Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

14 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 02 07 2017
2017-07-02
Wysokość przeszkód:
110 cm
Ilość przeszkód:
11
Ilość skoków:
13
Tempo:
350 m/min
Sedzia główny:
PAWEŁ SOJECKI
Gospodarz toru:
BARTOSZ SKRZYPCZYK
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Martyna Pawlas
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Kalibra Wona (108)
sk.gn. / - / Klacz / Bolivar / Rahman / Karina / Nn / Martyna Pawlas / Martyna Pawlas
0.0 59.60s
2 Dominika Szotek
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
Coffee 23 (80)
gniada / - / Wałach / Contender / V-Quinara / Leszek Szotek / .
0.0 63.41s
3 Katarzyna Gola
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Ritus (91)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / Beata Broniatowska / 0
0.0 63.47s
4 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek z (1)
gniada / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / Krzysztof Goraus / Paul Schockemoehle
0.0 65.75s
5 Zbigniew Kostrzewski
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Kingstoe hippica (159)
KASZT. / - / Wałach / ANNAN / Voltaire, QUA / QUIDAM DE REVEL / / - / -
0.0 67.03s
6 Beata Krawczyk
Vanto Jumping Team
Implay (68)
gn. / - / Wałach / Fair Play Coudreau / Abdullah / India / Indianin / Beata Krawczyk / Ewa Dziubany
0.0 68.76s
7 Julia Cichecka
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Good Fellow (58)
gn. / - / Wałach / Candiavolo / Cantus / Garantine / Nn / Marek Cichecki / Rudiger Wassibauer
0.0 69.19s
8 Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki Omega
DANTE (51)
gn.sr. / - / Wałach / Pentagram / Druid / Duma / Harap / Bożena Cylok-Walczuch / SKJ Omega
0.0 70.94s
9 Zbigniew Kostrzewski
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Kossak hippica (157)
SK.GN. / - / Ogier / Kannan / Voltaire, Con Chita Hippica / Con Air / / - / -
0.0 70.97s
10 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Check point (144)
siwy / - / Ogier / Clinton II / Larissa / Barbara Kollar / Eva Prus
0.0 77.71s
11 John Gunvar Knutsen
Klub Jeździecki Królmet
Karissa r (176)
kaszt. / - / Klacz / ANDIAMO / ANIMO / ESTHERALBERTA / CONSTANT / - / -
0.0 78.99s
12 John Gunvar Knutsen
Klub Jeździecki Królmet
Ferrari (177)
siwa / - / Klacz / Up To Date / Camerino / Zenit / Lancelot / - / -
0.0 81.10s
13 Zuzanna Kumorek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Salvator "M" (10)
gn. / - / Wałach / Sokrates / Corrado I / Samarkanda / Le Voltaire / Zuzanna Kumorek / KJ OCHABY
4.0 56.90s
14 Grażyna Olech
Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
Ice lady nwf (109)
siwa / - / Klacz / Campari M / Carprilli / Indianka Dolmet / Insider / Natalia Frysztacka / Natalia Frysztacka
4.0 60.49s
15 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Oskar blue (138)
gniada / - / Wałach / Chacco-Blue / Bali / HSS Sp. z o.o / Dr. Jobs Hartmann
4.0 64.23s
16 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (2)
GN. / - / Wałach / Satisfaction I / Stakkato, Ramira G Z / Ramiro Z / / - / -
4.0 65.98s
17 Sonia Janus
Vanto Jumping Team
Cherie s (72)
gn. / - / Klacz / LOUIS / LANDGRAF I / CHACHAREL / CERUTTI / Sonia Janus / Marek Szweda
4.0 74.00s
18 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Graziano pk (26)
kasztan / - / Wałach / Andiamo / Bienvenue / Holandia / Holandia
4.0 75.03s
19 Stefania Król
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Prince (107)
gn. / Kuc / Wałach / Alpinex / Miami Prince / Pamella / Pamir Av Rabbelugn / Stefania Król / Krzysztof Król
4.0 75.21s
20 Zbigniew Kostrzewski
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
California hippica (158)
GN / - / Klacz / Conthargos / Converter, Loubette / Baloubet Du Rou / / - / -
4.0 78.21s
21 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (103)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Roland Kosmol / Friedrich Niemeyer
4.0 78.95s
22 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drako (174)
c.gn. / - / Wałach / Diarado / Diamant De Semilly / Delavita / Chicago I Z / Maria Czuchryta i Manfred Słodczyk / Maria Czuchryta
4.0 83.84s
23 Wiktoria Dżugaj
Bez Przynależności Klubowej O P O
Turbud consul (163)
c.gn. / - / Wałach / CON CAPITOL / CONTENDER / STARANDA / STALON / Henryk Polednia / xx
6.0 93.06s
24 Agata Recha
Jeździecki klub sportowy Barda-Szwadron Jankowice
Slogan (15)
Gniada / - / Wałach / Lactat / Szarotka / Agata Recha / Edmund Kloc
8.0 62.07s
25 Magdalena Ferdyn
ASK Świerklaniec
Cantanis (172)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / - / -
8.0 66.43s
26 Joanna Woszczyna
Bpk
Kenia (13)
gn. / - / Klacz / MABANT / BABANT / KARIMA / ISMAEL / J Woszczyna / .
8.0 67.39s
27 Natalia Zając
Ludowy KJ Deresz
Bolivia (141)
gn. / - / Klacz / Placido / Animo / Bajka / Louis / Marcin Zając / Zawiślok
8.0 68.17s
28 Elżbieta Gerstel
Jumping Team Brynica
Somara (100)
kaszt. / - / Klacz / Maram / Aram / Sodża / Dżahil / Elżbieta Gerstel / SK Prudnik
8.0 74.47s
29 Liwia Król
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Cytat (40)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Liwia Król / Brak
12.0 73.96s
30 Henryk Polednia
BPK
Turbud IQ (162)
c.gn. / - / Wałach / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Turbud-Ironia / Turbud Tempo / Henryk Polednia / xx
12.0 77.42s
31 Alicja Kistowska
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Pyrus (42)
gn. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Pola / Profos / Alicja Kistowska / Adam Mazur
12.0 80.58s
32 Emilia Pietrzak
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Sephora MZ (78)
gn. / - / Klacz / Conus B / Cosinus / Szuba / Banita / ANETA PIETRZAK / MICHAŁ ZDEBEL
18.0 108.73s
33 Stefania Król
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Quity (106)
gn. / - / Klacz / QUIDAMS RUBIN / QUIDAM DE REVEL / FERGIE / FASHION KING / Dariusz Król / Ewald-Johann Wimberg
24.0 132.74s
34 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (147)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / - / -
27.0 99.47s
Eliminacja Anna Makowska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Britan lan go (66)
gn. / - / Wałach / LANDOR / LACATRAZ / BRANDY / SEXMAN / Andrzej Makowski / Goliński Edward
Eliminacja Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tanger (117)
gniaada / - / Wałach / Awans / Tanganika / Anna Malinga / S.K. Janów Podlaski
Eliminacja Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Den-Lady (131)
gn. / - / Klacz / Ordan / Lombardo / Donata / Elvis / Rogosz Dorota / Skrzypek Lech
Eliminacja Amelia Krywult
BPK
MEBORA (71)
izab. / - / Klacz / Bonsun / Bastion / Meduza / Majestat / Marzena Rozpondek / -
Eliminacja Zbigniew Kostrzewski
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Cathalena hippca (175)
- / - / Klacz / / / - / -
11
1
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Kalibra Wona (108)
sk.gn. / - / Klacz / Bolivar / Rahman / Karina / Nn / Martyna Pawlas / Martyna Pawlas
0.0 / 59.60s
24
2
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
Coffee 23 (80)
gniada / - / Wałach / Contender / V-Quinara / Leszek Szotek / .
0.0 / 63.41s
9
3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Ritus (91)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / Beata Broniatowska / 0
0.0 / 63.47s
2
4
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek z (1)
gniada / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / Krzysztof Goraus / Paul Schockemoehle
0.0 / 65.75s
26
5
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Kingstoe hippica (159)
KASZT. / - / Wałach / ANNAN / Voltaire, QUA / QUIDAM DE REVEL / / - / -
0.0 / 67.03s
28
6
Vanto Jumping Team
Implay (68)
gn. / - / Wałach / Fair Play Coudreau / Abdullah / India / Indianin / Beata Krawczyk / Ewa Dziubany
0.0 / 68.76s
30
7
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Good Fellow (58)
gn. / - / Wałach / Candiavolo / Cantus / Garantine / Nn / Marek Cichecki / Rudiger Wassibauer
0.0 / 69.19s
16
8
Sportowy Klub Jeździecki Omega
DANTE (51)
gn.sr. / - / Wałach / Pentagram / Druid / Duma / Harap / Bożena Cylok-Walczuch / SKJ Omega
0.0 / 70.94s
1
9
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Kossak hippica (157)
SK.GN. / - / Ogier / Kannan / Voltaire, Con Chita Hippica / Con Air / / - / -
0.0 / 70.97s
34
10
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Check point (144)
siwy / - / Ogier / Clinton II / Larissa / Barbara Kollar / Eva Prus
0.0 / 77.71s
5
11
Klub Jeździecki Królmet
Karissa r (176)
kaszt. / - / Klacz / ANDIAMO / ANIMO / ESTHERALBERTA / CONSTANT / - / -
0.0 / 78.99s
36
12
Klub Jeździecki Królmet
Ferrari (177)
siwa / - / Klacz / Up To Date / Camerino / Zenit / Lancelot / - / -
0.0 / 81.10s
33
13
Klub Jeździecki Zbrosławice
Salvator "M" (10)
gn. / - / Wałach / Sokrates / Corrado I / Samarkanda / Le Voltaire / Zuzanna Kumorek / KJ OCHABY
4.0 / 56.90s
13
14
Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
Ice lady nwf (109)
siwa / - / Klacz / Campari M / Carprilli / Indianka Dolmet / Insider / Natalia Frysztacka / Natalia Frysztacka
4.0 / 60.49s
37
15
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Oskar blue (138)
gniada / - / Wałach / Chacco-Blue / Bali / HSS Sp. z o.o / Dr. Jobs Hartmann
4.0 / 64.23s
19
16
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (2)
GN. / - / Wałach / Satisfaction I / Stakkato, Ramira G Z / Ramiro Z / / - / -
4.0 / 65.98s
10
17
Vanto Jumping Team
Cherie s (72)
gn. / - / Klacz / LOUIS / LANDGRAF I / CHACHAREL / CERUTTI / Sonia Janus / Marek Szweda
4.0 / 74.00s
3
18
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Graziano pk (26)
kasztan / - / Wałach / Andiamo / Bienvenue / Holandia / Holandia
4.0 / 75.03s
35
19
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Prince (107)
gn. / Kuc / Wałach / Alpinex / Miami Prince / Pamella / Pamir Av Rabbelugn / Stefania Król / Krzysztof Król
4.0 / 75.21s
12
20
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
California hippica (158)
GN / - / Klacz / Conthargos / Converter, Loubette / Baloubet Du Rou / / - / -
4.0 / 78.21s
21
21
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (103)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Roland Kosmol / Friedrich Niemeyer
4.0 / 78.95s
38
22
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drako (174)
c.gn. / - / Wałach / Diarado / Diamant De Semilly / Delavita / Chicago I Z / Maria Czuchryta i Manfred Słodczyk / Maria Czuchryta
4.0 / 83.84s
32
23
Bez Przynależności Klubowej O P O
Turbud consul (163)
c.gn. / - / Wałach / CON CAPITOL / CONTENDER / STARANDA / STALON / Henryk Polednia / xx
6.0 / 93.06s
27
24
Jeździecki klub sportowy Barda-Szwadron Jankowice
Slogan (15)
Gniada / - / Wałach / Lactat / Szarotka / Agata Recha / Edmund Kloc
8.0 / 62.07s
8
25
ASK Świerklaniec
Cantanis (172)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / - / -
8.0 / 66.43s
Kenia (13)
gn. / - / Klacz / MABANT / BABANT / KARIMA / ISMAEL / J Woszczyna / .
8.0 / 67.39s
31
27
Ludowy KJ Deresz
Bolivia (141)
gn. / - / Klacz / Placido / Animo / Bajka / Louis / Marcin Zając / Zawiślok
8.0 / 68.17s
15
28
Jumping Team Brynica
Somara (100)
kaszt. / - / Klacz / Maram / Aram / Sodża / Dżahil / Elżbieta Gerstel / SK Prudnik
8.0 / 74.47s
18
29
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Cytat (40)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Liwia Król / Brak
12.0 / 73.96s
Turbud IQ (162)
c.gn. / - / Wałach / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Turbud-Ironia / Turbud Tempo / Henryk Polednia / xx
12.0 / 77.42s
20
31
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Pyrus (42)
gn. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Pola / Profos / Alicja Kistowska / Adam Mazur
12.0 / 80.58s
25
32
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Sephora MZ (78)
gn. / - / Klacz / Conus B / Cosinus / Szuba / Banita / ANETA PIETRZAK / MICHAŁ ZDEBEL
18.0 / 108.73s
4
33
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Quity (106)
gn. / - / Klacz / QUIDAMS RUBIN / QUIDAM DE REVEL / FERGIE / FASHION KING / Dariusz Król / Ewald-Johann Wimberg
24.0 / 132.74s
22
34
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (147)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / - / -
27.0 / 99.47s
17
Elim
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Britan lan go (66)
gn. / - / Wałach / LANDOR / LACATRAZ / BRANDY / SEXMAN / Andrzej Makowski / Goliński Edward
23
Elim
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tanger (117)
gniaada / - / Wałach / Awans / Tanganika / Anna Malinga / S.K. Janów Podlaski
7
Elim
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Den-Lady (131)
gn. / - / Klacz / Ordan / Lombardo / Donata / Elvis / Rogosz Dorota / Skrzypek Lech
6
Elim
MEBORA (71)
izab. / - / Klacz / Bonsun / Bastion / Meduza / Majestat / Marzena Rozpondek / -
39
Elim
KS "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Cathalena hippca (175)
- / - / Klacz / / / - / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
UWAGA - Obsluga zawodów
Kamil Kaczkowski
514 172 006


Aplikacja wspomagajaca prace Osrodków Jezdzieckich
Karolina Szoltysek
506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl