Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

15 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2020-10-10
2020-10-10
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
350 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
65 s
Sedzia główny:
Magdalena Świerkosz
Gospodarz toru:
Dariusz Świderski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1-19 Wioletta Frania
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara HS (31)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / - / -
0.0 44.62s 10.00 zł
1-19 Hanna Huras
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lady Lukrecja - Ewita (87)
siwa / - / Klacz / Tupet / Lady Peegy / Lady,S Wise Goy / - / -
0.0 44.80s 10.00 zł
1-19 Maria Prażuch
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nequima (159)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / ADAM PRAŻUCH / STADNINA KONI PRUDNIK
0.0 45.32s 10.00 zł
1-19 Maria Prażuch
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nequima (159)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / ADAM PRAŻUCH / STADNINA KONI PRUDNIK
0.0 46.35s 10.00 zł
1-19 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Chanti (129)
gn.sr. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Jacek Brzyski / -
0.0 47.22s 10.00 zł
1-19 Lena Rudy
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Encore Mb Z (11)
Gniada / - / Wałach / Emerald Van't Ruytershof / Faminka Mb / Marek Rudy / BOKDAM M
0.0 48.15s 10.00 zł
1-19 Marta Piszczek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Malaquida (65)
gn. / - / Klacz / Lando / Landadel / Mantyla / Gordon I / Stanisława gawałek / Polska
0.0 48.42s 10.00 zł
1-19 Julia Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Indocordes Plus-S (83)
siwa / - / Ogier / Cordess / Clinton / Incelka / Incello / Ślązak / Szumlakowski
0.0 49.30s 10.00 zł
1-19 Julia Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kadermie JDV (82)
gn. / - / Wałach / Don Diablo Hx / Vittorio / V.Adermie 13 / Rash R / Benedykt Ślązak / Holandia
0.0 50.79s 10.00 zł
1-19 Marta Piszczek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Malaquida (65)
gn. / - / Klacz / Lando / Landadel / Mantyla / Gordon I / Stanisława gawałek / Polska
0.0 50.81s 10.00 zł
1-19 Eliza Sas
Klub Jeździecki Global
Dafne (4)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Michał Sas / -
0.0 52.02s 10.00 zł
1-19 Alicja Bijan
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Charlotte (92)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Michał Bijan / Andrzej Skibiński
0.0 52.58s 10.00 zł
1-19 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Alighieri (131)
Kasztanowata / - / Wałach / Casillo / Demeter / Cosmo S.P. Jawna / Gerard Grutza
0.0 52.83s 10.00 zł
1-19 Katarzyna Staniczek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (33)
sk.gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Duńska Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Zbigniew Kostrzewski
0.0 54.39s 10.00 zł
1-19 Karolina Leda
Bez Przynależności Klubowej S L A
Domare G (163)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Brak
0.0 54.77s 10.00 zł
1-19 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Cindy Elizar (122)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 54.93s 10.00 zł
1-19 Ewelina Wodka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (117)
gn. / - / Klacz / Chacco-Fly / Chacco-Blue / Heliana / Cabrol / - / -
0.0 58.03s 10.00 zł
1-19 Klaudyna Świętek
Klub Jeździecki Jaroszówka
Selavi (137)
gn. / - / Wałach / Landor / Lacatraz / Segowia / Pigmalion / Sebastian Świętek / Marcin Gerke
0.0 59.38s 10.00 zł
1-19 Klaudyna Świętek
Klub Jeździecki Jaroszówka
Selavi (137)
gn. / - / Wałach / Landor / Lacatraz / Segowia / Pigmalion / Sebastian Świętek / Marcin Gerke
0.0 61.29s 10.00 zł
20-25 Julia Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Indocordes Plus-S (83)
siwa / - / Ogier / Cordess / Clinton / Incelka / Incello / Ślązak / Szumlakowski
4.0 52.15s
20-25 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Alighieri (131)
Kasztanowata / - / Wałach / Casillo / Demeter / Cosmo S.P. Jawna / Gerard Grutza
4.0 52.33s
20-25 Ewelina Wodka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (117)
gn. / - / Klacz / Chacco-Fly / Chacco-Blue / Heliana / Cabrol / - / -
4.0 52.72s
20-25 Magdalena Kałuża
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
Lady Coco (58)
gn. / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Contiga / Contender / Klaudia Rajtar-Wojciechowska / -
4.0 53.96s
20-25 Magdalena Kałuża
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
Lady Coco (58)
gn. / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Contiga / Contender / Klaudia Rajtar-Wojciechowska / -
4.0 54.22s
20-25 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Cindy Elizar (122)
- / - / Wałach / / / - / -
4.0 56.40s
26-29 Adrianna Pypłacz
Klub Jeździecki "Laredo"
Suzan (66)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / ADRIANNA PYPŁACZ / -
8.0 45.99s
26-29 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (99)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
8.0 48.18s
26-29 Lena Rudy
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Encore Mb Z (11)
Gniada / - / Wałach / Emerald Van't Ruytershof / Faminka Mb / Marek Rudy / BOKDAM M
8.0 61.10s
26-29 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Chanti (129)
gn.sr. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Jacek Brzyski / -
8.0 62.14s
30 Małgorzata Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Kullina II Z (161)
kaszt. / - / Klacz / Hippica Koh I Noor / Kannan / Demeter / Gerard Grutza / Gerard Grutza
10.0 69.03s
Eliminacja Małgorzata Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Kullina II Z (161)
kaszt. / - / Klacz / Hippica Koh I Noor / Kannan / Demeter / Gerard Grutza / Gerard Grutza
Eliminacja Karolina Leda
Bez Przynależności Klubowej S L A
Domare G (163)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Brak
23
1-19
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara HS (31)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / - / -
0.0 / 44.62s
10.00 zł
10
1-19
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lady Lukrecja - Ewita (87)
siwa / - / Klacz / Tupet / Lady Peegy / Lady,S Wise Goy / - / -
0.0 / 44.80s
10.00 zł
26
1-19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nequima (159)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / ADAM PRAŻUCH / STADNINA KONI PRUDNIK
0.0 / 45.32s
10.00 zł
24
1-19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nequima (159)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / ADAM PRAŻUCH / STADNINA KONI PRUDNIK
0.0 / 46.35s
10.00 zł
4
1-19
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Chanti (129)
gn.sr. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Jacek Brzyski / -
0.0 / 47.22s
10.00 zł
21
1-19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Encore Mb Z (11)
Gniada / - / Wałach / Emerald Van't Ruytershof / Faminka Mb / Marek Rudy / BOKDAM M
0.0 / 48.15s
10.00 zł
7
1-19
Klub Jazdy Konnej Elizar
Malaquida (65)
gn. / - / Klacz / Lando / Landadel / Mantyla / Gordon I / Stanisława gawałek / Polska
0.0 / 48.42s
10.00 zł
31
1-19
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Indocordes Plus-S (83)
siwa / - / Ogier / Cordess / Clinton / Incelka / Incello / Ślązak / Szumlakowski
0.0 / 49.30s
10.00 zł
3
1-19
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kadermie JDV (82)
gn. / - / Wałach / Don Diablo Hx / Vittorio / V.Adermie 13 / Rash R / Benedykt Ślązak / Holandia
0.0 / 50.79s
10.00 zł
5
1-19
Klub Jazdy Konnej Elizar
Malaquida (65)
gn. / - / Klacz / Lando / Landadel / Mantyla / Gordon I / Stanisława gawałek / Polska
0.0 / 50.81s
10.00 zł
28
1-19
Klub Jeździecki Global
Dafne (4)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Michał Sas / -
0.0 / 52.02s
10.00 zł
30
1-19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Charlotte (92)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Michał Bijan / Andrzej Skibiński
0.0 / 52.58s
10.00 zł
34
1-19
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Alighieri (131)
Kasztanowata / - / Wałach / Casillo / Demeter / Cosmo S.P. Jawna / Gerard Grutza
0.0 / 52.83s
10.00 zł
17
1-19
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (33)
sk.gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Duńska Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Zbigniew Kostrzewski
0.0 / 54.39s
10.00 zł
36
1-19
Bez Przynależności Klubowej S L A
Domare G (163)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Brak
0.0 / 54.77s
10.00 zł
6
1-19
Klub Jazdy Konnej Elizar
22
1-19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (117)
gn. / - / Klacz / Chacco-Fly / Chacco-Blue / Heliana / Cabrol / - / -
0.0 / 58.03s
10.00 zł
18
1-19
Klub Jeździecki Jaroszówka
Selavi (137)
gn. / - / Wałach / Landor / Lacatraz / Segowia / Pigmalion / Sebastian Świętek / Marcin Gerke
0.0 / 59.38s
10.00 zł
16
1-19
Klub Jeździecki Jaroszówka
Selavi (137)
gn. / - / Wałach / Landor / Lacatraz / Segowia / Pigmalion / Sebastian Świętek / Marcin Gerke
0.0 / 61.29s
10.00 zł
33
20-25
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Indocordes Plus-S (83)
siwa / - / Ogier / Cordess / Clinton / Incelka / Incello / Ślązak / Szumlakowski
4.0 / 52.15s
32
20-25
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Alighieri (131)
Kasztanowata / - / Wałach / Casillo / Demeter / Cosmo S.P. Jawna / Gerard Grutza
4.0 / 52.33s
20
20-25
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (117)
gn. / - / Klacz / Chacco-Fly / Chacco-Blue / Heliana / Cabrol / - / -
4.0 / 52.72s
13
20-25
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
Lady Coco (58)
gn. / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Contiga / Contender / Klaudia Rajtar-Wojciechowska / -
4.0 / 53.96s
11
20-25
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
Lady Coco (58)
gn. / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Contiga / Contender / Klaudia Rajtar-Wojciechowska / -
4.0 / 54.22s
8
20-25
Klub Jazdy Konnej Elizar
Cindy Elizar (122)
- / - / Wałach / / / - / -
4.0 / 56.40s
9
26-29
Klub Jeździecki "Laredo"
Suzan (66)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / ADRIANNA PYPŁACZ / -
8.0 / 45.99s
1
26-29
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (99)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
8.0 / 48.18s
19
26-29
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Encore Mb Z (11)
Gniada / - / Wałach / Emerald Van't Ruytershof / Faminka Mb / Marek Rudy / BOKDAM M
8.0 / 61.10s
2
26-29
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Chanti (129)
gn.sr. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Jacek Brzyski / -
8.0 / 62.14s
27
30
Klub Jeździecki Zbrosławice
Kullina II Z (161)
kaszt. / - / Klacz / Hippica Koh I Noor / Kannan / Demeter / Gerard Grutza / Gerard Grutza
10.0 / 69.03s
25
Elim
Klub Jeździecki Zbrosławice
Kullina II Z (161)
kaszt. / - / Klacz / Hippica Koh I Noor / Kannan / Demeter / Gerard Grutza / Gerard Grutza
29
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Domare G (163)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Brak

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl