Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

5 - L - Na styl jedźca (Art. 6 reg.) - 30 09 2017
2017-09-30
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
410 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
71 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-2 Emilia Puch
Klub Jeździecki Zbrosławice
W-CORINA (75)
siwa / - / Klacz / Colman / Carthago / Sigrid / Capo / Tomasz Puch / Magnes Michel
2.0 55.02s
1-2 Barbara Kapsa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marcepan (205)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / J.KORZECZEK / A. Loj
2.0 61.02s
3-7 Agnieszka Wiórek
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Hancor (121)
kara / - / Wałach / Napar / Hamlet Go / Helmainte / Velsas / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
2.5 59.99s
3-7 Natalia Godela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Life dream (33)
gn. / - / Klacz / LANDOR S / LANDADEL / KURMUSIK / SANDRO / ANNA ROGOWSKA-GODELA / VOLKER WIEHE
2.5 63.01s
3-7 Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Chalandra (211)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
2.5 65.62s
3-7 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (168)
c.gn. / - / Wałach / Sword / Glimmerman / Merquria / Qulester / N / N
2.5 66.15s
3-7 Agata Skrzypiec
Stowarzyszenie-Klub Sportowy KJK Szary Michałowice
Roxy (73)
gn. / - / Klacz / ROCK'N ROLL / RASSO / CITA / DOVEN / Aleksandra Kościelna / ---
2.5 67.35s
8-12 Ida Gajewska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gardenia (54)
c.gn. / - / Klacz / Abke / Acorado / Gala / Agar / Joanna Gajewska / SK Dębno
3.0 61.15s
8-12 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (79)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
3.0 61.45s
8-12 Marta Starzec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Wat nu (74)
gn. / - / Wałach / WELT HIT II / WELTMEYER / GLORIANE / FIGARO / - / -
3.0 65.41s
8-12 Marta Starzec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Wat nu (74)
gn. / - / Wałach / WELT HIT II / WELTMEYER / GLORIANE / FIGARO / - / -
3.0 65.92s
8-12 Milena Piekoszewska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Lem (203)
gn. / - / Wałach / Hamlet Go / Turnus / La Strada / Machandel / Wanda Lis / SK Liski
3.0 67.62s
13-16 Klaudia Danecka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milwi (209)
gn. / - / Klacz / WIWAT / GREY / MICHELLE / CHEF SUPREME / - / -
3.5 59.61s
13-16 Agnieszka Wiórek
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Hancor (121)
kara / - / Wałach / Napar / Hamlet Go / Helmainte / Velsas / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
3.5 61.19s
13-16 Zuzanna Zejer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (95)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Wiesław Piecha / Bernhard Janetzko
3.5 62.42s
13-16 Barbara Kapsa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marcepan (205)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / J.KORZECZEK / A. Loj
3.5 65.97s
17 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (164)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
4.0 59.99s
18-19 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (168)
c.gn. / - / Wałach / Sword / Glimmerman / Merquria / Qulester / N / N
4.5 65.00s
18-19 Kinga Piechaczek
Soymax Horse Team
Malaga (62)
gn. / - / Klacz / WIKING "W" / FIRST DES TERMES / MALWA / REN / Ren / Anna Holewa-Cosar
4.5 68.76s
20-21 Monika Rzepka
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (100)
kaszt. / - / Wałach / Kreol / Rubin / Harmonia / Barok / Monika Rzepka / Stadnina Koni Kierzbuń
5.5 56.60s
20-21 Zofia Poradomska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Expertus (77)
gn. / - / Wałach / DROP / VIS VERSA / ETNA / ELF / Zbigniew Pedryc / Zbigniew Pedryc
5.5 63.79s
22 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (139)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
7.0 73.16s
23 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (113)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
8.0 71.52s
24 Zofia Poradomska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Expertus (77)
gn. / - / Wałach / DROP / VIS VERSA / ETNA / ELF / Zbigniew Pedryc / Zbigniew Pedryc
11.0 85.79s
25 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (139)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
14.5 93.64s
Eliminacja Emilia Puch
Klub Jeździecki Zbrosławice
W-CORINA (75)
siwa / - / Klacz / Colman / Carthago / Sigrid / Capo / Tomasz Puch / Magnes Michel
15
1-2
Klub Jeździecki Zbrosławice
W-CORINA (75)
siwa / - / Klacz / Colman / Carthago / Sigrid / Capo / Tomasz Puch / Magnes Michel
2.0 / 55.02s
13
1-2
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marcepan (205)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / J.KORZECZEK / A. Loj
2.0 / 61.02s
7
3-7
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Hancor (121)
kara / - / Wałach / Napar / Hamlet Go / Helmainte / Velsas / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
2.5 / 59.99s
22
3-7
Klub Jeździecki Zbrosławice
Life dream (33)
gn. / - / Klacz / LANDOR S / LANDADEL / KURMUSIK / SANDRO / ANNA ROGOWSKA-GODELA / VOLKER WIEHE
2.5 / 63.01s
26
3-7
Klub Jeździecki Global
Chalandra (211)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
2.5 / 65.62s
10
3-7
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (168)
c.gn. / - / Wałach / Sword / Glimmerman / Merquria / Qulester / N / N
2.5 / 66.15s
23
3-7
Stowarzyszenie-Klub Sportowy KJK Szary Michałowice
Roxy (73)
gn. / - / Klacz / ROCK'N ROLL / RASSO / CITA / DOVEN / Aleksandra Kościelna / ---
2.5 / 67.35s
21
8-12
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gardenia (54)
c.gn. / - / Klacz / Abke / Acorado / Gala / Agar / Joanna Gajewska / SK Dębno
3.0 / 61.15s
3
8-12
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (79)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
3.0 / 61.45s
16
8-12
Bez Przynależności Klubowej S L A
Wat nu (74)
gn. / - / Wałach / WELT HIT II / WELTMEYER / GLORIANE / FIGARO / - / -
3.0 / 65.41s
18
8-12
Bez Przynależności Klubowej S L A
Wat nu (74)
gn. / - / Wałach / WELT HIT II / WELTMEYER / GLORIANE / FIGARO / - / -
3.0 / 65.92s
20
8-12
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Lem (203)
gn. / - / Wałach / Hamlet Go / Turnus / La Strada / Machandel / Wanda Lis / SK Liski
3.0 / 67.62s
25
13-16
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milwi (209)
gn. / - / Klacz / WIWAT / GREY / MICHELLE / CHEF SUPREME / - / -
3.5 / 59.61s
9
13-16
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Hancor (121)
kara / - / Wałach / Napar / Hamlet Go / Helmainte / Velsas / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
3.5 / 61.19s
5
13-16
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (95)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Wiesław Piecha / Bernhard Janetzko
3.5 / 62.42s
11
13-16
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marcepan (205)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / J.KORZECZEK / A. Loj
3.5 / 65.97s
24
17
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (164)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
4.0 / 59.99s
8
18-19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (168)
c.gn. / - / Wałach / Sword / Glimmerman / Merquria / Qulester / N / N
4.5 / 65.00s
1
18-19
Soymax Horse Team
Malaga (62)
gn. / - / Klacz / WIKING "W" / FIRST DES TERMES / MALWA / REN / Ren / Anna Holewa-Cosar
4.5 / 68.76s
2
20-21
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (100)
kaszt. / - / Wałach / Kreol / Rubin / Harmonia / Barok / Monika Rzepka / Stadnina Koni Kierzbuń
5.5 / 56.60s
12
20-21
Bez Przynależności Klubowej S L A
Expertus (77)
gn. / - / Wałach / DROP / VIS VERSA / ETNA / ELF / Zbigniew Pedryc / Zbigniew Pedryc
5.5 / 63.79s
19
22
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (139)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
7.0 / 73.16s
4
23
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (113)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
8.0 / 71.52s
14
24
Bez Przynależności Klubowej S L A
Expertus (77)
gn. / - / Wałach / DROP / VIS VERSA / ETNA / ELF / Zbigniew Pedryc / Zbigniew Pedryc
11.0 / 85.79s
17
25
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (139)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
14.5 / 93.64s
6
Elim
Klub Jeździecki Zbrosławice
W-CORINA (75)
siwa / - / Klacz / Colman / Carthago / Sigrid / Capo / Tomasz Puch / Magnes Michel

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl