Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

45 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2021-05-02
2021-05-02
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
370 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
69 s
Sedzia główny:
Paweł Przybyła
Gospodarz toru:
Dariusz Świderski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1-8 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Zina (30)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
0.0 49.34s 30.00 zł
1-8 Anna Pilarska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Sorento (20)
kara / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Sarina / Salazar / Tomasz Swięty / Jarosław Gielec
0.0 61.38s 30.00 zł
1-8 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (137)
kaszt. / - / Wałach / Valentino / Now Or Never / Fine / For Feeling / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
0.0 61.64s 30.00 zł
1-8 Kamil Skupień
Bez Przynależności Klubowej S L A
B Lady Looping (125)
gn. / - / Klacz / Bockman's Looping / Lasino / Borówka / Lamb / - / -
0.0 63.06s 30.00 zł
1-8 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (154)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
0.0 63.27s 30.00 zł
1-8 Anna Pandel
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Chanel N (77)
kara / - / Klacz / Diarado / Diamant De Semilly / Capri / Compari M / - / -
0.0 63.50s 30.00 zł
1-8 Martyna Ciaś
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Luna (84)
gn. / - / Klacz / Posejdon / Hutor / Lotta / Nn / Elżbieta Ciaś / -
0.0 64.78s 30.00 zł
1-8 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Donquest (106)
gn. / - / Wałach / Qulester / Quinar / Dobra Pani / Pauillac De Meia Lua / Dariusz Paczyna / Stadnina Koni Ochaby Sp z o. o
0.0 67.78s 30.00 zł
9-13 Klaudia Jackiewicz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bellaria (118)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Klaudia Jackiewicz / Nn
4.0 53.80s
9-13 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Zina (30)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
4.0 58.43s
9-13 Marta Bednarek
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (59)
gn. / - / Wałach / Audytor / Hebab / Pirania / Piołun / EWELINA SŁUPIK / NN
4.0 61.60s
9-13 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (137)
kaszt. / - / Wałach / Valentino / Now Or Never / Fine / For Feeling / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
4.0 62.49s
9-13 Kinga Drewniany
Bez Przynależności Klubowej S L A
Excellent Choice (24)
gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Escada As Erika / Earl / Grzegorz Drewniany / Grzyśka Marta
4.0 65.12s
14-15 Lena Rudy
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Encore Mb Z (117)
Gniada / - / Wałach / Emerald Van't Ruytershof / Faminka Mb / Marek Rudy / BOKDAM M
7.0 77.22s
14-15 Aleksandra Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Keep Smilling (37)
gniada / - / Wałach / - / - / - / -
7.0 78.34s
16-19 Aleksandra Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Keep Smilling (37)
gniada / - / Wałach / - / - / - / -
8.0 61.81s
16-19 Kamil Skupień
Bez Przynależności Klubowej S L A
Callie (124)
gn. / - / Klacz / Cottonclub / Cantus / La Gloria / Lancer Iii / - / -
8.0 63.31s
16-19 Ewa Mniszek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Magia-P (40)
c.gn. / - / Klacz / Ron William / Rohdiamant / Magnolia-P / Corleone Z / Ewa Mniszek / Bogdan Parkitny
8.0 65.49s
16-19 Lena Rudy
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Encore Mb Z (117)
Gniada / - / Wałach / Emerald Van't Ruytershof / Faminka Mb / Marek Rudy / BOKDAM M
8.0 82.43s
20 Katarzyna Pietrzyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cyprian (35)
Kasztanowata / - / Wałach / - / - / - / -
31.0 93.57s
Eliminacja Dominika Kurasz
Klub Jeździecki Global
Delta I (113)
c.gn. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Dera / Harwest / - / -
Eliminacja Katarzyna Pietrzyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cyprian (35)
Kasztanowata / - / Wałach / - / - / - / -
Rezygnacja Kinga Drewniany
Bez Przynależności Klubowej S L A
Excellent Choice (24)
gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Escada As Erika / Earl / Grzegorz Drewniany / Grzyśka Marta
Rezygnacja Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (104)
siwa / - / Klacz / Russel Ii / Corofino I / Palta / Caretino K / Roman Telepko / Zamecky Vrch zem spol. s r.o.
Rezygnacja Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (104)
siwa / - / Klacz / Russel Ii / Corofino I / Palta / Caretino K / Roman Telepko / Zamecky Vrch zem spol. s r.o.
3
1-8
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Zina (30)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
0.0 / 49.34s
30.00 zł
14
1-8
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Sorento (20)
kara / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Sarina / Salazar / Tomasz Swięty / Jarosław Gielec
0.0 / 61.38s
30.00 zł
26
1-8
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (137)
kaszt. / - / Wałach / Valentino / Now Or Never / Fine / For Feeling / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
0.0 / 61.64s
30.00 zł
19
1-8
Bez Przynależności Klubowej S L A
B Lady Looping (125)
gn. / - / Klacz / Bockman's Looping / Lasino / Borówka / Lamb / - / -
0.0 / 63.06s
30.00 zł
16
1-8
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (154)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
0.0 / 63.27s
30.00 zł
18
1-8
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Chanel N (77)
kara / - / Klacz / Diarado / Diamant De Semilly / Capri / Compari M / - / -
0.0 / 63.50s
30.00 zł
17
1-8
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Luna (84)
gn. / - / Klacz / Posejdon / Hutor / Lotta / Nn / Elżbieta Ciaś / -
0.0 / 64.78s
30.00 zł
25
1-8
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Donquest (106)
gn. / - / Wałach / Qulester / Quinar / Dobra Pani / Pauillac De Meia Lua / Dariusz Paczyna / Stadnina Koni Ochaby Sp z o. o
0.0 / 67.78s
30.00 zł
2
9-13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bellaria (118)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Klaudia Jackiewicz / Nn
4.0 / 53.80s
1
9-13
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Zina (30)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
4.0 / 58.43s
7
9-13
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (59)
gn. / - / Wałach / Audytor / Hebab / Pirania / Piołun / EWELINA SŁUPIK / NN
4.0 / 61.60s
24
9-13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (137)
kaszt. / - / Wałach / Valentino / Now Or Never / Fine / For Feeling / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
4.0 / 62.49s
8
9-13
Bez Przynależności Klubowej S L A
Excellent Choice (24)
gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Escada As Erika / Earl / Grzegorz Drewniany / Grzyśka Marta
4.0 / 65.12s
13
14-15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Encore Mb Z (117)
Gniada / - / Wałach / Emerald Van't Ruytershof / Faminka Mb / Marek Rudy / BOKDAM M
7.0 / 77.22s
20
14-15
Bez Przynależności Klubowej S L A
Keep Smilling (37)
gniada / - / Wałach / - / - / - / -
7.0 / 78.34s
22
16-19
Bez Przynależności Klubowej S L A
Keep Smilling (37)
gniada / - / Wałach / - / - / - / -
8.0 / 61.81s
4
16-19
Bez Przynależności Klubowej S L A
Callie (124)
gn. / - / Klacz / Cottonclub / Cantus / La Gloria / Lancer Iii / - / -
8.0 / 63.31s
5
16-19
Bez Przynależności Klubowej S L A
Magia-P (40)
c.gn. / - / Klacz / Ron William / Rohdiamant / Magnolia-P / Corleone Z / Ewa Mniszek / Bogdan Parkitny
8.0 / 65.49s
15
16-19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Encore Mb Z (117)
Gniada / - / Wałach / Emerald Van't Ruytershof / Faminka Mb / Marek Rudy / BOKDAM M
8.0 / 82.43s
21
20
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cyprian (35)
Kasztanowata / - / Wałach / - / - / - / -
31.0 / 93.57s
12
Elim
Klub Jeździecki Global
Delta I (113)
c.gn. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Dera / Harwest / - / -
23
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cyprian (35)
Kasztanowata / - / Wałach / - / - / - / -
6
Rez
Bez Przynależności Klubowej S L A
Excellent Choice (24)
gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Escada As Erika / Earl / Grzegorz Drewniany / Grzyśka Marta
9
Rez
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (104)
siwa / - / Klacz / Russel Ii / Corofino I / Palta / Caretino K / Roman Telepko / Zamecky Vrch zem spol. s r.o.
11
Rez
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (104)
siwa / - / Klacz / Russel Ii / Corofino I / Palta / Caretino K / Roman Telepko / Zamecky Vrch zem spol. s r.o.

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl