Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

24 - 70 cm, Zawody Regionalne, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2021-05-01
2021-05-01
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
410 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
76 s
Sedzia główny:
Paweł Przybyła
Gospodarz toru:
Dariusz Świderski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-2 Martyna Szczypa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Unico Z (139)
kaszt. / - / Klacz / E–Star / Big Star / Zicora H / Cala Millor / Martyna Szczypa / Wojciech Wojcianiec
1.5 64.21s
1-2 Konrad Morgała
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (54)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
1.5 68.06s
3-4 Oliwia Kopczyńska
Klub Jeździecki Global
Laurencja (22)
kaszt. / - / Klacz / Stalon / Sandro / Nn / Nn / Paweł Kopczyński / Robert Brandt
2.0 64.26s
3-4 Zuzanna Mazalik
Bez Przynależności Klubowej S L A
H– Pasadena (17)
gn.sr. / - / Klacz / Paszkwil / Kwartet / Hiena / Hiacynt / Bernard Mazalik / -
2.0 66.43s
5-6 Szymon Cymbryłowicz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Milord (89)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
2.5 55.62s
5-6 Malwina Dzierbanowicz
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kiler (45)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Michał Dzierbanowicz / Jan Matula
2.5 66.86s
7-9 Maria Ostałowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Quick Nick (19)
kaszt. / - / Wałach / Quicka Lauro Z / Quick Star / Laguna / Landos / - / -
3.0 66.28s
7-9 Hanna Pazera
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karolina (92)
Ciemnogniadosrokata / - / Klacz / Dirti Man / Kalifornia / Oliwia Migas / -
3.0 68.50s
7-9 Ewa Mniszek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Magia-P (40)
c.gn. / - / Klacz / Ron William / Rohdiamant / Magnolia-P / Corleone Z / Ewa Mniszek / Bogdan Parkitny
3.0 74.79s
10 Paulina Miszka
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
Gameta (39)
sk.gn. / - / Klacz / Nn / Nn / - / -
3.5 64.81s
11-14 Judyta Krause
Bez Przynależności Klubowej S L A
Beatrycze (16)
kara / - / Klacz / Emetyt / Birma / Hannibal / Dorota Krause / OSTROWSKA ANETA GR "NAPOLITAŃSKA ZAGRODA"
4.0 66.42s
11-14 Alex Stępień
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Isabella (102)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / Cosmo sp.j / NED P.Burg
4.0 72.66s
11-14 Julia Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Blanka (136)
kaszt. / - / Klacz / Wantoz / Wychłop / Bron 11 / Bravyi 8 / Marzena Rozpondek / -
4.0 72.87s
11-14 Magdalena Majkrzak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Joli (18)
kaszt. / - / Wałach / Hindus / Emetyt / Juka / Bonaparte / - / -
4.0 73.53s
15-16 Julia Hess
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (66)
GNIADA / - / Wałach / Fs Bengali (De) / Myrna / HIERONIM KASICA / NN
4.5 65.89s
15-16 Marta Bednarek
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (59)
gn. / - / Wałach / Audytor / Hebab / Pirania / Piołun / EWELINA SŁUPIK / NN
4.5 77.78s
17 Aleksndra Barszczak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Metaxa (72)
gn. / - / Klacz / Darko / Kwartet / Mikra / Baksik / Adam Burdalski / Adam Burdalski
5.0 69.72s
18-19 Kinga Drewniany
Bez Przynależności Klubowej S L A
Excellent Choice (24)
gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Escada As Erika / Earl / Grzegorz Drewniany / Grzyśka Marta
5.5 62.60s
18-19 Kinga Drewniany
Bez Przynależności Klubowej S L A
Excellent Choice (24)
gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Escada As Erika / Earl / Grzegorz Drewniany / Grzyśka Marta
5.5 66.36s
20 Ewa Mniszek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Magia-P (40)
c.gn. / - / Klacz / Ron William / Rohdiamant / Magnolia-P / Corleone Z / Ewa Mniszek / Bogdan Parkitny
6.5 80.69s
21 Julia Kremer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (58)
sk.gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Hauptstutbuch Dalida Ii / Drosselbart / Kremer Julia / -
8.0 85.84s
22 Agnieszka Żokowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Henry VD Tojopehoeve Z (48)
gn. / - / Wałach / Hooch Dk / Dulf Van Debisschop / Cerna Tojope Hoeve / Kreator / Monika Graczyk-Żokowska / Tojopehoeve
9.5 76.63s
23 Martyna Sługa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dolmet Milly Laforet (123)
kaszt. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Korys Meduza / Giermek / - / -
11.5 82.23s
24 Agnieszka Nawrat
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Delicja (57)
izab. / - / Klacz / Baksik / Dejzi / Romanzo / Agnieszka Nawrat / -
12.0 95.70s
25 Adrianna Pypłacz
Klub Jeździecki "Laredo"
Ixelle de Fremis (112)
c.kaszt. / - / Klacz / Marius Claudius / Concorde / Fleur De Fremis / Emilion / ADRIANNA PYPŁACZ / -
15.5 112.59s
Eliminacja Natalia Kręgiel
Bez Przynależności Klubowej S L A
Vésna (120)
Gniada / - / Klacz / - / - / - / -
Eliminacja Katarzyna Kądrowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sabir (64)
gn. / - / Wałach / Szkrab / Arcus / Sabatina / Kamp / Beata Barczyk / SK Udórz
1
1-2
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Unico Z (139)
kaszt. / - / Klacz / E–Star / Big Star / Zicora H / Cala Millor / Martyna Szczypa / Wojciech Wojcianiec
1.5 / 64.21s
3
1-2
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (54)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
1.5 / 68.06s
30
3-4
Klub Jeździecki Global
Laurencja (22)
kaszt. / - / Klacz / Stalon / Sandro / Nn / Nn / Paweł Kopczyński / Robert Brandt
2.0 / 64.26s
16
3-4
Bez Przynależności Klubowej S L A
H– Pasadena (17)
gn.sr. / - / Klacz / Paszkwil / Kwartet / Hiena / Hiacynt / Bernard Mazalik / -
2.0 / 66.43s
9
5-6
Bez Przynależności Klubowej S L A
Milord (89)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
2.5 / 55.62s
8
5-6
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kiler (45)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Michał Dzierbanowicz / Jan Matula
2.5 / 66.86s
14
7-9
Bez Przynależności Klubowej S L A
Quick Nick (19)
kaszt. / - / Wałach / Quicka Lauro Z / Quick Star / Laguna / Landos / - / -
3.0 / 66.28s
7
7-9
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karolina (92)
Ciemnogniadosrokata / - / Klacz / Dirti Man / Kalifornia / Oliwia Migas / -
3.0 / 68.50s
29
7-9
Bez Przynależności Klubowej S L A
Magia-P (40)
c.gn. / - / Klacz / Ron William / Rohdiamant / Magnolia-P / Corleone Z / Ewa Mniszek / Bogdan Parkitny
3.0 / 74.79s
6
10
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
Gameta (39)
sk.gn. / - / Klacz / Nn / Nn / - / -
3.5 / 64.81s
18
11-14
Bez Przynależności Klubowej S L A
Beatrycze (16)
kara / - / Klacz / Emetyt / Birma / Hannibal / Dorota Krause / OSTROWSKA ANETA GR "NAPOLITAŃSKA ZAGRODA"
4.0 / 66.42s
13
11-14
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Isabella (102)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / Cosmo sp.j / NED P.Burg
4.0 / 72.66s
24
11-14
Bez Przynależności Klubowej S L A
Blanka (136)
kaszt. / - / Klacz / Wantoz / Wychłop / Bron 11 / Bravyi 8 / Marzena Rozpondek / -
4.0 / 72.87s
4
11-14
Bez Przynależności Klubowej S L A
Joli (18)
kaszt. / - / Wałach / Hindus / Emetyt / Juka / Bonaparte / - / -
4.0 / 73.53s
10
15-16
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (66)
GNIADA / - / Wałach / Fs Bengali (De) / Myrna / HIERONIM KASICA / NN
4.5 / 65.89s
25
15-16
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (59)
gn. / - / Wałach / Audytor / Hebab / Pirania / Piołun / EWELINA SŁUPIK / NN
4.5 / 77.78s
19
17
Bez Przynależności Klubowej S L A
Metaxa (72)
gn. / - / Klacz / Darko / Kwartet / Mikra / Baksik / Adam Burdalski / Adam Burdalski
5.0 / 69.72s
22
18-19
Bez Przynależności Klubowej S L A
Excellent Choice (24)
gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Escada As Erika / Earl / Grzegorz Drewniany / Grzyśka Marta
5.5 / 62.60s
23
18-19
Bez Przynależności Klubowej S L A
Excellent Choice (24)
gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Escada As Erika / Earl / Grzegorz Drewniany / Grzyśka Marta
5.5 / 66.36s
27
20
Bez Przynależności Klubowej S L A
Magia-P (40)
c.gn. / - / Klacz / Ron William / Rohdiamant / Magnolia-P / Corleone Z / Ewa Mniszek / Bogdan Parkitny
6.5 / 80.69s
15
21
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (58)
sk.gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Hauptstutbuch Dalida Ii / Drosselbart / Kremer Julia / -
8.0 / 85.84s
28
22
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Henry VD Tojopehoeve Z (48)
gn. / - / Wałach / Hooch Dk / Dulf Van Debisschop / Cerna Tojope Hoeve / Kreator / Monika Graczyk-Żokowska / Tojopehoeve
9.5 / 76.63s
5
23
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dolmet Milly Laforet (123)
kaszt. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Korys Meduza / Giermek / - / -
11.5 / 82.23s
26
24
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Delicja (57)
izab. / - / Klacz / Baksik / Dejzi / Romanzo / Agnieszka Nawrat / -
12.0 / 95.70s
11
25
Klub Jeździecki "Laredo"
Ixelle de Fremis (112)
c.kaszt. / - / Klacz / Marius Claudius / Concorde / Fleur De Fremis / Emilion / ADRIANNA PYPŁACZ / -
15.5 / 112.59s
2
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Vésna (120)
Gniada / - / Klacz / - / - / - / -
20
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sabir (64)
gn. / - / Wałach / Szkrab / Arcus / Sabatina / Kamp / Beata Barczyk / SK Udórz

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl