Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

10 - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 01 10 2017
2017-10-01
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
420 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
78 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-11 Olga Puch
BPK
Radość (76)
Gniadosrokata / - / Klacz / Upper Heights / Rewina / Tomasz Puch / Kosman Małgorzata
0.0 51.18s
1-11 Nicol Hercog
BPK
Drako (105)
kara / - / Wałach / Celt / Dziewanna / Ksymena Okręt / NN
0.0 51.33s
1-11 Karolina Sołtys
BPK
Era (53)
kasztanowata / - / Klacz / Emet / Enigma / Zbigniew Pedryc / Stanisław Jaromin
0.0 60.25s
1-11 Karolina Kozik
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (213)
c.gn. / - / Wałach / Sword / Glimmerman / Merquria / Qulester / Karolina Kozik / SK Prudnik SP.z o.o
0.0 61.52s
1-11 Julia Jankowska
Stajnia Stolarzowice
Winder (137)
Gniada / - / Wałach / Wiek / Wnaczheka Po Nurek / Julia Jankowska / SK Wiśnicz
0.0 62.25s
1-11 Karolina Kozik
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (213)
c.gn. / - / Wałach / Sword / Glimmerman / Merquria / Qulester / Karolina Kozik / SK Prudnik SP.z o.o
0.0 62.47s
1-11 Natalia Kluska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (46)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 64.17s
1-11 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (174)
kasztanowata / - / Klacz / Psalm / Czajka / Grażyna Kozioł / Zespół Szkół Rolniczych Czernichów
0.0 64.39s
1-11 Karolina Sołtys
BPK
Era (53)
kasztanowata / - / Klacz / Emet / Enigma / Zbigniew Pedryc / Stanisław Jaromin
0.0 66.50s
1-11 Zofia Kotas
bpk
Grecja (52)
kara / - / Klacz / NN / NN / Zbigniew Pedryc / Bogdan Malec
0.0 71.63s
1-11 Zofia Kotas
bpk
Grecja (52)
kara / - / Klacz / NN / NN / Zbigniew Pedryc / Bogdan Malec
0.0 74.05s
12-16 Sylwia Pokorna
BPK
Julek (116)
siwa / - / Wałach / nn / nn / Magdalena Chwałek / nn
4.0 58.24s
12-16 Sylwia Pokorna
BPK
Julek (116)
siwa / - / Wałach / nn / nn / Magdalena Chwałek / nn
4.0 60.23s
12-16 Tomasz Szynkiewicz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bona (123)
gn. / - / Klacz / QULESTER / QUINAR / BAJKA / LOUIS / Tomasz Szynkiewicz / Zawiślok
4.0 60.98s
12-16 Tomasz Burzyński
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Lolek (101)
kaszt. / - / Wałach / Willord De Voroux / Liz Wirbelwind / Lila / Humbold / Izabela Janasik /
4.0 62.54s
12-16 Ewa Burzyńska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Horn (102)
j.kaszt. / - / Wałach / Srebrny Rumak / Strolch / Hornett / Alpstern / Izabela Janasik / brak danych
4.0 67.88s
17 Tomasz Szynkiewicz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bona (123)
gn. / - / Klacz / QULESTER / QUINAR / BAJKA / LOUIS / Tomasz Szynkiewicz / Zawiślok
8.0 93.82s
Eliminacja Kaja Badellino
BPK
Eros (84)
c.kaszt. / - / Wałach / Ramzes / Emetyt / Emisja / Mkler Ii / Ewelina Oczkowicz / Dalmata Aleksander
Eliminacja Kaja Badellino
BPK
Eros (84)
c.kaszt. / - / Wałach / Ramzes / Emetyt / Emisja / Mkler Ii / Ewelina Oczkowicz / Dalmata Aleksander
Eliminacja Tomasz Burzyński
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Lolek (101)
kaszt. / - / Wałach / Willord De Voroux / Liz Wirbelwind / Lila / Humbold / Izabela Janasik /
Eliminacja Maria Knap
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ganimedes (50)
gn. / - / Wałach / Orion / Gironino / Gaja / Garland / Malgorzata Abelec / Barbara Kalmus-Sienicka
Eliminacja Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Polly victory (96)
kasztanowata / - / Klacz / Victory Piper USA / Polly Muldowney GB / PIOTR KUNICKI / nn
Eliminacja Natalia Demska
BPK
Rachel (165)
gniada / - / Klacz / San / Rosa / Natalia Demska / Szweda Marek
Eliminacja Paulina Matuszczyk
Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ewerton (184)
gniada / - / Wałach / Emetyt / Elegancja / Wojciech Matuszczyk / Sęczek Grzegorz
6
1-11
Radość (76)
Gniadosrokata / - / Klacz / Upper Heights / Rewina / Tomasz Puch / Kosman Małgorzata
0.0 / 51.18s
25
1-11
Drako (105)
kara / - / Wałach / Celt / Dziewanna / Ksymena Okręt / NN
0.0 / 51.33s
Era (53)
kasztanowata / - / Klacz / Emet / Enigma / Zbigniew Pedryc / Stanisław Jaromin
0.0 / 60.25s
17
1-11
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (213)
c.gn. / - / Wałach / Sword / Glimmerman / Merquria / Qulester / Karolina Kozik / SK Prudnik SP.z o.o
0.0 / 61.52s
7
1-11
Stajnia Stolarzowice
Winder (137)
Gniada / - / Wałach / Wiek / Wnaczheka Po Nurek / Julia Jankowska / SK Wiśnicz
0.0 / 62.25s
15
1-11
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (213)
c.gn. / - / Wałach / Sword / Glimmerman / Merquria / Qulester / Karolina Kozik / SK Prudnik SP.z o.o
0.0 / 62.47s
19
1-11
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (46)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 64.17s
23
1-11
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (174)
kasztanowata / - / Klacz / Psalm / Czajka / Grażyna Kozioł / Zespół Szkół Rolniczych Czernichów
0.0 / 64.39s
Era (53)
kasztanowata / - / Klacz / Emet / Enigma / Zbigniew Pedryc / Stanisław Jaromin
0.0 / 66.50s
4
1-11
Grecja (52)
kara / - / Klacz / NN / NN / Zbigniew Pedryc / Bogdan Malec
0.0 / 71.63s
2
1-11
Grecja (52)
kara / - / Klacz / NN / NN / Zbigniew Pedryc / Bogdan Malec
0.0 / 74.05s
13
12-16
Julek (116)
siwa / - / Wałach / nn / nn / Magdalena Chwałek / nn
4.0 / 58.24s
14
12-16
Julek (116)
siwa / - / Wałach / nn / nn / Magdalena Chwałek / nn
4.0 / 60.23s
18
12-16
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bona (123)
gn. / - / Klacz / QULESTER / QUINAR / BAJKA / LOUIS / Tomasz Szynkiewicz / Zawiślok
4.0 / 60.98s
11
12-16
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Lolek (101)
kaszt. / - / Wałach / Willord De Voroux / Liz Wirbelwind / Lila / Humbold / Izabela Janasik /
4.0 / 62.54s
12
12-16
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Horn (102)
j.kaszt. / - / Wałach / Srebrny Rumak / Strolch / Hornett / Alpstern / Izabela Janasik / brak danych
4.0 / 67.88s
16
17
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bona (123)
gn. / - / Klacz / QULESTER / QUINAR / BAJKA / LOUIS / Tomasz Szynkiewicz / Zawiślok
8.0 / 93.82s
8
Elim
Eros (84)
c.kaszt. / - / Wałach / Ramzes / Emetyt / Emisja / Mkler Ii / Ewelina Oczkowicz / Dalmata Aleksander
10
Elim
Eros (84)
c.kaszt. / - / Wałach / Ramzes / Emetyt / Emisja / Mkler Ii / Ewelina Oczkowicz / Dalmata Aleksander
9
Elim
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Lolek (101)
kaszt. / - / Wałach / Willord De Voroux / Liz Wirbelwind / Lila / Humbold / Izabela Janasik /
1
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ganimedes (50)
gn. / - / Wałach / Orion / Gironino / Gaja / Garland / Malgorzata Abelec / Barbara Kalmus-Sienicka
20
Elim
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Polly victory (96)
kasztanowata / - / Klacz / Victory Piper USA / Polly Muldowney GB / PIOTR KUNICKI / nn
21
Elim
Rachel (165)
gniada / - / Klacz / San / Rosa / Natalia Demska / Szweda Marek
24
Elim
Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ewerton (184)
gniada / - / Wałach / Emetyt / Elegancja / Wojciech Matuszczyk / Sęczek Grzegorz

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl