Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

16 - N - Zwykły (Art. 238.2.1) - 25 06 2017
2017-06-25
Dystans:
440 m
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
76 s
Sedzia główny:
Zofia Falińska
Gospodarz toru:
Paweł Gołygowski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Piotr Sawicki
Kj Dębno
Cassius76 (54)
Gniady / - / Wałach / Concorde / Giil / Katcharina von der Veiden / Uwe Hampe
0.0 58.67s
2 Magdalena Matuszewska
KJ Partynice
Pascavello j (103)
GNIADA / - / Wałach / Novum / Pepita / MATUSZEWSKI DARIUSZ / Jung Jadwiga
0.0 59.53s
3 Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
All night (82)
gn / - / Wałach / Night Carry / Aida HL / Olszewska / OLszewska
0.0 60.88s
4 Piotr Sawicki
Kj Dębno
Bourbon (55)
Gniady / - / Wałach / Biigboy / Statuetka / Beata czuba / Tit tibisi
0.0 62.08s
5 Marta Wylęga
KJ Jumping Team Brynica
Liberatto p (14)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 63.58s
6 Oliwia Malińska
KS Pegaz Chwałowice
Volstrupgaard's comet (23)
Ciemnogniada / - / Wałach / Coronado II / Fremads Caletta / Sara Szczot / -
0.0 66.93s
7 Jacek Mierzwiński
Never (114)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 67.01s
8 Bartłomiej Jędrzejczyk
Dla Zdrowia Dla Sportu Dla Życia
Scarto (83)
kara / - / Wałach / Palermo / Synteza / Alywar / - / -
0.0 70.26s
9 Mikolaj Kownacki
Karkonoski KJ
Menzo van de roomstraat (124)
- / - / Wałach / / / - / -
1.0 78.16s
10 Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Calicor (81)
siwa / - / Wałach / Calido I / /Col de la Briere / Krzyżosiak / Kasperski
1.0 78.32s
11 Anna Miśkiewicz
KJ Volta
Patagonia (125)
gn. / - / Klacz / ABRAXIS-Z-PLUS-S / ELVIS / PLATYNA / MABANT / Anna Miśkiewicz / Anna Miśkiewicz
4.0 63.71s
12 Monika Matuszewska
KJ Partynice
Ilonus (101)
GNIADA / - / Wałach / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Ilona / Windwurf / Matuszewski Dariusz / Mateusz Michalski
4.0 73.90s
13 Daniel Wieliczko
KJ Pobet
Favera (66)
siwa / - / Klacz / Avero / Funny/ Florestan / Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
8.0 67.17s
14 Aleksandra Skąpska
Klub Jeździecki Picador
Uptown girl (3)
gniada / - / Klacz / Quamiro / Ucayali / Sylwia Skąpska / Kuczerawy
8.0 68.44s
15 Martyna Zielińska
KS Pegaz Chwałowice
Rexonea-p (24)
gniada / - / Klacz / Contendor / Rebella / - / -
8.0 69.44s
16 Matylda Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Kolia ewita/feniks (126)
gn. / - / Klacz / GRAND / KAMELIA EWITA / LOUIS / W.APANASEWICZ / W.APANASEWICZ
8.0 70.18s
17 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Elkanan (57)
gn. / - / Ogier / Voltaire / Elba / Elvis / Dariusz Czuchryta / Dariusz Czuchryta
12.0 90.46s
18 Błażej Such
BPK
Single (96)
Gniada / - / Wałach / Singulord / Kampone / Błażej Such / Vascotto Vladimiro
17.0 108.90s
19 Hanna Baszniak
OSK " Michalscy "
Arko (68)
c.gn. / - / Wałach / LIBERATTO P / COROFINI / AIDA / WINTER / Monika Baszniak / Marek Siudziński
19.0 84.10s
20 Artur Dawidowicz
JKS HANNA
All risk (69)
SKAROGNIADA / - / Ogier / Cartier VD Heffinck / Raphaela Ross / ARTUR DAWIDOWICZ / BELGIA
20.0 88.19s
Eliminacja Elżbieta Greszczuk - Zabawka
Bez Przynależności Klubowej D O S
Bajer (119)
- / Kuc / Wałach / / / - / -
Rezygnacja Żaneta Jerzyk
KJ "Korys" Przygorzele
Topaz (5)
gn. / - / Wałach / TURKUS / LE VOLTAIRE / ISKRA / NN / Żaneta Cieluch / Żaneta Cieluch
22
1
Kj Dębno
Cassius76 (54)
Gniady / - / Wałach / Concorde / Giil / Katcharina von der Veiden / Uwe Hampe
0.0 / 58.67s
14
2
Pascavello j (103)
GNIADA / - / Wałach / Novum / Pepita / MATUSZEWSKI DARIUSZ / Jung Jadwiga
0.0 / 59.53s
21
3
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
All night (82)
gn / - / Wałach / Night Carry / Aida HL / Olszewska / OLszewska
0.0 / 60.88s
2
4
Kj Dębno
Bourbon (55)
Gniady / - / Wałach / Biigboy / Statuetka / Beata czuba / Tit tibisi
0.0 / 62.08s
17
5
KJ Jumping Team Brynica
Liberatto p (14)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 / 63.58s
3
6
KS Pegaz Chwałowice
Volstrupgaard's comet (23)
Ciemnogniada / - / Wałach / Coronado II / Fremads Caletta / Sara Szczot / -
0.0 / 66.93s
15
8
Dla Zdrowia Dla Sportu Dla Życia
Scarto (83)
kara / - / Wałach / Palermo / Synteza / Alywar / - / -
0.0 / 70.26s
7
9
Karkonoski KJ
1
10
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Calicor (81)
siwa / - / Wałach / Calido I / /Col de la Briere / Krzyżosiak / Kasperski
1.0 / 78.32s
5
11
Patagonia (125)
gn. / - / Klacz / ABRAXIS-Z-PLUS-S / ELVIS / PLATYNA / MABANT / Anna Miśkiewicz / Anna Miśkiewicz
4.0 / 63.71s
19
12
Ilonus (101)
GNIADA / - / Wałach / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Ilona / Windwurf / Matuszewski Dariusz / Mateusz Michalski
4.0 / 73.90s
8
13
Favera (66)
siwa / - / Klacz / Avero / Funny/ Florestan / Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
8.0 / 67.17s
9
14
Klub Jeździecki Picador
Uptown girl (3)
gniada / - / Klacz / Quamiro / Ucayali / Sylwia Skąpska / Kuczerawy
8.0 / 68.44s
4
15
KS Pegaz Chwałowice
Rexonea-p (24)
gniada / - / Klacz / Contendor / Rebella / - / -
8.0 / 69.44s
13
16
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Kolia ewita/feniks (126)
gn. / - / Klacz / GRAND / KAMELIA EWITA / LOUIS / W.APANASEWICZ / W.APANASEWICZ
8.0 / 70.18s
20
17
Klub Jeździecki Picador
Elkanan (57)
gn. / - / Ogier / Voltaire / Elba / Elvis / Dariusz Czuchryta / Dariusz Czuchryta
12.0 / 90.46s
16
18
Single (96)
Gniada / - / Wałach / Singulord / Kampone / Błażej Such / Vascotto Vladimiro
17.0 / 108.90s
10
19
OSK " Michalscy "
Arko (68)
c.gn. / - / Wałach / LIBERATTO P / COROFINI / AIDA / WINTER / Monika Baszniak / Marek Siudziński
19.0 / 84.10s
18
20
All risk (69)
SKAROGNIADA / - / Ogier / Cartier VD Heffinck / Raphaela Ross / ARTUR DAWIDOWICZ / BELGIA
20.0 / 88.19s
11
Elim
Bez Przynależności Klubowej D O S
Bajer (119)
- / Kuc / Wałach / / / - / -
12
Rez
KJ "Korys" Przygorzele
Topaz (5)
gn. / - / Wałach / TURKUS / LE VOLTAIRE / ISKRA / NN / Żaneta Cieluch / Żaneta Cieluch

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl