Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

II Towarzyskie Zawody Jezdzieckie Pełen ekran
2016-07-31 - 2016-07-31
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Nikola Bauerek BPK Tara (53) Przyjete 1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
2 Klaudia Bażan Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Doardo (54) Przyjete 5 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
3 Nikola Bażan BPK Sylwer (55) Przyjete 1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
4 Anna Brzazgacz Stanica Hucuł Wałcz (2) Przyjete 1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
5 Maria Dzida PLKJ Plessówka Duńczyk (42) Przyjete 3 - 90 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.3) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
6 Julia Ganiek PLKJ Plessówka Kianti (41) Przyjete 2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
3 - 90 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.3) - 31 07 2016
7 Maria Grzybek stajnia Dido Supreme Rudiana (25) Przyjete 1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
8 Milena Grzybek stajnia Dido Supreme Milkyway (22) Przyjete 1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
9 Aleksandra Hajzyk BPK Czarny książę (45) Przyjete 1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
10 Franciszek Janiczek BPK Bursztyn (8) Przyjete 5 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
11 Klaudia Jasnos Bez Przynależności Klubowej S L A K-nico (18) Przyjete 4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
5 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
12 Karolina Jaworska BRK Arabina (13) Przyjete 1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
13 Nikola Jaworska BPK Divine (14) Przyjete 2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
3 - 90 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.3) - 31 07 2016
14 Sonia Juzek BPK Berni (6) Przyjete 1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
15 Lucie Kořonková BPK G-Czarka (27) Przyjete 1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
16 Dominika Kotulová BPK Vilemina (28) Przyjete 3 - 90 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.3) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
17 Marta Kowalska BPK Laura (51) Przyjete 2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
18 Oliwia Lampart BPK Andżelina (57) Przyjete 2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
3 - 90 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.3) - 31 07 2016
19 Kamila Langer BPK Bajlando (17) Przyjete 1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
20 Dorota Łubiarz Stajnia na Głożynach Andora (48) Przyjete 1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
21 Andżelika Markwa Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Molia L (31) Przyjete 2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
22 Patrycja Mądrowska Panda (35) Przyjete 1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
23 Edyta Michalik Stajnia Dido Supreme Milkyway (22) Przyjete 1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
24 Michalina Michnik stajnia Dido Supreme Dido (21) Przyjete 2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
25 Marta Mnich Slik (58) Przyjete 1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
26 Marta Nadskakulska BPK Cyryl (11) Przyjete 3 - 90 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.3) - 31 07 2016
27 Anna Nowak Grentina gold (39) Przyjete 4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
5 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
28 Magdalena Ograbek BPK Promyk (49) Przyjete 1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
29 Marcin Ożga KJ Cieszyn Pastwiska Karino (16) Przyjete 3 - 90 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.3) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
30 Paula Parchańska KJ Paint Horse Parys (34) Przyjete 2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
31 Karolina Potysz stajnia Dido Supreme Santiago (24) Przyjete 1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
32 Julia Pudło Stajnia Dido Supreme Lala (23) Przyjete 3 - 90 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.3) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
33 Iwona Rybak Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Halka (10) Przyjete 2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
34 Martyna Sitko KJ Paint Horse Isza (33) Przyjete 1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
35 Nikola Spyra BPK Soraya (56) Przyjete 2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
36 Zofia Standura PLKJ Plessówka Greta (43) Przyjete 1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
37 Zofia Standura PLKJ Plessówka Rumianek (44) Przyjete 1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
38 Kamila Stoły KJ Cieszyn Pastwiska Hera (15) Przyjete 1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
39 Joanna Strączyńska Hyrda (37) Przyjete 5 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
40 Kaja Strójwąs KJ Paint Horse Kantor (32) Przyjete 1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
41 Nikola Swaczyna BPK Quento (19) Przyjete 2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
42 Anna Szczypińska PLKJ PLESSÓWKA Huragan (9) Przyjete 2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
43 Agata Topisz BPK Debiut (7) Przyjete 4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
44 Anna Warcholińska BPK Ergos g (46) Przyjete 1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
45 Adrianna Wielgo Hajdi (36) Przyjete 1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
46 Magdalena Wójcik KJ Amigo Będzin Burza (5) Przyjete 1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
47 Magdalena Wybraniec BPK Arabela (20) Przyjete 1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
48 Agata Zając KJ Paint Horse Ida (29) Przyjete 2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
49 Karolina Zimoń BPK Celt (12) Przyjete 3 - 90 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.3) - 31 07 2016
50 Agnieszka Żokowska Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice Digesta (30) Przyjete 2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
51 Magdalena Żurowicz Heroina (38) Przyjete 5 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1. Nikola Bauerek
BPK
Tara (53)
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
2. Klaudia Bażan
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Doardo (54)
5 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
3. Nikola Bażan
BPK
Sylwer (55)
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
4. Anna Brzazgacz
Stanica Hucuł
Wałcz (2)
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
5. Maria Dzida
PLKJ Plessówka
Duńczyk (42)
3 - 90 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.3) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
6. Julia Ganiek
PLKJ Plessówka
Kianti (41)
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
3 - 90 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.3) - 31 07 2016
7. Maria Grzybek
stajnia Dido Supreme
Rudiana (25)
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
8. Milena Grzybek
stajnia Dido Supreme
Milkyway (22)
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
9. Aleksandra Hajzyk
BPK
Czarny książę (45)
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
10. Franciszek Janiczek
BPK
Bursztyn (8)
5 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
11. Klaudia Jasnos
Bez Przynależności Klubowej S L A
K-nico (18)
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
5 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
12. Karolina Jaworska
BRK
Arabina (13)
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
13. Nikola Jaworska
BPK
Divine (14)
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
3 - 90 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.3) - 31 07 2016
14. Sonia Juzek
BPK
Berni (6)
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
15. Lucie Kořonková
BPK
G-Czarka (27)
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
16. Dominika Kotulová
BPK
Vilemina (28)
3 - 90 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.3) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
17. Marta Kowalska
BPK
Laura (51)
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
18. Oliwia Lampart
BPK
Andżelina (57)
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
3 - 90 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.3) - 31 07 2016
19. Kamila Langer
BPK
Bajlando (17)
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
20. Dorota Łubiarz
Stajnia na Głożynach
Andora (48)
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
21. Andżelika Markwa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Molia L (31)
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
22. Patrycja Mądrowska
Panda (35)
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
23. Edyta Michalik
Stajnia Dido Supreme
Milkyway (22)
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
24. Michalina Michnik
stajnia Dido Supreme
Dido (21)
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
25. Marta Mnich
Slik (58)
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
26. Marta Nadskakulska
BPK
Cyryl (11)
3 - 90 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.3) - 31 07 2016
27. Anna Nowak
Grentina gold (39)
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
5 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
28. Magdalena Ograbek
BPK
Promyk (49)
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
29. Marcin Ożga
KJ Cieszyn Pastwiska
Karino (16)
3 - 90 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.3) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
30. Paula Parchańska
KJ Paint Horse
Parys (34)
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
31. Karolina Potysz
stajnia Dido Supreme
Santiago (24)
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
32. Julia Pudło
Stajnia Dido Supreme
Lala (23)
3 - 90 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.3) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
33. Iwona Rybak
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Halka (10)
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
34. Martyna Sitko
KJ Paint Horse
Isza (33)
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
35. Nikola Spyra
BPK
Soraya (56)
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
36. Zofia Standura
PLKJ Plessówka
Greta (43)
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
37. Zofia Standura
PLKJ Plessówka
Rumianek (44)
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
38. Kamila Stoły
KJ Cieszyn Pastwiska
Hera (15)
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
39. Joanna Strączyńska
Hyrda (37)
5 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
40. Kaja Strójwąs
KJ Paint Horse
Kantor (32)
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
41. Nikola Swaczyna
BPK
Quento (19)
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
42. Anna Szczypińska
PLKJ PLESSÓWKA
Huragan (9)
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
43. Agata Topisz
BPK
Debiut (7)
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
44. Anna Warcholińska
BPK
Ergos g (46)
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
45. Adrianna Wielgo
Hajdi (36)
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
46. Magdalena Wójcik
KJ Amigo Będzin
Burza (5)
1A - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
47. Magdalena Wybraniec
BPK
Arabela (20)
1B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
48. Agata Zając
KJ Paint Horse
Ida (29)
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
49. Karolina Zimoń
BPK
Celt (12)
3 - 90 - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.3) - 31 07 2016
50. Agnieszka Żokowska
Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
Digesta (30)
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
2 - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 31 07 2016
51. Magdalena Żurowicz
Heroina (38)
5 - L1 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016
4 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 31 07 2016

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl