Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

13 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2020-11-21
2020-11-21
Wysokość przeszkód:
50 cm
Dystans:
380 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
71 s
Sedzia główny:
Paweł Przybyła
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Pola Muller
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Blue Lady (127)
siwa / - / Klacz / Malax / Grey / Beverly / Demon Club / Anna Beliczyńska / nn
2.5 65.38s 70.00 zł
2-4 Wiktora Lesniak
Bpk
Etna (130)
Kasztanowata / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jońca / -
3.0 61.63s 50.00 zł
2-4 Julia Kloc
ASK Świerklaniec
Iskierka (59)
gniadotarantowata / - / Klacz / Bayer / Iryda / Magdalena Ferdyn / Joanna Ferdyn
3.0 62.14s 50.00 zł
2-4 Pola Muller
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Blue Lady (127)
siwa / - / Klacz / Malax / Grey / Beverly / Demon Club / Anna Beliczyńska / nn
3.0 63.49s 50.00 zł
5-8 Iga Grodska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Mafia (63)
kasztanowata / - / Klacz / Banita / Miranda / Magdalena Grodska / -
3.5 64.42s 10.00 zł
5-8 Julia Kloc
ASK Świerklaniec
Iskierka (59)
gniadotarantowata / - / Klacz / Bayer / Iryda / Magdalena Ferdyn / Joanna Ferdyn
3.5 66.06s 10.00 zł
5-8 Dominika Dębiak
KJ Global
Wivo (28)
siwa / - / Wałach / Veloce De Favi / Jouan De Frely / Wiquerra / Quercus Du Maury / - / -
3.5 66.16s 10.00 zł
5-8 Konrad Morgała
Bpk
Kasia (71)
Siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / -
3.5 67.37s 10.00 zł
9 Julia Block
Bpk
Anne B (58)
Kasztanowata / - / Klacz / Kenaf / Bella B / - / -
4.0 69.81s
10-11 Wiktora Lesniak
Bpk
Etna (130)
Kasztanowata / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jońca / -
4.5 61.44s
10-11 Iga Grodska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Mafia (63)
kasztanowata / - / Klacz / Banita / Miranda / Magdalena Grodska / -
4.5 68.88s
12-13 Klaudia Pasoń
Bpk
Ofelia (129)
Kara / - / Klacz / Statut / Okazja / - / -
6.0 64.36s
12-13 Dominika Dębiak
KJ Global
Wivo (28)
siwa / - / Wałach / Veloce De Favi / Jouan De Frely / Wiquerra / Quercus Du Maury / - / -
6.0 69.01s
14-15 Katarzyna Trzyna
Bpk
Dark Knight (13)
Kara / - / Wałach / Posejdon / Delfina / Agnieszka Samińska / -
9.5 71.44s
14-15 Konrad Morgała
Bpk
Kasia (71)
Siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / -
9.5 84.88s
16 Katarzyna Trzyna
Bpk
Dark Knight (13)
Kara / - / Wałach / Posejdon / Delfina / Agnieszka Samińska / -
11.0 86.66s
17 Julia Block
Bpk
Anne B (58)
Kasztanowata / - / Klacz / Kenaf / Bella B / - / -
16.5 102.73s
Przejazd treningowy Martyna Szczypa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Unico Z (83)
kaszt. / - / Klacz / E–Star / Big Star / Zicora H / Cala Millor / Martyna Szczypa / Wojciech Wojcianiec
3.0 65.72s
Przejazd treningowy Martyna Szczypa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Unico Z (83)
kaszt. / - / Klacz / E–Star / Big Star / Zicora H / Cala Millor / Martyna Szczypa / Wojciech Wojcianiec
4.5 53.37s
15
1
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Blue Lady (127)
siwa / - / Klacz / Malax / Grey / Beverly / Demon Club / Anna Beliczyńska / nn
2.5 / 65.38s
70.00 zł
Etna (130)
Kasztanowata / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jońca / -
3.0 / 61.63s
50.00 zł
12
2-4
ASK Świerklaniec
Iskierka (59)
gniadotarantowata / - / Klacz / Bayer / Iryda / Magdalena Ferdyn / Joanna Ferdyn
3.0 / 62.14s
50.00 zł
17
2-4
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Blue Lady (127)
siwa / - / Klacz / Malax / Grey / Beverly / Demon Club / Anna Beliczyńska / nn
3.0 / 63.49s
50.00 zł
11
5-8
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Mafia (63)
kasztanowata / - / Klacz / Banita / Miranda / Magdalena Grodska / -
3.5 / 64.42s
10.00 zł
10
5-8
ASK Świerklaniec
Iskierka (59)
gniadotarantowata / - / Klacz / Bayer / Iryda / Magdalena Ferdyn / Joanna Ferdyn
3.5 / 66.06s
10.00 zł
8
5-8
Wivo (28)
siwa / - / Wałach / Veloce De Favi / Jouan De Frely / Wiquerra / Quercus Du Maury / - / -
3.5 / 66.16s
10.00 zł
Kasia (71)
Siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / -
3.5 / 67.37s
10.00 zł
Anne B (58)
Kasztanowata / - / Klacz / Kenaf / Bella B / - / -
4.0 / 69.81s
2
10-11
Etna (130)
Kasztanowata / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jońca / -
4.5 / 61.44s
13
10-11
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Mafia (63)
kasztanowata / - / Klacz / Banita / Miranda / Magdalena Grodska / -
4.5 / 68.88s
19
12-13
Ofelia (129)
Kara / - / Klacz / Statut / Okazja / - / -
6.0 / 64.36s
6
12-13
Wivo (28)
siwa / - / Wałach / Veloce De Favi / Jouan De Frely / Wiquerra / Quercus Du Maury / - / -
6.0 / 69.01s
20
14-15
Dark Knight (13)
Kara / - / Wałach / Posejdon / Delfina / Agnieszka Samińska / -
9.5 / 71.44s
14
14-15
Kasia (71)
Siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / -
9.5 / 84.88s
Dark Knight (13)
Kara / - / Wałach / Posejdon / Delfina / Agnieszka Samińska / -
11.0 / 86.66s
7
17
Anne B (58)
Kasztanowata / - / Klacz / Kenaf / Bella B / - / -
16.5 / 102.73s
3 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Unico Z (83)
kaszt. / - / Klacz / E–Star / Big Star / Zicora H / Cala Millor / Martyna Szczypa / Wojciech Wojcianiec
3.0 / 65.72s
1 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Unico Z (83)
kaszt. / - / Klacz / E–Star / Big Star / Zicora H / Cala Millor / Martyna Szczypa / Wojciech Wojcianiec
4.5 / 53.37s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl