Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

17 - P, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2021-02-28
2021-02-28
Wysokość przeszkód:
110 cm
Dystans:
400 m
Ilość przeszkód:
11
Ilość skoków:
12
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
74 s
Sedzia główny:
Magdalena Świerkosz
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Punkty - ROZGRYWKA Czas - ROZGRYWKA Nagroda
1 Weronika Sobczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Dunka (113)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
0.0 62.12s 0.0 33.95s 110.00 zł
2 Wojciech Korzeczek
KJ GLOBAL
Aktiw (53)
gn. / - / Wałach / Lider / Le Grand Iii / Austria / Aster / Justyna Korzeczek / Karol Gmyrek
0.0 64.68s 0.0 35.40s 90.00 zł
3 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
L-Quick Jump (103)
gn. / - / Klacz / Quality / Quinar / La Greta / Celano / Halina Remisz / Zbigniew Szumlakowski
0.0 59.43s 0.0 35.86s 80.00 zł
4 Oliwia Nepora
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (15)
gn. / - / Klacz / Chacco-Fly / Chacco-Blue / Heliana / Cabrol / - / -
0.0 65.74s 0.0 36.81s 60.00 zł
5 Malwina Marekwia
Bez Przynależności Klubowej S L A
La Fee (41)
Gniada / - / Klacz / Nn / Nn / Jerzy Dominiak / -
0.0 62.78s 0.0 37.14s 50.00 zł
6 Wojciech Korzeczek
KJ GLOBAL
Fredora (54)
sk.gn. / - / Klacz / Baanbreker Hbc / Vaandrager Hbc / Tandora / Heineke / Justyna Korzeczek / Holandia
0.0 65.24s 0.0 39.30s 250.00 zł
7 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sztorm (125)
gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Storia / Kamp / Aleksandra Demel-Klekot / Stadnina Koni w Udorzu
0.0 68.99s 4.0 36.71s
Eliminacja Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (71)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 62.13s Eliminacja
9-16 Agata Hubner
Klub Jeździecki "Laredo"
Jasyr (62)
siwa / - / Wałach / Forest / First Des Termes / Japa / Puszczyk / Izabela Hubner / Gospodarstwo Pomocnicze przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. Macieja Rataja
4.0 59.85s
9-16 Julia Oleszczuk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (130)
c.gn. / - / Klacz / Cpn Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
4.0 63.02s
9-16 Wiktoria Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (78)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
4.0 63.27s
9-16 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (105)
kaszt. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Wersja M / Pluspunkt / - / -
4.0 64.25s
9-16 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Star Lady (121)
sk.gn. / - / Klacz / Stakkato Gold / Stakkato / Cara / Calypso Ii / - / -
4.0 67.45s
9-16 Aleksandra Wirek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Bryza (5)
sk.gn. / - / Klacz / Cytrus / Estados / Brema / Aleksandra Wirek / Tomasz Stachowicz
4.0 68.25s
9-16 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mighty Man (108)
gn. / - / Wałach / Convol / Contender / Mighty's Girl / Mighty Magic / Karolina Rodek Musiał / -
4.0 70.52s
9-16 Zuzanna Stachura
Ludowy Klub Sportowy Cwał
Mistrz (22)
siwa / - / Wałach / Czynel / Marsylia / Julita Domagalska / Łukasz Jędrzejak
4.0 73.18s
17 Anna Kulawik
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Grasshopper (70)
c.gn. / - / Wałach / Ultimo / Phin Phin / Odiline / Karandasj / - / -
6.0 79.15s
18-20 Kinga Drewniany
Bez Przynależności Klubowej S L A
Johny Walker (82)
gn. / - / Wałach / Roland / Ramiro`S Son Ii / Juta / Stelvio / Grzegorz Drewniany / Remigiusz Makowski
8.0 61.51s
18-20 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (114)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
8.0 67.34s
18-20 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (110)
gn. / - / Wałach / Davinci / Veloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
8.0 69.87s
21 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Clintessa PRO (106)
gn. / - / Klacz / Clinton I / Carolus / Askania / Athlet Z / Loft HR / -
10.0 78.03s
22 Jakub Jędruch
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Rowitto (84)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
20.0 104.32s
Eliminacja Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Domare G (98)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Golec Henryk
Eliminacja Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Driada ZK (104)
gn. / - / Klacz / Dakar Z / Dutch Capitol / Doria / Artedy / Ryszard Biliszak / Zbigniew Kruk
14
1
Klub Jeździecki Zbrosławice
Dunka (113)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
0.0 / 62.12s / 0.0 / 33.95s
110.00 zł
1
2
Aktiw (53)
gn. / - / Wałach / Lider / Le Grand Iii / Austria / Aster / Justyna Korzeczek / Karol Gmyrek
0.0 / 64.68s / 0.0 / 35.40s
90.00 zł
21
3
Klub Jeździecki Zbrosławice
L-Quick Jump (103)
gn. / - / Klacz / Quality / Quinar / La Greta / Celano / Halina Remisz / Zbigniew Szumlakowski
0.0 / 59.43s / 0.0 / 35.86s
80.00 zł
8
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (15)
gn. / - / Klacz / Chacco-Fly / Chacco-Blue / Heliana / Cabrol / - / -
0.0 / 65.74s / 0.0 / 36.81s
60.00 zł
13
5
Bez Przynależności Klubowej S L A
La Fee (41)
Gniada / - / Klacz / Nn / Nn / Jerzy Dominiak / -
0.0 / 62.78s / 0.0 / 37.14s
50.00 zł
20
6
Fredora (54)
sk.gn. / - / Klacz / Baanbreker Hbc / Vaandrager Hbc / Tandora / Heineke / Justyna Korzeczek / Holandia
0.0 / 65.24s / 0.0 / 39.30s
250.00 zł
15
7
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sztorm (125)
gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Storia / Kamp / Aleksandra Demel-Klekot / Stadnina Koni w Udorzu
0.0 / 68.99s / 4.0 / 36.71s
17
Elim
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (71)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 / 62.13s / Eliminacja
12
9-16
Klub Jeździecki "Laredo"
Jasyr (62)
siwa / - / Wałach / Forest / First Des Termes / Japa / Puszczyk / Izabela Hubner / Gospodarstwo Pomocnicze przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. Macieja Rataja
4.0 / 59.85s
9
9-16
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (130)
c.gn. / - / Klacz / Cpn Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
4.0 / 63.02s
10
9-16
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (78)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
4.0 / 63.27s
3
9-16
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (105)
kaszt. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Wersja M / Pluspunkt / - / -
4.0 / 64.25s
24
9-16
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Star Lady (121)
sk.gn. / - / Klacz / Stakkato Gold / Stakkato / Cara / Calypso Ii / - / -
4.0 / 67.45s
7
9-16
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Bryza (5)
sk.gn. / - / Klacz / Cytrus / Estados / Brema / Aleksandra Wirek / Tomasz Stachowicz
4.0 / 68.25s
22
9-16
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mighty Man (108)
gn. / - / Wałach / Convol / Contender / Mighty's Girl / Mighty Magic / Karolina Rodek Musiał / -
4.0 / 70.52s
6
9-16
Ludowy Klub Sportowy Cwał
Mistrz (22)
siwa / - / Wałach / Czynel / Marsylia / Julita Domagalska / Łukasz Jędrzejak
4.0 / 73.18s
18
17
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Grasshopper (70)
c.gn. / - / Wałach / Ultimo / Phin Phin / Odiline / Karandasj / - / -
6.0 / 79.15s
4
18-20
Bez Przynależności Klubowej S L A
Johny Walker (82)
gn. / - / Wałach / Roland / Ramiro`S Son Ii / Juta / Stelvio / Grzegorz Drewniany / Remigiusz Makowski
8.0 / 61.51s
5
18-20
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (114)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
8.0 / 67.34s
16
18-20
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (110)
gn. / - / Wałach / Davinci / Veloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
8.0 / 69.87s
23
21
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Clintessa PRO (106)
gn. / - / Klacz / Clinton I / Carolus / Askania / Athlet Z / Loft HR / -
10.0 / 78.03s
11
22
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Rowitto (84)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
20.0 / 104.32s
19
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Domare G (98)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Golec Henryk
2
Elim
Klub Jeździecki Zbrosławice
Driada ZK (104)
gn. / - / Klacz / Dakar Z / Dutch Capitol / Doria / Artedy / Ryszard Biliszak / Zbigniew Kruk

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl