Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

2 - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 22 07 2017
2017-07-22
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
300 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
8
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
56 s
Sedzia główny:
Teresa Tomana
Gospodarz toru:
Paweł Przybyła
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Filip Milc
Ks Bór Toporzysko
Elise (41)
gniada / - / Klacz / nn / nn / Anna Majchrzak / Stadnina Koni Starków
0.0 40.16s
2 Agata Domańska
JKS Equiwerso Jastzebie Zdroj
Herubin (59)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Gołąb / Nieznany
0.0 40.80s
3 Karolina Sołtys
BPK
Era (46)
kasztanowata / - / Klacz / Emet / Enigma / Zbigniew Pedryc / Stanisław Jaromin
0.0 40.86s
4 Julia Pudło
Stajnia Dido Supreme
Rudiana (36)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 42.44s
5 Klara Zegar
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sabir (68)
gn. / - / Wałach / Szkrab / Arcus / Sabatina / Kamp / Beata Barczyk / SK Udórz
0.0 42.95s
6 Paulina Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (20)
gn. / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
0.0 45.03s
7 Zofia Kotas
bpk
Grecja (9)
kara / - / Klacz / NN / NN / Zbigniew Pedryc / Bogdan Malec
0.0 45.06s
8 Milena Grzybek
stajnia Dido Supreme
Bela (37)
kasztanowata / - / Klacz / Arnold / x / Agnieszka Ciurzyńska / x
5.0 59.55s
9 Karolina Czerwik
BPK
Magnat (7)
kasztanowata / - / Wałach / Caliro / Mała Księżniczka / Daniel Czerwik / Stawicki Władysław
7.0 65.25s
10 Aleksandra Panek
KJ Amigo
Cyganek (44)
SIWA / - / Wałach / CZEKAN / MAŁA / Karolina Podgórska / NN
7.0 65.95s
11 Patryk Sławiański
BPK
Iskierka (29)
gniadotarantowata / - / Klacz / Bayer / Iryda / Magdalena Ferdyn / Joanna Ferdyn
8.0 45.68s
12 Oliwia Kempa
BPK
Dance (28)
gniada / - / Klacz / Bekas / Dalia / Agnieszka Kempa / Stanisław Siebielec
12.0 71.58s
13 Maria Knap
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ganimedes (47)
gn. / Kuc / Wałach / Orion / Gironino / Gaja / Garland / Malgorzata Abelec / Barbara Kalmus-Sienicka
16.0 84.16s
Przejazd treningowy Monika Kołodziej
KJ Profit Orzesze
Montana (22)
Kara / - / Klacz / Medik / Pik / Madame / Borysław / Sylwia Hanus / Sylwia Hanus
0.0 48.17s
Przejazd treningowy Zofia Kotas
bpk
Grecja (9)
kara / - / Klacz / NN / NN / Zbigniew Pedryc / Bogdan Malec
4.0 41.35s
Przejazd treningowy Paulina Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (20)
gn. / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
4.0 42.82s
Eliminacja Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Miodunka (69)
gniada / - / Klacz / Kentacky / Milutka / Dariusz Rajman / Król Jerzy
Eliminacja Karolina Welenc
BPK
Amber (52)
Kasztanowata / - / Klacz / Player / Agwa / Julia Zymela / Szymański Leonard
Eliminacja Karolina Welenc
BPK
Amber (52)
Kasztanowata / - / Klacz / Player / Agwa / Julia Zymela / Szymański Leonard
Rezygnacja Oliwia Kempa
BPK
Dance (28)
gniada / - / Klacz / Bekas / Dalia / Agnieszka Kempa / Stanisław Siebielec
16
1
Ks Bór Toporzysko
Elise (41)
gniada / - / Klacz / nn / nn / Anna Majchrzak / Stadnina Koni Starków
0.0 / 40.16s
18
2
JKS Equiwerso Jastzebie Zdroj
Herubin (59)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Gołąb / Nieznany
0.0 / 40.80s
Era (46)
kasztanowata / - / Klacz / Emet / Enigma / Zbigniew Pedryc / Stanisław Jaromin
0.0 / 40.86s
13
4
Stajnia Dido Supreme
Rudiana (36)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 / 42.44s
19
5
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sabir (68)
gn. / - / Wałach / Szkrab / Arcus / Sabatina / Kamp / Beata Barczyk / SK Udórz
0.0 / 42.95s
7
6
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (20)
gn. / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
0.0 / 45.03s
Grecja (9)
kara / - / Klacz / NN / NN / Zbigniew Pedryc / Bogdan Malec
0.0 / 45.06s
14
8
stajnia Dido Supreme
Bela (37)
kasztanowata / - / Klacz / Arnold / x / Agnieszka Ciurzyńska / x
5.0 / 59.55s
Magnat (7)
kasztanowata / - / Wałach / Caliro / Mała Księżniczka / Daniel Czerwik / Stawicki Władysław
7.0 / 65.25s
5
10
Cyganek (44)
SIWA / - / Wałach / CZEKAN / MAŁA / Karolina Podgórska / NN
7.0 / 65.95s
Iskierka (29)
gniadotarantowata / - / Klacz / Bayer / Iryda / Magdalena Ferdyn / Joanna Ferdyn
8.0 / 45.68s
Dance (28)
gniada / - / Klacz / Bekas / Dalia / Agnieszka Kempa / Stanisław Siebielec
12.0 / 71.58s
6
13
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ganimedes (47)
gn. / Kuc / Wałach / Orion / Gironino / Gaja / Garland / Malgorzata Abelec / Barbara Kalmus-Sienicka
16.0 / 84.16s
12 (T)
KJ Profit Orzesze
Montana (22)
Kara / - / Klacz / Medik / Pik / Madame / Borysław / Sylwia Hanus / Sylwia Hanus
0.0 / 48.17s
3 (T)
Grecja (9)
kara / - / Klacz / NN / NN / Zbigniew Pedryc / Bogdan Malec
4.0 / 41.35s
9 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (20)
gn. / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
4.0 / 42.82s
20
Elim
Klub Jeździecki Amigo
Miodunka (69)
gniada / - / Klacz / Kentacky / Milutka / Dariusz Rajman / Król Jerzy
11
Elim
Amber (52)
Kasztanowata / - / Klacz / Player / Agwa / Julia Zymela / Szymański Leonard
17
Elim
Amber (52)
Kasztanowata / - / Klacz / Player / Agwa / Julia Zymela / Szymański Leonard
10 (T)
Rez
Dance (28)
gniada / - / Klacz / Bekas / Dalia / Agnieszka Kempa / Stanisław Siebielec

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl