Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

14 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-01-31
2021-01-31
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
390 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
72 s
Sedzia główny:
Magdalena Świerkosz
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1-20 Zofia Kotas
Klub Jeździecki "Laredo"
Enigma (5)
sk.gn. / - / Klacz / Eternity's Breath / Nureyev / Euforia / Rumianek / - / -
0.0 54.59s 10.00 zł
1-20 Oliwia Rydz
Klub Jeździecki "Laredo"
Peggy (7)
kaszt. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Pestka / Chef Supreme / Anna Rydz / Mzyk Edmund
0.0 55.60s 10.00 zł
1-20 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (48)
Kasztanowata / - / Wałach / Valentino / Fine / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
0.0 56.37s 10.00 zł
1-20 Julia Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Indocordes Plus-S (12)
siwa / - / Ogier / Cordess / Clinton / Incelka / Incello / Ślązak / Szumlakowski
0.0 57.22s 10.00 zł
1-20 Julia Rusin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lemond (63)
gn. / - / Wałach / Landini Zh / Landino / Dakota Ii / Eibisch Ii / Izabela Rusin / -
0.0 58.97s 10.00 zł
1-20 Oliwia Zdebik
ASK Świerklaniec
Ksantos (60)
c.gn. / - / Wałach / Sir Robin / Robin Ii Z / Kryza / Moskit / Magdalena Zdebik / -
0.0 59.30s 10.00 zł
1-20 Julia Kurnik
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sina (18)
gniada / - / Klacz / Rammstein / Sandra / Agnieszka Wilczęga / Walkowski Paweł
0.0 59.41s 10.00 zł
1-20 Nina Skrzyńska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Grandessa Gold (1)
sk.gn. / - / Klacz / Donzini / Gotiwa / Warus / Anna Knapczyk-Skrzyńska / -
0.0 59.77s 10.00 zł
1-20 Klaudyna Świętek
Klub Jeździecki Jaroszówka
Selavi (76)
gn. / - / Wałach / Landor / Lacatraz / Segowia / Pigmalion / Sebastian Świętek / Marcin Gerke
0.0 60.30s 10.00 zł
1-20 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (48)
Kasztanowata / - / Wałach / Valentino / Fine / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
0.0 60.73s 10.00 zł
1-20 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Chanti (92)
gn.sr. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Jacek Brzyski Cosmo / nn
0.0 60.80s 10.00 zł
1-20 Julia Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Indocordes Plus-S (12)
siwa / - / Ogier / Cordess / Clinton / Incelka / Incello / Ślązak / Szumlakowski
0.0 60.98s 10.00 zł
1-20 Nina Skrzyńska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Grandessa Gold (1)
sk.gn. / - / Klacz / Donzini / Gotiwa / Warus / Anna Knapczyk-Skrzyńska / -
0.0 61.04s 10.00 zł
1-20 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Poezja (13)
kaszt. / - / Klacz / Powój / Agar / Pogonia / Dłużnik / Marta Ginko / -
0.0 61.35s 10.00 zł
1-20 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Donquest (96)
gn. / - / Wałach / Qulester / Quinar / Dobra Pani / Pauillac De Meia Lua / Dariusz Paczyna / Stadnina Koni Ochaby Sp z o. o
0.0 62.14s 10.00 zł
1-20 Kinga Sack
Bez Przynależności Klubowej S L A
Malibu (71)
gn. / - / Wałach / Boeckmann’S Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / - / -
0.0 63.09s 10.00 zł
1-20 Kinga Sack
Bez Przynależności Klubowej S L A
Malibu (71)
gn. / - / Wałach / Boeckmann’S Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / - / -
0.0 63.60s 10.00 zł
1-20 Kamil Skupień
Bez Przynależności Klubowej S L A
Callie (72)
gn. / - / Klacz / Cottonclub / Cantus / La Gloria / Lancer Iii / - / -
0.0 64.04s 10.00 zł
1-20 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Donquest (96)
gn. / - / Wałach / Qulester / Quinar / Dobra Pani / Pauillac De Meia Lua / Dariusz Paczyna / Stadnina Koni Ochaby Sp z o. o
0.0 65.27s 10.00 zł
1-20 Emilia Skorek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lord Marco (44)
gn. / - / Wałach / Lord Argentinus / Lord Pezi / W-Cocoslittle / Con Air / Wojciech Skorek / Christine Simon
0.0 68.13s 10.00 zł
21-23 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (66)
kaszt. / Kuc / Wałach / Madison B / Monte Christo / Wilkina / Abakan / Roman Telepko / Schmidt Ingeborg
4.0 49.75s
21-23 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Poezja (13)
kaszt. / - / Klacz / Powój / Agar / Pogonia / Dłużnik / Marta Ginko / -
4.0 63.96s
21-23 Julia Lubicz-Posochowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
LA BELLE (49)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Artur Lubicz / Aneta Dygała
4.0 65.18s
24 Kamil Skupień
Bez Przynależności Klubowej S L A
Callie (72)
gn. / - / Klacz / Cottonclub / Cantus / La Gloria / Lancer Iii / - / -
8.0 67.16s
25 Julia Rusin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lemond (63)
gn. / - / Wałach / Landini Zh / Landino / Dakota Ii / Eibisch Ii / Izabela Rusin / -
13.0 91.78s
26 Hanna Huras
Klub jeździecki ,, Laredo”
Lady Lukrecja - Ewita (56)
siwa / - / Klacz / Tupet / Lady Peegy / Lady,S Wise Goy / Sebastian Huras / -
18.0 79.98s
27 Oliwia Banaszczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (2)
kaszt. / - / Wałach / Dakar / Hostessa / Humor / Agata Banaszczyk / Sadura Łukasz
22.0 109.08s
Eliminacja Adrianna Pypłacz
Klub Jeździecki "Laredo"
Suzan (8)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / ADRIANNA PYPŁACZ / -
Eliminacja Klaudyna Świętek
Klub Jeździecki Jaroszówka
Selavi (76)
gn. / - / Wałach / Landor / Lacatraz / Segowia / Pigmalion / Sebastian Świętek / Marcin Gerke
Eliminacja Julia Lubicz-Posochowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
LA BELLE (49)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Artur Lubicz / Aneta Dygała
28
1-20
Klub Jeździecki "Laredo"
Enigma (5)
sk.gn. / - / Klacz / Eternity's Breath / Nureyev / Euforia / Rumianek / - / -
0.0 / 54.59s
10.00 zł
29
1-20
Klub Jeździecki "Laredo"
Peggy (7)
kaszt. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Pestka / Chef Supreme / Anna Rydz / Mzyk Edmund
0.0 / 55.60s
10.00 zł
3
1-20
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (48)
Kasztanowata / - / Wałach / Valentino / Fine / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
0.0 / 56.37s
10.00 zł
21
1-20
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Indocordes Plus-S (12)
siwa / - / Ogier / Cordess / Clinton / Incelka / Incello / Ślązak / Szumlakowski
0.0 / 57.22s
10.00 zł
8
1-20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lemond (63)
gn. / - / Wałach / Landini Zh / Landino / Dakota Ii / Eibisch Ii / Izabela Rusin / -
0.0 / 58.97s
10.00 zł
2
1-20
ASK Świerklaniec
Ksantos (60)
c.gn. / - / Wałach / Sir Robin / Robin Ii Z / Kryza / Moskit / Magdalena Zdebik / -
0.0 / 59.30s
10.00 zł
26
1-20
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sina (18)
gniada / - / Klacz / Rammstein / Sandra / Agnieszka Wilczęga / Walkowski Paweł
0.0 / 59.41s
10.00 zł
7
1-20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Grandessa Gold (1)
sk.gn. / - / Klacz / Donzini / Gotiwa / Warus / Anna Knapczyk-Skrzyńska / -
0.0 / 59.77s
10.00 zł
19
1-20
Klub Jeździecki Jaroszówka
Selavi (76)
gn. / - / Wałach / Landor / Lacatraz / Segowia / Pigmalion / Sebastian Świętek / Marcin Gerke
0.0 / 60.30s
10.00 zł
5
1-20
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (48)
Kasztanowata / - / Wałach / Valentino / Fine / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
0.0 / 60.73s
10.00 zł
11
1-20
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Chanti (92)
gn.sr. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Jacek Brzyski Cosmo / nn
0.0 / 60.80s
10.00 zł
23
1-20
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Indocordes Plus-S (12)
siwa / - / Ogier / Cordess / Clinton / Incelka / Incello / Ślązak / Szumlakowski
0.0 / 60.98s
10.00 zł
9
1-20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Grandessa Gold (1)
sk.gn. / - / Klacz / Donzini / Gotiwa / Warus / Anna Knapczyk-Skrzyńska / -
0.0 / 61.04s
10.00 zł
22
1-20
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Poezja (13)
kaszt. / - / Klacz / Powój / Agar / Pogonia / Dłużnik / Marta Ginko / -
0.0 / 61.35s
10.00 zł
18
1-20
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Donquest (96)
gn. / - / Wałach / Qulester / Quinar / Dobra Pani / Pauillac De Meia Lua / Dariusz Paczyna / Stadnina Koni Ochaby Sp z o. o
0.0 / 62.14s
10.00 zł
12
1-20
Bez Przynależności Klubowej S L A
Malibu (71)
gn. / - / Wałach / Boeckmann’S Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / - / -
0.0 / 63.09s
10.00 zł
14
1-20
Bez Przynależności Klubowej S L A
Malibu (71)
gn. / - / Wałach / Boeckmann’S Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / - / -
0.0 / 63.60s
10.00 zł
13
1-20
Bez Przynależności Klubowej S L A
Callie (72)
gn. / - / Klacz / Cottonclub / Cantus / La Gloria / Lancer Iii / - / -
0.0 / 64.04s
10.00 zł
20
1-20
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Donquest (96)
gn. / - / Wałach / Qulester / Quinar / Dobra Pani / Pauillac De Meia Lua / Dariusz Paczyna / Stadnina Koni Ochaby Sp z o. o
0.0 / 65.27s
10.00 zł
1
1-20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lord Marco (44)
gn. / - / Wałach / Lord Argentinus / Lord Pezi / W-Cocoslittle / Con Air / Wojciech Skorek / Christine Simon
0.0 / 68.13s
10.00 zł
30
21-23
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (66)
kaszt. / Kuc / Wałach / Madison B / Monte Christo / Wilkina / Abakan / Roman Telepko / Schmidt Ingeborg
4.0 / 49.75s
24
21-23
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Poezja (13)
kaszt. / - / Klacz / Powój / Agar / Pogonia / Dłużnik / Marta Ginko / -
4.0 / 63.96s
32
21-23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
LA BELLE (49)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Artur Lubicz / Aneta Dygała
4.0 / 65.18s
15
24
Bez Przynależności Klubowej S L A
Callie (72)
gn. / - / Klacz / Cottonclub / Cantus / La Gloria / Lancer Iii / - / -
8.0 / 67.16s
6
25
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lemond (63)
gn. / - / Wałach / Landini Zh / Landino / Dakota Ii / Eibisch Ii / Izabela Rusin / -
13.0 / 91.78s
16
26
Klub jeździecki ,, Laredo”
Lady Lukrecja - Ewita (56)
siwa / - / Klacz / Tupet / Lady Peegy / Lady,S Wise Goy / Sebastian Huras / -
18.0 / 79.98s
4
27
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (2)
kaszt. / - / Wałach / Dakar / Hostessa / Humor / Agata Banaszczyk / Sadura Łukasz
22.0 / 109.08s
10
Elim
Klub Jeździecki "Laredo"
Suzan (8)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / ADRIANNA PYPŁACZ / -
17
Elim
Klub Jeździecki Jaroszówka
Selavi (76)
gn. / - / Wałach / Landor / Lacatraz / Segowia / Pigmalion / Sebastian Świętek / Marcin Gerke
31
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
LA BELLE (49)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Artur Lubicz / Aneta Dygała

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl