Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

4 - L - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 01 07 2017
2017-07-01
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
480 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
83 s
Sedzia główny:
PAWEŁ SOJECKI
Gospodarz toru:
BARTOSZ SKRZYPCZYK
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Kinga Piechaczek
Soymax Horse Team
Malaga (46)
gn. / - / Klacz / WIKING "W" / FIRST DES TERMES / MALWA / REN / Ren / Anna Holewa-Cosar
0.0 82.94s
2 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ballantina (24)
kasztan / - / Klacz / Bijou Be / Aky II / Koza Tadeusz / Koza Tadeusz
0.0 82.89s
3 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (148)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Haberstroh / Pol
0.0 82.75s
4 Gerard Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Deneris z (132)
gn. / - / Klacz / DE QUDAMS / QUIDAM'S RUBIN / WHY VALENTINE / ARCUS / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 82.18s
5 Anna Posyłek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tarnina (14)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / Dariusz Donderowicz / SK JAROSZÓWKA
0.0 81.76s
6 Anna Makowska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Britan lan go (66)
gn. / - / Wałach / LANDOR / LACATRAZ / BRANDY / SEXMAN / Andrzej Makowski / Goliński Edward
0.0 84.58s
7 Justyna Kapała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Alegro (140)
gn. / - / Wałach / Grey / Cynik / Auforta / First Des Termes / Justyna Kapala / Sk Ochaby
0.0 84.69s
8 Oliwia Kulej
KJ SKJBajardo
Pretty boy (165)
gniada / - / Wałach / Prinzenadel / Gransia / Jacek Mierzwiński / -
0.0 81.13s
9 Dominika Szotek
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
Coffee 23 (80)
gniada / - / Wałach / Contender / V-Quinara / Leszek Szotek / .
0.0 80.89s
10 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (147)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / - / -
0.0 85.63s
11 Stefania Król
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Prince (107)
gn. / Kuc / Wałach / Alpinex / Miami Prince / Pamella / Pamir Av Rabbelugn / Stefania Król / Krzysztof Król
0.0 86.40s
12 Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (91)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / Beata Broniatowska / 0
0.0 86.48s
13 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherie s (72)
gn. / - / Klacz / LOUIS / LANDGRAF I / CHACHAREL / CERUTTI / Sonia Janus / Marek Szweda
0.0 78.82s
14 Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (65)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
0.0 78.81s
15 Emilia Pietrzak
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Sephora MZ (78)
gn. / - / Klacz / Conus B / Cosinus / Szuba / Banita / ANETA PIETRZAK / MICHAŁ ZDEBEL
0.0 78.78s
16 Dominika Raczkowska
Carmen n (171)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 78.39s
17 Zbigniew Kostrzewski
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Kossak hippica (157)
SK.GN. / - / Ogier / Kannan / Voltaire, Con Chita Hippica / Con Air / / - / -
0.0 77.40s
18 Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lyjaneiro Z (135)
gn. / - / Wałach / Lyjanero / Landos / Safari / Aloube Z / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 76.13s
19 Stefania Król
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Quity (106)
gn. / - / Klacz / QUIDAMS RUBIN / QUIDAM DE REVEL / FERGIE / FASHION KING / Dariusz Król / Ewald-Johann Wimberg
0.0 75.32s
20 Adrianna Pala
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Monsun (55)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Teresa Pala / Marta Heblik
0.0 75.02s
21 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (161)
gn. / - / Klacz / Catango Z / Cantus / Marion / Long Meadows / - / -
0.0 74.81s
22 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dominacja (125)
kaszt. / - / Klacz / Mag / Empik / Dolce Vita / Veloce De Favi / Aleksandra Kosmol / SK Prudnik
0.0 74.74s
23 Zbigniew Kostrzewski
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
California hippica (158)
GN / - / Klacz / Conthargos / Converter, Loubette / Baloubet Du Rou / / - / -
0.0 73.96s
24 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (118)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 73.43s
25 Liwia Król
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (40)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Liwia Król / Brak
0.0 69.75s
26 Zbigniew Kostrzewski
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Keira hippica (160)
GN / - / Klacz / Kannan / Voltaire, Cayenne Hippica / Cassini II / / - / -
0.0 69.27s
27 Amelia Krywult
BPK
MEBORA (71)
izab. / - / Klacz / Bonsun / Bastion / Meduza / Majestat / Marzena Rozpondek / -
0.0 68.62s
28 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (2)
GN. / - / Wałach / Satisfaction I / Stakkato, Ramira G Z / Ramiro Z / / - / -
0.0 66.15s
29 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek z (1)
gniada / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / Krzysztof Goraus / Paul Schockemoehle
0.0 59.72s
30 Izabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Balou Balou (63)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Sofia / Wantoz / Adam Safinowski / Adam Safinowski
1.0 83.73s
31 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Imiro VDH (25)
gn. / - / Ogier / G.Ramiro Z. / Paccalonie K / Voltaire / Barbara Kollar / Holandia
1.0 81.18s
32 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sabatini (151)
gn. / - / Klacz / Stoizenberg / Stakkato / Bahiya / Balou Du Rouet / Wiktor Larkowski / Niemcy
1.0 85.14s
33 Ida Gajewska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Edycja (60)
Ciemnogniada / - / Klacz / Grey / Elza / Joanna Gajewska / Stadnina koni Kalników sp. z o. o.
1.0 78.99s
34 Małgorzata Kluba
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Faworyt (110)
gniady / - / Wałach / Rabiat II Turbud Z / Fantazja / Kluba Sebastian / Andrzej Skibiński
1.0 78.56s
35 Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (32)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
1.0 76.83s
36 Konrad Rusinek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Normandia (79)
gn. / - / Klacz / CZUMEN K / ARIADOS / NOWELA / PENGO / Iwona Czarnecka / Edmund Warzywoda
1.0 89.81s
37 Vanessa Martinez
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tamiza (38)
Gniada / - / Klacz / Esaul / Taja / Katowicki Klub Jeździecki / Stadnina Koni Liski
1.0 76.17s
38 Iwona Rybak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Halka (139)
c.gn. / - / Klacz / Emetyt / Kwartet / Honda / Lando / Monika Piech / Kazimierz Piech
1.0 74.66s
39 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (96)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
1.0 73.85s
40 Emilia Pietrzak
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Testarossa (77)
gn. / - / Klacz / Pegasus Hb / Flemmingh / Tigra / Lord Aleksander / EMILIA PIETRZAK / PAWEŁ MAZUREK
2.0 106.79s
Przejazd treningowy Konrad Rusinek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Normandia (79)
gn. / - / Klacz / CZUMEN K / ARIADOS / NOWELA / PENGO / Iwona Czarnecka / Edmund Warzywoda
0.0 82.62s
Przejazd treningowy Gerard Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Deneris z (132)
gn. / - / Klacz / DE QUDAMS / QUIDAM'S RUBIN / WHY VALENTINE / ARCUS / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 81.50s
Przejazd treningowy Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lyjaneiro Z (135)
gn. / - / Wałach / Lyjanero / Landos / Safari / Aloube Z / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 75.69s
Przejazd treningowy Oliwia Kulej
KJ SKJBajardo
Pretty boy (165)
gniada / - / Wałach / Prinzenadel / Gransia / Jacek Mierzwiński / -
0.0 75.69s
Przejazd treningowy Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (96)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 75.35s
Przejazd treningowy Adrianna Pala
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Monsun (55)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Teresa Pala / Marta Heblik
0.0 75.24s
Przejazd treningowy Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (32)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
0.0 73.83s
Przejazd treningowy Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dominacja (125)
kaszt. / - / Klacz / Mag / Empik / Dolce Vita / Veloce De Favi / Aleksandra Kosmol / SK Prudnik
0.0 73.46s
Przejazd treningowy Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (118)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 72.27s
Przejazd treningowy Vanessa Martinez
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tamiza (38)
Gniada / - / Klacz / Esaul / Taja / Katowicki Klub Jeździecki / Stadnina Koni Liski
0.0 70.69s
Przejazd treningowy Iwona Rybak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Halka (139)
c.gn. / - / Klacz / Emetyt / Kwartet / Honda / Lando / Monika Piech / Kazimierz Piech
0.0 66.09s
Przejazd treningowy Izabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Balou Balou (63)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Sofia / Wantoz / Adam Safinowski / Adam Safinowski
1.0 80.50s
Przejazd treningowy Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (65)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
1.0 78.30s
Przejazd treningowy Dominika Raczkowska
Carmen n (171)
- / - / Klacz / / / - / -
1.0 73.68s
Przejazd treningowy Ida Gajewska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Edycja (60)
Ciemnogniada / - / Klacz / Grey / Elza / Joanna Gajewska / Stadnina koni Kalników sp. z o. o.
1.0 59.57s
Przejazd treningowy Liwia Król
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (40)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Liwia Król / Brak
4.0 74.47s
Eliminacja Anna Posyłek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tarnina (14)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / Dariusz Donderowicz / SK JAROSZÓWKA
Eliminacja Zbigniew Kostrzewski
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Keira hippica (160)
GN / - / Klacz / Kannan / Voltaire, Cayenne Hippica / Cassini II / / - / -
54
1
Soymax Horse Team
Malaga (46)
gn. / - / Klacz / WIKING "W" / FIRST DES TERMES / MALWA / REN / Ren / Anna Holewa-Cosar
0.0 / 82.94s
56
2
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ballantina (24)
kasztan / - / Klacz / Bijou Be / Aky II / Koza Tadeusz / Koza Tadeusz
0.0 / 82.89s
38
3
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (148)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Haberstroh / Pol
0.0 / 82.75s
41
4
Klub Jeździecki Zbrosławice
Deneris z (132)
gn. / - / Klacz / DE QUDAMS / QUIDAM'S RUBIN / WHY VALENTINE / ARCUS / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 / 82.18s
16
5
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tarnina (14)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / Dariusz Donderowicz / SK JAROSZÓWKA
0.0 / 81.76s
39
6
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Britan lan go (66)
gn. / - / Wałach / LANDOR / LACATRAZ / BRANDY / SEXMAN / Andrzej Makowski / Goliński Edward
0.0 / 84.58s
46
7
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Alegro (140)
gn. / - / Wałach / Grey / Cynik / Auforta / First Des Termes / Justyna Kapala / Sk Ochaby
0.0 / 84.69s
48
8
KJ SKJBajardo
Pretty boy (165)
gniada / - / Wałach / Prinzenadel / Gransia / Jacek Mierzwiński / -
0.0 / 81.13s
37
9
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
Coffee 23 (80)
gniada / - / Wałach / Contender / V-Quinara / Leszek Szotek / .
0.0 / 80.89s
60
10
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (147)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / - / -
0.0 / 85.63s
59
11
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Prince (107)
gn. / Kuc / Wałach / Alpinex / Miami Prince / Pamella / Pamir Av Rabbelugn / Stefania Król / Krzysztof Król
0.0 / 86.40s
49
12
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (91)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / Beata Broniatowska / 0
0.0 / 86.48s
22
13
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherie s (72)
gn. / - / Klacz / LOUIS / LANDGRAF I / CHACHAREL / CERUTTI / Sonia Janus / Marek Szweda
0.0 / 78.82s
13
14
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (65)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
0.0 / 78.81s
55
15
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Sephora MZ (78)
gn. / - / Klacz / Conus B / Cosinus / Szuba / Banita / ANETA PIETRZAK / MICHAŁ ZDEBEL
0.0 / 78.78s
31
17
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Kossak hippica (157)
SK.GN. / - / Ogier / Kannan / Voltaire, Con Chita Hippica / Con Air / / - / -
0.0 / 77.40s
42
18
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lyjaneiro Z (135)
gn. / - / Wałach / Lyjanero / Landos / Safari / Aloube Z / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 / 76.13s
7
19
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Quity (106)
gn. / - / Klacz / QUIDAMS RUBIN / QUIDAM DE REVEL / FERGIE / FASHION KING / Dariusz Król / Ewald-Johann Wimberg
0.0 / 75.32s
12
20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Monsun (55)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Teresa Pala / Marta Heblik
0.0 / 75.02s
21
21
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (161)
gn. / - / Klacz / Catango Z / Cantus / Marion / Long Meadows / - / -
0.0 / 74.81s
51
22
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dominacja (125)
kaszt. / - / Klacz / Mag / Empik / Dolce Vita / Veloce De Favi / Aleksandra Kosmol / SK Prudnik
0.0 / 74.74s
57
23
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
California hippica (158)
GN / - / Klacz / Conthargos / Converter, Loubette / Baloubet Du Rou / / - / -
0.0 / 73.96s
34
24
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (118)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 / 73.43s
8
25
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (40)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Liwia Król / Brak
0.0 / 69.75s
2
26
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Keira hippica (160)
GN / - / Klacz / Kannan / Voltaire, Cayenne Hippica / Cassini II / / - / -
0.0 / 69.27s
MEBORA (71)
izab. / - / Klacz / Bonsun / Bastion / Meduza / Majestat / Marzena Rozpondek / -
0.0 / 68.62s
58
28
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (2)
GN. / - / Wałach / Satisfaction I / Stakkato, Ramira G Z / Ramiro Z / / - / -
0.0 / 66.15s
6
29
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek z (1)
gniada / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / Krzysztof Goraus / Paul Schockemoehle
0.0 / 59.72s
27
30
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Balou Balou (63)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Sofia / Wantoz / Adam Safinowski / Adam Safinowski
1.0 / 83.73s
5
31
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Imiro VDH (25)
gn. / - / Ogier / G.Ramiro Z. / Paccalonie K / Voltaire / Barbara Kollar / Holandia
1.0 / 81.18s
24
32
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sabatini (151)
gn. / - / Klacz / Stoizenberg / Stakkato / Bahiya / Balou Du Rouet / Wiktor Larkowski / Niemcy
1.0 / 85.14s
26
33
Klub Jeździecki Zbrosławice
Edycja (60)
Ciemnogniada / - / Klacz / Grey / Elza / Joanna Gajewska / Stadnina koni Kalników sp. z o. o.
1.0 / 78.99s
20
34
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Faworyt (110)
gniady / - / Wałach / Rabiat II Turbud Z / Fantazja / Kluba Sebastian / Andrzej Skibiński
1.0 / 78.56s
17
35
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (32)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
1.0 / 76.83s
30
36
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Normandia (79)
gn. / - / Klacz / CZUMEN K / ARIADOS / NOWELA / PENGO / Iwona Czarnecka / Edmund Warzywoda
1.0 / 89.81s
9
37
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tamiza (38)
Gniada / - / Klacz / Esaul / Taja / Katowicki Klub Jeździecki / Stadnina Koni Liski
1.0 / 76.17s
45
38
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Halka (139)
c.gn. / - / Klacz / Emetyt / Kwartet / Honda / Lando / Monika Piech / Kazimierz Piech
1.0 / 74.66s
33
39
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (96)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
1.0 / 73.85s
3
40
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Testarossa (77)
gn. / - / Klacz / Pegasus Hb / Flemmingh / Tigra / Lord Aleksander / EMILIA PIETRZAK / PAWEŁ MAZUREK
2.0 / 106.79s
32 (T)
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Normandia (79)
gn. / - / Klacz / CZUMEN K / ARIADOS / NOWELA / PENGO / Iwona Czarnecka / Edmund Warzywoda
0.0 / 82.62s
43 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Deneris z (132)
gn. / - / Klacz / DE QUDAMS / QUIDAM'S RUBIN / WHY VALENTINE / ARCUS / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 / 81.50s
44 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lyjaneiro Z (135)
gn. / - / Wałach / Lyjanero / Landos / Safari / Aloube Z / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 / 75.69s
50 (T)
KJ SKJBajardo
Pretty boy (165)
gniada / - / Wałach / Prinzenadel / Gransia / Jacek Mierzwiński / -
0.0 / 75.69s
35 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (96)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 / 75.35s
14 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Monsun (55)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Teresa Pala / Marta Heblik
0.0 / 75.24s
19 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (32)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
0.0 / 73.83s
53 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dominacja (125)
kaszt. / - / Klacz / Mag / Empik / Dolce Vita / Veloce De Favi / Aleksandra Kosmol / SK Prudnik
0.0 / 73.46s
36 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (118)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 / 72.27s
11 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tamiza (38)
Gniada / - / Klacz / Esaul / Taja / Katowicki Klub Jeździecki / Stadnina Koni Liski
0.0 / 70.69s
47 (T)
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Halka (139)
c.gn. / - / Klacz / Emetyt / Kwartet / Honda / Lando / Monika Piech / Kazimierz Piech
0.0 / 66.09s
29 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Balou Balou (63)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Sofia / Wantoz / Adam Safinowski / Adam Safinowski
1.0 / 80.50s
15 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (65)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
1.0 / 78.30s
28 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Edycja (60)
Ciemnogniada / - / Klacz / Grey / Elza / Joanna Gajewska / Stadnina koni Kalników sp. z o. o.
1.0 / 59.57s
10 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (40)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Liwia Król / Brak
4.0 / 74.47s
18
Elim
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tarnina (14)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / Dariusz Donderowicz / SK JAROSZÓWKA
4 (T)
Elim
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Keira hippica (160)
GN / - / Klacz / Kannan / Voltaire, Cayenne Hippica / Cassini II / / - / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl