Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-01
2017-10-01
Wysokość przeszkód:
120 cm
Dystans:
480 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
12
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
83 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Tomasz Kumorek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gostera (31)
c.gn. / - / Klacz / Qulester / Quinar / Godella / Luron / HENRYK BARDA / SK PRUDNIK
0.0 59.23s
2 Jacek Mierzwiński
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
D. zoltan (136)
kaszt. / - / Wałach / ULTIMO / PHIN PHIN / ZAFIERA G / TANGELO VAN DE ZUTHOEVE / Stadnina Leśna Wola Głogów Małopolski / X
0.0 60.47s
3 Natalia Nabiałczyk
Klub Jeździecki Volta
Olimpic Lady (179)
gn. / - / Klacz / Placido / Animo / Odra / Oder / Tomasz Nabiałczyk / Jarosław Skrzyczyński
0.0 60.89s
4 Dorota Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Neron (151)
gn. / - / Wałach / Cottonclub / Cantus / Nawa Iv / Gorset / Zbigniew Korek / Pol
0.0 61.86s
5 Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Rossa (188)
gn. / - / Klacz / Contender Son / Contender / Rachella / Charisma 115 / Roland Kosmol / Hauer Ewa
0.0 62.37s
6 Weronika Klabisz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Notis (25)
gn. / - / Wałach / Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Nota / Contender Son / Grzegorz Wypchlak / .
0.0 65.59s
7 Oliwia Kulej
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Pretty boy (92)
gn. / - / Wałach / PRINZENADEL / PEKING / GRANSIA / LANDFRIEDEN / Magdalena Kulej / Antonius Kessing
0.0 70.07s
8 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Checkpoint (192)
gn. / - / Ogier / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / Barbara Kollar / Eva Prus
0.0 72.39s
9 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Check Out 7 (156)
gn. / - / Wałach / Check In / Cordalme / Gran Argentina / Grannus / B.V.H. Sp. z o.o. / Niem
0.0 72.79s
10 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Demeter (170)
kaszt. / - / Klacz / CZAROWNIK / FREEDOMS CHOICE / DEBATA / HORYŃ / Gerard Grutza / Duda Waldemar
4.0 52.07s
11 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Atlanto (169)
gn. / - / Wałach / Adlantus As / Argentinus / Little Lady / Landkoenig / DOMINIK SŁODCZYK / HERBERT MAYER
4.0 60.04s
12 Zuzanna Kumorek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Salvator "M" (30)
gn. / - / Wałach / Sokrates / Corrado I / Samarkanda / Le Voltaire / Zuzanna Kumorek / KJ OCHABY
4.0 61.33s
13 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (40)
c.gn. / - / Klacz / Love Affair / Lauries Crusador / Pampa / Pumpers / Aleksandra Ryt / Szczepan Prokopowicz
4.0 62.96s
14 Gerard Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Carenza (162)
gn. / - / Klacz / CARENZO / CALIDO / NEWADA / DIDO / Gerard Grutza / Gerard Grutza
4.0 64.07s
15 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (39)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / Krzysztof Goraus / Paul Schockemohle
4.0 65.13s
16 Magdalena Ferdyn
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Cantanis (199)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Magdalena Ferdyn / Jakub Rogacki
4.0 65.30s
17 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (41)
gn. / - / Wałach / Satisfaction I / Stakkato / Ramira G Z / Ramiro Z / Krzysztof Goraus / Krzysztof Goraus
4.0 67.91s
18 Gerard Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Beau Du Sancy (163)
kaszt. / - / Wałach / Burberry / Balou Du Rouet / Newada / Dido / Gerard Grutza / Gerard Grutza
4.0 72.17s
19 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ambasador (171)
siwa / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Ambasada / Dolus / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
4.0 74.02s
20 Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Claas (202)
siwa / - / Wałach / Coronado / Corrado I / Cosima V / Landlord / Wiesław Piecha / Manfred Streicher
4.0 74.29s
21 Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Conika Z (200)
siwa / - / Klacz / Contefino / Contender / Noika Rouge / Papillon Rouge / Iwona Gola / o
5.0 83.09s
22 Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (15)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / Beata Broniatowska / 0
5.0 84.18s
23 Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Chalandra (211)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
8.0 66.96s
24 Dorota Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cassawa (150)
kaszt.w siw. / - / Klacz / Ałtaj / Silver / Castella / Cedrus / Zbigniew Korek / Pol
8.0 69.03s
25 Natalia Nabiałczyk
Klub Jeździecki Volta
Lombiqueen (180)
gn. / - / Klacz / Qumball / Kimball / Lombardia / Lombard / Tomasz Nabiałczyk /
8.0 70.89s
26 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
G-Cares (193)
gn. / - / Wałach / Cartouche / Contender / Gini / Atylla / Agnieszka Gruca / Jerzy Różecki
8.0 76.39s
27 Agata Skrzypiec
Stowarzyszenie-Klub Sportowy KJK Szary Michałowice
Landliebe jo we (72)
gn. / - / Klacz / LANDLOB / LANCER III / FINDRA / FREDERIKO / Iwona Skrzypiec / Łukasz Wyszkowski
8.0 77.87s
28 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Graziano pk (191)
kaszt. / - / Wałach / ANDIAMO / BIENVENUE / CHACCO BLUE / Barbara Kollar / P.Kert khosss
12.0 67.13s
29 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bingo (88)
sk.gn. / - / Wałach / Horalas / Brazilija / Elektronas / IWONA STRZAŁKOWSKA -JAROCKA / NEMUNO ZIRGYNAS
17.0 101.16s
Eliminacja Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (87)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
Eliminacja Joanna Woszczyna
Bpk
Kenia (64)
gn. / - / Klacz / MABANT / BABANT / KARIMA / ISMAEL / J Woszczyna / .
Eliminacja Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Arena (147)
c.kaszt. / - / Klacz / Donald / Qumball / Aronia / Dixieland / Wiktor Larkowski / SK Widzów
Rezygnacja Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Stigmatica (196)
gn. / - / Klacz / UCCELLO / NOW OR NEVER M / SUERTE / STALYPSO / Łukasz Koza / Hannelore Weygand
23
1
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gostera (31)
c.gn. / - / Klacz / Qulester / Quinar / Godella / Luron / HENRYK BARDA / SK PRUDNIK
0.0 / 59.23s
20
2
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
D. zoltan (136)
kaszt. / - / Wałach / ULTIMO / PHIN PHIN / ZAFIERA G / TANGELO VAN DE ZUTHOEVE / Stadnina Leśna Wola Głogów Małopolski / X
0.0 / 60.47s
30
3
Klub Jeździecki Volta
Olimpic Lady (179)
gn. / - / Klacz / Placido / Animo / Odra / Oder / Tomasz Nabiałczyk / Jarosław Skrzyczyński
0.0 / 60.89s
8
4
Klub Jeździecki Zbrosławice
Neron (151)
gn. / - / Wałach / Cottonclub / Cantus / Nawa Iv / Gorset / Zbigniew Korek / Pol
0.0 / 61.86s
24
5
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Rossa (188)
gn. / - / Klacz / Contender Son / Contender / Rachella / Charisma 115 / Roland Kosmol / Hauer Ewa
0.0 / 62.37s
26
6
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Notis (25)
gn. / - / Wałach / Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Nota / Contender Son / Grzegorz Wypchlak / .
0.0 / 65.59s
18
7
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Pretty boy (92)
gn. / - / Wałach / PRINZENADEL / PEKING / GRANSIA / LANDFRIEDEN / Magdalena Kulej / Antonius Kessing
0.0 / 70.07s
22
8
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Checkpoint (192)
gn. / - / Ogier / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / Barbara Kollar / Eva Prus
0.0 / 72.39s
12
9
Klub Jeździecki Zbrosławice
Check Out 7 (156)
gn. / - / Wałach / Check In / Cordalme / Gran Argentina / Grannus / B.V.H. Sp. z o.o. / Niem
0.0 / 72.79s
3
10
Klub Jeździecki Zbrosławice
Demeter (170)
kaszt. / - / Klacz / CZAROWNIK / FREEDOMS CHOICE / DEBATA / HORYŃ / Gerard Grutza / Duda Waldemar
4.0 / 52.07s
16
11
Klub Jeździecki Zbrosławice
Atlanto (169)
gn. / - / Wałach / Adlantus As / Argentinus / Little Lady / Landkoenig / DOMINIK SŁODCZYK / HERBERT MAYER
4.0 / 60.04s
10
12
Klub Jeździecki Zbrosławice
Salvator "M" (30)
gn. / - / Wałach / Sokrates / Corrado I / Samarkanda / Le Voltaire / Zuzanna Kumorek / KJ OCHABY
4.0 / 61.33s
15
13
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (40)
c.gn. / - / Klacz / Love Affair / Lauries Crusador / Pampa / Pumpers / Aleksandra Ryt / Szczepan Prokopowicz
4.0 / 62.96s
6
14
Klub Jeździecki Zbrosławice
Carenza (162)
gn. / - / Klacz / CARENZO / CALIDO / NEWADA / DIDO / Gerard Grutza / Gerard Grutza
4.0 / 64.07s
31
15
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (39)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / Krzysztof Goraus / Paul Schockemohle
4.0 / 65.13s
13
16
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Cantanis (199)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Magdalena Ferdyn / Jakub Rogacki
4.0 / 65.30s
2
17
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (41)
gn. / - / Wałach / Satisfaction I / Stakkato / Ramira G Z / Ramiro Z / Krzysztof Goraus / Krzysztof Goraus
4.0 / 67.91s
27
18
Klub Jeździecki Zbrosławice
Beau Du Sancy (163)
kaszt. / - / Wałach / Burberry / Balou Du Rouet / Newada / Dido / Gerard Grutza / Gerard Grutza
4.0 / 72.17s
32
19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ambasador (171)
siwa / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Ambasada / Dolus / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
4.0 / 74.02s
17
20
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Claas (202)
siwa / - / Wałach / Coronado / Corrado I / Cosima V / Landlord / Wiesław Piecha / Manfred Streicher
4.0 / 74.29s
25
21
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Conika Z (200)
siwa / - / Klacz / Contefino / Contender / Noika Rouge / Papillon Rouge / Iwona Gola / o
5.0 / 83.09s
5
22
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (15)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / Beata Broniatowska / 0
5.0 / 84.18s
14
23
Klub Jeździecki Global
Chalandra (211)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
8.0 / 66.96s
29
24
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cassawa (150)
kaszt.w siw. / - / Klacz / Ałtaj / Silver / Castella / Cedrus / Zbigniew Korek / Pol
8.0 / 69.03s
4
25
Klub Jeździecki Volta
Lombiqueen (180)
gn. / - / Klacz / Qumball / Kimball / Lombardia / Lombard / Tomasz Nabiałczyk /
8.0 / 70.89s
1
26
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
G-Cares (193)
gn. / - / Wałach / Cartouche / Contender / Gini / Atylla / Agnieszka Gruca / Jerzy Różecki
8.0 / 76.39s
19
27
Stowarzyszenie-Klub Sportowy KJK Szary Michałowice
Landliebe jo we (72)
gn. / - / Klacz / LANDLOB / LANCER III / FINDRA / FREDERIKO / Iwona Skrzypiec / Łukasz Wyszkowski
8.0 / 77.87s
11
28
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Graziano pk (191)
kaszt. / - / Wałach / ANDIAMO / BIENVENUE / CHACCO BLUE / Barbara Kollar / P.Kert khosss
12.0 / 67.13s
7
29
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bingo (88)
sk.gn. / - / Wałach / Horalas / Brazilija / Elektronas / IWONA STRZAŁKOWSKA -JAROCKA / NEMUNO ZIRGYNAS
17.0 / 101.16s
28
Elim
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (87)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
Kenia (64)
gn. / - / Klacz / MABANT / BABANT / KARIMA / ISMAEL / J Woszczyna / .
21
Elim
Klub Jeździecki Zbrosławice
Arena (147)
c.kaszt. / - / Klacz / Donald / Qumball / Aronia / Dixieland / Wiktor Larkowski / SK Widzów
33
Rez
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Stigmatica (196)
gn. / - / Klacz / UCCELLO / NOW OR NEVER M / SUERTE / STALYPSO / Łukasz Koza / Hannelore Weygand

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl