Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

34 - L - Halowe Mistrzostwa Śląska OPEN, Zawody Regionalne, Dwunawrotowy (dokładności/zykły), 2020-11-08
2020-11-08
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
430 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
74 s
Sedzia główny:
Magdalena Świerkosz
Gospodarz toru:
Maciej Pekaniec
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty karne
nawrót 1
Czas
nawrót 1
Punkty karne
nawrót 2
Czas
nawrót 2
1 Marzena Ferdyn
ASK Świerklaniec
Niwar (53)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Marzena Ferdyn / Dariusz Mantaj
0.0 57.64s 0.0 38.97s
2 Karolina Kozik
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (117)
c.gn. / - / Wałach / Sword / Glimmerman / Merquria / Qulester / Karolina Kozik / Sk Prudnik
0.0 53.47s 0.0 39.06s
3 Anna Zakałużna-Żerebecka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aramis (81)
gn. / - / Wałach / Ladykracher 8 / Landclassic / Aronia / Dixieland / - / -
0.0 58.69s 0.0 40.53s
4 Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (27)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
0.0 54.03s 0.0 41.86s
5 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (13)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
0.0 52.98s 4.0 38.33s
6 Tomasz Burzyński
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (36)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
0.0 57.72s 4.0 40.62s
7 Patryk Mike
Klub Jeździecki Global
Tiore (12)
gn. / - / Klacz / Numero Uno / Libero H / Odior / Habsburg / Patryk Mike / -
0.0 52.44s 0.0 42.13s
8 Agnieszka Szynkolewska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Quattro Hippica (31)
gn. / - / Wałach / Quidam's Rubin / Quidam De Revel / Hippica / Heartbreaker / - / -
0.0 58.16s 0.0 42.91s
9 Jagoda Kuszka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Eskobar (77)
c.gn. / - / Wałach / Carlos Dz / Cantus / Europa / Ewerest / - / -
0.0 64.31s 4.0 49.61s
10 Agata Hubner
Klub Jeździecki "Laredo"
Jasyr (4)
siwa / - / Wałach / Forest / First Des Termes / Japa / Puszczyk / Izabela Hubner / Gospodarstwo Pomocnicze przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. Macieja Rataja
0.0 52.04s 10.0 66.31s
11-13 Emilia Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (44)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
0.0 56.24s
11-13 Magdalena Meller
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chalandra (115)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / - / -
0.0 58.90s
11-13 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mighty Man (107)
gn. / - / Wałach / Convol / Contender / Mighty's Girl / Mighty Magic / Karolina Rodek Musiał / -
0.0 61.62s
14-15 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (104)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
4.0 57.93s
14-15 Klaudia Danak
Klub Jeździecki Pro Horses
Vidar "M" (60)
gn. / - / Wałach / Cassilio / Cassini I / Vitara / Le Voltaire / Justyna Danak / Stadnina Koni Moszna
4.0 67.35s
16 Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cevita (52)
gn. / - / Klacz / Vulkan L / Vulkano / Cyganka / Harwest / Urszula Gocyk / Grytka Andrzej
8.0 73.51s
Eliminacja Zuzanna Klak
ASK Świerklaniec
Cartogran's Star (35)
siwa / - / Klacz / Cartogran / Carthago / Quanne / Quantas / Sebastian i Bożena Klak / Gestuet Lewitz
15
1
ASK Świerklaniec
Niwar (53)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Marzena Ferdyn / Dariusz Mantaj
0.0 / 57.64s / 0.0 / 38.97s
13
2
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (117)
c.gn. / - / Wałach / Sword / Glimmerman / Merquria / Qulester / Karolina Kozik / Sk Prudnik
0.0 / 53.47s / 0.0 / 39.06s
9
3
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aramis (81)
gn. / - / Wałach / Ladykracher 8 / Landclassic / Aronia / Dixieland / - / -
0.0 / 58.69s / 0.0 / 40.53s
12
4
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (27)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
0.0 / 54.03s / 0.0 / 41.86s
11
5
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (13)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
0.0 / 52.98s / 4.0 / 38.33s
10
6
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (36)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
0.0 / 57.72s / 4.0 / 40.62s
17
7
Klub Jeździecki Global
Tiore (12)
gn. / - / Klacz / Numero Uno / Libero H / Odior / Habsburg / Patryk Mike / -
0.0 / 52.44s / 0.0 / 42.13s
14
8
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Quattro Hippica (31)
gn. / - / Wałach / Quidam's Rubin / Quidam De Revel / Hippica / Heartbreaker / - / -
0.0 / 58.16s / 0.0 / 42.91s
6
9
Klub Jeździecki Zbrosławice
Eskobar (77)
c.gn. / - / Wałach / Carlos Dz / Cantus / Europa / Ewerest / - / -
0.0 / 64.31s / 4.0 / 49.61s
16
10
Klub Jeździecki "Laredo"
Jasyr (4)
siwa / - / Wałach / Forest / First Des Termes / Japa / Puszczyk / Izabela Hubner / Gospodarstwo Pomocnicze przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. Macieja Rataja
0.0 / 52.04s / 10.0 / 66.31s
1
11-13
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (44)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
0.0 / 56.24s
5
11-13
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chalandra (115)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / - / -
0.0 / 58.90s
3
11-13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mighty Man (107)
gn. / - / Wałach / Convol / Contender / Mighty's Girl / Mighty Magic / Karolina Rodek Musiał / -
0.0 / 61.62s
4
14-15
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (104)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
4.0 / 57.93s
2
14-15
Klub Jeździecki Pro Horses
Vidar "M" (60)
gn. / - / Wałach / Cassilio / Cassini I / Vitara / Le Voltaire / Justyna Danak / Stadnina Koni Moszna
4.0 / 67.35s
7
16
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cevita (52)
gn. / - / Klacz / Vulkan L / Vulkano / Cyganka / Harwest / Urszula Gocyk / Grytka Andrzej
8.0 / 73.51s
8
Elim
ASK Świerklaniec
Cartogran's Star (35)
siwa / - / Klacz / Cartogran / Carthago / Quanne / Quantas / Sebastian i Bożena Klak / Gestuet Lewitz

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl