Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

12 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 25 06 2017
2017-06-25
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
480 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
82 s
Sedzia główny:
Zofia Falińska
Gospodarz toru:
Paweł Gołygowski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Kamila Błaszczyk
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Lanos (11)
c.gn. / - / Wałach / Harwest / Laska / Antokol / Paulina Grocka / Witkówek
0.0 49.71s
2 Weronika Dźwigońska
Wojskowy KS " Śląsk " Wrocław-SJ
Oliveira (21)
c.gn. / - / Klacz / KASTET / OLIERA / CLUB HOUSE / Ireneusz Dźwigoński / SK Moszna
0.0 53.92s
3 Nikola Panarowicz
KJ BONANZA JĘDRZYCHOWICE
Cibell (120)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 60.62s
4 Sandy Kulejewska
BPK
Grais (99)
siwa / - / Klacz / Bajou du Rouet / Grafia / Sandy Kulejewska / Robert Stasiuk
0.0 65.77s
5 Matylda Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Nobody's Perfekt (75)
gn. / - / Wałach / Now Or Never M / Quinta / Quidam's Rubin / APANASEWICZ W. / M.U.D. VISCHEER
0.0 66.19s
6 Milena Barczyk
BPK D O S
S easy fly (78)
gn. / - / Klacz / SHUTTERFLY / TWINKEL R / FREESTYLE / Jarosław Poręba / Jarosław Poręba
0.0 66.23s
7 Jacek Olejnicki
Kj GOŁĘBIN Stary
Be mine bo son (87)
Siwa / - / Wałach / Cantanis / Bo D'Eilandhof Z / Sandra Olejnicka Stajnia Madera / Dorota Zieniewicz
0.0 69.40s
8 Wiktoria Gałuszka
BPK
Rosa (13)
ciemnogniada / - / Klacz / Palatyn / Roma / Tomasz Gałuszka / Jezior Jerzy
0.0 69.52s
9 Magdalena Matuszewska
KJ Partynice
Caspian (102)
siwa / - / Wałach / C-TRENTOS / LADY AMOUR / LANDSTREICHER / MATUSZEWSKI DARIUSZ / MONTIS SP. Z O.O.
0.0 75.95s
10 Olga Hałub
BPK
Omita-s (17)
kasztan / - / Klacz / Power Prince / Oskara / Mirosław Stanisz / Mirosław Stanisz
2.0 88.96s
11 Joanna Zawadka
KJ Picador
C-lancaster (43)
c.gn. / - / Wałach / LANSELOT / LEANDRO / COMA / ATUT / Marian Gomułkiewicz / Marian Gomułkiewicz
4.0 45.26s
12 Anna Górzeńska
KJ Victor
Black Star (115)
Kara / - / Klacz / Weltjunge / Melissa-Bell / Małgorzata Górzeńska / Stutteri Horsager
4.0 60.87s
13 Matylda Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Fiesta ewita (73)
c.gn. / Kuc / Klacz / V.I.P. / VISCONTI / FELINA / KAISERSTOLZ / w.apanasewicz / w.apanasewica
4.0 62.68s
14 Malwina Idczak
Abraxa z-mercedes plus-s (112)
Gniada / - / Klacz / Cantanis / Abraxa Z-Ariadna plus-S / Marlena Idczak / Anna Chrzanowska
4.0 65.53s
15 Aleksandra Stępień
KS Small Cherry
Ave zambesi (16)
Kasztan / - / Wałach / ZAMBESI / AVISTA / Aleksandra stępień / Eco-Abi Ewa Fabińska
4.0 67.20s
16 Alicja Staszak
BPK
Gustaw (85)
gniada / - / Wałach / Quirado / Gilea / Jarosław Poręba / Jarosław Poręba
4.0 68.85s
17 Aleksandra Malińska
St. Sportowe Vidavia
G'zeus (36)
Siwa / - / Wałach / Bajou Du Rouet / Gaja/Aloube Z / Aleksandra Malińska / Krzysztof Zwierz
4.0 72.83s
18 Oliwia Hałka
BPK
Strzałka (31)
gniada / - / Klacz / San / Satena / Adriatyk / Oliwia Hałka / nn
8.0 56.65s
19 Małgorzata Kaminiarz
OSK Michalscy
Enter (38)
gn. / - / Wałach / BARNABA / EURYDYKA / HARUN I / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
9.0 83.86s
Przejazd treningowy Anna Górzeńska
KJ Victor
Black Star (115)
Kara / - / Klacz / Weltjunge / Melissa-Bell / Małgorzata Górzeńska / Stutteri Horsager
0.0 52.19s
Przejazd treningowy Jacek Olejnicki
Kj GOŁĘBIN Stary
Be mine bo son (89)
Siwa / - / Wałach / Cantanis / Bo D'Eilandhof Z / Sandra Olejnicka Stajnia Madera / Dorota Zieniewicz
0.0 66.78s
Przejazd treningowy Wiktoria Gałuszka
BPK
Rosa (13)
ciemnogniada / - / Klacz / Palatyn / Roma / Tomasz Gałuszka / Jezior Jerzy
0.0 69.37s
Przejazd treningowy Małgorzata Kaminiarz
OSK Michalscy
Enter (38)
gn. / - / Wałach / BARNABA / EURYDYKA / HARUN I / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
0.0 72.37s
Przejazd treningowy Magdalena Matuszewska
KJ Partynice
Caspian (102)
siwa / - / Wałach / C-TRENTOS / LADY AMOUR / LANDSTREICHER / MATUSZEWSKI DARIUSZ / MONTIS SP. Z O.O.
0.0 77.60s
Przejazd treningowy Alicja Staszak
BPK
Gustaw (85)
gniada / - / Wałach / Quirado / Gilea / Jarosław Poręba / Jarosław Poręba
8.0 69.50s
Przejazd treningowy Milena Barczyk
BPK D O S
S easy fly (78)
gn. / - / Klacz / SHUTTERFLY / TWINKEL R / FREESTYLE / Jarosław Poręba / Jarosław Poręba
8.0 75.73s
Eliminacja Andrzej Kisilewicz
KJ Picador
Achilles (59)
siwa / - / Wałach / Rubin / Rabino / Amela / Malachit / Paweł Koszewicz / Kazimierz Jaskólski
3
1
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Lanos (11)
c.gn. / - / Wałach / Harwest / Laska / Antokol / Paulina Grocka / Witkówek
0.0 / 49.71s
6
2
Wojskowy KS " Śląsk " Wrocław-SJ
Oliveira (21)
c.gn. / - / Klacz / KASTET / OLIERA / CLUB HOUSE / Ireneusz Dźwigoński / SK Moszna
0.0 / 53.92s
2
3
KJ BONANZA JĘDRZYCHOWICE
Cibell (120)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 / 60.62s
Grais (99)
siwa / - / Klacz / Bajou du Rouet / Grafia / Sandy Kulejewska / Robert Stasiuk
0.0 / 65.77s
1
5
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Nobody's Perfekt (75)
gn. / - / Wałach / Now Or Never M / Quinta / Quidam's Rubin / APANASEWICZ W. / M.U.D. VISCHEER
0.0 / 66.19s
14
6
S easy fly (78)
gn. / - / Klacz / SHUTTERFLY / TWINKEL R / FREESTYLE / Jarosław Poręba / Jarosław Poręba
0.0 / 66.23s
19
7
Kj GOŁĘBIN Stary
Be mine bo son (87)
Siwa / - / Wałach / Cantanis / Bo D'Eilandhof Z / Sandra Olejnicka Stajnia Madera / Dorota Zieniewicz
0.0 / 69.40s
Rosa (13)
ciemnogniada / - / Klacz / Palatyn / Roma / Tomasz Gałuszka / Jezior Jerzy
0.0 / 69.52s
18
9
Caspian (102)
siwa / - / Wałach / C-TRENTOS / LADY AMOUR / LANDSTREICHER / MATUSZEWSKI DARIUSZ / MONTIS SP. Z O.O.
0.0 / 75.95s
5
10
Omita-s (17)
kasztan / - / Klacz / Power Prince / Oskara / Mirosław Stanisz / Mirosław Stanisz
2.0 / 88.96s
13
11
KJ Picador
C-lancaster (43)
c.gn. / - / Wałach / LANSELOT / LEANDRO / COMA / ATUT / Marian Gomułkiewicz / Marian Gomułkiewicz
4.0 / 45.26s
24
12
Black Star (115)
Kara / - / Klacz / Weltjunge / Melissa-Bell / Małgorzata Górzeńska / Stutteri Horsager
4.0 / 60.87s
28
13
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Fiesta ewita (73)
c.gn. / Kuc / Klacz / V.I.P. / VISCONTI / FELINA / KAISERSTOLZ / w.apanasewicz / w.apanasewica
4.0 / 62.68s
Abraxa z-mercedes plus-s (112)
Gniada / - / Klacz / Cantanis / Abraxa Z-Ariadna plus-S / Marlena Idczak / Anna Chrzanowska
4.0 / 65.53s
4
15
KS Small Cherry
Ave zambesi (16)
Kasztan / - / Wałach / ZAMBESI / AVISTA / Aleksandra stępień / Eco-Abi Ewa Fabińska
4.0 / 67.20s
Gustaw (85)
gniada / - / Wałach / Quirado / Gilea / Jarosław Poręba / Jarosław Poręba
4.0 / 68.85s
8
17
St. Sportowe Vidavia
G'zeus (36)
Siwa / - / Wałach / Bajou Du Rouet / Gaja/Aloube Z / Aleksandra Malińska / Krzysztof Zwierz
4.0 / 72.83s
Strzałka (31)
gniada / - / Klacz / San / Satena / Adriatyk / Oliwia Hałka / nn
8.0 / 56.65s
9
19
Enter (38)
gn. / - / Wałach / BARNABA / EURYDYKA / HARUN I / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
9.0 / 83.86s
26 (T)
Black Star (115)
Kara / - / Klacz / Weltjunge / Melissa-Bell / Małgorzata Górzeńska / Stutteri Horsager
0.0 / 52.19s
21 (T)
Kj GOŁĘBIN Stary
Be mine bo son (89)
Siwa / - / Wałach / Cantanis / Bo D'Eilandhof Z / Sandra Olejnicka Stajnia Madera / Dorota Zieniewicz
0.0 / 66.78s
Rosa (13)
ciemnogniada / - / Klacz / Palatyn / Roma / Tomasz Gałuszka / Jezior Jerzy
0.0 / 69.37s
11 (T)
Enter (38)
gn. / - / Wałach / BARNABA / EURYDYKA / HARUN I / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
0.0 / 72.37s
20 (T)
Caspian (102)
siwa / - / Wałach / C-TRENTOS / LADY AMOUR / LANDSTREICHER / MATUSZEWSKI DARIUSZ / MONTIS SP. Z O.O.
0.0 / 77.60s
17 (T)
Gustaw (85)
gniada / - / Wałach / Quirado / Gilea / Jarosław Poręba / Jarosław Poręba
8.0 / 69.50s
16 (T)
S easy fly (78)
gn. / - / Klacz / SHUTTERFLY / TWINKEL R / FREESTYLE / Jarosław Poręba / Jarosław Poręba
8.0 / 75.73s
22
Elim
Achilles (59)
siwa / - / Wałach / Rubin / Rabino / Amela / Malachit / Paweł Koszewicz / Kazimierz Jaskólski

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl