Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Stajnia Lider - Szkoleniowe Czworoboki Ujeżdżeniowe Pełen ekran
2016-09-10 - 2016-09-10
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Lewandowska Anna Lider Orton (28) Przyjete 2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
2 Agata Banaszek Primastella Cucharero (15) Przyjete 2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
3 Karolina Bańkowska Grando (21) Przyjete 3 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
4 Justyna Borowiecka-knap Lider Dzionek (8) Przyjete 6 - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
3 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
5 Diana Borysiak Liderówka Lans (20) Przyjete 4 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
6 - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
6 Edyta Brzeska Pepeland Epikan (2) Przyjete 1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
7 Karolina Gałkowska Argos Butterfly (23) Przyjete 1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
8 Małgorzata Graczyk Pepeland Karolina (3) Przyjete 1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
9 Nina Hertman Pepeland Epikan (2) Przyjete 1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
10 Nicole Husakowska-hudzik Lider Lucy (13) Przyjete 1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
11 Magdalena Kalisiewicz Truskaw Angelina g (19) Przyjete 2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
12 Magdalena Kalisiewicz Truskaw Quitterie g (18) Przyjete 1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
13 Ida Kołakowska Stajnia nad Wisłą Holandia (25) Przyjete 2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
14 Anna Kuncewicz Lider Delta (9) Przyjete 4 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
15 Marzena Laskowska Legia Kozielska Baron (11) Przyjete 1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
16 Maria Mackiewicz Sławhorse Hannibal (5) Przyjete 7 - N-5 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
6 - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
17 Marta Maj Lider Waćpanna (27) Przyjete 2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
18 Marta Maj Lider Wodewil (17) Przyjete 4 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
19 Hanna Meder Argos Parys (24) Przyjete 3 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
20 Aleksandra Nowicka Argos Belle fleur (22) Przyjete 2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
3 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
21 Joanna Olko Pepeland Fantazja (7) Przyjete 1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
22 Ida Ostapowska Pepeland Karolina (3) Przyjete 1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
23 Kinga Rutkowska Argos Aslan (26) Przyjete 1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
6 - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
24 Dorota Surowska Stajnia nad Wisłą Holandia (25) Przyjete 2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
25 Agnieszka Ślusarczyk Lider Amanda (1) Przyjete 1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
4 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
26 Urszula Ślusarczyk Stajnia nad Wisłą Irys (10) Przyjete 2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
27 Grzegorz Świat Liderówka Omena (14) Przyjete 4 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
6 - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
28 Ewa Włodarska Lider Dzionek (8) Przyjete 1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
29 Jan Woźniewski Stajnia nad Wisłą Holender (12) Przyjete 6 - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
5 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
1. Lewandowska Anna
Lider
Orton (28)
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
2. Agata Banaszek
Primastella
Cucharero (15)
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
3. Karolina Bańkowska
Grando (21)
3 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
4. Justyna Borowiecka-knap
Lider
Dzionek (8)
6 - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
3 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
5. Diana Borysiak
Liderówka
Lans (20)
4 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
6 - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
6. Edyta Brzeska
Pepeland
Epikan (2)
1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
7. Karolina Gałkowska
Argos
Butterfly (23)
1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
8. Małgorzata Graczyk
Pepeland
Karolina (3)
1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
9. Nina Hertman
Pepeland
Epikan (2)
1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
10. Nicole Husakowska-hudzik
Lider
Lucy (13)
1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
11. Magdalena Kalisiewicz
Truskaw
Angelina g (19)
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
12. Magdalena Kalisiewicz
Truskaw
Quitterie g (18)
1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
13. Ida Kołakowska
Stajnia nad Wisłą
Holandia (25)
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
14. Anna Kuncewicz
Lider
Delta (9)
4 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
15. Marzena Laskowska
Legia Kozielska
Baron (11)
1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
16. Maria Mackiewicz
Sławhorse
Hannibal (5)
7 - N-5 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
6 - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
17. Marta Maj
Lider
Waćpanna (27)
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
18. Marta Maj
Lider
Wodewil (17)
4 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
19. Hanna Meder
Argos
Parys (24)
3 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
20. Aleksandra Nowicka
Argos
Belle fleur (22)
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
3 - L-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
21. Joanna Olko
Pepeland
Fantazja (7)
1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
22. Ida Ostapowska
Pepeland
Karolina (3)
1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
23. Kinga Rutkowska
Argos
Aslan (26)
1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
6 - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
24. Dorota Surowska
Stajnia nad Wisłą
Holandia (25)
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
25. Agnieszka Ślusarczyk
Lider
Amanda (1)
1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
4 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
26. Urszula Ślusarczyk
Stajnia nad Wisłą
Irys (10)
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
2 - L-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
27. Grzegorz Świat
Liderówka
Omena (14)
4 - D-1 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
6 - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
28. Ewa Włodarska
Lider
Dzionek (8)
1 - L-2 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
29. Jan Woźniewski
Stajnia nad Wisłą
Holender (12)
6 - P-4 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016
5 - P-3 - Ujeżdżeniowy () - 10 09 2016

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877
tel: +48 533 453 305

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl