Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

10 - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 03 09 2017
2017-09-03
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
410 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
71 s
Sedzia główny:
Konrad Sewestian
Gospodarz toru:
Mieczysław Podgórski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Punkty - ROZGRYWKA Czas - ROZGRYWKA
1 Agata Klentak
KJ Ostoja
Petunia (30)
gniada / Koń duży / Klacz / O. Harnaś, M. Polisa / / - / -
0.0 57.58s 0.0 38.10s
2 Martyna Ostapczuk
KJ Ostoja
Dschamira (48)
Skarogniada / Koń duży / Klacz / Dancier / Aviola / Urszula Bonda / Peter Wilkens
0.0 65.58s 0.0 39.92s
3 Agnieszka Prokop
MKS Sprząśla
Just ice (23)
Kara / - / Klacz / ICY WALKER / JUDEA / Agnieszka Prokop / Piotr Melnik
0.0 61.90s 0.0 41.19s
4 Ewa Horbacewicz
OSK Kucykowo
Orian (3)
kasztanowata / Kuc / Wałach / Pilin Psyche/Osaka / Anna Tomczyk / Anna Tylka / FHP "Giewont" Sp. z.o.o.
0.0 69.01s 0.0 41.67s
5 Zuzanna Tadaj
KJ "Ostoja"
Tornado (42)
gniady / - / Wałach / Torado 2 / Nicole / Julia Szychowiak / Jakub Krzyżosiak
0.0 69.35s 0.0 46.27s
Eliminacja Agnieszka Sobolewska
KJ Ostoja
Misisipi (33)
- / Koń duży / Klacz / / / - / -
0.0 70.84s Eliminacja
7-10 Maja Adamiak
BPK PDL
Gratia (54)
Kara / - / Klacz / Empire / Great Pleasure / Maja Adamiak / Remigiusz Makowski
4.0 59.59s
7-10 Zuzanna Tadaj
KJ "Ostoja"
Cedar (41)
kara / Koń duży / Wałach / AKTYW / AGAR / CELINA / CENTAUER Z / - / Grażyna Tadaj
4.0 64.06s
7-10 Milena Jakubiak
BPK
Toyota (19)
kasztanowata / - / Klacz / IMEQUYL / TALWARA / WNOROWSKA PAULINA / NIKOŁAJUK WITALIS
4.0 66.95s
7-10 Iłendo Patrycja
CSJ Chraboły
Dirk (45)
ciemnogniada / - / Wałach / Rubin / Dacza / Agnieszka Szafran / Diter Staniek
4.0 70.79s
11 Agnieszka Sobolewska
KJ Ostoja
Misisipi (33)
- / Koń duży / Klacz / / / - / -
5.0 74.78s
12 Kornelia Zalewska
MKS Sprząśla
Akwarela (24)
Kara / - / Klacz / Ulisses / Akcja / . / .
6.0 77.47s
13 Izabela Masłowska
CSJ Chraboły
Mustang (44)
Srokata / - / Wałach / Olkusz / Malina / Katarzyna Masłowska / xxx
0.0 69.59s 7.0 73.89s
14-15 Aleksandra Zarecka-kondratiuk
CSJ Chraboły
Mustang (44)
Srokata / - / Wałach / Olkusz / Malina / Katarzyna Masłowska / xxx
7.0 79.30s
14-15 Iłendo Patrycja
CSJ Chraboły
Dirk (45)
ciemnogniada / - / Wałach / Rubin / Dacza / Agnieszka Szafran / Diter Staniek
7.0 80.23s
16 Agnieszka Prokop
MKS Sprząśla
Just ice (23)
Kara / - / Klacz / ICY WALKER / JUDEA / Agnieszka Prokop / Piotr Melnik
9.0 73.39s
17 Zuzanna Tadaj
KJ "Ostoja"
Cedar (41)
kara / Koń duży / Wałach / AKTYW / AGAR / CELINA / CENTAUER Z / - / Grażyna Tadaj
12.0 83.87s
18 Karolina Janczewska
CSJ Chraboły
Dafne (46)
kasztan / - / Klacz / Portos, Domra / Magdalena Kaczmarzyk / - / -
19.0 97.47s
Eliminacja Antonina Jaworska
KS Pieńki
Lando (14)
kara / Kuc / Wałach / NN / / - / -
Eliminacja Agnieszka Sobolewska
KJ Ostoja
Columbus z (34)
- / - / Wałach / / / - / -
Eliminacja Maja Adamiak
BPK PDL
Gratia (54)
Kara / - / Klacz / Empire / Great Pleasure / Maja Adamiak / Remigiusz Makowski
Eliminacja Kinga Fiedziukiewicz
KJ BIK
Gretka (61)
kasz / - / Klacz / Demetros, Grota / Andrzej Fiedziukiewicz / - / -
Eliminacja Kinga Fiedziukiewicz
KJ BIK
Gretka (61)
kasz / - / Klacz / Demetros, Grota / Andrzej Fiedziukiewicz / - / -
Eliminacja Kornelia Zalewska
MKS Sprząśla
Akwarela (24)
Kara / - / Klacz / Ulisses / Akcja / . / .
17
1
KJ Ostoja
Petunia (30)
gniada / Koń duży / Klacz / O. Harnaś, M. Polisa / / - / -
0.0 / 57.58s / 0.0 / 38.10s
16
2
Dschamira (48)
Skarogniada / Koń duży / Klacz / Dancier / Aviola / Urszula Bonda / Peter Wilkens
0.0 / 65.58s / 0.0 / 39.92s
8
3
MKS Sprząśla
Just ice (23)
Kara / - / Klacz / ICY WALKER / JUDEA / Agnieszka Prokop / Piotr Melnik
0.0 / 61.90s / 0.0 / 41.19s
24
4
OSK Kucykowo
Orian (3)
kasztanowata / Kuc / Wałach / Pilin Psyche/Osaka / Anna Tomczyk / Anna Tylka / FHP "Giewont" Sp. z.o.o.
0.0 / 69.01s / 0.0 / 41.67s
4
5
KJ "Ostoja"
Tornado (42)
gniady / - / Wałach / Torado 2 / Nicole / Julia Szychowiak / Jakub Krzyżosiak
0.0 / 69.35s / 0.0 / 46.27s
21
Elim
Misisipi (33)
- / Koń duży / Klacz / / / - / -
0.0 / 70.84s / Eliminacja
12
7-10
Gratia (54)
Kara / - / Klacz / Empire / Great Pleasure / Maja Adamiak / Remigiusz Makowski
4.0 / 59.59s
20
7-10
KJ "Ostoja"
Cedar (41)
kara / Koń duży / Wałach / AKTYW / AGAR / CELINA / CENTAUER Z / - / Grażyna Tadaj
4.0 / 64.06s
13
7-10
Toyota (19)
kasztanowata / - / Klacz / IMEQUYL / TALWARA / WNOROWSKA PAULINA / NIKOŁAJUK WITALIS
4.0 / 66.95s
23
7-10
CSJ Chraboły
Dirk (45)
ciemnogniada / - / Wałach / Rubin / Dacza / Agnieszka Szafran / Diter Staniek
4.0 / 70.79s
2
11
Misisipi (33)
- / Koń duży / Klacz / / / - / -
5.0 / 74.78s
6
12
MKS Sprząśla
Akwarela (24)
Kara / - / Klacz / Ulisses / Akcja / . / .
6.0 / 77.47s
15
13
CSJ Chraboły
Mustang (44)
Srokata / - / Wałach / Olkusz / Malina / Katarzyna Masłowska / xxx
0.0 / 69.59s / 7.0 / 73.89s
9
14-15
Mustang (44)
Srokata / - / Wałach / Olkusz / Malina / Katarzyna Masłowska / xxx
7.0 / 79.30s
7
14-15
CSJ Chraboły
Dirk (45)
ciemnogniada / - / Wałach / Rubin / Dacza / Agnieszka Szafran / Diter Staniek
7.0 / 80.23s
5
16
MKS Sprząśla
Just ice (23)
Kara / - / Klacz / ICY WALKER / JUDEA / Agnieszka Prokop / Piotr Melnik
9.0 / 73.39s
18
17
KJ "Ostoja"
Cedar (41)
kara / Koń duży / Wałach / AKTYW / AGAR / CELINA / CENTAUER Z / - / Grażyna Tadaj
12.0 / 83.87s
11
18
CSJ Chraboły
Dafne (46)
kasztan / - / Klacz / Portos, Domra / Magdalena Kaczmarzyk / - / -
19.0 / 97.47s
1
Elim
Lando (14)
kara / Kuc / Wałach / NN / / - / -
19
Elim
Columbus z (34)
- / - / Wałach / / / - / -
14
Elim
Gratia (54)
Kara / - / Klacz / Empire / Great Pleasure / Maja Adamiak / Remigiusz Makowski
10
Elim
Gretka (61)
kasz / - / Klacz / Demetros, Grota / Andrzej Fiedziukiewicz / - / -
22
Elim
Gretka (61)
kasz / - / Klacz / Demetros, Grota / Andrzej Fiedziukiewicz / - / -
3
Elim
MKS Sprząśla
Akwarela (24)
Kara / - / Klacz / Ulisses / Akcja / . / .

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl