Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-09
2020-10-09
Wysokość przeszkód:
50 cm
Dystans:
280 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
8
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
52 s
Sedzia główny:
Magdalena Świerkosz
Gospodarz toru:
Dariusz Świderski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1-2 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (50)
siwa / - / Klacz / Russel Ii / Corofino I / Palta / Caretino K / Roman Telepko / Zamecky Vrch zem spol. s r.o.
2.5 43.40s 65.00 zł
1-2 Sandra Kucharczyk
Bpk
Ballada (62)
Kara w siwiźnie / - / Klacz / Planet / Bella / - / -
2.5 47.40s 65.00 zł
3-4 Emilia Wilk
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
CILENA (77)
siwa / Kuc / Klacz / Macon / Rotherwood Winters Tale / Cindia / Langaas Trinket / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
3.0 41.84s 45.00 zł
3-4 Sandra Kucharczyk
Bpk
Ballada (62)
Kara w siwiźnie / - / Klacz / Planet / Bella / - / -
3.0 45.24s 45.00 zł
5-7 Emilia Wilk
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
CILENA (77)
siwa / Kuc / Klacz / Macon / Rotherwood Winters Tale / Cindia / Langaas Trinket / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
3.5 43.57s 15.00 zł
5-7 Natasza Stanula
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (72)
siwa / Kuc / Klacz / Hih Flown's Japhet / Revel Japhet / Trefaes Bunny / Vk Eppynt Orange Pip / Marek Szweda / -
3.5 46.01s 15.00 zł
5-7 Wioletta Wojniak
Bpk
Bona (98)
- / - / Klacz / - / - / - / -
3.5 46.17s
8 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (50)
siwa / - / Klacz / Russel Ii / Corofino I / Palta / Caretino K / Roman Telepko / Zamecky Vrch zem spol. s r.o.
4.0 41.99s
9-10 Hanna Kołodziej
Klub Jeździecki Impuls
Kuba (1)
siwa / - / Wałach / Morelos / Karina / Anna Kołodziej / -
4.5 47.63s
9-10 Paulina Poniewierska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lancelot (71)
/ - / Wałach / / / - / -
4.5 55.95s
11 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (49)
kaszt. / Kuc / Wałach / Madison B / Monte Christo / Wilkina / Abakan / Roman Telepko / Schmidt Ingeborg
5.0 47.60s
12-13 Maja Krygier
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Mallmore Paddy (74)
siwa / - / Wałach / Derrymore Duncan / Mallmore Amy / Earlson / Piotr Krygier / -
5.5 44.68s
12-13 Zofia Gadzalińska
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Ramzes 21 (79)
c.gn. / - / Wałach / Gepard / Epos / Rewia / Rubin / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
5.5 46.11s
14-15 Alicja Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
My Little Pony PonySport (2)
kaszt.w siw. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Karolina Rodek-Musiał / NN
6.0 47.05s
14-15 Wioletta Wojniak
Bpk
Bona (98)
- / - / Klacz / - / - / - / -
6.0 52.30s
16-17 Zofia Kwak
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Iskra (75)
Bułana / - / Klacz / Nn / Nn / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
7.0 41.45s
16-17 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Mallmore Paddy (74)
siwa / - / Wałach / Derrymore Duncan / Mallmore Amy / Earlson / Piotr Krygier / -
7.0 42.75s
18 Zofia Gadzalińska
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Ramzes 21 (79)
c.gn. / - / Wałach / Gepard / Epos / Rewia / Rubin / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
8.5 46.96s
19 Natalia Pierz
LZJ Drama Zbrosławice
Anita Barbie (128)
Kasztanowata / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / -
10.0 66.12s
20 Paulina Poniewierska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lancelot (71)
/ - / Wałach / / / - / -
10.5 70.28s
21 Dominika Jędrzejczak
BPK
Bila (24)
Gniada / - / Klacz / Lubań / Birka / Sarah Johanna Hamera / Sobala Józef
11.5 54.79s
22 Zofia Kwak
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Iskra (75)
Bułana / - / Klacz / Nn / Nn / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
17.0 60.91s
Eliminacja Adam Kaźmierski
BPK
Pinokio Pipi Majestic (10)
kaszt.tar. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Justyna Rucka / Michał Bekier
Eliminacja Dominika Jędrzejczak
BPK
Bila (24)
Gniada / - / Klacz / Lubań / Birka / Sarah Johanna Hamera / Sobala Józef
Eliminacja Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (49)
kaszt. / Kuc / Wałach / Madison B / Monte Christo / Wilkina / Abakan / Roman Telepko / Schmidt Ingeborg
Eliminacja Adam Kaźmierski
BPK
Pinokio Pipi Majestic (10)
kaszt.tar. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Justyna Rucka / Michał Bekier
23
1-2
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (50)
siwa / - / Klacz / Russel Ii / Corofino I / Palta / Caretino K / Roman Telepko / Zamecky Vrch zem spol. s r.o.
2.5 / 43.40s
65.00 zł
Ballada (62)
Kara w siwiźnie / - / Klacz / Planet / Bella / - / -
2.5 / 47.40s
65.00 zł
3
3-4
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
CILENA (77)
siwa / Kuc / Klacz / Macon / Rotherwood Winters Tale / Cindia / Langaas Trinket / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
3.0 / 41.84s
45.00 zł
Ballada (62)
Kara w siwiźnie / - / Klacz / Planet / Bella / - / -
3.0 / 45.24s
45.00 zł
5
5-7
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
CILENA (77)
siwa / Kuc / Klacz / Macon / Rotherwood Winters Tale / Cindia / Langaas Trinket / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
3.5 / 43.57s
15.00 zł
16
5-7
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (72)
siwa / Kuc / Klacz / Hih Flown's Japhet / Revel Japhet / Trefaes Bunny / Vk Eppynt Orange Pip / Marek Szweda / -
3.5 / 46.01s
15.00 zł
Bona (98)
- / - / Klacz / - / - / - / -
3.5 / 46.17s
26
8
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (50)
siwa / - / Klacz / Russel Ii / Corofino I / Palta / Caretino K / Roman Telepko / Zamecky Vrch zem spol. s r.o.
4.0 / 41.99s
13
9-10
Klub Jeździecki Impuls
Kuba (1)
siwa / - / Wałach / Morelos / Karina / Anna Kołodziej / -
4.5 / 47.63s
17
9-10
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lancelot (71)
/ - / Wałach / / / - / -
4.5 / 55.95s
25
11
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (49)
kaszt. / Kuc / Wałach / Madison B / Monte Christo / Wilkina / Abakan / Roman Telepko / Schmidt Ingeborg
5.0 / 47.60s
18
12-13
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Mallmore Paddy (74)
siwa / - / Wałach / Derrymore Duncan / Mallmore Amy / Earlson / Piotr Krygier / -
5.5 / 44.68s
20
12-13
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Ramzes 21 (79)
c.gn. / - / Wałach / Gepard / Epos / Rewia / Rubin / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
5.5 / 46.11s
7
14-15
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
My Little Pony PonySport (2)
kaszt.w siw. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Karolina Rodek-Musiał / NN
6.0 / 47.05s
8
14-15
Bona (98)
- / - / Klacz / - / - / - / -
6.0 / 52.30s
21
16-17
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Iskra (75)
Bułana / - / Klacz / Nn / Nn / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
7.0 / 41.45s
10
16-17
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Mallmore Paddy (74)
siwa / - / Wałach / Derrymore Duncan / Mallmore Amy / Earlson / Piotr Krygier / -
7.0 / 42.75s
22
18
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Ramzes 21 (79)
c.gn. / - / Wałach / Gepard / Epos / Rewia / Rubin / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
8.5 / 46.96s
1
19
LZJ Drama Zbrosławice
Anita Barbie (128)
Kasztanowata / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / -
10.0 / 66.12s
15
20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lancelot (71)
/ - / Wałach / / / - / -
10.5 / 70.28s
Bila (24)
Gniada / - / Klacz / Lubań / Birka / Sarah Johanna Hamera / Sobala Józef
11.5 / 54.79s
19
22
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Iskra (75)
Bułana / - / Klacz / Nn / Nn / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
17.0 / 60.91s
Pinokio Pipi Majestic (10)
kaszt.tar. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Justyna Rucka / Michał Bekier
Bila (24)
Gniada / - / Klacz / Lubań / Birka / Sarah Johanna Hamera / Sobala Józef
2
Elim
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (49)
kaszt. / Kuc / Wałach / Madison B / Monte Christo / Wilkina / Abakan / Roman Telepko / Schmidt Ingeborg
24
Elim
Pinokio Pipi Majestic (10)
kaszt.tar. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Justyna Rucka / Michał Bekier

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl