Logo EQUITA.PL
× Gówna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

3 - 90 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 30 09 2017
2017-09-30
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
390 m
Ilość przeszkód:
11
Ilość skoków:
10
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
72 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-19 Konrad Rusinek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Limbo de cent (22)
c.gn.w siw. / - / Wałach / LIMBUS / LANDGRAF I / CALOTTA / CALIDO / Karolina Kasner / -
0.0 51.17s
1-19 Anna Posyłek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tarnina (3)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / Dariusz Donderowicz / SK JAROSZÓWKA
0.0 51.44s
1-19 Emilia Kłyk
BPK
Promocja (14)
c.gn. / - / Klacz / PRESTO / PREMIX / PRIMA APRILIS / RABAN / Karaszewska Agnieszka / Jakielaszek
0.0 52.46s
1-19 Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (82)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
0.0 52.97s
1-19 Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gerson (149)
gn. / - / Wałach / SWORD / GLIMMERMAN / GALERIA / FANIMO / Agnieszka Kostempska / SK Prudnik
0.0 54.23s
1-19 Emilia Kłyk
BPK
Promocja (14)
c.gn. / - / Klacz / PRESTO / PREMIX / PRIMA APRILIS / RABAN / Karaszewska Agnieszka / Jakielaszek
0.0 54.24s
1-19 Dorota Lenik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La Costa (108)
siwa / - / Klacz / Castilio / Cassini I / La Barcelona / Leandro / Dorota Lenik / Wojciech Cypser
0.0 54.47s
1-19 Weronika Różycka
BPK
Charly brown (80)
gniada / - / Wałach / Clinton / Dancing Queen / Krzysztof Seeman / Stumbeck Florian
0.0 55.24s
1-19 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (153)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Haberstroh / Pol
0.0 55.45s
1-19 Konrad Rusinek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Limbo de cent (22)
c.gn.w siw. / - / Wałach / LIMBUS / LANDGRAF I / CALOTTA / CALIDO / Karolina Kasner / -
0.0 56.39s
1-19 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (139)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
0.0 57.11s
1-19 Konstancja Smykowska
BPK
Egida (114)
Siwa / - / Klacz / Lębork / Elida / Joanna Nyga-Smykowska / -
0.0 57.92s
1-19 Wojciech Korzeczek
BPK
Klara (115)
kara / - / Klacz / Evento / Erbe / Karina / Kurant / Justyna Korzeczek / Ryszard Górski
0.0 58.92s
1-19 Jakub Klekot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Watra (112)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
0.0 59.18s
1-19 Wojciech Korzeczek
BPK
Klara (115)
kara / - / Klacz / Evento / Erbe / Karina / Kurant / Justyna Korzeczek / Ryszard Górski
0.0 60.06s
1-19 Jarosław Grycz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Karisma (117)
skarogniada / - / Klacz / Ron William / Kalina / Prentkowska Martyna / Prentkowska Martyna
0.0 61.01s
1-19 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (153)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Haberstroh / Pol
0.0 61.92s
1-19 Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Portos (173)
sk.gn. / - / Wałach / Pas / Betel / Pociecha / Nirkan / Grażyna Kozioł / Grzegorz Pietkiewicz
0.0 65.44s
1-19 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (174)
kasztanowata / - / Klacz / Psalm / Czajka / Grażyna Kozioł / Zespół Szkół Rolniczych Czernichów
0.0 65.94s
20-28 Lena Nowak
BPK
Zuri (63)
Kasztanowata / - / Klacz / Nobody Kwpn / Zyrikana Old / Kamil Biskup / Paweł Strzechowski
4.0 51.02s
20-28 Natalia Zielant
Klub Jeździecki Volta
Miss-Loxgraffina (181)
gn. / - / Klacz / Lucky Lord-Loxgraff Ii / Missy Quin / Mariensztat / Anna Miśkiewicz / Karol Gmyrek
4.0 51.34s
20-28 Emilia Puch
Bez Przynależności Klubowej S L A
W-corina (75)
siwa / - / Klacz / COLMAN / CARTHAGO / SIGRID / CAPO / Tomasz Puch / Magnes Michel
4.0 52.79s
20-28 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
N - Connie Of Heritage (155)
siwa / - / Klacz / Caspar 232 (Catriccio) / Berlin ( Ex Caspar) / Azalea / Acorado / Wiktor Larkowski / Belgia
4.0 56.83s
20-28 Natalia Kluska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (46)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
4.0 57.92s
20-28 Jakub Klekot
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Watra (112)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
4.0 61.32s
20-28 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Winnie (175)
kasztanowata / - / Klacz / BRE GUN / TOP GUN / WIZA / WAĆPAN / Michał Tomanek / Marta Heblik
4.0 61.55s
20-28 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Winnie (175)
kasztanowata / - / Klacz / BRE GUN / TOP GUN / WIZA / WAĆPAN / Michał Tomanek / Marta Heblik
4.0 62.39s
20-28 Jarosław Grycz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Karisma (117)
skarogniada / - / Klacz / Ron William / Kalina / Prentkowska Martyna / Prentkowska Martyna
4.0 63.03s
29 Natalia Gładysz
BPK
Elfina (158)
Gniada / - / Klacz / Parys / Etna / Natalia Gładysz / Śliż Bogdan
8.0 64.21s
30 Zofia Poradomska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Expertus (77)
gn. / - / Wałach / DROP / VIS VERSA / ETNA / ELF / Zbigniew Pedryc / Zbigniew Pedryc
17.0 105.93s
Eliminacja Weronika Pazera
KJ Vena Rogoźnik
Danse macabre (23)
ciemnogniada / - / Wałach / Grand Amour / Dewiza / Weronika Pazera / Gospodarstwo Rolne D. A. Włodarczyk
23
1-19
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Limbo de cent (22)
c.gn.w siw. / - / Wałach / LIMBUS / LANDGRAF I / CALOTTA / CALIDO / Karolina Kasner / -
0.0 / 51.17s
30
1-19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tarnina (3)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / Dariusz Donderowicz / SK JAROSZÓWKA
0.0 / 51.44s
24
1-19
Promocja (14)
c.gn. / - / Klacz / PRESTO / PREMIX / PRIMA APRILIS / RABAN / Karaszewska Agnieszka / Jakielaszek
0.0 / 52.46s
31
1-19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (82)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
0.0 / 52.97s
34
1-19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gerson (149)
gn. / - / Wałach / SWORD / GLIMMERMAN / GALERIA / FANIMO / Agnieszka Kostempska / SK Prudnik
0.0 / 54.23s
22
1-19
Promocja (14)
c.gn. / - / Klacz / PRESTO / PREMIX / PRIMA APRILIS / RABAN / Karaszewska Agnieszka / Jakielaszek
0.0 / 54.24s
33
1-19
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La Costa (108)
siwa / - / Klacz / Castilio / Cassini I / La Barcelona / Leandro / Dorota Lenik / Wojciech Cypser
0.0 / 54.47s
Charly brown (80)
gniada / - / Wałach / Clinton / Dancing Queen / Krzysztof Seeman / Stumbeck Florian
0.0 / 55.24s
14
1-19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (153)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Haberstroh / Pol
0.0 / 55.45s
21
1-19
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Limbo de cent (22)
c.gn.w siw. / - / Wałach / LIMBUS / LANDGRAF I / CALOTTA / CALIDO / Karolina Kasner / -
0.0 / 56.39s
29
1-19
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (139)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
0.0 / 57.11s
Egida (114)
Siwa / - / Klacz / Lębork / Elida / Joanna Nyga-Smykowska / -
0.0 / 57.92s
Klara (115)
kara / - / Klacz / Evento / Erbe / Karina / Kurant / Justyna Korzeczek / Ryszard Górski
0.0 / 58.92s
12
1-19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Watra (112)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
0.0 / 59.18s
Klara (115)
kara / - / Klacz / Evento / Erbe / Karina / Kurant / Justyna Korzeczek / Ryszard Górski
0.0 / 60.06s
28
1-19
Bez Przynależności Klubowej S L A
Karisma (117)
skarogniada / - / Klacz / Ron William / Kalina / Prentkowska Martyna / Prentkowska Martyna
0.0 / 61.01s
16
1-19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (153)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Haberstroh / Pol
0.0 / 61.92s
3
1-19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Portos (173)
sk.gn. / - / Wałach / Pas / Betel / Pociecha / Nirkan / Grażyna Kozioł / Grzegorz Pietkiewicz
0.0 / 65.44s
2
1-19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (174)
kasztanowata / - / Klacz / Psalm / Czajka / Grażyna Kozioł / Zespół Szkół Rolniczych Czernichów
0.0 / 65.94s
9
20-28
Zuri (63)
Kasztanowata / - / Klacz / Nobody Kwpn / Zyrikana Old / Kamil Biskup / Paweł Strzechowski
4.0 / 51.02s
18
20-28
Klub Jeździecki Volta
Miss-Loxgraffina (181)
gn. / - / Klacz / Lucky Lord-Loxgraff Ii / Missy Quin / Mariensztat / Anna Miśkiewicz / Karol Gmyrek
4.0 / 51.34s
19
20-28
Bez Przynależności Klubowej S L A
W-corina (75)
siwa / - / Klacz / COLMAN / CARTHAGO / SIGRID / CAPO / Tomasz Puch / Magnes Michel
4.0 / 52.79s
20
20-28
Klub Jeździecki Zbrosławice
N - Connie Of Heritage (155)
siwa / - / Klacz / Caspar 232 (Catriccio) / Berlin ( Ex Caspar) / Azalea / Acorado / Wiktor Larkowski / Belgia
4.0 / 56.83s
4
20-28
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (46)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
4.0 / 57.92s
10
20-28
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Watra (112)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
4.0 / 61.32s
11
20-28
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Winnie (175)
kasztanowata / - / Klacz / BRE GUN / TOP GUN / WIZA / WAĆPAN / Michał Tomanek / Marta Heblik
4.0 / 61.55s
13
20-28
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Winnie (175)
kasztanowata / - / Klacz / BRE GUN / TOP GUN / WIZA / WAĆPAN / Michał Tomanek / Marta Heblik
4.0 / 62.39s
32
20-28
Bez Przynależności Klubowej S L A
Karisma (117)
skarogniada / - / Klacz / Ron William / Kalina / Prentkowska Martyna / Prentkowska Martyna
4.0 / 63.03s
Elfina (158)
Gniada / - / Klacz / Parys / Etna / Natalia Gładysz / Śliż Bogdan
8.0 / 64.21s
26
30
Bez Przynależności Klubowej S L A
Expertus (77)
gn. / - / Wałach / DROP / VIS VERSA / ETNA / ELF / Zbigniew Pedryc / Zbigniew Pedryc
17.0 / 105.93s
6
Elim
KJ Vena Rogoźnik
Danse macabre (23)
ciemnogniada / - / Wałach / Grand Amour / Dewiza / Weronika Pazera / Gospodarstwo Rolne D. A. Włodarczyk

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl