Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

15 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.3), 2020-09-20
2020-09-20
Wysokość przeszkód:
90 cm
Norma czasu [s]:
60 s
Sedzia główny:
Paweł Przybyła
Gospodarz toru:
Maciej Pekaniec
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty karne
FAZA 1
Czas
FAZA 1
Punkty karne
FAZA 2
Czas
FAZA 2
Nagroda
1 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Chanti (64)
gn.sr. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Jacek Brzyski / -
0.0 47.62s 0.0 29.51s 100.00 zł
2 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Zina (55)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
0.0 51.54s 0.0 29.98s 90.00 zł
3 Alicja Bijan
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Charlotte (9)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Michał Bijan / Andrzej Skibiński
0.0 55.04s 0.0 30.16s 80.00 zł
4 Lena Rudy
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Encore Mb Z (12)
Gniada / - / Wałach / Emerald Van't Ruytershof / Faminka Mb / Marek Rudy / BOKDAM M
0.0 52.37s 0.0 30.83s 60.00 zł
5 Małgorzata Popiół
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
B. Z. N. (71)
c.gn. / - / Wałach / Cantos / Contender / Telrite / Lux / Popiół / Ireneusz
0.0 58.67s 0.0 32.94s 40.00 zł
6 Małgorzata Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Kullina II Z (108)
kaszt. / - / Klacz / Hippica Koh I Noor / Kannan / Demeter / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 55.21s 0.0 33.13s
7 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (85)
Kasztanowata / - / Wałach / Valentino / Fine / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
0.0 54.29s 0.0 34.58s
8 Julia Ślązak
Politechnika Śląska w Gliwicach
Kadermie JDV (87)
gn. / - / Wałach / Don Diablo Hx / Vittorio / V.Adermie 13 / Rash R / Benedykt Ślązak / Holandia
0.0 57.73s 0.0 36.08s
9 Ewelina Wodka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (74)
gn. / - / Klacz / Chacco-Fly / Chacco-Blue / Heliana / Cabrol / - / -
0.0 56.91s 0.0 36.42s
10 Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (69)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
0.0 51.69s 4.0 31.64s
11 Tomasz Mierzwa
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Imbir (81)
SKAROGNIADA / - / Wałach / CZORT / INTRA / - / -
0.0 58.46s 4.0 38.63s
12 Adrianna Zwolińska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (70)
c.kaszt. / - / Wałach / Lou Reed / Lauries Crusador / Wenecja / Pastisz / Joanna Zwolińska-Szałek / Piotr Mazurek
0.0 59.81s 12.0 36.16s
13 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Alighieri (65)
Kasztanowata / - / Wałach / Casillo / Demeter / Cosmo S.P. Jawna / Gerard Grutza
1.0 60.18s
14 Marta Bednarek
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (76)
gn. / - / Wałach / Audytor / Hebab / Pirania / Piołun / EWELINA SŁUPIK / NN
1.0 60.72s
15 Kinga Szymańska
Lkj ostroga
Lanos (16)
kara / - / Wałach / Chleb / Latina / Lais / Karolina Szadach / Jan Sosnowski
4.0 48.29s
16 Magdalena Wójcik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burza (52)
siwa / - / Klacz / Holz-Sport Kartel / Grandorr / Holz-Sport Bestia / Leopold / Magdalena Wójcik / Marian Holz
4.0 49.06s
17 Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Kasafi (123)
gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage / - / -
4.0 51.40s
18 Kamila Przybysz–Chmiela
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Santa De La Corde (1)
siwa / - / Klacz / Vector / Corde / Sasanka / Five Star Camp / Kamila Przybysz / Martyna Kasprzak
4.0 55.17s
19 Zuzanna Stachura
Ludowy Klub Sportowy Cwał
Mistrz (72)
siwa / - / Wałach / Czynel / Marsylia / Julita Domagalska / Łukasz Jędrzejak
4.0 58.13s
20 Julia Bodak
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Bardos (49)
Skarogniada / - / Wałach / Nn / Nn / - / -
4.0 58.20s
21 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Inspiracja W (128)
sk.gn. / - / Klacz / Contendor / Contendro / Iliada / Inkinatus / Agnieszka Kabiesz / -
6.0 64.12s
22 Magdalena Kałuża
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
Lady Coco (38)
gn. / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Contiga / Contender / Klaudia Rajtar-Wojciechowska / -
6.0 65.22s
23 Aniela Jeżyna
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Paleface (57)
gn. / - / Wałach / Security Risk / Red Ransom / Patony / Pips Pride / - / -
13.0 77.70s
Eliminacja Oliwia Pietrowska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Larysa (96)
- / - / Klacz / - / - / - / -
Przejazd treningowy Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Zina (55)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
0.0 53.21s 0.0 30.76s
Przejazd treningowy Alicja Bijan
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Charlotte (9)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Michał Bijan / Andrzej Skibiński
0.0 53.92s 0.0 31.37s
Przejazd treningowy Ewelina Wodka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (74)
gn. / - / Klacz / Chacco-Fly / Chacco-Blue / Heliana / Cabrol / - / -
0.0 59.31s 0.0 34.86s
Przejazd treningowy Kamila Przybysz–Chmiela
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Santa De La Corde (1)
siwa / - / Klacz / Vector / Corde / Sasanka / Five Star Camp / Kamila Przybysz / Martyna Kasprzak
0.0 55.87s 0.0 35.26s
Przejazd treningowy Tomasz Mierzwa
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Imbir (81)
SKAROGNIADA / - / Wałach / CZORT / INTRA / - / -
0.0 56.62s 0.0 36.58s
Przejazd treningowy Julia Bodak
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Bardos (49)
Skarogniada / - / Wałach / Nn / Nn / - / -
0.0 53.71s 4.0 33.14s
Przejazd treningowy Lena Rudy
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Encore Mb Z (12)
Gniada / - / Wałach / Emerald Van't Ruytershof / Faminka Mb / Marek Rudy / BOKDAM M
0.0 49.50s 4.0 35.01s
Przejazd treningowy Aniela Jeżyna
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Paleface (57)
gn. / - / Wałach / Security Risk / Red Ransom / Patony / Pips Pride / - / -
1.0 61.69s
Przejazd treningowy Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Inspiracja W (128)
sk.gn. / - / Klacz / Contendor / Contendro / Iliada / Inkinatus / Agnieszka Kabiesz / -
1.0 63.60s
Przejazd treningowy Małgorzata Popiół
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
B. Z. N. (71)
c.gn. / - / Wałach / Cantos / Contender / Telrite / Lux / Popiół / Ireneusz
4.0 54.79s
Przejazd treningowy Adrianna Zwolińska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (70)
c.kaszt. / - / Wałach / Lou Reed / Lauries Crusador / Wenecja / Pastisz / Joanna Zwolińska-Szałek / Piotr Mazurek
8.0 59.23s
Przejazd treningowy Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Kasafi (123)
gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage / - / -
12.0 63.35s
Przejazd treningowy Magdalena Kałuża
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
Lady Coco (38)
gn. / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Contiga / Contender / Klaudia Rajtar-Wojciechowska / -
22.0 67.21s
Eliminacja Marta Bednarek
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (76)
gn. / - / Wałach / Audytor / Hebab / Pirania / Piołun / EWELINA SŁUPIK / NN
Eliminacja Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Alighieri (65)
Kasztanowata / - / Wałach / Casillo / Demeter / Cosmo S.P. Jawna / Gerard Grutza
2
1
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Chanti (64)
gn.sr. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Jacek Brzyski / -
0.0 / 47.62s / 0.0 / 29.51s
100.00 zł
1
2
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Zina (55)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
0.0 / 51.54s / 0.0 / 29.98s
90.00 zł
14
3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Charlotte (9)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Michał Bijan / Andrzej Skibiński
0.0 / 55.04s / 0.0 / 30.16s
80.00 zł
18
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Encore Mb Z (12)
Gniada / - / Wałach / Emerald Van't Ruytershof / Faminka Mb / Marek Rudy / BOKDAM M
0.0 / 52.37s / 0.0 / 30.83s
60.00 zł
10
5
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
B. Z. N. (71)
c.gn. / - / Wałach / Cantos / Contender / Telrite / Lux / Popiół / Ireneusz
0.0 / 58.67s / 0.0 / 32.94s
40.00 zł
28
6
Klub Jeździecki Zbrosławice
Kullina II Z (108)
kaszt. / - / Klacz / Hippica Koh I Noor / Kannan / Demeter / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 / 55.21s / 0.0 / 33.13s
32
7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (85)
Kasztanowata / - / Wałach / Valentino / Fine / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
0.0 / 54.29s / 0.0 / 34.58s
36
8
Politechnika Śląska w Gliwicach
Kadermie JDV (87)
gn. / - / Wałach / Don Diablo Hx / Vittorio / V.Adermie 13 / Rash R / Benedykt Ślązak / Holandia
0.0 / 57.73s / 0.0 / 36.08s
31
9
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (74)
gn. / - / Klacz / Chacco-Fly / Chacco-Blue / Heliana / Cabrol / - / -
0.0 / 56.91s / 0.0 / 36.42s
34
10
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (69)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
0.0 / 51.69s / 4.0 / 31.64s
24
11
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Imbir (81)
SKAROGNIADA / - / Wałach / CZORT / INTRA / - / -
0.0 / 58.46s / 4.0 / 38.63s
23
12
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (70)
c.kaszt. / - / Wałach / Lou Reed / Lauries Crusador / Wenecja / Pastisz / Joanna Zwolińska-Szałek / Piotr Mazurek
0.0 / 59.81s / 12.0 / 36.16s
20
13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Alighieri (65)
Kasztanowata / - / Wałach / Casillo / Demeter / Cosmo S.P. Jawna / Gerard Grutza
1.0 / 60.18s
27
14
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (76)
gn. / - / Wałach / Audytor / Hebab / Pirania / Piołun / EWELINA SŁUPIK / NN
1.0 / 60.72s
35
15
Lkj ostroga
Lanos (16)
kara / - / Wałach / Chleb / Latina / Lais / Karolina Szadach / Jan Sosnowski
4.0 / 48.29s
4
16
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burza (52)
siwa / - / Klacz / Holz-Sport Kartel / Grandorr / Holz-Sport Bestia / Leopold / Magdalena Wójcik / Marian Holz
4.0 / 49.06s
17
17
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Kasafi (123)
gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage / - / -
4.0 / 51.40s
5
18
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Santa De La Corde (1)
siwa / - / Klacz / Vector / Corde / Sasanka / Five Star Camp / Kamila Przybysz / Martyna Kasprzak
4.0 / 55.17s
37
19
Ludowy Klub Sportowy Cwał
Mistrz (72)
siwa / - / Wałach / Czynel / Marsylia / Julita Domagalska / Łukasz Jędrzejak
4.0 / 58.13s
9
20
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Bardos (49)
Skarogniada / - / Wałach / Nn / Nn / - / -
4.0 / 58.20s
41
21
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Inspiracja W (128)
sk.gn. / - / Klacz / Contendor / Contendro / Iliada / Inkinatus / Agnieszka Kabiesz / -
6.0 / 64.12s
40
22
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
Lady Coco (38)
gn. / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Contiga / Contender / Klaudia Rajtar-Wojciechowska / -
6.0 / 65.22s
6
23
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Paleface (57)
gn. / - / Wałach / Security Risk / Red Ransom / Patony / Pips Pride / - / -
13.0 / 77.70s
39
Elim
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Larysa (96)
- / - / Klacz / - / - / - / -
3 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Zina (55)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
0.0 / 53.21s / 0.0 / 30.76s
16 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Charlotte (9)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Michał Bijan / Andrzej Skibiński
0.0 / 53.92s / 0.0 / 31.37s
33 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (74)
gn. / - / Klacz / Chacco-Fly / Chacco-Blue / Heliana / Cabrol / - / -
0.0 / 59.31s / 0.0 / 34.86s
7 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Santa De La Corde (1)
siwa / - / Klacz / Vector / Corde / Sasanka / Five Star Camp / Kamila Przybysz / Martyna Kasprzak
0.0 / 55.87s / 0.0 / 35.26s
26 (T)
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Imbir (81)
SKAROGNIADA / - / Wałach / CZORT / INTRA / - / -
0.0 / 56.62s / 0.0 / 36.58s
11 (T)
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Bardos (49)
Skarogniada / - / Wałach / Nn / Nn / - / -
0.0 / 53.71s / 4.0 / 33.14s
21 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Encore Mb Z (12)
Gniada / - / Wałach / Emerald Van't Ruytershof / Faminka Mb / Marek Rudy / BOKDAM M
0.0 / 49.50s / 4.0 / 35.01s
8 (T)
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Paleface (57)
gn. / - / Wałach / Security Risk / Red Ransom / Patony / Pips Pride / - / -
1.0 / 61.69s
43 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Inspiracja W (128)
sk.gn. / - / Klacz / Contendor / Contendro / Iliada / Inkinatus / Agnieszka Kabiesz / -
1.0 / 63.60s
12 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
B. Z. N. (71)
c.gn. / - / Wałach / Cantos / Contender / Telrite / Lux / Popiół / Ireneusz
4.0 / 54.79s
25 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (70)
c.kaszt. / - / Wałach / Lou Reed / Lauries Crusador / Wenecja / Pastisz / Joanna Zwolińska-Szałek / Piotr Mazurek
8.0 / 59.23s
19 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Kasafi (123)
gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage / - / -
12.0 / 63.35s
42 (T)
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
Lady Coco (38)
gn. / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Contiga / Contender / Klaudia Rajtar-Wojciechowska / -
22.0 / 67.21s
29 (T)
Elim
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (76)
gn. / - / Wałach / Audytor / Hebab / Pirania / Piołun / EWELINA SŁUPIK / NN
22 (T)
Elim
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Alighieri (65)
Kasztanowata / - / Wałach / Casillo / Demeter / Cosmo S.P. Jawna / Gerard Grutza

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl