii-4 / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
5.0 91.02s
10 Martyna Frąckowiak
Bez Przynależności Klubowej D O S
Silver princ-s (2)
gniada / - / Wałach / Power Prince / Silver Lady / Mirosław Stanisz / Mirosław Stanisz
8.0 78.02s
11 Maja Sukiennik
Bez Przynależności Klubowej D O S
Genaro (83)
gn. / - / Wałach / Chicago Z / Golanda / Able Albert / Maria Czuchryta / Maria Czuchryta
8.0 79.24s
12 Hanna Baszniak
OSK " Michalscy "
Arko (108)
c.gn. / - / Wałach / LIBERATTO P / COROFINI / AIDA / WINTER / Monika Baszniak / Marek Siudziński
8.0 83.98s
13 Bartłomiej Rogaczewski
KJ " Dworzysko "
Sharon aron (113)
gn. / - / Wałach / GLUSKSPILZ / SHARON / SANDRO SONG / - / -
8.0 84.01s
14 Monika Matuszewska
KJ Partynice
Quite lassy (117)
gn. / - / Klacz / QUITE CAPITOL / LASSY / LANCER III / MATUSZEWSKI DARIUSZ / MONTIS SP. Z O.O.
9.0 105.59s
15 Martyna Frąckowiak
Bez Przynależności Klubowej D O S
Cabora (3)
gniada / - / Klacz / Quamiro / Carrera / Piotr Frąckowiak / Wechta S.A
12.0 74.55s
16 Piotr Błoch
BPK W I E
Lancaster-n (68)
gn. / - / Wałach / CARETINO K / CARETINO / LARISSA / LANDFUERST / Piotr Nowacki / Piotr Nowacki
12.0 78.15s
17 Sandy Kulejewska
Klub Jeździecki Picador
Grais (59)
siwa / - / Klacz / Bajou du Rouet / Grafia / Sandy Kulejewska / Robert Stasiuk
17.0 106.66s
18 Małgorzata Kaminiarz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Enter (102)
gn. / - / Wałach / BARNABA / EURYDYKA / HARUN I / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
19.0 98.01s
19 Paulina Subotkiewicz
KJ Dworzysko
Santos (114)
- / - / Wałach / Larson / / - / -
23.0 129.67s
Eliminacja Bartłomiej Jędrzejczyk
Dla Zdrowia Dla Sportu Dla Życia
Scarto (30)
kara / - / Wałach / Palermo / Synteza / Alywar / - / -
Eliminacja Emilia Chmielowska
Klub Sportowy Small Cherry
Jodie (107)
gniada / - / Klacz / Sorbie Tower / Jessica / Emilia Chmielowska / SK Moszna
Eliminacja Katarzyna Góra
Fela (116)
siwa / - / Klacz / Lubicz / Festyna / Edward Machowski / Edward Machowski
9
1
KJ Picador
C-lancaster (52)
c.gn. / - / Wałach / LANSELOT / LEANDRO / COMA / ATUT / Marian Gomułkiewicz / Marian Gomułkiewicz
0.0 / 64.45s
4
2
Junak (66)
gn. / - / Wałach / Ludger / Jakuza / Navarro / Anna Miśkiewicz / Sylwester Kosiński
0.0 / 78.37s
Nocna dama (36)
Gniada / - / Klacz / Day Dream II S / Nicole / Karolina Milaszkiewicz / Orlinski Grzegorz
0.0 / 84.10s
Dywersja (12)
gniada / - / Klacz / Elvis sf / Drobina / Magdalena Woźniak / Henryk Gałczyński
0.0 / 84.71s
8
5
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Lanos (17)
c.gn. / - / Wałach / Harwest / Laska / Antokol / Paulina Grocka / Witkówek
0.0 / 86.16s
11
6
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Saga (44)
gn. / - / Klacz / Contendor / Contendro / Sława / Bajou Du Rouet / Beata Biczysko / Karol Gmerek
2.0 / 94.53s
18
7
Klub Jeździecki Picador
Darling Z (23)
gn. / - / Wałach / Diamant Z / Nimf Z / Nagano / Aleksandra Kisilewicz / Belgia
4.0 / 76.19s
Agusia (115)
gniada / - / Klacz / Novum / Aronia / Edward Machowski / Edward Machowski
4.0 / 79.58s
21
9
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Geneza (103)
gn. / - / Klacz / Leandro / Lenz / Galilea / Przedświt Xiii-4 / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
5.0 / 91.02s
1
10
Bez Przynależności Klubowej D O S
Silver princ-s (2)
gniada / - / Wałach / Power Prince / Silver Lady / Mirosław Stanisz / Mirosław Stanisz
8.0 / 78.02s
7
11
Bez Przynależności Klubowej D O S
Genaro (83)
gn. / - / Wałach / Chicago Z / Golanda / Able Albert / Maria Czuchryta / Maria Czuchryta
8.0 / 79.24s
17
12
OSK " Michalscy "
Arko (108)
c.gn. / - / Wałach / LIBERATTO P / COROFINI / AIDA / WINTER / Monika Baszniak / Marek Siudziński
8.0 / 83.98s
22
13
KJ " Dworzysko "
Sharon aron (113)
gn. / - / Wałach / GLUSKSPILZ / SHARON / SANDRO SONG / - / -
8.0 / 84.01s
13
14
Quite lassy (117)
gn. / - / Klacz / QUITE CAPITOL / LASSY / LANCER III / MATUSZEWSKI DARIUSZ / MONTIS SP. Z O.O.
9.0 / 105.59s
19
15
Bez Przynależności Klubowej D O S
Cabora (3)
gniada / - / Klacz / Quamiro / Carrera / Piotr Frąckowiak / Wechta S.A
12.0 / 74.55s
6
16
BPK W I E
Lancaster-n (68)
gn. / - / Wałach / CARETINO K / CARETINO / LARISSA / LANDFUERST / Piotr Nowacki / Piotr Nowacki
12.0 / 78.15s
10
17
Klub Jeździecki Picador
Grais (59)
siwa / - / Klacz / Bajou du Rouet / Grafia / Sandy Kulejewska / Robert Stasiuk
17.0 / 106.66s
3
18
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Enter (102)
gn. / - / Wałach / BARNABA / EURYDYKA / HARUN I / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
19.0 / 98.01s
5
19
Santos (114)
- / - / Wałach / Larson / / - / -
23.0 / 129.67s
12
Elim
Dla Zdrowia Dla Sportu Dla Życia
Scarto (30)
kara / - / Wałach / Palermo / Synteza / Alywar / - / -
23
Elim
Klub Sportowy Small Cherry
Jodie (107)
gniada / - / Klacz / Sorbie Tower / Jessica / Emilia Chmielowska / SK Moszna
Fela (116)
siwa / - / Klacz / Lubicz / Festyna / Edward Machowski / Edward Machowski

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl