Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

11 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-10-10
2020-10-10
Wysokość przeszkód:
50 cm
Dystans:
310 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
8
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
58 s
Sedzia główny:
Magdalena Świerkosz
Gospodarz toru:
Dariusz Świderski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1-2 Katarzyna Szatan
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Khamaro (106)
Kasztanowata / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jońca / -
3.0 49.08s 65.00 zł
1-2 Marzena Rozpondek
Stajnia Pasjonata
Blanka (109)
kaszt. / - / Klacz / Wantoz / Wychłop / Bron 11 / Bravyi 8 / Marzena Rozpondek / -
3.0 51.88s 65.00 zł
3-4 Julia Kloc
ASK Świerklaniec
Iskierka (13)
gniadotarantowata / - / Klacz / Bayer / Iryda / Magdalena Ferdyn / Joanna Ferdyn
3.5 47.14s 45.00 zł
3-4 Magdalena Mirska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Rocket (21)
Gniada / - / Klacz / Tribal Instinct / Rhapsody / Sabina Mirska / -
3.5 47.30s 45.00 zł
5-7 Aleksandra Knapik
ASK Świerklaniec
Cuppers Monty (89)
kaszt. / - / Wałach / Breeton Dai / Byarth Rio / Cuppers Melodi / Synod Prophet / Marek Szweda / -
4.0 48.56s 10.00 zł
5-7 Marzena Rozpondek
Stajnia Pasjonata
Blanka (109)
kaszt. / - / Klacz / Wantoz / Wychłop / Bron 11 / Bravyi 8 / Marzena Rozpondek / -
4.0 50.86s 10.00 zł
5-7 Natalia Szymańska
BPK
Brego (27)
Gniada / - / Wałach / Seigon/Nobody / B-Pilotta/Power Prince / - / -
4.0 50.91s 10.00 zł
8-10 Magdalena Mirska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Rocket (21)
Gniada / - / Klacz / Tribal Instinct / Rhapsody / Sabina Mirska / -
4.5 45.99s
8-10 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Mallmore Paddy (74)
siwa / - / Wałach / Derrymore Duncan / Mallmore Amy / Earlson / Piotr Krygier / -
4.5 46.32s
8-10 Zofia Gadzalińska
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Ramzes 21 (79)
c.gn. / - / Wałach / Gepard / Epos / Rewia / Rubin / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
4.5 50.25s
11-13 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (49)
kaszt. / Kuc / Wałach / Madison B / Monte Christo / Wilkina / Abakan / Roman Telepko / Schmidt Ingeborg
5.5 43.35s
11-13 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (50)
siwa / - / Klacz / Russel Ii / Corofino I / Palta / Caretino K / Roman Telepko / Zamecky Vrch zem spol. s r.o.
5.5 45.10s
11-13 Dominika Jędrzejczak
BPK
Bila (24)
Gniada / - / Klacz / Lubań / Birka / Sarah Johanna Hamera / Sobala Józef
5.5 51.55s
14-15 Hanna Kołodziej
Klub Jeździecki Impuls
Kuba (1)
siwa / - / Wałach / Morelos / Karina / Anna Kołodziej / -
6.0 47.34s
14-15 Zofia Gadzalińska
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Ramzes 21 (79)
c.gn. / - / Wałach / Gepard / Epos / Rewia / Rubin / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
6.0 51.44s
16-17 Zofia Kwak
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Iskra (75)
Bułana / - / Klacz / Nn / Nn / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
6.5 45.89s
16-17 Marysia Sławińska
Bpk
Ametys (48)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
6.5 51.45s
18-21 Marysia Sławińska
Bpk
Ametys (48)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
7.0 40.43s
18-21 Klaudia Pasoń
Bpk
Ofelia (53)
Kara / - / Klacz / Statut / Okazja / - / -
7.0 44.89s
18-21 Dominika Jędrzejczak
BPK
Bila (24)
Gniada / - / Klacz / Lubań / Birka / Sarah Johanna Hamera / Sobala Józef
7.0 49.49s
18-21 Alicja Podwysocka
BPK
Aniołek (158)
- / - / Wałach / - / - / - / -
7.0 60.10s
22 Aleksandra Knapik
ASK Świerklaniec
Cuppers Monty (89)
kaszt. / - / Wałach / Breeton Dai / Byarth Rio / Cuppers Melodi / Synod Prophet / Marek Szweda / -
7.5 59.33s
23 Zofia Kwak
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Iskra (75)
Bułana / - / Klacz / Nn / Nn / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
8.0 58.73s
24 Julia Kloc
ASK Świerklaniec
Iskierka (13)
gniadotarantowata / - / Klacz / Bayer / Iryda / Magdalena Ferdyn / Joanna Ferdyn
8.5 66.51s
25 Maja Krygier
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Mallmore Paddy (74)
siwa / - / Wałach / Derrymore Duncan / Mallmore Amy / Earlson / Piotr Krygier / -
9.0 51.09s
26 Sandra Kucharczyk
Bpk
Ballada (62)
Kara w siwiźnie / - / Klacz / Planet / Bella / - / -
9.5 69.96s
27 Violetta Wilk
HiPPo Sports Team, Stajnia "Z Kopyta"
Winda (148)
- / - / Klacz / - / - / - / -
16.0 75.31s
Eliminacja Adam Kaźmierski
BPK
Pinokio Pipi Majestic (10)
kaszt.tar. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Justyna Rucka / Michał Bekier
Eliminacja Adam Kaźmierski
BPK
Pinokio Pipi Majestic (10)
kaszt.tar. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Justyna Rucka / Michał Bekier
20
1-2
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Khamaro (106)
Kasztanowata / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jońca / -
3.0 / 49.08s
65.00 zł
19
1-2
Stajnia Pasjonata
Blanka (109)
kaszt. / - / Klacz / Wantoz / Wychłop / Bron 11 / Bravyi 8 / Marzena Rozpondek / -
3.0 / 51.88s
65.00 zł
31
3-4
ASK Świerklaniec
Iskierka (13)
gniadotarantowata / - / Klacz / Bayer / Iryda / Magdalena Ferdyn / Joanna Ferdyn
3.5 / 47.14s
45.00 zł
16
3-4
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Rocket (21)
Gniada / - / Klacz / Tribal Instinct / Rhapsody / Sabina Mirska / -
3.5 / 47.30s
45.00 zł
33
5-7
ASK Świerklaniec
Cuppers Monty (89)
kaszt. / - / Wałach / Breeton Dai / Byarth Rio / Cuppers Melodi / Synod Prophet / Marek Szweda / -
4.0 / 48.56s
10.00 zł
18
5-7
Stajnia Pasjonata
Blanka (109)
kaszt. / - / Klacz / Wantoz / Wychłop / Bron 11 / Bravyi 8 / Marzena Rozpondek / -
4.0 / 50.86s
10.00 zł
Brego (27)
Gniada / - / Wałach / Seigon/Nobody / B-Pilotta/Power Prince / - / -
4.0 / 50.91s
10.00 zł
14
8-10
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Rocket (21)
Gniada / - / Klacz / Tribal Instinct / Rhapsody / Sabina Mirska / -
4.5 / 45.99s
7
8-10
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Mallmore Paddy (74)
siwa / - / Wałach / Derrymore Duncan / Mallmore Amy / Earlson / Piotr Krygier / -
4.5 / 46.32s
8
8-10
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Ramzes 21 (79)
c.gn. / - / Wałach / Gepard / Epos / Rewia / Rubin / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
4.5 / 50.25s
29
11-13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (49)
kaszt. / Kuc / Wałach / Madison B / Monte Christo / Wilkina / Abakan / Roman Telepko / Schmidt Ingeborg
5.5 / 43.35s
2
11-13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (50)
siwa / - / Klacz / Russel Ii / Corofino I / Palta / Caretino K / Roman Telepko / Zamecky Vrch zem spol. s r.o.
5.5 / 45.10s
Bila (24)
Gniada / - / Klacz / Lubań / Birka / Sarah Johanna Hamera / Sobala Józef
5.5 / 51.55s
5
14-15
Klub Jeździecki Impuls
Kuba (1)
siwa / - / Wałach / Morelos / Karina / Anna Kołodziej / -
6.0 / 47.34s
10
14-15
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Ramzes 21 (79)
c.gn. / - / Wałach / Gepard / Epos / Rewia / Rubin / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
6.0 / 51.44s
6
16-17
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Iskra (75)
Bułana / - / Klacz / Nn / Nn / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
6.5 / 45.89s
Ametys (48)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
6.5 / 51.45s
Ametys (48)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
7.0 / 40.43s
13
18-21
Ofelia (53)
Kara / - / Klacz / Statut / Okazja / - / -
7.0 / 44.89s
Bila (24)
Gniada / - / Klacz / Lubań / Birka / Sarah Johanna Hamera / Sobala Józef
7.0 / 49.49s
28
18-21
Aniołek (158)
- / - / Wałach / - / - / - / -
7.0 / 60.10s
25
22
ASK Świerklaniec
Cuppers Monty (89)
kaszt. / - / Wałach / Breeton Dai / Byarth Rio / Cuppers Melodi / Synod Prophet / Marek Szweda / -
7.5 / 59.33s
4
23
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Iskra (75)
Bułana / - / Klacz / Nn / Nn / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
8.0 / 58.73s
24
24
ASK Świerklaniec
Iskierka (13)
gniadotarantowata / - / Klacz / Bayer / Iryda / Magdalena Ferdyn / Joanna Ferdyn
8.5 / 66.51s
26
25
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Mallmore Paddy (74)
siwa / - / Wałach / Derrymore Duncan / Mallmore Amy / Earlson / Piotr Krygier / -
9.0 / 51.09s
Ballada (62)
Kara w siwiźnie / - / Klacz / Planet / Bella / - / -
9.5 / 69.96s
27
27
HiPPo Sports Team, Stajnia "Z Kopyta"
Winda (148)
- / - / Klacz / - / - / - / -
16.0 / 75.31s
23
Elim
Pinokio Pipi Majestic (10)
kaszt.tar. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Justyna Rucka / Michał Bekier
35
Elim
Pinokio Pipi Majestic (10)
kaszt.tar. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Justyna Rucka / Michał Bekier

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl