Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

6 - 70 cm, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-04-30
2021-04-30
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
270 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
8
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
47 s
Sedzia główny:
Paweł Przybyła
Gospodarz toru:
Dariusz Świderski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1-2 Oliwia Kopczyńska
Klub Jeździecki Global
Laurencja (22)
kaszt. / - / Klacz / Stalon / Sandro / Nn / Nn / Paweł Kopczyński / Robert Brandt
2.0 35.43s 65.00 zł
1-2 Martyna Drabczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Kalinka (46)
kaszt. / - / Klacz / Karmel / Linde's Rob / Karmela / Wartownik / - / -
2.0 39.06s 65.00 zł
3-8 Hanna Pazera
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karolina (92)
Ciemnogniadosrokata / - / Klacz / Dirti Man / Kalifornia / Oliwia Migas / -
2.5 37.73s 25.00 zł
3-8 Konrad Morgała
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (54)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
2.5 40.24s 25.00 zł
3-8 Zuzanna Mazalik
Bez Przynależności Klubowej S L A
H– Pasadena (17)
gn.sr. / - / Klacz / Paszkwil / Kwartet / Hiena / Hiacynt / Bernard Mazalik / -
2.5 40.48s 25.00 zł
3-8 Malwina Dzierbanowicz
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kiler (45)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Michał Dzierbanowicz / Jan Matula
2.5 41.27s 25.00 zł
3-8 Judyta Krause
Bez Przynależności Klubowej S L A
Beatrycze (16)
kara / - / Klacz / Emetyt / Birma / Hannibal / Dorota Krause / OSTROWSKA ANETA GR "NAPOLITAŃSKA ZAGRODA"
2.5 41.82s 25.00 zł
3-8 Adrianna Pypłacz
Klub Jeździecki "Laredo"
Ixelle de Fremis (112)
c.kaszt. / - / Klacz / Marius Claudius / Concorde / Fleur De Fremis / Emilion / ADRIANNA PYPŁACZ / -
2.5 44.79s 25.00 zł
9 Szymon Cymbryłowicz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Milord (89)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
3.0 37.11s
10-15 Maja Krygier
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Nesma (34)
kaszt. / - / Klacz / Maram / Aram / Newis / Elvis / Piotr Krygier / -
3.5 33.27s
10-15 Oliwia Kopczyńska
Klub Jeździecki Global
Laurencja (22)
kaszt. / - / Klacz / Stalon / Sandro / Nn / Nn / Paweł Kopczyński / Robert Brandt
3.5 34.41s
10-15 Hanna Pazera
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karolina (92)
Ciemnogniadosrokata / - / Klacz / Dirti Man / Kalifornia / Oliwia Migas / -
3.5 37.25s
10-15 Pola Muller
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Blue Lady (127)
siwa / - / Klacz / Malax / Grey / Beverly / Demon Club / Anna Beliczyńska / nn
3.5 40.61s
10-15 Julia Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Blanka (136)
kaszt. / - / Klacz / Wantoz / Wychłop / Bron 11 / Bravyi 8 / Marzena Rozpondek / -
3.5 40.89s
10-15 Maria Prażuch
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
My Little Pepsi (130)
Srokata / - / Klacz / Pepsi Skippin Scotch / Dunka / Alicja Piotrowska-Burda / Luksu Zuzana
3.5 42.60s
16-21 Katarzyna Pietrzyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cyprian (35)
Kasztanowata / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 34.79s
16-21 Julia Hess
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (66)
GNIADA / - / Wałach / Fs Bengali (De) / Myrna / HIERONIM KASICA / NN
4.0 36.24s
16-21 Katarzyna Kądrowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sabir (64)
gn. / - / Wałach / Szkrab / Arcus / Sabatina / Kamp / Beata Barczyk / SK Udórz
4.0 36.91s
16-21 Zofia Kowalczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Joli (21)
kaszt. / - / Wałach / Hindus / Emetyt / Juka / Bonaparte / - / -
4.0 40.77s
16-21 Martyna Szczypa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Unico Z (139)
kaszt. / - / Klacz / E–Star / Big Star / Zicora H / Cala Millor / Martyna Szczypa / Wojciech Wojcianiec
4.0 40.99s
16-21 Maria Ostałowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Quick Nick (19)
kaszt. / - / Wałach / Quicka Lauro Z / Quick Star / Laguna / Landos / - / -
4.0 41.06s
22-24 Aleksandra Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Keep Smilling (37)
gniada / - / Wałach / - / - / - / -
5.0 36.93s
22-24 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (104)
siwa / - / Klacz / Russel Ii / Corofino I / Palta / Caretino K / Roman Telepko / Zamecky Vrch zem spol. s r.o.
5.0 40.59s
22-24 Alex Stępień
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Isabella (102)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / Cosmo sp.j / NED P.Burg
5.0 42.85s
25 Ewelina Słupik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (59)
gn. / - / Wałach / Audytor / Hebab / Pirania / Piołun / EWELINA SŁUPIK / NN
6.5 38.04s
26-28 Natalia Kręgiel
Bez Przynależności Klubowej S L A
Vésna (120)
Gniada / - / Klacz / - / - / - / -
7.5 42.49s
26-28 Aleksndra Barszczak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Metaxa (72)
gn. / - / Klacz / Darko / Kwartet / Mikra / Baksik / Adam Burdalski / Adam Burdalski
7.5 44.62s
26-28 Martyna Sługa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dolmet Milly Laforet (123)
kaszt. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Korys Meduza / Giermek / - / -
7.5 49.79s
Eliminacja Julia Kremer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (58)
sk.gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Hauptstutbuch Dalida Ii / Drosselbart / Kremer Julia / -
6
1-2
Klub Jeździecki Global
Laurencja (22)
kaszt. / - / Klacz / Stalon / Sandro / Nn / Nn / Paweł Kopczyński / Robert Brandt
2.0 / 35.43s
65.00 zł
25
1-2
Klub Jeździecki Pro Horses
Kalinka (46)
kaszt. / - / Klacz / Karmel / Linde's Rob / Karmela / Wartownik / - / -
2.0 / 39.06s
65.00 zł
5
3-8
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karolina (92)
Ciemnogniadosrokata / - / Klacz / Dirti Man / Kalifornia / Oliwia Migas / -
2.5 / 37.73s
25.00 zł
28
3-8
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (54)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
2.5 / 40.24s
25.00 zł
24
3-8
Bez Przynależności Klubowej S L A
H– Pasadena (17)
gn.sr. / - / Klacz / Paszkwil / Kwartet / Hiena / Hiacynt / Bernard Mazalik / -
2.5 / 40.48s
25.00 zł
13
3-8
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kiler (45)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Michał Dzierbanowicz / Jan Matula
2.5 / 41.27s
25.00 zł
26
3-8
Bez Przynależności Klubowej S L A
Beatrycze (16)
kara / - / Klacz / Emetyt / Birma / Hannibal / Dorota Krause / OSTROWSKA ANETA GR "NAPOLITAŃSKA ZAGRODA"
2.5 / 41.82s
25.00 zł
19
3-8
Klub Jeździecki "Laredo"
Ixelle de Fremis (112)
c.kaszt. / - / Klacz / Marius Claudius / Concorde / Fleur De Fremis / Emilion / ADRIANNA PYPŁACZ / -
2.5 / 44.79s
25.00 zł
16
9
Bez Przynależności Klubowej S L A
Milord (89)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
3.0 / 37.11s
15
10-15
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Nesma (34)
kaszt. / - / Klacz / Maram / Aram / Newis / Elvis / Piotr Krygier / -
3.5 / 33.27s
8
10-15
Klub Jeździecki Global
Laurencja (22)
kaszt. / - / Klacz / Stalon / Sandro / Nn / Nn / Paweł Kopczyński / Robert Brandt
3.5 / 34.41s
7
10-15
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karolina (92)
Ciemnogniadosrokata / - / Klacz / Dirti Man / Kalifornia / Oliwia Migas / -
3.5 / 37.25s
20
10-15
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Blue Lady (127)
siwa / - / Klacz / Malax / Grey / Beverly / Demon Club / Anna Beliczyńska / nn
3.5 / 40.61s
14
10-15
Bez Przynależności Klubowej S L A
Blanka (136)
kaszt. / - / Klacz / Wantoz / Wychłop / Bron 11 / Bravyi 8 / Marzena Rozpondek / -
3.5 / 40.89s
4
10-15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
My Little Pepsi (130)
Srokata / - / Klacz / Pepsi Skippin Scotch / Dunka / Alicja Piotrowska-Burda / Luksu Zuzana
3.5 / 42.60s
11
16-21
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cyprian (35)
Kasztanowata / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 / 34.79s
17
16-21
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (66)
GNIADA / - / Wałach / Fs Bengali (De) / Myrna / HIERONIM KASICA / NN
4.0 / 36.24s
3
16-21
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sabir (64)
gn. / - / Wałach / Szkrab / Arcus / Sabatina / Kamp / Beata Barczyk / SK Udórz
4.0 / 36.91s
9
16-21
Klub Jeździecki Pro Horses
Joli (21)
kaszt. / - / Wałach / Hindus / Emetyt / Juka / Bonaparte / - / -
4.0 / 40.77s
29
16-21
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Unico Z (139)
kaszt. / - / Klacz / E–Star / Big Star / Zicora H / Cala Millor / Martyna Szczypa / Wojciech Wojcianiec
4.0 / 40.99s
23
16-21
Bez Przynależności Klubowej S L A
Quick Nick (19)
kaszt. / - / Wałach / Quicka Lauro Z / Quick Star / Laguna / Landos / - / -
4.0 / 41.06s
10
22-24
Bez Przynależności Klubowej S L A
Keep Smilling (37)
gniada / - / Wałach / - / - / - / -
5.0 / 36.93s
21
22-24
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (104)
siwa / - / Klacz / Russel Ii / Corofino I / Palta / Caretino K / Roman Telepko / Zamecky Vrch zem spol. s r.o.
5.0 / 40.59s
22
22-24
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Isabella (102)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / Cosmo sp.j / NED P.Burg
5.0 / 42.85s
18
25
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (59)
gn. / - / Wałach / Audytor / Hebab / Pirania / Piołun / EWELINA SŁUPIK / NN
6.5 / 38.04s
1
26-28
Bez Przynależności Klubowej S L A
Vésna (120)
Gniada / - / Klacz / - / - / - / -
7.5 / 42.49s
27
26-28
Bez Przynależności Klubowej S L A
Metaxa (72)
gn. / - / Klacz / Darko / Kwartet / Mikra / Baksik / Adam Burdalski / Adam Burdalski
7.5 / 44.62s
12
26-28
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dolmet Milly Laforet (123)
kaszt. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Korys Meduza / Giermek / - / -
7.5 / 49.79s
30
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (58)
sk.gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Hauptstutbuch Dalida Ii / Drosselbart / Kremer Julia / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl