Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

13 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-09-20
2020-09-20
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
380 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
73 s
Sedzia główny:
Paweł Przybyła
Gospodarz toru:
Maciej Pekaniec
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Julia Hess
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (2)
gn. / - / Wałach / Fs Bengali / Myrna / Fawor / HIERONIM KASICA / NN
2.5 57.40s 90.00 zł
2-3 Emilia Gardeła
Bez Przynależności Klubowej S L A
Alwaro AA (36)
c.gn. / - / Wałach / Barnaba / Emir / Armenia / Eufrat / - / -
3.0 63.11s 75.00 zł
2-3 Wiktoria Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marco (14)
kaszt. / - / Wałach / Quito Mb / Boy De La Barre Ii / Marta / Madryt / KATARZYNA PUCHALSKA / BAUWENS MARIO
3.0 63.46s 75.00 zł
4-13 Emilia Gardeła
Bez Przynależności Klubowej S L A
Alwaro AA (36)
c.gn. / - / Wałach / Barnaba / Emir / Armenia / Eufrat / - / -
3.5 59.73s 10.00 zł
4-13 Natalia Szymańska
BPK
Brego (27)
Gniada / - / Wałach / Seigon/Nobody / B-Pilotta/Power Prince / - / -
3.5 65.63s 10.00 zł
4-13 Sandra Kucharczyk
Bpk
Leda (54)
Gniada / - / Klacz / Banita / Luizjana / - / -
3.5 66.54s 10.00 zł
4-13 Natalia Szymańska
BPK
Brego (27)
Gniada / - / Wałach / Seigon/Nobody / B-Pilotta/Power Prince / - / -
3.5 66.80s 10.00 zł
4-13 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (85)
kaszt. / - / Wałach / Valentino / Now Or Never / Fine / For Feeling / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
3.5 68.82s 10.00 zł
4-13 Antonina Krawczyk
Bpk
Ledana S (11)
siwa / - / Klacz / Desant / Lukarna / - / -
3.5 69.72s 10.00 zł
4-13 Nadia Sochacka
Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
G-CARES (7)
gniada / - / Wałach / CARTOUCHE / GINI / Ewelina Sochacka / Różecki Jerzy
3.5 70.20s 10.00 zł
4-13 Małgorzata Kocot
Bpk
Hancor (83)
kara / - / Wałach / Napar / Hamlet Go / Helmainte / Velsas / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
3.5 70.37s 10.00 zł
4-13 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Donquest (77)
gn. / - / Wałach / Qulester / Quinar / Dobra Pani / Pauillac De Meia Lua / Dariusz Paczyna / Stadnina Koni Ochaby Sp z o. o
3.5 70.48s 10.00 zł
4-13 Małgorzata Kocot
Bpk
Hancor (83)
kara / - / Wałach / Napar / Hamlet Go / Helmainte / Velsas / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
3.5 71.87s 10.00 zł
14-17 Oliwia Pietrowska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Larysa (96)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 60.90s
14-17 Julia Hess
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (2)
gn. / - / Wałach / Fs Bengali / Myrna / Fawor / HIERONIM KASICA / NN
4.0 66.38s
14-17 Antonina Krawczyk
Bpk
Ledana S (11)
siwa / - / Klacz / Desant / Lukarna / - / -
4.0 67.65s
14-17 Nadia Sochacka
Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
G-CARES (7)
gniada / - / Wałach / CARTOUCHE / GINI / Ewelina Sochacka / Różecki Jerzy
4.0 69.48s
18-19 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (34)
siwa / - / Klacz / Russel Ii / Corofino I / Palta / Caretino K / Roman Telepko / Zamecky Vrch zem spol. s r.o.
4.5 63.16s
18-19 Jan Wilk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marco (13)
kaszt. / - / Wałach / Quito Mb / Boy De La Barre Ii / Marta / Madryt / KATARZYNA PUCHALSKA / BAUWENS MARIO
4.5 64.45s
20-21 Patrycja Blicharska
Bez Przynależności Klubowej S L A
K-Zuzia (31)
kaszt. / - / Klacz / Karino / Minneapolis / Pasja / Portret / - / -
5.0 64.80s
20-21 Sandra Kucharczyk
Bpk
Leda (54)
Gniada / - / Klacz / Banita / Luizjana / - / -
5.0 67.89s
22-23 Natalia Jaworska
CJK DAKAR
Con Carlo "ka" (30)
SKAROGNIADY / - / Wałach / CONSUS / CZAJKA / AGNIESZKA KAMOLA / AGNIESZKA KAMOLA
5.5 70.00s
22-23 Michalina Zacharz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Nektar (28)
gn. / - / Wałach / Torino / Nemeta / Nn / Karolina Petrosyan / -
5.5 70.25s
24 Nadia Harazim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kreta (40)
siwa / - / Klacz / Statut / Baby Bid / Kwinta / Minneapolis / - / -
6.0 64.81s
25 Katarzyna Pietrzyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cyprian (37)
Kasztanowata / - / Wałach / - / - / - / -
6.5 68.32s
26 Weronika Szadach
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Fabia (17)
kaszt. / - / Klacz / Nn / Nn / Karolina Szadach / Jan Jach
8.0 73.83s
27 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Donquest (77)
gn. / - / Wałach / Qulester / Quinar / Dobra Pani / Pauillac De Meia Lua / Dariusz Paczyna / Stadnina Koni Ochaby Sp z o. o
8.5 81.28s
28-29 Nadia Harazim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kreta (40)
siwa / - / Klacz / Statut / Baby Bid / Kwinta / Minneapolis / - / -
9.5 75.69s
28-29 Michalina Zacharz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Nektar (28)
gn. / - / Wałach / Torino / Nemeta / Nn / Karolina Petrosyan / -
9.5 78.03s
30 Patrycja Blicharska
Bez Przynależności Klubowej S L A
K-Zuzia (31)
kaszt. / - / Klacz / Karino / Minneapolis / Pasja / Portret / - / -
14.5 85.91s
31 Klaudia Pasoń
Klub jeździecki Lando
Ofelia (68)
Kara / - / Klacz / Statut / Okazja / - / -
17.0 102.52s
32 Katarzyna Pietrzyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cyprian (37)
Kasztanowata / - / Wałach / - / - / - / -
21.0 98.47s
Eliminacja Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (34)
siwa / - / Klacz / Russel Ii / Corofino I / Palta / Caretino K / Roman Telepko / Zamecky Vrch zem spol. s r.o.
Przejazd treningowy Przemysław Trawiński
Klub Sportowy "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Hiunday (48)
ciemnogniada / - / Wałach / Szkrab / Harfa / Trawiński Przemysław / SK Udórz
2.5 68.42s
Przejazd treningowy Przemysław Trawiński
Klub Sportowy "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Hiunday (48)
ciemnogniada / - / Wałach / Szkrab / Harfa / Trawiński Przemysław / SK Udórz
4.5 70.02s
7
1
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (2)
gn. / - / Wałach / Fs Bengali / Myrna / Fawor / HIERONIM KASICA / NN
2.5 / 57.40s
90.00 zł
27
2-3
Bez Przynależności Klubowej S L A
Alwaro AA (36)
c.gn. / - / Wałach / Barnaba / Emir / Armenia / Eufrat / - / -
3.0 / 63.11s
75.00 zł
35
2-3
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marco (14)
kaszt. / - / Wałach / Quito Mb / Boy De La Barre Ii / Marta / Madryt / KATARZYNA PUCHALSKA / BAUWENS MARIO
3.0 / 63.46s
75.00 zł
31
4-13
Bez Przynależności Klubowej S L A
Alwaro AA (36)
c.gn. / - / Wałach / Barnaba / Emir / Armenia / Eufrat / - / -
3.5 / 59.73s
10.00 zł
Brego (27)
Gniada / - / Wałach / Seigon/Nobody / B-Pilotta/Power Prince / - / -
3.5 / 65.63s
10.00 zł
Leda (54)
Gniada / - / Klacz / Banita / Luizjana / - / -
3.5 / 66.54s
10.00 zł
Brego (27)
Gniada / - / Wałach / Seigon/Nobody / B-Pilotta/Power Prince / - / -
3.5 / 66.80s
10.00 zł
22
4-13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (85)
kaszt. / - / Wałach / Valentino / Now Or Never / Fine / For Feeling / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
3.5 / 68.82s
10.00 zł
Ledana S (11)
siwa / - / Klacz / Desant / Lukarna / - / -
3.5 / 69.72s
10.00 zł
8
4-13
Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
G-CARES (7)
gniada / - / Wałach / CARTOUCHE / GINI / Ewelina Sochacka / Różecki Jerzy
3.5 / 70.20s
10.00 zł
Hancor (83)
kara / - / Wałach / Napar / Hamlet Go / Helmainte / Velsas / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
3.5 / 70.37s
10.00 zł
19
4-13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Donquest (77)
gn. / - / Wałach / Qulester / Quinar / Dobra Pani / Pauillac De Meia Lua / Dariusz Paczyna / Stadnina Koni Ochaby Sp z o. o
3.5 / 70.48s
10.00 zł
Hancor (83)
kara / - / Wałach / Napar / Hamlet Go / Helmainte / Velsas / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
3.5 / 71.87s
10.00 zł
36
14-17
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Larysa (96)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 / 60.90s
5
14-17
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (2)
gn. / - / Wałach / Fs Bengali / Myrna / Fawor / HIERONIM KASICA / NN
4.0 / 66.38s
11
14-17
Ledana S (11)
siwa / - / Klacz / Desant / Lukarna / - / -
4.0 / 67.65s
10
14-17
Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
G-CARES (7)
gniada / - / Wałach / CARTOUCHE / GINI / Ewelina Sochacka / Różecki Jerzy
4.0 / 69.48s
12
18-19
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (34)
siwa / - / Klacz / Russel Ii / Corofino I / Palta / Caretino K / Roman Telepko / Zamecky Vrch zem spol. s r.o.
4.5 / 63.16s
6
18-19
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marco (13)
kaszt. / - / Wałach / Quito Mb / Boy De La Barre Ii / Marta / Madryt / KATARZYNA PUCHALSKA / BAUWENS MARIO
4.5 / 64.45s
34
20-21
Bez Przynależności Klubowej S L A
K-Zuzia (31)
kaszt. / - / Klacz / Karino / Minneapolis / Pasja / Portret / - / -
5.0 / 64.80s
16
20-21
Leda (54)
Gniada / - / Klacz / Banita / Luizjana / - / -
5.0 / 67.89s
2
22-23
Con Carlo "ka" (30)
SKAROGNIADY / - / Wałach / CONSUS / CZAJKA / AGNIESZKA KAMOLA / AGNIESZKA KAMOLA
5.5 / 70.00s
3
22-23
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Nektar (28)
gn. / - / Wałach / Torino / Nemeta / Nn / Karolina Petrosyan / -
5.5 / 70.25s
32
24
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kreta (40)
siwa / - / Klacz / Statut / Baby Bid / Kwinta / Minneapolis / - / -
6.0 / 64.81s
33
25
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cyprian (37)
Kasztanowata / - / Wałach / - / - / - / -
6.5 / 68.32s
25
26
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Fabia (17)
kaszt. / - / Klacz / Nn / Nn / Karolina Szadach / Jan Jach
8.0 / 73.83s
17
27
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Donquest (77)
gn. / - / Wałach / Qulester / Quinar / Dobra Pani / Pauillac De Meia Lua / Dariusz Paczyna / Stadnina Koni Ochaby Sp z o. o
8.5 / 81.28s
28
28-29
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kreta (40)
siwa / - / Klacz / Statut / Baby Bid / Kwinta / Minneapolis / - / -
9.5 / 75.69s
1
28-29
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Nektar (28)
gn. / - / Wałach / Torino / Nemeta / Nn / Karolina Petrosyan / -
9.5 / 78.03s
30
30
Bez Przynależności Klubowej S L A
K-Zuzia (31)
kaszt. / - / Klacz / Karino / Minneapolis / Pasja / Portret / - / -
14.5 / 85.91s
4
31
Klub jeździecki Lando
Ofelia (68)
Kara / - / Klacz / Statut / Okazja / - / -
17.0 / 102.52s
29
32
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cyprian (37)
Kasztanowata / - / Wałach / - / - / - / -
21.0 / 98.47s
14
Elim
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (34)
siwa / - / Klacz / Russel Ii / Corofino I / Palta / Caretino K / Roman Telepko / Zamecky Vrch zem spol. s r.o.
26 (T)
Klub Sportowy "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Hiunday (48)
ciemnogniada / - / Wałach / Szkrab / Harfa / Trawiński Przemysław / SK Udórz
2.5 / 68.42s
24 (T)
Klub Sportowy "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Hiunday (48)
ciemnogniada / - / Wałach / Szkrab / Harfa / Trawiński Przemysław / SK Udórz
4.5 / 70.02s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl