Logo EQUITA.PL
× Gówna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZR i T - A i B KJ "OSTOJA: Chraboły - Memoriał Jerzego Maliszewskiego Pełen ekran
2017-07-08 - 2017-07-09
Liczba przyjętych koni: 39
Liczba przyjętych zawodników: 38
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Magdalena Babińska
KJ Ostoja
Faktor (30) Przyjete 5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
2 Emilia Fudali
KJ Ostoja
Winter (28) Przyjete 5B - L-3 - Ujeżdżenie kuce () - 08 07 2017
7B - L-1 - Ujeżdżenie kuce () - 08 07 2017
3 Ewa Horbacewicz
OSK Kucykowo
Bajer (15) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
4 Ewa Horbacewicz
OSK Kucykowo
Orian (14) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
5 Karolina Janczewska
CSJ Chraboły
Dafne (8) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
6 Justyna Kiljan-walerzak
CSJ Chraboły
Dirk (9) Przyjete 3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7 Agata Klentak
KJ Ostoja
Petunia (31) Przyjete 4A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
8 Sandra Kruk
KJ "Białystok"
Derwisz (22) Przyjete 9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
9 Aleksandra Kuczyńska
CSJ Chraboły
Aleksandria (24) Przyjete 3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
4A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
10 Aleksandra Kuczyńska
CSJ Chraboły
Fanira (23) Przyjete 3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
11 Karolina Kułak
KJ Popławce
Marsylia (11) Przyjete 2A - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
12 Emilia Kurowska
KJ "Białystok"
Karino i (21) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13 Katarzyna Lewczuk
KJ Białystok
Lady m (19) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
14 Natalia Łoś
KJ Ostoja
Caletto r (34) Przyjete 5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
15 Daria Łysenko
KJ Kawalkador
Rockefeller (1) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
16 Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Aladyn (35) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
17 Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Caletto r (34) Przyjete 14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
18 Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Hekate (37) Przyjete 9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
11 - P - Dwufazowy (274.5.3) - 08 07 2017
19 Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Sekwana (38) Przyjete 5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
20 Emil Mościcki
KJ Ostoja
Caletto r (34) Przyjete 9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
21 Emil Mościcki
KJ Ostoja
Crimson d'ysenbeeck (e.t.) (40) Przyjete 11 - P - Dwufazowy (274.5.3) - 08 07 2017
12 - N - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 08 07 2017
16 - P - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 09 07 2017
17 - N - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 09 07 2017
22 Emil Mościcki
KJ Ostoja
Hekate (37) Przyjete 14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
16 - P - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 09 07 2017
23 Emil Mościcki
KJ Ostoja
Ramos (39) Przyjete 9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
11 - P - Dwufazowy (274.5.3) - 08 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
16 - P - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 09 07 2017
24 Emil Mościcki
KJ Ostoja
Sekwana (38) Przyjete 13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
25 Beata Mróz
BPK
Cwan (7) Przyjete 7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
26 Alicja Nazarkiewicz
KJ Ostoja
Cheyenne 378 (29) Przyjete 5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
27 Alicja Nazarkiewicz
KJ Ostoja
Faktor (30) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
28 Gabriella Niklińska
OSK Kucykowo
Bajtek (16) Przyjete 9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
29 Paulina Nowik
BPK
Plamka (25) Przyjete 6A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
30 Martyna Ostapczuk
KJ Ostoja
Dschamira (32) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
31 Martyna Ostapczuk
KJ Ostoja
Silver v (33) Przyjete 11 - P - Dwufazowy (274.5.3) - 08 07 2017
12 - N - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 08 07 2017
16 - P - Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3) - 09 07 2017
17 - N - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5) - 09 07 2017
32 Iłendo Patrycja
CSJ Chraboły
Dirk (9) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
33 Zuzanna Perzyna
KJ "Białystok"
Derwisz (22) Przyjete 9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
15 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 09 07 2017
15 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 09 07 2017
34 Dominika Piekarska
KJ "Białystok"
G'pilar (20) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
35 Aleksandra Pietrusiewicz
KJ Ostoja
Caletto r (34) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
36 Agnieszka Prokop
MKS Sprząśla
Just ice (5) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
37 Oliwia Radkiewicz
KJ Popławce
Nurt (12) Przyjete 5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
38 Adrianna Serafin
OSK „ Stajnia Kucykowo ”
Lala (2) Przyjete 3A - P-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
4A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
39 Izabela Siniło
KJ Ostoja
Lagoon (42) Przyjete 5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
40 Izabela Słomska
KJ Żarnowo
Mariot (3) Przyjete 9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
41 Agnieszka Sobolewska
KJ Ostoja
Faktor (30) Przyjete 9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
42 Adrian Stypułkowski
Gałkowo
Misisipi (41) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
43 Sylwia Świrydziuk
CSJ Chraboły
Majestat (13) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
44 Zuzanna Tadaj
KJ "Ostoja"
Cedar (36) Przyjete 2A - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
4A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
11 - P - Dwufazowy (274.5.3) - 08 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
45 Wiktoria Wądołowska
KJ Ostoja
Aladyn (35) Przyjete 5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
7A - L-1 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
46 Martyna Wilkiel
KJ Ostoja
Faktor (30) Przyjete 8B - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
47 Maria Zajczyk
KJ Popławce
Grom (6) Przyjete 4A - P-2 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
5A - L-3 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
48 Kornelia Zalewska
MKS Sprząśla
Akwarela (4) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
49 Aleksandra Zarecka - kondratiuk
Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły"
Fanira (17) Przyjete 2A - N-4 - Ujeżdżenie konie () - 08 07 2017
50 Aleksandra Zarecka - kondratiuk
Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły"
Grafit (18) Przyjete 8A - LL - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 08 07 2017
9 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 08 07 2017
13A - LL - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 09 07 2017
14 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 09 07 2017
38
OSK „ Stajnia Kucykowo ”
49
Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły"
50
Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły"

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl