Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

32 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2020-10-11
2020-10-11
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
410 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
71 s
Sedzia główny:
Magdalena Świerkosz
Gospodarz toru:
Dariusz Świderski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Patryk Mike
Klub Jeździecki Global
Tiore (155)
gn. / - / Klacz / Numero Uno / Libero H / Odior / Habsburg / Patryk Mike / -
0.0 49.12s 80.00 zł
2 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (32)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / - / -
0.0 52.01s 70.00 zł
3 Wiktoria Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (119)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
0.0 54.17s 60.00 zł
4 Wojciech Korzeczek
KJ GLOBAL
Aktiw (46)
gn. / - / Wałach / Lider / Le Grand Iii / Austria / Aster / Justyna Korzeczek / Karol Gmyrek
0.0 55.09s 50.00 zł
5 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (104)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
0.0 57.48s 40.00 zł
6 Alicja Bijan
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Charlotte (92)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Michał Bijan / Andrzej Skibiński
0.0 60.95s
7 Julia Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kadermie JDV (82)
gn. / - / Wałach / Don Diablo Hx / Vittorio / V.Adermie 13 / Rash R / Benedykt Ślązak / Holandia
0.0 61.03s
8 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (97)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
0.0 61.06s
9 Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Erazm (124)
gn. / - / Wałach / Bre Gun / Top Gun / Enigma / Decybel I / Bula Katarzyna / Soska Jacek
0.0 63.63s
10 Wacław Wiesner
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (12)
Kasztanowata / - / Klacz / Ramadan / Lirnik / Luczia / Czynel / Wacław Wiesner / Stadnina Koni Prudnik
0.0 64.39s
11 Eliza Sas
Klub Jeździecki Global
Dafne (4)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Michał Sas / -
0.0 66.62s
12 Karolina Leda
Bez Przynależności Klubowej S L A
Domare G (163)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Brak
0.0 66.80s
13 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mighty Man (114)
gn. / - / Wałach / Convol / Contender / Mighty's Girl / Mighty Magic / Karolina Rodek Musiał / -
0.0 70.54s
14 Ewa Burzyńska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (40)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
4.0 58.24s
15 Natalia Bekus
Bez Przynależności Klubowej S L A
Figa (29)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Kamila Bekus / -
8.0 55.38s
16 Oliwia Kwiatkowska
ASK Świerklaniec
Otello (120)
kaszt. / - / Wałach / Sokrates / Corrado I / Oliwia / Floren / Mariusz Kwiatkowski / Jan Kociemba
8.0 58.20s
Eliminacja Emilia Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (70)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
Eliminacja Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Alighieri (131)
Kasztanowata / - / Wałach / Casillo / Demeter / Cosmo S.P. Jawna / Gerard Grutza
Przejazd treningowy Julia Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kadermie JDV (82)
gn. / - / Wałach / Don Diablo Hx / Vittorio / V.Adermie 13 / Rash R / Benedykt Ślązak / Holandia
0.0 61.80s
Przejazd treningowy Oliwia Kwiatkowska
ASK Świerklaniec
Otello (120)
kaszt. / - / Wałach / Sokrates / Corrado I / Oliwia / Floren / Mariusz Kwiatkowski / Jan Kociemba
8.0 55.87s
23
1
Klub Jeździecki Global
Tiore (155)
gn. / - / Klacz / Numero Uno / Libero H / Odior / Habsburg / Patryk Mike / -
0.0 / 49.12s
80.00 zł
2
2
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (32)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / - / -
0.0 / 52.01s
70.00 zł
9
3
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (119)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
0.0 / 54.17s
60.00 zł
20
4
Aktiw (46)
gn. / - / Wałach / Lider / Le Grand Iii / Austria / Aster / Justyna Korzeczek / Karol Gmyrek
0.0 / 55.09s
50.00 zł
17
5
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (104)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
0.0 / 57.48s
40.00 zł
7
6
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Charlotte (92)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Michał Bijan / Andrzej Skibiński
0.0 / 60.95s
22
7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kadermie JDV (82)
gn. / - / Wałach / Don Diablo Hx / Vittorio / V.Adermie 13 / Rash R / Benedykt Ślązak / Holandia
0.0 / 61.03s
16
8
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (97)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
0.0 / 61.06s
19
9
Klub Jeździecki Lando
Erazm (124)
gn. / - / Wałach / Bre Gun / Top Gun / Enigma / Decybel I / Bula Katarzyna / Soska Jacek
0.0 / 63.63s
18
10
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (12)
Kasztanowata / - / Klacz / Ramadan / Lirnik / Luczia / Czynel / Wacław Wiesner / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 64.39s
14
11
Klub Jeździecki Global
Dafne (4)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Michał Sas / -
0.0 / 66.62s
15
12
Bez Przynależności Klubowej S L A
Domare G (163)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Brak
0.0 / 66.80s
21
13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mighty Man (114)
gn. / - / Wałach / Convol / Contender / Mighty's Girl / Mighty Magic / Karolina Rodek Musiał / -
0.0 / 70.54s
4
14
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (40)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
4.0 / 58.24s
10
15
Bez Przynależności Klubowej S L A
Figa (29)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Kamila Bekus / -
8.0 / 55.38s
11
16
ASK Świerklaniec
Otello (120)
kaszt. / - / Wałach / Sokrates / Corrado I / Oliwia / Floren / Mariusz Kwiatkowski / Jan Kociemba
8.0 / 58.20s
5
Elim
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (70)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
3
Elim
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Alighieri (131)
Kasztanowata / - / Wałach / Casillo / Demeter / Cosmo S.P. Jawna / Gerard Grutza
24 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kadermie JDV (82)
gn. / - / Wałach / Don Diablo Hx / Vittorio / V.Adermie 13 / Rash R / Benedykt Ślązak / Holandia
0.0 / 61.80s
13 (T)
ASK Świerklaniec
Otello (120)
kaszt. / - / Wałach / Sokrates / Corrado I / Oliwia / Floren / Mariusz Kwiatkowski / Jan Kociemba
8.0 / 55.87s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl