Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZR i T - A i B KJ "OSTOJA: Chraboły - Memoriał Jerzego Maliszewskiego Pełen ekran
2017-07-08 - 2017-07-09
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Magdalena Babińska KJ Ostoja Faktor (30) Przyjete 5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
2 Emilia Fudali KJ Ostoja Winter (28) Przyjete 5B - L-3 - Ujeżdżenie kuce () - 08 07 2017
7B - L-1 - Ujeżdżenie kuce () - 08 07 2017
3 Ewa Horbacewicz OSK Kucykowo Bajer (15) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
4 Ewa Horbacewicz OSK Kucykowo Orian (14) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
5 Karolina Janczewska CSJ Chraboły Dafne (8) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
6 Justyna Kiljan-walerzak CSJ Chraboły Dirk (9) Przyjete 3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7 Agata Klentak KJ Ostoja Petunia (31) Przyjete 4A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
8 Sandra Kruk KJ "Białystok" Derwisz (22) Przyjete 9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
9 Aleksandra Kuczyńska CSJ Chraboły Aleksandria (24) Przyjete 3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
4A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
10 Aleksandra Kuczyńska CSJ Chraboły Fanira (23) Przyjete 3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
11 Karolina Kułak KJ Popławce Marsylia (11) Przyjete 2A - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
12 Emilia Kurowska KJ "Białystok" Karino i (21) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13 Katarzyna Lewczuk KJ Białystok Lady m (19) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
14 Natalia Łoś KJ Ostoja Caletto r (34) Przyjete 5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
15 Daria Łysenko KJ Kawalkador Rockefeller (1) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
16 Patrycja Mościcka KJ Ostoja Aladyn (35) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
17 Patrycja Mościcka KJ Ostoja Caletto r (34) Przyjete 14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
18 Patrycja Mościcka KJ Ostoja Hekate (37) Przyjete 9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
11 - P - Dwufazowy (274.5.3) - 08 07 2017
19 Patrycja Mościcka KJ Ostoja Sekwana (38) Przyjete 5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
20 Emil Mościcki KJ Ostoja Caletto r (34) Przyjete 9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
21 Emil Mościcki KJ Ostoja Crimson d'ysenbeeck (e.t.) (40) Przyjete 11 - P - Dwufazowy (274.5.3) - 08 07 2017
12 - N - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 08 07 2017
16 - P - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 09 07 2017
17 - N - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 09 07 2017
22 Emil Mościcki KJ Ostoja Hekate (37) Przyjete 14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
16 - P - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 09 07 2017
23 Emil Mościcki KJ Ostoja Ramos (39) Przyjete 9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
11 - P - Dwufazowy (274.5.3) - 08 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
16 - P - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 09 07 2017
24 Emil Mościcki KJ Ostoja Sekwana (38) Przyjete 13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
25 Beata Mróz BPK Cwan (7) Przyjete 7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
26 Alicja Nazarkiewicz KJ Ostoja Cheyenne 378 (29) Przyjete 5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
27 Alicja Nazarkiewicz KJ Ostoja Faktor (30) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
28 Gabriella Niklińska OSK Kucykowo Bajtek (16) Przyjete 9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
29 Paulina Nowik BPK Plamka (25) Przyjete 6A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
30 Martyna Ostapczuk KJ Ostoja Dschamira (32) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
31 Martyna Ostapczuk KJ Ostoja Silver v (33) Przyjete 11 - P - Dwufazowy (274.5.3) - 08 07 2017
12 - N - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 08 07 2017
16 - P - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 09 07 2017
17 - N - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 09 07 2017
32 Iłendo Patrycja CSJ Chraboły Dirk (9) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
33 Zuzanna Perzyna KJ "Białystok" Derwisz (22) Przyjete 9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
15 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 09 07 2017
15 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 09 07 2017
34 Dominika Piekarska KJ "Białystok" G'pilar (20) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
35 Aleksandra Pietrusiewicz KJ Ostoja Caletto r (34) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
36 Agnieszka Prokop MKS Sprząśla Just ice (5) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
37 Oliwia Radkiewicz KJ Popławce Nurt (12) Przyjete 5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
38 Adrianna Serafin OSK „ Stajnia Kucykowo ” Lala (2) Przyjete 3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
4A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
39 Izabela Siniło KJ Ostoja Lagoon (42) Przyjete 5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
40 Izabela Słomska KJ Żarnowo Mariot (3) Przyjete 9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
41 Agnieszka Sobolewska KJ Ostoja Faktor (30) Przyjete 9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
42 Adrian Stypułkowski Gałkowo Misisipi (41) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
43 Sylwia Świrydziuk CSJ Chraboły Majestat (13) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
44 Zuzanna Tadaj KJ "Ostoja" Cedar (36) Przyjete 2A - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
4A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
11 - P - Dwufazowy (274.5.3) - 08 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
45 Wiktoria Wądołowska KJ Ostoja Aladyn (35) Przyjete 5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
46 Martyna Wilkiel KJ Ostoja Faktor (30) Przyjete 8B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
47 Maria Zajczyk KJ Popławce Grom (6) Przyjete 4A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
48 Kornelia Zalewska MKS Sprząśla Akwarela (4) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
49 Aleksandra Zarecka - kondratiuk Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły" Fanira (17) Przyjete 2A - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
50 Aleksandra Zarecka - kondratiuk Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły" Grafit (18) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
1. Magdalena Babińska
KJ Ostoja
Faktor (30)
5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
2. Emilia Fudali
KJ Ostoja
Winter (28)
5B - L-3 - Ujeżdżenie kuce () - 08 07 2017
7B - L-1 - Ujeżdżenie kuce () - 08 07 2017
3. Ewa Horbacewicz
OSK Kucykowo
Bajer (15)
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
4. Ewa Horbacewicz
OSK Kucykowo
Orian (14)
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
5. Karolina Janczewska
CSJ Chraboły
Dafne (8)
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
6. Justyna Kiljan-walerzak
CSJ Chraboły
Dirk (9)
3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7. Agata Klentak
KJ Ostoja
Petunia (31)
4A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
8. Sandra Kruk
KJ "Białystok"
Derwisz (22)
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
9. Aleksandra Kuczyńska
CSJ Chraboły
Aleksandria (24)
3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
4A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
10. Aleksandra Kuczyńska
CSJ Chraboły
Fanira (23)
3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
11. Karolina Kułak
KJ Popławce
Marsylia (11)
2A - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
12. Emilia Kurowska
KJ "Białystok"
Karino i (21)
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13. Katarzyna Lewczuk
KJ Białystok
Lady m (19)
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
14. Natalia Łoś
KJ Ostoja
Caletto r (34)
5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
15. Daria Łysenko
KJ Kawalkador
Rockefeller (1)
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
16. Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Aladyn (35)
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
17. Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Caletto r (34)
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
18. Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Hekate (37)
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
11 - P - Dwufazowy (274.5.3) - 08 07 2017
19. Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Sekwana (38)
5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
20. Emil Mościcki
KJ Ostoja
Caletto r (34)
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
21. Emil Mościcki
KJ Ostoja
Crimson d'ysenbeeck (e.t.) (40)
11 - P - Dwufazowy (274.5.3) - 08 07 2017
12 - N - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 08 07 2017
16 - P - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 09 07 2017
17 - N - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 09 07 2017
22. Emil Mościcki
KJ Ostoja
Hekate (37)
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
16 - P - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 09 07 2017
23. Emil Mościcki
KJ Ostoja
Ramos (39)
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
11 - P - Dwufazowy (274.5.3) - 08 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
16 - P - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 09 07 2017
24. Emil Mościcki
KJ Ostoja
Sekwana (38)
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
25. Beata Mróz
BPK
Cwan (7)
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
26. Alicja Nazarkiewicz
KJ Ostoja
Cheyenne 378 (29)
5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
27. Alicja Nazarkiewicz
KJ Ostoja
Faktor (30)
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
28. Gabriella Niklińska
OSK Kucykowo
Bajtek (16)
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
29. Paulina Nowik
BPK
Plamka (25)
6A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
30. Martyna Ostapczuk
KJ Ostoja
Dschamira (32)
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
31. Martyna Ostapczuk
KJ Ostoja
Silver v (33)
11 - P - Dwufazowy (274.5.3) - 08 07 2017
12 - N - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 08 07 2017
16 - P - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 09 07 2017
17 - N - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 09 07 2017
32. Iłendo Patrycja
CSJ Chraboły
Dirk (9)
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
33. Zuzanna Perzyna
KJ "Białystok"
Derwisz (22)
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
15 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 09 07 2017
15 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 09 07 2017
34. Dominika Piekarska
KJ "Białystok"
G'pilar (20)
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
35. Aleksandra Pietrusiewicz
KJ Ostoja
Caletto r (34)
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
36. Agnieszka Prokop
MKS Sprząśla
Just ice (5)
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
37. Oliwia Radkiewicz
KJ Popławce
Nurt (12)
5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
38. Adrianna Serafin
OSK „ Stajnia Kucykowo ”
Lala (2)
3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
4A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
39. Izabela Siniło
KJ Ostoja
Lagoon (42)
5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
40. Izabela Słomska
KJ Żarnowo
Mariot (3)
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
41. Agnieszka Sobolewska
KJ Ostoja
Faktor (30)
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
42. Adrian Stypułkowski
Gałkowo
Misisipi (41)
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
43. Sylwia Świrydziuk
CSJ Chraboły
Majestat (13)
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
44. Zuzanna Tadaj
KJ "Ostoja"
Cedar (36)
2A - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
4A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
11 - P - Dwufazowy (274.5.3) - 08 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
45. Wiktoria Wądołowska
KJ Ostoja
Aladyn (35)
5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
46. Martyna Wilkiel
KJ Ostoja
Faktor (30)
8B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
47. Maria Zajczyk
KJ Popławce
Grom (6)
4A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
48. Kornelia Zalewska
MKS Sprząśla
Akwarela (4)
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
49. Aleksandra Zarecka - kondratiuk
Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły"
Fanira (17)
2A - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
50. Aleksandra Zarecka - kondratiuk
Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły"
Grafit (18)
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl