Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

6 - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 30 09 2017
2017-09-30
Wysokość przeszkód:
110 cm
Dystans:
400 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
8
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
69 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty bonifikacyjne Czas Nagroda
1 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (40)
c.gn. / - / Klacz / Love Affair / Lauries Crusador / Pampa / Pumpers / Aleksandra Ryt / Szczepan Prokopowicz
44 45.95s
2 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (39)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / Krzysztof Goraus / Paul Schockemohle
44 47.54s
3 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Atlanto (169)
gn. / - / Wałach / Adlantus As / Argentinus / Little Lady / Landkoenig / DOMINIK SŁODCZYK / HERBERT MAYER
44 48.05s
4 Dorota Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cassawa (150)
kaszt.w siw. / - / Klacz / Ałtaj / Silver / Castella / Cedrus / Zbigniew Korek / Pol
44 48.34s
5 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (41)
gn. / - / Wałach / Satisfaction I / Stakkato / Ramira G Z / Ramiro Z / Krzysztof Goraus / Krzysztof Goraus
44 48.75s
6 Dorota Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Neron (151)
gn. / - / Wałach / Cottonclub / Cantus / Nawa Iv / Gorset / Zbigniew Korek / Pol
44 48.77s
7 Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Chalandra (211)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
44 49.88s
8 Weronika Klabisz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Notis (25)
gn. / - / Wałach / Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Nota / Contender Son / Grzegorz Wypchlak / .
44 50.75s
9 Magdalena Ferdyn
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Cantanis (199)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Magdalena Ferdyn / Jakub Rogacki
44 53.15s
10 Maja Kluka
KJ Volta
Junak (167)
gn. / - / Wałach / Ludger / Jakuza / Navarro / Anna Miśkiewicz / Sylwester Kosiński
44 54.65s
11 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Checkpoint (192)
gn. / - / Ogier / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / Barbara Kollar / Eva Prus
44 54.73s
12 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bingo (88)
sk.gn. / - / Wałach / Horalas / Brazilija / Elektronas / IWONA STRZAŁKOWSKA -JAROCKA / NEMUNO ZIRGYNAS
44 55.37s
13 Beata Krawczyk
Vanto Jumping Team
Implay (49)
gn. / - / Wałach / Fair Play Coudreau / Abdullah / India / Indianin / Beata Krawczyk / Ewa Dziubany
44 57.30s
14 Klaudia Rajtar-wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Dendryt (144)
gn. / - / Wałach / COLOX CUP / CON CAPITOL / DOMENA / KARBON / Klaudia Rajtar Wojciechowska / stado Ogierów Starogard Gdański
44 60.06s
15 Oliwia Kulej
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Pretty boy (92)
gn. / - / Wałach / PRINZENADEL / PEKING / GRANSIA / LANDFRIEDEN / Magdalena Kulej / Antonius Kessing
44 62.82s
16 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Graziano pk (191)
kaszt. / - / Wałach / ANDIAMO / BIENVENUE / CHACCO BLUE / Barbara Kollar / P.Kert khosss
44 64.39s
17 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
G-Cares (193)
gn. / - / Wałach / Cartouche / Contender / Gini / Atylla / Agnieszka Gruca / Jerzy Różecki
44 66.11s
18 Kaja Gwoździewicz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (68)
siwa / - / Wałach / Ogar / Aspirant / Ceta / Consor / Bogna Gwoździewicz / Krzysztof Borys
44 67.82s
19 Zuzanna Kumorek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Salvator "m" (30)
gn. / - / Wałach / SOKRATES / CORRADO I / SAMARKANDA / LE VOLTAIRE / Zuzanna Kumorek / KJ OCHABY
43 57.24s
20 Klaudia Danecka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milwi (209)
gn. / - / Klacz / WIWAT / GREY / MICHELLE / CHEF SUPREME / - / -
43 63.68s
21 Natalia Godela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Life dream (33)
gn. / - / Klacz / LANDOR S / LANDADEL / KURMUSIK / SANDRO / ANNA ROGOWSKA-GODELA / VOLKER WIEHE
42 70.51s
22 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Carmen-N (56)
gn. / - / Klacz / Cancoon / Colman / Capri / Campari "M" / Grażyna Kozioł / Włodzimierz Niedźwiedzki
41 63.65s
23 Karolina Kobylec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (141)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Gracja / Grajcar / Karolina Kobylec / Przemysław Kruszyński
40 60.01s
24 Alicja Kistowska
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Pyrus (21)
gn. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Pola / Profos / Alicja Kistowska / Adam Mazur
39 88.58s
25 Ida Gajewska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gardenia (54)
c.gn. / - / Klacz / Abke / Acorado / Gala / Agar / Joanna Gajewska / SK Dębno
38 57.30s
26 Agnieszka Karaszewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Chillout (13)
siwa / - / Wałach / Posejdon / Krym / Carola / Neustrien / Agnieszka Karaszewska /
38 68.10s
27 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (87)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
38 74.24s
28 Anna Makowska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Britan lan go (107)
gn. / - / Wałach / LANDOR / LACATRAZ / BRANDY / SEXMAN / Andrzej Makowski / Goliński Edward
37 77.53s
29 Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Centessa (47)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Iwona Kluska / Friedrich Niemeyer
28 82.84s
30 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (164)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
25 71.23s
31 Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Conika Z (200)
siwa / - / Klacz / Contefino / Contender / Noika Rouge / Papillon Rouge / Iwona Gola / o
12 54.41s
32 Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (15)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / Beata Broniatowska / 0
12 57.39s
33 Martyna Pawlas
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Palermo (210)
bul. / - / Wałach / AS TREFL / TREFL / PLATYNA / SZUAN / Martyna Pawlas / Misztela Magdalena
11 60.92s
34 Wioletta Wołek - Sarek
Katowicki Klub Jeździecki
Mizar (185)
c.gn. / - / Wałach / Brawo / Czubaryk / Magnatka / Magnat / Wioletta Wołek-Reszka / Beata Sadowiec
9 62.94s
35 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Check Out 7 (156)
gn. / - / Wałach / Check In / Cordalme / Gran Argentina / Grannus / B.V.H. Sp. z o.o. / Niem
6 56.01s
Eliminacja Agata Skrzypiec
Stowarzyszenie-Klub Sportowy KJK Szary Michałowice
Roxy (73)
gn. / - / Klacz / ROCK'N ROLL / RASSO / CITA / DOVEN / Aleksandra Kościelna / ---
Eliminacja Milena Piekoszewska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lem (203)
gn. / - / Wałach / Hamlet Go / Turnus / La Strada / Machandel / Wanda Lis / SK Liski
2
1
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (40)
c.gn. / - / Klacz / Love Affair / Lauries Crusador / Pampa / Pumpers / Aleksandra Ryt / Szczepan Prokopowicz
44 / 45.95s
19
2
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (39)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / Krzysztof Goraus / Paul Schockemohle
44 / 47.54s
34
3
Klub Jeździecki Zbrosławice
Atlanto (169)
gn. / - / Wałach / Adlantus As / Argentinus / Little Lady / Landkoenig / DOMINIK SŁODCZYK / HERBERT MAYER
44 / 48.05s
4
4
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cassawa (150)
kaszt.w siw. / - / Klacz / Ałtaj / Silver / Castella / Cedrus / Zbigniew Korek / Pol
44 / 48.34s
39
5
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (41)
gn. / - / Wałach / Satisfaction I / Stakkato / Ramira G Z / Ramiro Z / Krzysztof Goraus / Krzysztof Goraus
44 / 48.75s
35
6
Klub Jeździecki Zbrosławice
Neron (151)
gn. / - / Wałach / Cottonclub / Cantus / Nawa Iv / Gorset / Zbigniew Korek / Pol
44 / 48.77s
7
7
Klub Jeździecki Global
Chalandra (211)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
44 / 49.88s
27
8
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Notis (25)
gn. / - / Wałach / Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Nota / Contender Son / Grzegorz Wypchlak / .
44 / 50.75s
26
9
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Cantanis (199)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Magdalena Ferdyn / Jakub Rogacki
44 / 53.15s
13
10
KJ Volta
Junak (167)
gn. / - / Wałach / Ludger / Jakuza / Navarro / Anna Miśkiewicz / Sylwester Kosiński
44 / 54.65s
18
11
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Checkpoint (192)
gn. / - / Ogier / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / Barbara Kollar / Eva Prus
44 / 54.73s
17
12
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bingo (88)
sk.gn. / - / Wałach / Horalas / Brazilija / Elektronas / IWONA STRZAŁKOWSKA -JAROCKA / NEMUNO ZIRGYNAS
44 / 55.37s
28
13
Vanto Jumping Team
Implay (49)
gn. / - / Wałach / Fair Play Coudreau / Abdullah / India / Indianin / Beata Krawczyk / Ewa Dziubany
44 / 57.30s
21
14
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Dendryt (144)
gn. / - / Wałach / COLOX CUP / CON CAPITOL / DOMENA / KARBON / Klaudia Rajtar Wojciechowska / stado Ogierów Starogard Gdański
44 / 60.06s
29
15
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Pretty boy (92)
gn. / - / Wałach / PRINZENADEL / PEKING / GRANSIA / LANDFRIEDEN / Magdalena Kulej / Antonius Kessing
44 / 62.82s
1
16
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Graziano pk (191)
kaszt. / - / Wałach / ANDIAMO / BIENVENUE / CHACCO BLUE / Barbara Kollar / P.Kert khosss
44 / 64.39s
38
17
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
G-Cares (193)
gn. / - / Wałach / Cartouche / Contender / Gini / Atylla / Agnieszka Gruca / Jerzy Różecki
44 / 66.11s
12
18
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (68)
siwa / - / Wałach / Ogar / Aspirant / Ceta / Consor / Bogna Gwoździewicz / Krzysztof Borys
44 / 67.82s
30
19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Salvator "m" (30)
gn. / - / Wałach / SOKRATES / CORRADO I / SAMARKANDA / LE VOLTAIRE / Zuzanna Kumorek / KJ OCHABY
43 / 57.24s
40
20
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milwi (209)
gn. / - / Klacz / WIWAT / GREY / MICHELLE / CHEF SUPREME / - / -
43 / 63.68s
10
21
Klub Jeździecki Zbrosławice
Life dream (33)
gn. / - / Klacz / LANDOR S / LANDADEL / KURMUSIK / SANDRO / ANNA ROGOWSKA-GODELA / VOLKER WIEHE
42 / 70.51s
32
22
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Carmen-N (56)
gn. / - / Klacz / Cancoon / Colman / Capri / Campari "M" / Grażyna Kozioł / Włodzimierz Niedźwiedzki
41 / 63.65s
22
23
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (141)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Gracja / Grajcar / Karolina Kobylec / Przemysław Kruszyński
40 / 60.01s
15
24
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Pyrus (21)
gn. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Pola / Profos / Alicja Kistowska / Adam Mazur
39 / 88.58s
9
25
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gardenia (54)
c.gn. / - / Klacz / Abke / Acorado / Gala / Agar / Joanna Gajewska / SK Dębno
38 / 57.30s
14
26
Bez Przynależności Klubowej S L A
Chillout (13)
siwa / - / Wałach / Posejdon / Krym / Carola / Neustrien / Agnieszka Karaszewska /
38 / 68.10s
37
27
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (87)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
38 / 74.24s
16
28
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Britan lan go (107)
gn. / - / Wałach / LANDOR / LACATRAZ / BRANDY / SEXMAN / Andrzej Makowski / Goliński Edward
37 / 77.53s
23
29
Bez Przynależności Klubowej S L A
Centessa (47)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Iwona Kluska / Friedrich Niemeyer
28 / 82.84s
11
30
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (164)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
25 / 71.23s
33
31
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Conika Z (200)
siwa / - / Klacz / Contefino / Contender / Noika Rouge / Papillon Rouge / Iwona Gola / o
12 / 54.41s
3
32
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (15)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / Beata Broniatowska / 0
12 / 57.39s
25
33
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Palermo (210)
bul. / - / Wałach / AS TREFL / TREFL / PLATYNA / SZUAN / Martyna Pawlas / Misztela Magdalena
11 / 60.92s
24
34
Katowicki Klub Jeździecki
Mizar (185)
c.gn. / - / Wałach / Brawo / Czubaryk / Magnatka / Magnat / Wioletta Wołek-Reszka / Beata Sadowiec
9 / 62.94s
31
35
Klub Jeździecki Zbrosławice
Check Out 7 (156)
gn. / - / Wałach / Check In / Cordalme / Gran Argentina / Grannus / B.V.H. Sp. z o.o. / Niem
6 / 56.01s
20
Elim
Stowarzyszenie-Klub Sportowy KJK Szary Michałowice
Roxy (73)
gn. / - / Klacz / ROCK'N ROLL / RASSO / CITA / DOVEN / Aleksandra Kościelna / ---
8
Elim
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lem (203)
gn. / - / Wałach / Hamlet Go / Turnus / La Strada / Machandel / Wanda Lis / SK Liski

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl