Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

7 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 12 08 2017
2017-08-12
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
440 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
100
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
76 s
Sedzia główny:
Sławomir Lasota
Gospodarz toru:
Marcin Pacyński
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Agata Klentak
KJ Ostoja
Petunia (35)
gniada / Koń duży / Klacz / O. Harnaś, M. Polisa / / - / -
0.0 53.35s
2 Julia Paszko
KJ BIK
Sunny boy (43)
- / - / Wałach / Ignam, Sewilla / Maliszewski Jerzy / - / SK Plękity
0.0 56.35s
3 Daria Łysenko
KJ Kawalkador
Rockefeller (4)
siwa / - / Wałach / CAP DE B'NEVILLE / RAFIA / Inga Małgorzata Łysenko / Romanowski Marek, Wozławki 89, 11-230 Bisztynek
0.0 56.51s
4 Agata Klentak
KJ Ostoja
Petunia (35)
gniada / Koń duży / Klacz / O. Harnaś, M. Polisa / / - / -
0.0 57.40s
5 Emil Mościcki
KJ Ostoja
Ramos (36)
sk-gn / Koń duży / Wałach / O. Bockman's Looping, M. Ramona / / - /
0.0 57.74s
6 Daria Łysenko
KJ Kawalkador
Rockefeller (4)
siwa / - / Wałach / CAP DE B'NEVILLE / RAFIA / Inga Małgorzata Łysenko / Romanowski Marek, Wozławki 89, 11-230 Bisztynek
0.0 59.48s
7 Julia Paszko
KJ BIK
Sekator (45)
- / - / Wałach / / Jerzy Maliszewski / - / -
0.0 60.22s
8 Kinga Fiedziukiewicz
KJ BIK
Gretka (47)
kasztanowata / - / Klacz / Demetrios / Grota / Andrzej Fiedziukiewicz / Andrzej Fiedziukiewicz
0.0 67.10s
9 Daniel Piechota
Klub sportowy REVEL
Cesarz soymax (13)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 69.80s
10 Milena Jakubiak
BPK
Toyota (28)
kasztanowata / - / Klacz / IMEQUYL / TALWARA / WNOROWSKA PAULINA / NIKOŁAJUK WITALIS
0.0 71.41s
11 Karina Piechota
KS REVEL
Duszka soymax (10)
- / - / Klacz / / Karina Piechota / - / -
4.0 69.23s
12 Zuzanna Tadaj
KJ "Ostoja"
Cedar (41)
kara / Koń duży / Wałach / AKTYW / AGAR / CELINA / CENTAUER Z / - / Grażyna Tadaj
4.0 74.10s
13 Wiktor Piechota
KS REVEL
Sorella soymax (15)
- / - / Klacz / / / - / -
8.0 73.09s
14 Daniel Piechota
Klub sportowy REVEL
Dewona soymax (14)
- / - / Klacz / / / - / -
11.0 85.97s
15 Kinga Fiedziukiewicz
KJ BIK
Gretka (47)
kasztanowata / - / Klacz / Demetrios / Grota / Andrzej Fiedziukiewicz / Andrzej Fiedziukiewicz
12.0 88.23s
16 Milena Jakubiak
BPK
Toyota (28)
kasztanowata / - / Klacz / IMEQUYL / TALWARA / WNOROWSKA PAULINA / NIKOŁAJUK WITALIS
12.0 91.90s
17 Emil Mościcki
KJ Ostoja
Crimson d'ysenbeeck (e.t.) (37)
- / - / Ogier / / / - / -
13.0 78.97s
18 Anna Zdunek
KS REVEL
Galena (12)
- / - / Klacz / / / - / -
18.0 97.28s
Eliminacja Agnieszka Prokop
MKS Sprząśla
Just ice (9)
Kara / - / Klacz / ICY WALKER / JUDEA / Agnieszka Prokop / Piotr Melnik
Eliminacja Karina Piechota
KS REVEL
Duszka soymax (10)
- / - / Klacz / / Karina Piechota / - / -
Eliminacja Wiktor Piechota
KS REVEL
Sorella soymax (15)
- / - / Klacz / / / - / -
Eliminacja Anna Kałużyńska
MKS sprzaśla
Kardynawa (18)
skarogniada / - / Klacz / HADRIAN / KAROLINA / . / .
Eliminacja Anna Kałużyńska
MKS sprzaśla
Kardynawa (18)
skarogniada / - / Klacz / HADRIAN / KAROLINA / . / .
Eliminacja Dominika Łopieńska
BPK
Dalia (24)
ciemnogniada / - / Klacz / Kleon / Duma / Kulikowska Iwona Anna / Kulikowska Iwona Anna
Eliminacja Dominika Łopieńska
BPK
Dalia (24)
ciemnogniada / - / Klacz / Kleon / Duma / Kulikowska Iwona Anna / Kulikowska Iwona Anna
Eliminacja Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Hekate (38)
Sarta / Koń duży / Klacz / / / - / -
Eliminacja Kornelia Zalewska
MKS Sprząśla
Akwarela (48)
kara / - / Klacz / Ulisses, Akcja / / - / -
12
1
KJ Ostoja
Petunia (35)
gniada / Koń duży / Klacz / O. Harnaś, M. Polisa / / - / -
0.0 / 53.35s
2
2
Sunny boy (43)
- / - / Wałach / Ignam, Sewilla / Maliszewski Jerzy / - / SK Plękity
0.0 / 56.35s
3
3
KJ Kawalkador
Rockefeller (4)
siwa / - / Wałach / CAP DE B'NEVILLE / RAFIA / Inga Małgorzata Łysenko / Romanowski Marek, Wozławki 89, 11-230 Bisztynek
0.0 / 56.51s
10
4
KJ Ostoja
Petunia (35)
gniada / Koń duży / Klacz / O. Harnaś, M. Polisa / / - / -
0.0 / 57.40s
19
5
Ramos (36)
sk-gn / Koń duży / Wałach / O. Bockman's Looping, M. Ramona / / - /
0.0 / 57.74s
1
6
KJ Kawalkador
Rockefeller (4)
siwa / - / Wałach / CAP DE B'NEVILLE / RAFIA / Inga Małgorzata Łysenko / Romanowski Marek, Wozławki 89, 11-230 Bisztynek
0.0 / 59.48s
20
7
Sekator (45)
- / - / Wałach / / Jerzy Maliszewski / - / -
0.0 / 60.22s
Gretka (47)
kasztanowata / - / Klacz / Demetrios / Grota / Andrzej Fiedziukiewicz / Andrzej Fiedziukiewicz
0.0 / 67.10s
22
9
Klub sportowy REVEL
Cesarz soymax (13)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 / 69.80s
Toyota (28)
kasztanowata / - / Klacz / IMEQUYL / TALWARA / WNOROWSKA PAULINA / NIKOŁAJUK WITALIS
0.0 / 71.41s
27
11
Duszka soymax (10)
- / - / Klacz / / Karina Piechota / - / -
4.0 / 69.23s
11
12
KJ "Ostoja"
Cedar (41)
kara / Koń duży / Wałach / AKTYW / AGAR / CELINA / CENTAUER Z / - / Grażyna Tadaj
4.0 / 74.10s
9
13
Sorella soymax (15)
- / - / Klacz / / / - / -
8.0 / 73.09s
5
14
Klub sportowy REVEL
Dewona soymax (14)
- / - / Klacz / / / - / -
11.0 / 85.97s
Gretka (47)
kasztanowata / - / Klacz / Demetrios / Grota / Andrzej Fiedziukiewicz / Andrzej Fiedziukiewicz
12.0 / 88.23s
Toyota (28)
kasztanowata / - / Klacz / IMEQUYL / TALWARA / WNOROWSKA PAULINA / NIKOŁAJUK WITALIS
12.0 / 91.90s
21
18
KS REVEL
Galena (12)
- / - / Klacz / / / - / -
18.0 / 97.28s
13
Elim
MKS Sprząśla
Just ice (9)
Kara / - / Klacz / ICY WALKER / JUDEA / Agnieszka Prokop / Piotr Melnik
23
Elim
Duszka soymax (10)
- / - / Klacz / / Karina Piechota / - / -
7
Elim
Sorella soymax (15)
- / - / Klacz / / / - / -
18
Elim
MKS sprzaśla
Kardynawa (18)
skarogniada / - / Klacz / HADRIAN / KAROLINA / . / .
25
Elim
MKS sprzaśla
Kardynawa (18)
skarogniada / - / Klacz / HADRIAN / KAROLINA / . / .
Dalia (24)
ciemnogniada / - / Klacz / Kleon / Duma / Kulikowska Iwona Anna / Kulikowska Iwona Anna
Dalia (24)
ciemnogniada / - / Klacz / Kleon / Duma / Kulikowska Iwona Anna / Kulikowska Iwona Anna
17
Elim
Hekate (38)
Sarta / Koń duży / Klacz / / / - / -
24
Elim
MKS Sprząśla
Akwarela (48)
kara / - / Klacz / Ulisses, Akcja / / - / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl