Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

15 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2021-01-31
2021-01-31
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
390 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
67 s
Sedzia główny:
Magdalena Świerkosz
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Agata Hubner
Klub Jeździecki "Laredo"
Jasyr (42)
siwa / - / Wałach / Forest / First Des Termes / Japa / Puszczyk / Izabela Hubner / Gospodarstwo Pomocnicze przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. Macieja Rataja
0.0 46.94s 80.00 zł
2 Wiktoria Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (79)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
0.0 50.44s 70.00 zł
3 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (83)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 51.72s 60.00 zł
4 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (99)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
0.0 52.26s 50.00 zł
5 Marzena Ferdyn
ASK Świerklaniec
Niwar (21)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Marzena Ferdyn / Dariusz Mantaj
0.0 53.89s 40.00 zł
6 Jagoda Kuszka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Eskobar (89)
c.gn. / - / Wałach / Carlos Dz / Cantus / Europa / Ewerest / - / -
0.0 55.46s
7 Julia Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kadermie JDV (11)
gn. / - / Wałach / Don Diablo Hx / Vittorio / V.Adermie 13 / Rash R / Benedykt Ślązak / Holandia
0.0 56.13s
8 Zuzanna Klak
ASK Świerklaniec
Cartogran's Star (68)
siwa / - / Klacz / Cartogran / Carthago / Quanne / Quantas / Sebastian i Bożena Klak / Gestuet Lewitz
0.0 56.26s
9 Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rossini (35)
kaszt. / - / Wałach / Belenus / Ruby Polonia / Robellino / SK MOSZNA / SK MOSZNA
0.0 57.19s
10 Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
Don Calma (104)
sk.gn. / - / Wałach / Con Calma / Dywizja / Nameless / - / Łacinik Mirosław
0.0 58.05s
11 Emilia Zarzycka
Vanto Jumping Team
Chérie Dior (30)
ciemnoksztanowata / - / Klacz / Larino / My Blue Heaven / Karolina Zarzycka / -
0.0 58.33s
12 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mighty Man (105)
gn. / - / Wałach / Convol / Contender / Mighty's Girl / Mighty Magic / Karolina Rodek Musiał / -
0.0 61.23s
13 Zofia Kotas
Klub Jeździecki "Laredo"
Enigma (5)
sk.gn. / - / Klacz / Eternity's Breath / Nureyev / Euforia / Rumianek / - / -
4.0 56.63s
14 Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (75)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
4.0 63.72s
15 Magdalena Swaczyna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Margot (4)
kaszt. / - / Klacz / Gin Fizz Iv / Laudanum / Marion / Long Meadows / Sylwia Swaczyna / Strnadel Miroslav
5.0 72.57s
16 Julia Kurnik
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sina (18)
gniada / - / Klacz / Rammstein / Sandra / Agnieszka Wilczęga / Walkowski Paweł
24.0 84.30s
Eliminacja Oliwia Rydz
Klub Jeździecki "Laredo"
Peggy (7)
kaszt. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Pestka / Chef Supreme / Anna Rydz / Mzyk Edmund
Eliminacja Karolina Leda
Bez Przynależności Klubowej S L A
Domare G (112)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Brak
Przejazd treningowy Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (75)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
0.0 49.99s
Przejazd treningowy Emilia Zarzycka
Vanto Jumping Team
Chérie Dior (30)
ciemnoksztanowata / - / Klacz / Larino / My Blue Heaven / Karolina Zarzycka / -
0.0 54.90s
Przejazd treningowy Julia Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kadermie JDV (11)
gn. / - / Wałach / Don Diablo Hx / Vittorio / V.Adermie 13 / Rash R / Benedykt Ślązak / Holandia
0.0 58.10s
Rezygnacja Magdalena Swaczyna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Margot (4)
kaszt. / - / Klacz / Gin Fizz Iv / Laudanum / Marion / Long Meadows / Sylwia Swaczyna / Strnadel Miroslav
12
1
Klub Jeździecki "Laredo"
Jasyr (42)
siwa / - / Wałach / Forest / First Des Termes / Japa / Puszczyk / Izabela Hubner / Gospodarstwo Pomocnicze przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. Macieja Rataja
0.0 / 46.94s
80.00 zł
8
2
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (79)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
0.0 / 50.44s
70.00 zł
16
3
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (83)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 / 51.72s
60.00 zł
17
4
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (99)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
0.0 / 52.26s
50.00 zł
6
5
ASK Świerklaniec
Niwar (21)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Marzena Ferdyn / Dariusz Mantaj
0.0 / 53.89s
40.00 zł
15
6
Klub Jeździecki Zbrosławice
Eskobar (89)
c.gn. / - / Wałach / Carlos Dz / Cantus / Europa / Ewerest / - / -
0.0 / 55.46s
19
7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kadermie JDV (11)
gn. / - / Wałach / Don Diablo Hx / Vittorio / V.Adermie 13 / Rash R / Benedykt Ślązak / Holandia
0.0 / 56.13s
14
8
ASK Świerklaniec
Cartogran's Star (68)
siwa / - / Klacz / Cartogran / Carthago / Quanne / Quantas / Sebastian i Bożena Klak / Gestuet Lewitz
0.0 / 56.26s
22
9
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rossini (35)
kaszt. / - / Wałach / Belenus / Ruby Polonia / Robellino / SK MOSZNA / SK MOSZNA
0.0 / 57.19s
10
10
Klub Jeździecki Zbrosławice
Don Calma (104)
sk.gn. / - / Wałach / Con Calma / Dywizja / Nameless / - / Łacinik Mirosław
0.0 / 58.05s
3
11
Vanto Jumping Team
Chérie Dior (30)
ciemnoksztanowata / - / Klacz / Larino / My Blue Heaven / Karolina Zarzycka / -
0.0 / 58.33s
4
12
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mighty Man (105)
gn. / - / Wałach / Convol / Contender / Mighty's Girl / Mighty Magic / Karolina Rodek Musiał / -
0.0 / 61.23s
2
13
Klub Jeździecki "Laredo"
Enigma (5)
sk.gn. / - / Klacz / Eternity's Breath / Nureyev / Euforia / Rumianek / - / -
4.0 / 56.63s
11
14
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (75)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
4.0 / 63.72s
7
15
Klub Jeździecki Zbrosławice
Margot (4)
kaszt. / - / Klacz / Gin Fizz Iv / Laudanum / Marion / Long Meadows / Sylwia Swaczyna / Strnadel Miroslav
5.0 / 72.57s
1
16
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sina (18)
gniada / - / Klacz / Rammstein / Sandra / Agnieszka Wilczęga / Walkowski Paweł
24.0 / 84.30s
18
Elim
Klub Jeździecki "Laredo"
Peggy (7)
kaszt. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Pestka / Chef Supreme / Anna Rydz / Mzyk Edmund
20
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Domare G (112)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Brak
13 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (75)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
0.0 / 49.99s
5 (T)
Vanto Jumping Team
Chérie Dior (30)
ciemnoksztanowata / - / Klacz / Larino / My Blue Heaven / Karolina Zarzycka / -
0.0 / 54.90s
21 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kadermie JDV (11)
gn. / - / Wałach / Don Diablo Hx / Vittorio / V.Adermie 13 / Rash R / Benedykt Ślązak / Holandia
0.0 / 58.10s
9 (T)
Rez
Klub Jeździecki Zbrosławice
Margot (4)
kaszt. / - / Klacz / Gin Fizz Iv / Laudanum / Marion / Long Meadows / Sylwia Swaczyna / Strnadel Miroslav

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl