Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2022-10-29
2022-10-29
Dystans:
420 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
78 s
Sedzia główny:
Elżbieta Dąbrowska
Gospodarz toru:
Jacek Pękalski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-15 Lena Maksalion
Klub Jeździecki Volta
Toro (159)
gn. / - / Wałach / Eloquent / Talina / Thalys / Marta Wieczorkowska / Andrzej Staniewicz
0.0 61.77s
1-15 Aleksandra Chłopaś
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Saul T (120)
gn. / - / Wałach / Skyflight / Puce / Pilot / Krzysztof Król / Franz Temmen
0.0 63.20s
1-15 Aleksandra Zaleska
JKS Lauden
Trynidad (20)
c.gn. / - / Wałach / Markies V / Guidam / Tiffany / Karbon / Małgorzata Gorajsko-Zaleska / SK Rzeczna
0.0 63.26s
1-15 Adrian Zarębski
KJ Pawlak Equestrian
Jedwabny Pył (178)
kaszt. / - / Wałach / Moravia / Monsieur / Jedwabna / Country Club / Joanna Pawlak / Wiesław Kryszyłowicz
0.0 63.26s
1-15 Karolina Kościelniak
OSK Michalscy Trzebinica
Comodo (156)
gn. / - / Wałach / Concetto / Caletto I / Falkenhof's Loreen / Landstreicher / Dorota Kościelniak / Montis Sp.zo.o.
0.0 65.80s
1-15 Rafał Warsz
Wrocławski Klub Jeździecki
Garden M (21)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Garda / Omen / Stadnina Koni Moszna / Stadnina Koni Moszna
0.0 66.61s
1-15 Karolina Kościelniak
OSK Michalscy Trzebinica
Comodo (156)
gn. / - / Wałach / Concetto / Caletto I / Falkenhof's Loreen / Landstreicher / Dorota Kościelniak / Montis Sp.zo.o.
0.0 66.99s
1-15 Dorota Bednarek
WKJ Lublin Sekcja jeździecka Wieża
Emirat (106)
Kara / - / Wałach / Halogen / Europejka / Dorota Bednarek / Bogdan Jarząbek
0.0 67.17s
1-15 Daria Wichowska
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
Minerva (9)
gn. / - / Klacz / Cornet's Prinz / Cornet Obolensky / Magnolia / Barbur / Wojciech Wichowski / Andrzej Błażejewski
0.0 67.24s
1-15 Patrycja Glińska
BPK
Calanda (143)
gn. / - / Klacz / Bankiet / Casandra / Lasko / Łukasz Wylęga / -
0.0 67.62s
1-15 Daria Wichowska
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
Minerva (9)
gn. / - / Klacz / Cornet's Prinz / Cornet Obolensky / Magnolia / Barbur / Wojciech Wichowski / Andrzej Błażejewski
0.0 67.82s
1-15 Patrycja Glińska
BPK
Calanda (143)
gn. / - / Klacz / Bankiet / Casandra / Lasko / Łukasz Wylęga / -
0.0 68.87s
1-15 Agata Buczek
Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
Oliver (76)
siwa / Kuc / Wałach / Tiptoe Royal Blue / Nn / Nn / Monika Makiela / brak
0.0 69.69s
1-15 Dorota Bednarek
WKJ Lublin Sekcja jeździecka Wieża
Emirat (106)
Kara / - / Wałach / Halogen / Europejka / Dorota Bednarek / Bogdan Jarząbek
0.0 71.42s
1-15 Izabela Krężelewska
Kj Ślęża Wrocław
Quiomme de Rialfo (57)
gn. / Kuc / Wałach / Diamant De Semilly / Fiume De Rialfo / Bengale / Krezelewska / Belgian horses
0.0 72.88s
16-18 Iga Aksman
Jeździecki Klub Sportowy " W Siodle "
Ghuinevre A (164)
kaszt. / - / Klacz / Impact / Ghanouche A / Paweł Boczar / Gestut Classic Performance, U.+J. Appel
4.0 62.94s
16-18 Aleksandra Zaleska
JKS Lauden
Trynidad (20)
c.gn. / - / Wałach / Markies V / Guidam / Tiffany / Karbon / Małgorzata Gorajsko-Zaleska / SK Rzeczna
4.0 62.96s
16-18 Tatiana Major
Ks Sydow Riding Team
Epona (165)
Gniada / - / Klacz / Itreb / Etoile / - / -
4.0 70.13s
19 Maria Smaczna
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Lyon B (77)
c.gn. / - / Wałach / Carolus I / Lady Bi / Limal / Maria Smaczna / Aleksander Bressa
8.0 67.36s
20-22 Maria Krzywda
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Lavaron (129)
kara / - / Ogier / Lenon L / Lena / Bas / Katarzyna Konarska / Krzysztof Leszczyński
12.0 63.96s
20-22 Maria Smaczna
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Lyon B (77)
c.gn. / - / Wałach / Carolus I / Lady Bi / Limal / Maria Smaczna / Aleksander Bressa
12.0 69.66s
20-22 Karol Chrzanowski
KJ Ślęża Wrocław
Sacha (135)
Gniada / - / Klacz / JENSON VAN'T MEULENHOF / TACHA / - / -
12.0 71.60s
23-24 Julia Bazan
Klub Jeździecki Picador
Goh I Noor (126)
gn. / - / Wałach / Hippica Hoh-I-Noor / Gonzaga 2 / Castiglione L / Adam Bazan / Jachymek Wojciech
15.0 80.18s
23-24 Karol Chrzanowski
Klub Jeździecki Ślęża
Konstantyn BH (72)
siwa / - / Wałach / Number One / Numero Uno / Konstantyna Bh / Elf / Katarzyna Pańczak / -
15.0 88.74s
25 Maria Krzywda
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Lavaron (129)
kara / - / Ogier / Lenon L / Lena / Bas / Katarzyna Konarska / Krzysztof Leszczyński
40.0 93.59s
Eliminacja Karolina Greniuk
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
Viva (43)
gn. / - / Klacz / Magnum Ud Bisschop / Elvs Ter Putie / Vivian / Numero Uno / - / -
Eliminacja Karolina Greniuk
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
Viva (43)
gn. / - / Klacz / Magnum Ud Bisschop / Elvs Ter Putie / Vivian / Numero Uno / - / -
Eliminacja Karol Chrzanowski
Klub Jeździecki Ślęża
Konstantyn BH (72)
siwa / - / Wałach / Number One / Numero Uno / Konstantyna Bh / Elf / Katarzyna Pańczak / -
Eliminacja Karolina Stafiniak
JKS SAGITTARIUS
Fantazja-w (101)
Jasnobułana / - / Klacz / Tel Aviv / Flika-W / Bednarek Dorota / Ryszard Wójcik
Eliminacja Agata Buczek
Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
Oliver (76)
siwa / Kuc / Wałach / Tiptoe Royal Blue / Nn / Nn / Monika Makiela / brak
Eliminacja Wiktoria Pietras
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
Gracja (110)
gn. / - / Klacz / Eksodus / Spartakus / Grossa / Nn / Aleksandra Plewa-Pietras / Wiesław Hadacz
Eliminacja Julia Bazan
Klub Jeździecki Picador
Goh I Noor (126)
gn. / - / Wałach / Hippica Hoh-I-Noor / Gonzaga 2 / Castiglione L / Adam Bazan / Jachymek Wojciech
Rezygnacja Michalina Kocjan
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria" / DZJ
Diacontina (184)
siwa / - / Klacz / Diacontinus / Elysa / Krzysztof Król / -
Rezygnacja Michalina Kocjan
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria" / DZJ
Diacontina (184)
siwa / - / Klacz / Diacontinus / Elysa / Krzysztof Król / -
28
1-15
Klub Jeździecki Volta
Toro (159)
gn. / - / Wałach / Eloquent / Talina / Thalys / Marta Wieczorkowska / Andrzej Staniewicz
0.0 / 61.77s
30
1-15
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Saul T (120)
gn. / - / Wałach / Skyflight / Puce / Pilot / Krzysztof Król / Franz Temmen
0.0 / 63.20s
7
1-15
Trynidad (20)
c.gn. / - / Wałach / Markies V / Guidam / Tiffany / Karbon / Małgorzata Gorajsko-Zaleska / SK Rzeczna
0.0 / 63.26s
32
1-15
KJ Pawlak Equestrian
Jedwabny Pył (178)
kaszt. / - / Wałach / Moravia / Monsieur / Jedwabna / Country Club / Joanna Pawlak / Wiesław Kryszyłowicz
0.0 / 63.26s
22
1-15
OSK Michalscy Trzebinica
Comodo (156)
gn. / - / Wałach / Concetto / Caletto I / Falkenhof's Loreen / Landstreicher / Dorota Kościelniak / Montis Sp.zo.o.
0.0 / 65.80s
23
1-15
Wrocławski Klub Jeździecki
Garden M (21)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Garda / Omen / Stadnina Koni Moszna / Stadnina Koni Moszna
0.0 / 66.61s
24
1-15
OSK Michalscy Trzebinica
Comodo (156)
gn. / - / Wałach / Concetto / Caletto I / Falkenhof's Loreen / Landstreicher / Dorota Kościelniak / Montis Sp.zo.o.
0.0 / 66.99s
17
1-15
WKJ Lublin Sekcja jeździecka Wieża
Emirat (106)
Kara / - / Wałach / Halogen / Europejka / Dorota Bednarek / Bogdan Jarząbek
0.0 / 67.17s
8
1-15
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
Minerva (9)
gn. / - / Klacz / Cornet's Prinz / Cornet Obolensky / Magnolia / Barbur / Wojciech Wichowski / Andrzej Błażejewski
0.0 / 67.24s
Calanda (143)
gn. / - / Klacz / Bankiet / Casandra / Lasko / Łukasz Wylęga / -
0.0 / 67.62s
6
1-15
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
Minerva (9)
gn. / - / Klacz / Cornet's Prinz / Cornet Obolensky / Magnolia / Barbur / Wojciech Wichowski / Andrzej Błażejewski
0.0 / 67.82s
Calanda (143)
gn. / - / Klacz / Bankiet / Casandra / Lasko / Łukasz Wylęga / -
0.0 / 68.87s
38
1-15
Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
Oliver (76)
siwa / Kuc / Wałach / Tiptoe Royal Blue / Nn / Nn / Monika Makiela / brak
0.0 / 69.69s
15
1-15
WKJ Lublin Sekcja jeździecka Wieża
Emirat (106)
Kara / - / Wałach / Halogen / Europejka / Dorota Bednarek / Bogdan Jarząbek
0.0 / 71.42s
26
1-15
Kj Ślęża Wrocław
Quiomme de Rialfo (57)
gn. / Kuc / Wałach / Diamant De Semilly / Fiume De Rialfo / Bengale / Krezelewska / Belgian horses
0.0 / 72.88s
25
16-18
Jeździecki Klub Sportowy " W Siodle "
Ghuinevre A (164)
kaszt. / - / Klacz / Impact / Ghanouche A / Paweł Boczar / Gestut Classic Performance, U.+J. Appel
4.0 / 62.94s
9
16-18
Trynidad (20)
c.gn. / - / Wałach / Markies V / Guidam / Tiffany / Karbon / Małgorzata Gorajsko-Zaleska / SK Rzeczna
4.0 / 62.96s
33
16-18
Ks Sydow Riding Team
Epona (165)
Gniada / - / Klacz / Itreb / Etoile / - / -
4.0 / 70.13s
14
19
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Lyon B (77)
c.gn. / - / Wałach / Carolus I / Lady Bi / Limal / Maria Smaczna / Aleksander Bressa
8.0 / 67.36s
36
20-22
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Lavaron (129)
kara / - / Ogier / Lenon L / Lena / Bas / Katarzyna Konarska / Krzysztof Leszczyński
12.0 / 63.96s
16
20-22
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Lyon B (77)
c.gn. / - / Wałach / Carolus I / Lady Bi / Limal / Maria Smaczna / Aleksander Bressa
12.0 / 69.66s
34
20-22
KJ Ślęża Wrocław
Sacha (135)
Gniada / - / Klacz / JENSON VAN'T MEULENHOF / TACHA / - / -
12.0 / 71.60s
21
23-24
Klub Jeździecki Picador
Goh I Noor (126)
gn. / - / Wałach / Hippica Hoh-I-Noor / Gonzaga 2 / Castiglione L / Adam Bazan / Jachymek Wojciech
15.0 / 80.18s
4
23-24
Klub Jeździecki Ślęża
Konstantyn BH (72)
siwa / - / Wałach / Number One / Numero Uno / Konstantyna Bh / Elf / Katarzyna Pańczak / -
15.0 / 88.74s
31
25
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Lavaron (129)
kara / - / Ogier / Lenon L / Lena / Bas / Katarzyna Konarska / Krzysztof Leszczyński
40.0 / 93.59s
10
Elim
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
Viva (43)
gn. / - / Klacz / Magnum Ud Bisschop / Elvs Ter Putie / Vivian / Numero Uno / - / -
12
Elim
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
Viva (43)
gn. / - / Klacz / Magnum Ud Bisschop / Elvs Ter Putie / Vivian / Numero Uno / - / -
2
Elim
Klub Jeździecki Ślęża
Konstantyn BH (72)
siwa / - / Wałach / Number One / Numero Uno / Konstantyna Bh / Elf / Katarzyna Pańczak / -
1
Elim
JKS SAGITTARIUS
Fantazja-w (101)
Jasnobułana / - / Klacz / Tel Aviv / Flika-W / Bednarek Dorota / Ryszard Wójcik
27
Elim
Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
Oliver (76)
siwa / Kuc / Wałach / Tiptoe Royal Blue / Nn / Nn / Monika Makiela / brak
29
Elim
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
Gracja (110)
gn. / - / Klacz / Eksodus / Spartakus / Grossa / Nn / Aleksandra Plewa-Pietras / Wiesław Hadacz
19
Elim
Klub Jeździecki Picador
Goh I Noor (126)
gn. / - / Wałach / Hippica Hoh-I-Noor / Gonzaga 2 / Castiglione L / Adam Bazan / Jachymek Wojciech
20
Rez
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria" / DZJ
Diacontina (184)
siwa / - / Klacz / Diacontinus / Elysa / Krzysztof Król / -
18
Rez
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria" / DZJ
Diacontina (184)
siwa / - / Klacz / Diacontinus / Elysa / Krzysztof Król / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
UWAGA - Obsluga zawodów
Kamil Kaczkowski
514 172 006


Aplikacja wspomagajaca prace Osrodków Jezdzieckich
Karolina Szoltysek
506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl