Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-10-01
2017-10-01
Wysokość przeszkód:
120 cm
Dystans:
480 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
12
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
83 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Klub Koń (nr startowy) Czas Punkty karne Nagroda
1 Tomasz Kumorek Klub Jeździecki Zbrosławice Gostera (31) 59.23s 0.0
2 Jacek Mierzwiński Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach D. zoltan (136) 60.47s 0.0
3 Natalia Nabiałczyk Klub Jeździecki Volta Olimpic Lady (179) 60.89s 0.0
4 Dorota Korek Klub Jeździecki Zbrosławice Neron (151) 61.86s 0.0
5 Klaudia Rajtar-wojciechowska Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o. Rossa (188) 62.37s 0.0
6 Weronika Klabisz Stajnia Don Camillo Notis (25) 65.59s 0.0
7 Oliwia Kulej Sportowy Klub Jeździecki Bajardo Pretty boy (92) 70.07s 0.0
8 Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Check point (192) 72.39s 0.0
9 Wiktor Larkowski Klub Jeździecki Zbrosławice Check Out 7 (156) 72.79s 0.0
10 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Demeter (170) 52.07s 4.0
11 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Atlanto (169) 60.04s 4.0
12 Zuzanna Kumorek Klub Jeździecki Zbrosławice Salvator "m" (30) 61.33s 4.0
13 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Paloma (40) 62.96s 4.0
14 Gerard Grutza Klub Jeździecki Zbrosławice Carenza (162) 64.07s 4.0
15 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Laconiek Z (39) 65.13s 4.0
16 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice Cantanis (199) 65.30s 4.0
17 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Samiro (41) 67.91s 4.0
18 Gerard Grutza Klub Jeździecki Zbrosławice Beau Du Sancy (163) 72.17s 4.0
19 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Ambasador (171) 74.02s 4.0
20 Wiesław Piecha Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Claas (202) 74.29s 4.0
21 Katarzyna Gola Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Conika Z (200) 83.09s 5.0
22 Katarzyna Gola Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Ritus (15) 84.18s 5.0
23 Kevin Nagórka Klub Jeździecki Global Chalandra (211) 66.96s 8.0
24 Dorota Korek Klub Jeździecki Zbrosławice Cassawa (150) 69.03s 8.0
25 Natalia Nabiałczyk Klub Jeździecki Volta Lombiqueen (180) 70.89s 8.0
26 Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice G-cares (193) 76.39s 8.0
27 Agata Skrzypiec Stowarzyszenie-Klub Sportowy KJK Szary Michałowice Landliebe jo we (72) 77.87s 8.0
28 Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Graziano pk (191) 67.13s 12.0
29 Sonia Janus Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Bingo (88) 101.16s 17.0
Sonia Janus Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Sciara Hs (87) Eliminacja
Joanna Woszczyna Kj Zbrosławice Kenia (64) Eliminacja
Magdalena Gut Klub Jeździecki Zbrosławice Arena (147) Eliminacja
Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Stigmatica (196) Rezygnacja
1. Tomasz Kumorek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gostera (31)
Czas: 59.23s Punkty: 0.0
2. Jacek Mierzwiński
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
D. zoltan (136)
Czas: 60.47s Punkty: 0.0
3. Natalia Nabiałczyk
Klub Jeździecki Volta
Olimpic Lady (179)
Czas: 60.89s Punkty: 0.0
4. Dorota Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Neron (151)
Czas: 61.86s Punkty: 0.0
5. Klaudia Rajtar-wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Rossa (188)
Czas: 62.37s Punkty: 0.0
6. Weronika Klabisz
Stajnia Don Camillo
Notis (25)
Czas: 65.59s Punkty: 0.0
7. Oliwia Kulej
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
Pretty boy (92)
Czas: 70.07s Punkty: 0.0
8. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Check point (192)
Czas: 72.39s Punkty: 0.0
9. Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Check Out 7 (156)
Czas: 72.79s Punkty: 0.0
10. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Demeter (170)
Czas: 52.07s Punkty: 4.0
11. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Atlanto (169)
Czas: 60.04s Punkty: 4.0
12. Zuzanna Kumorek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Salvator "m" (30)
Czas: 61.33s Punkty: 4.0
13. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (40)
Czas: 62.96s Punkty: 4.0
14. Gerard Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Carenza (162)
Czas: 64.07s Punkty: 4.0
15. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (39)
Czas: 65.13s Punkty: 4.0
16. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cantanis (199)
Czas: 65.30s Punkty: 4.0
17. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (41)
Czas: 67.91s Punkty: 4.0
18. Gerard Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Beau Du Sancy (163)
Czas: 72.17s Punkty: 4.0
19. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ambasador (171)
Czas: 74.02s Punkty: 4.0
20. Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Claas (202)
Czas: 74.29s Punkty: 4.0
21. Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Conika Z (200)
Czas: 83.09s Punkty: 5.0
22. Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (15)
Czas: 84.18s Punkty: 5.0
23. Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Chalandra (211)
Czas: 66.96s Punkty: 8.0
24. Dorota Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cassawa (150)
Czas: 69.03s Punkty: 8.0
25. Natalia Nabiałczyk
Klub Jeździecki Volta
Lombiqueen (180)
Czas: 70.89s Punkty: 8.0
26. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
G-cares (193)
Czas: 76.39s Punkty: 8.0
27. Agata Skrzypiec
Stowarzyszenie-Klub Sportowy KJK Szary Michałowice
Landliebe jo we (72)
Czas: 77.87s Punkty: 8.0
28. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Graziano pk (191)
Czas: 67.13s Punkty: 12.0
29. Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bingo (88)
Czas: 101.16s Punkty: 17.0
30. Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (87)
Eliminacja
31. Joanna Woszczyna
Kj Zbrosławice
Kenia (64)
Eliminacja
32. Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Arena (147)
Eliminacja
33. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Stigmatica (196)
Rezygnacja

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877
tel: +48 533 453 305

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2017 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl