Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
2017-07-09
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
390 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
67 s
Sedzia główny:
Sławomir Lasota
Gospodarz toru:
Mieczysław Podgórski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Punkty - ROZGRYWKA Czas - ROZGRYWKA
1 Agnieszka Sobolewska
KJ Ostoja
Faktor (30)
sp / Koń duży / Wałach / O. Lord Star, M. Flora / / - /
0.0 56.90s 0.0 34.15s
2 Beata Mróz
BPK
Cwan (7)
siwa / - / Wałach / Czakamar / Wika / Beata Mróz / Andrzej Kalinko
0.0 57.47s 0.0 34.67s
3 Adrian Stypułkowski
Gałkowo
Misisipi (41)
- / Koń duży / Klacz / / / - / -
0.0 52.35s 0.0 36.39s
4 Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Aladyn (35)
ciemnogniada / Koń duży / Wałach / Oregon, Achaja / / - / -
0.0 53.74s 0.0 36.58s
5 Aleksandra Pietrusiewicz
KJ Ostoja
Caletto r (34)
Rappe / Koń duży / Ogier / O. Caletto III, M. Zantonia / / - / -
0.0 58.01s 0.0 37.54s
6 Aleksandra Zarecka - kondratiuk
Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły"
Grafit (18)
gniada / - / Wałach / Silver Dream / Gracja / Dawid Wróblewski / -
0.0 57.86s 0.0 37.78s
7 Karolina Janczewska
CSJ Chraboły
Dafne (8)
kara / - / Klacz / Emetyt / Didi / Karolina Janczewska / Kubicz Grzegorz
0.0 54.68s 0.0 43.40s
8 Agata Klentak
KJ Ostoja
Petunia (31)
gniada / Koń duży / Klacz / O. Harnaś, M. Polisa / / - / -
0.0 52.60s 4.0 36.51s
9 Agnieszka Prokop
MKS Sprząśla
Just ice (5)
Kara / - / Klacz / ICY WALKER / JUDEA / Agnieszka Prokop / Piotr Melnik
0.0 53.73s 4.0 45.14s
10 Sylwia Świrydziuk
CSJ Chraboły
Majestat (13)
- / Koń duży / Wałach / O.Emir M.Manta / / - / -
0.0 51.91s 5.0 50.15s
11-12 Daria Łysenko
KJ Kawalkador
Rockefeller (1)
siwa / - / Wałach / CAP DE B'NEVILLE / RAFIA / Inga Małgorzata Łysenko / Romanowski Marek, Wozławki 89, 11-230 Bisztynek
4.0 57.46s
11-12 Emil Mościcki
KJ Ostoja
Sekwana (38)
kara / Koń duży / Klacz / O.Grand Amour, M.Sora / / - / -
4.0 61.77s
13-14 Emil Mościcki
KJ Ostoja
Sekwana (38)
kara / Koń duży / Klacz / O.Grand Amour, M.Sora / / - / -
5.0 69.66s
13-14 Sylwia Świrydziuk
CSJ Chraboły
Majestat (13)
- / Koń duży / Wałach / O.Emir M.Manta / / - / -
5.0 69.73s
15 Agnieszka Prokop
MKS Sprząśla
Just ice (5)
Kara / - / Klacz / ICY WALKER / JUDEA / Agnieszka Prokop / Piotr Melnik
7.0 75.47s
16 Aleksandra Pietrusiewicz
KJ Ostoja
Caletto r (34)
Rappe / Koń duży / Ogier / O. Caletto III, M. Zantonia / / - / -
9.0 83.64s
17 Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Aladyn (35)
ciemnogniada / Koń duży / Wałach / Oregon, Achaja / / - / -
10.0 71.54s
Eliminacja Beata Mróz
BPK
Cwan (7)
siwa / - / Wałach / Czakamar / Wika / Beata Mróz / Andrzej Kalinko
Eliminacja Iłendo Patrycja
CSJ Chraboły
Dirk (9)
ciemnogniada / - / Wałach / Rubin / Dacza / Agnieszka Szafran / Diter Staniek
Eliminacja Iłendo Patrycja
CSJ Chraboły
Dirk (9)
ciemnogniada / - / Wałach / Rubin / Dacza / Agnieszka Szafran / Diter Staniek
Eliminacja Dominika Piekarska
KJ "Białystok"
G'pilar (20)
gniada / - / Wałach / Grikos / NN / Klub Jeździecki "Białystok" / Waldemar Wesołowski
Eliminacja Dominika Piekarska
KJ "Białystok"
G'pilar (20)
gniada / - / Wałach / Grikos / NN / Klub Jeździecki "Białystok" / Waldemar Wesołowski
Eliminacja Emilia Kurowska
KJ "Białystok"
Karino i (21)
- / - / Wałach / / / - / -
Eliminacja Emilia Kurowska
KJ "Białystok"
Karino i (21)
- / - / Wałach / / / - / -
17
1
Faktor (30)
sp / Koń duży / Wałach / O. Lord Star, M. Flora / / - /
0.0 / 56.90s / 0.0 / 34.15s
Cwan (7)
siwa / - / Wałach / Czakamar / Wika / Beata Mróz / Andrzej Kalinko
0.0 / 57.47s / 0.0 / 34.67s
Misisipi (41)
- / Koń duży / Klacz / / / - / -
0.0 / 52.35s / 0.0 / 36.39s
20
4
Aladyn (35)
ciemnogniada / Koń duży / Wałach / Oregon, Achaja / / - / -
0.0 / 53.74s / 0.0 / 36.58s
Caletto r (34)
Rappe / Koń duży / Ogier / O. Caletto III, M. Zantonia / / - / -
0.0 / 58.01s / 0.0 / 37.54s
12
6
Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły"
Grafit (18)
gniada / - / Wałach / Silver Dream / Gracja / Dawid Wróblewski / -
0.0 / 57.86s / 0.0 / 37.78s
9
7
CSJ Chraboły
Dafne (8)
kara / - / Klacz / Emetyt / Didi / Karolina Janczewska / Kubicz Grzegorz
0.0 / 54.68s / 0.0 / 43.40s
14
8
KJ Ostoja
Petunia (31)
gniada / Koń duży / Klacz / O. Harnaś, M. Polisa / / - / -
0.0 / 52.60s / 4.0 / 36.51s
22
9
MKS Sprząśla
Just ice (5)
Kara / - / Klacz / ICY WALKER / JUDEA / Agnieszka Prokop / Piotr Melnik
0.0 / 53.73s / 4.0 / 45.14s
18
10
CSJ Chraboły
Majestat (13)
- / Koń duży / Wałach / O.Emir M.Manta / / - / -
0.0 / 51.91s / 5.0 / 50.15s
15
11-12
KJ Kawalkador
Rockefeller (1)
siwa / - / Wałach / CAP DE B'NEVILLE / RAFIA / Inga Małgorzata Łysenko / Romanowski Marek, Wozławki 89, 11-230 Bisztynek
4.0 / 57.46s
24
11-12
Sekwana (38)
kara / Koń duży / Klacz / O.Grand Amour, M.Sora / / - / -
4.0 / 61.77s
23
13-14
Sekwana (38)
kara / Koń duży / Klacz / O.Grand Amour, M.Sora / / - / -
5.0 / 69.66s
16
13-14
CSJ Chraboły
Majestat (13)
- / Koń duży / Wałach / O.Emir M.Manta / / - / -
5.0 / 69.73s
21
15
MKS Sprząśla
Just ice (5)
Kara / - / Klacz / ICY WALKER / JUDEA / Agnieszka Prokop / Piotr Melnik
7.0 / 75.47s
Caletto r (34)
Rappe / Koń duży / Ogier / O. Caletto III, M. Zantonia / / - / -
9.0 / 83.64s
19
17
Aladyn (35)
ciemnogniada / Koń duży / Wałach / Oregon, Achaja / / - / -
10.0 / 71.54s
1
Elim
Cwan (7)
siwa / - / Wałach / Czakamar / Wika / Beata Mróz / Andrzej Kalinko
2
Elim
CSJ Chraboły
Dirk (9)
ciemnogniada / - / Wałach / Rubin / Dacza / Agnieszka Szafran / Diter Staniek
4
Elim
CSJ Chraboły
Dirk (9)
ciemnogniada / - / Wałach / Rubin / Dacza / Agnieszka Szafran / Diter Staniek
6
Elim
KJ "Białystok"
G'pilar (20)
gniada / - / Wałach / Grikos / NN / Klub Jeździecki "Białystok" / Waldemar Wesołowski
8
Elim
KJ "Białystok"
G'pilar (20)
gniada / - / Wałach / Grikos / NN / Klub Jeździecki "Białystok" / Waldemar Wesołowski
5
Elim
KJ "Białystok"
Karino i (21)
- / - / Wałach / / / - / -
7
Elim
KJ "Białystok"
Karino i (21)
- / - / Wałach / / / - / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl