Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

23 - 70 cm, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-05-01
2021-05-01
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
410 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
76 s
Sedzia główny:
Paweł Przybyła
Gospodarz toru:
Dariusz Świderski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1-4 Maja Krygier
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Nesma (34)
kaszt. / - / Klacz / Maram / Aram / Newis / Elvis / Piotr Krygier / -
2.0 58.13s 55.00 zł
1-4 Aleksandra Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (116)
bul.sr. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Borowczak / Karolina Makowska
2.0 67.72s 55.00 zł
1-4 Malwina Dzierbanowicz
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kiler (45)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Michał Dzierbanowicz / Jan Matula
2.0 68.60s 55.00 zł
1-4 Adrianna Pypłacz
Klub Jeździecki "Laredo"
Ixelle de Fremis (112)
c.kaszt. / - / Klacz / Marius Claudius / Concorde / Fleur De Fremis / Emilion / ADRIANNA PYPŁACZ / -
2.0 70.37s 55.00 zł
5-8 Maria Ostałowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Quick Nick (19)
kaszt. / - / Wałach / Quicka Lauro Z / Quick Star / Laguna / Landos / - / -
2.5 65.86s 10.00 zł
5-8 Konrad Morgała
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (54)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
2.5 69.76s 10.00 zł
5-8 Julia Kremer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (58)
sk.gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Hauptstutbuch Dalida Ii / Drosselbart / Kremer Julia / -
2.5 70.62s 10.00 zł
5-8 Dominika Dębiak
KJ Global
Wivo (97)
siwa / - / Wałach / Veloce De Favi / Jouan De Frely / Wiquerra / Quercus Du Maury / - / -
2.5 72.21s 10.00 zł
9-14 Katarzyna Pietrzyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cyprian (35)
Kasztanowata / - / Wałach / - / - / - / -
3.0 62.99s
9-14 Zuzanna Mazalik
Bez Przynależności Klubowej S L A
H– Pasadena (17)
gn.sr. / - / Klacz / Paszkwil / Kwartet / Hiena / Hiacynt / Bernard Mazalik / -
3.0 66.00s
9-14 Oliwia Mołdrzyk
Klub Jazdy Konnej Elizar
Barborka (108)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Stanisława gawałek / Czechy
3.0 67.22s
9-14 Judyta Krause
Bez Przynależności Klubowej S L A
Beatrycze (16)
kara / - / Klacz / Emetyt / Birma / Hannibal / Dorota Krause / OSTROWSKA ANETA GR "NAPOLITAŃSKA ZAGRODA"
3.0 67.99s
9-14 Martyna Drabczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Kalinka (46)
kaszt. / - / Klacz / Karmel / Linde's Rob / Karmela / Wartownik / - / -
3.0 68.68s
9-14 Iga Fizia
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Venus (15)
mysz. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Aleksandra Fizia / Paweł Gałuszka
3.0 71.49s
15-17 Szymon Cymbryłowicz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Milord (89)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
3.5 56.49s
15-17 Alex Stępień
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Isabella (102)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / Cosmo sp.j / NED P.Burg
3.5 67.07s
15-17 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (104)
siwa / - / Klacz / Russel Ii / Corofino I / Palta / Caretino K / Roman Telepko / Zamecky Vrch zem spol. s r.o.
3.5 69.86s
18-20 Lena Pricop
Klub Jazdy Konnej Elizar
Tim-Tam 201.99 (96)
siwa / - / Wałach / Shagya Xxvi / Shagya Xxii-Top / Tima Ii / Shalom / Stanisława gawałek / Czechy
4.0 67.83s
18-20 Lena Pricop
Klub Jazdy Konnej Elizar
Tim-Tam 201.99 (96)
siwa / - / Wałach / Shagya Xxvi / Shagya Xxii-Top / Tima Ii / Shalom / Stanisława gawałek / Czechy
4.0 70.58s
18-20 Magdalena Majkrzak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Joli (18)
kaszt. / - / Wałach / Hindus / Emetyt / Juka / Bonaparte / - / -
4.0 72.12s
21-23 Martyna Szczypa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Unico Z (139)
kaszt. / - / Klacz / E–Star / Big Star / Zicora H / Cala Millor / Martyna Szczypa / Wojciech Wojcianiec
4.5 71.31s
21-23 Oliwia Mołdrzyk
Klub Jazdy Konnej Elizar
Barborka (108)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Stanisława gawałek / Czechy
4.5 71.50s
21-23 Maria Prażuch
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
My Little Pepsi (130)
Srokata / - / Klacz / Pepsi Skippin Scotch / Dunka / Alicja Piotrowska-Burda / Luksu Zuzana
4.5 72.13s
24 Emilia Budarczyk
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Emil (73)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Małgorzata Ordon / -
5.0 76.85s
25-27 Aleksandra Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Keep Smilling (37)
gniada / - / Wałach / - / - / - / -
5.5 66.98s
25-27 Natalia Kręgiel
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bary (91)
gniada / - / Wałach / - / - / - / -
5.5 67.41s
25-27 Paulina Miszka
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
Gameta (39)
sk.gn. / - / Klacz / Nn / Nn / - / -
5.5 68.64s
28 Hanna Pazera
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karolina (92)
Ciemnogniadosrokata / - / Klacz / Dirti Man / Kalifornia / Oliwia Migas / -
6.0 75.37s
29 Maria Prażuch
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
My Little Pepsi (130)
Srokata / - / Klacz / Pepsi Skippin Scotch / Dunka / Alicja Piotrowska-Burda / Luksu Zuzana
6.5 77.07s
30 Emilia Budarczyk
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Emil (73)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Małgorzata Ordon / -
7.0 83.39s
31 Aleksndra Barszczak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Metaxa (72)
gn. / - / Klacz / Darko / Kwartet / Mikra / Baksik / Adam Burdalski / Adam Burdalski
7.5 75.10s
32 Julia Hess
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (66)
GNIADA / - / Wałach / Fs Bengali (De) / Myrna / HIERONIM KASICA / NN
11.0 90.22s
33 Martyna Sługa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dolmet Milly Laforet (123)
kaszt. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Korys Meduza / Giermek / - / -
14.5 102.58s
Eliminacja Katarzyna Kądrowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sabir (64)
gn. / - / Wałach / Szkrab / Arcus / Sabatina / Kamp / Beata Barczyk / SK Udórz
Eliminacja Natalia Kręgiel
Bez Przynależności Klubowej S L A
Vésna (120)
Gniada / - / Klacz / - / - / - / -
7
1-4
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Nesma (34)
kaszt. / - / Klacz / Maram / Aram / Newis / Elvis / Piotr Krygier / -
2.0 / 58.13s
55.00 zł
8
1-4
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (116)
bul.sr. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Borowczak / Karolina Makowska
2.0 / 67.72s
55.00 zł
22
1-4
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kiler (45)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Michał Dzierbanowicz / Jan Matula
2.0 / 68.60s
55.00 zł
25
1-4
Klub Jeździecki "Laredo"
Ixelle de Fremis (112)
c.kaszt. / - / Klacz / Marius Claudius / Concorde / Fleur De Fremis / Emilion / ADRIANNA PYPŁACZ / -
2.0 / 70.37s
55.00 zł
28
5-8
Bez Przynależności Klubowej S L A
Quick Nick (19)
kaszt. / - / Wałach / Quicka Lauro Z / Quick Star / Laguna / Landos / - / -
2.5 / 65.86s
10.00 zł
9
5-8
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (54)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
2.5 / 69.76s
10.00 zł
29
5-8
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (58)
sk.gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Hauptstutbuch Dalida Ii / Drosselbart / Kremer Julia / -
2.5 / 70.62s
10.00 zł
13
5-8
Wivo (97)
siwa / - / Wałach / Veloce De Favi / Jouan De Frely / Wiquerra / Quercus Du Maury / - / -
2.5 / 72.21s
10.00 zł
36
9-14
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cyprian (35)
Kasztanowata / - / Wałach / - / - / - / -
3.0 / 62.99s
30
9-14
Bez Przynależności Klubowej S L A
H– Pasadena (17)
gn.sr. / - / Klacz / Paszkwil / Kwartet / Hiena / Hiacynt / Bernard Mazalik / -
3.0 / 66.00s
4
9-14
Klub Jazdy Konnej Elizar
Barborka (108)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Stanisława gawałek / Czechy
3.0 / 67.22s
32
9-14
Bez Przynależności Klubowej S L A
Beatrycze (16)
kara / - / Klacz / Emetyt / Birma / Hannibal / Dorota Krause / OSTROWSKA ANETA GR "NAPOLITAŃSKA ZAGRODA"
3.0 / 67.99s
31
9-14
Klub Jeździecki Pro Horses
Kalinka (46)
kaszt. / - / Klacz / Karmel / Linde's Rob / Karmela / Wartownik / - / -
3.0 / 68.68s
5
9-14
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Venus (15)
mysz. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Aleksandra Fizia / Paweł Gałuszka
3.0 / 71.49s
23
15-17
Bez Przynależności Klubowej S L A
Milord (89)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
3.5 / 56.49s
27
15-17
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Isabella (102)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / Cosmo sp.j / NED P.Burg
3.5 / 67.07s
26
15-17
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (104)
siwa / - / Klacz / Russel Ii / Corofino I / Palta / Caretino K / Roman Telepko / Zamecky Vrch zem spol. s r.o.
3.5 / 69.86s
1
18-20
Klub Jazdy Konnej Elizar
Tim-Tam 201.99 (96)
siwa / - / Wałach / Shagya Xxvi / Shagya Xxii-Top / Tima Ii / Shalom / Stanisława gawałek / Czechy
4.0 / 67.83s
3
18-20
Klub Jazdy Konnej Elizar
Tim-Tam 201.99 (96)
siwa / - / Wałach / Shagya Xxvi / Shagya Xxii-Top / Tima Ii / Shalom / Stanisława gawałek / Czechy
4.0 / 70.58s
19
18-20
Bez Przynależności Klubowej S L A
Joli (18)
kaszt. / - / Wałach / Hindus / Emetyt / Juka / Bonaparte / - / -
4.0 / 72.12s
39
21-23
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Unico Z (139)
kaszt. / - / Klacz / E–Star / Big Star / Zicora H / Cala Millor / Martyna Szczypa / Wojciech Wojcianiec
4.5 / 71.31s
2
21-23
Klub Jazdy Konnej Elizar
Barborka (108)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Stanisława gawałek / Czechy
4.5 / 71.50s
11
21-23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
My Little Pepsi (130)
Srokata / - / Klacz / Pepsi Skippin Scotch / Dunka / Alicja Piotrowska-Burda / Luksu Zuzana
4.5 / 72.13s
14
24
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Emil (73)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Małgorzata Ordon / -
5.0 / 76.85s
37
25-27
Bez Przynależności Klubowej S L A
Keep Smilling (37)
gniada / - / Wałach / - / - / - / -
5.5 / 66.98s
6
25-27
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bary (91)
gniada / - / Wałach / - / - / - / -
5.5 / 67.41s
34
25-27
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
Gameta (39)
sk.gn. / - / Klacz / Nn / Nn / - / -
5.5 / 68.64s
21
28
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karolina (92)
Ciemnogniadosrokata / - / Klacz / Dirti Man / Kalifornia / Oliwia Migas / -
6.0 / 75.37s
10
29
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
My Little Pepsi (130)
Srokata / - / Klacz / Pepsi Skippin Scotch / Dunka / Alicja Piotrowska-Burda / Luksu Zuzana
6.5 / 77.07s
12
30
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Emil (73)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Małgorzata Ordon / -
7.0 / 83.39s
33
31
Bez Przynależności Klubowej S L A
Metaxa (72)
gn. / - / Klacz / Darko / Kwartet / Mikra / Baksik / Adam Burdalski / Adam Burdalski
7.5 / 75.10s
24
32
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (66)
GNIADA / - / Wałach / Fs Bengali (De) / Myrna / HIERONIM KASICA / NN
11.0 / 90.22s
20
33
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dolmet Milly Laforet (123)
kaszt. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Korys Meduza / Giermek / - / -
14.5 / 102.58s
35
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sabir (64)
gn. / - / Wałach / Szkrab / Arcus / Sabatina / Kamp / Beata Barczyk / SK Udórz
17
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Vésna (120)
Gniada / - / Klacz / - / - / - / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl