Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Stajnia Leo ZRiT-B 27.08.2016 Pełen ekran
2016-08-27 - 2016-08-27
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Wiktoria Adamska Kasztanka Justar (53) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
2 Karolina Brysz Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Liberia (46) Przyjete 3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 Liza Czarnecka KJ Amigo Normandia (38) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
4 Kaja Czubała Stajnia Leo Sirocco (6) Przyjete 1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
5 Martyna Drozdz Kawaleryjskie Stowarzyszenie Jeździeckie Psotnik (21) Przyjete 1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
6 Monika Duda LKJ Ochaby Embassy Bassy (5) Przyjete 3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
7 Iwona Dunat Selekcja (65) Przyjete 6 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 27 08 2016
5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
8 Agnieszka Dyrda BPK Iskra (24) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
9 Dominika Dyrda BPK Galia (66) Przyjete 3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
10 Maria Dzida PLKJ Plessówka Duńczyk (49) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
11 Aleksandra Dziwisz Nasza Bajka Samuraj (10) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
12 Karina Gajda BPK Czador (57) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
13 Julia Girabelka Świerklaniec Parys (52) Przyjete 1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
14 Sonia Golicz BPK Meteor (50) Przyjete 1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
15 Wiktoria Grabiec Kawaleryjskie Stowarzyszenie Jeździeckie Ataman (23) Przyjete 1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
16 Olga Graboś BPK Lotka (56) Przyjete 1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
17 Marta Grela Werdi (76) Przyjete 1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
18 Klaudia Hajok BPK Bojar (45) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
19 Nina Hoszek BPK Grand (41) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
20 Dawid Janota PLKJ Plessówka Gazal fatim dr (74) Przyjete 4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
21 Natalia Janota Plkj Plessówka Apollo (73) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
22 Natalia Janota Plkj Plessówka Diadem (72) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
23 Angelika Jaskuła BPK Sp romina (28) Przyjete 1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
24 Diana Jurczyk BPK Horpyna (35) Przyjete 4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
25 Diana Jurczyk BPK Imperia (36) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
26 Patrycja Kamińska LJKS Eldorado Świerklany Lucky (31) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
27 Wioletta Karpińska KJ Orzesze Flinstone utopia (32) Przyjete 3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
28 Anna Kern Areta Chorzów Balantajs (8) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
29 Emilia Kłyk BPK Promocja (59) Przyjete 1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
30 Karolina Kobylec Bez Przynależności Klubowej S L A Lontar (71) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
31 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Lordon (16) Przyjete 5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
6 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 27 08 2016
32 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Lukas (14) Przyjete 5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
33 Patrycja Konieczny Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Pensacola (15) Przyjete 5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
6 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 27 08 2016
34 Paulina Kostka Kawaleryjskie Stowarzyszenie Jeździeckie Kropek (22) Przyjete 1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
35 Amelia Krywult BPK Mebora (67) Przyjete 4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
36 Barbara Krywult LKJ Solec Bieruń Dukat (9) Przyjete 3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
37 Monika Kusiak GKJ Masters Kandika (20) Przyjete 3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
38 Aleksandra Lesisz Norton (13) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
39 Monika Mogila Turf greys (79) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
40 Justyna Musioł TS Kuźnia Rybnik Armando (40) Przyjete 4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
41 Klaudia Nowak BPK Hektor (62) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
42 Magdalena Nowak KJ Amigo Hadral (68) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
43 Lena Nowińska Stajnia Zefir Dragon le (70) Przyjete 3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
44 Kinga Olearczyk Imperia (36) Przyjete 1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
45 Oliwia Pająk Nasza Bajka Hermiona (12) Przyjete 1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
46 Adrianna Pala Stajnia Magia Arietta pasjonata (78) Przyjete 1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
47 Adrianna Pala Stajnia Magia Monsun (18) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
48 Monika Piech Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Hetman (2) Przyjete 6 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 27 08 2016
5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
49 Wiesława Piecha JKS EQUI VERSO Andora (34) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
50 Kinga Piechaczek Soymax Horse Team Malaga (29) Przyjete 3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
51 Milena Piekoszewska Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Lem (69) Przyjete 4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
52 Ewa Poborska Equi Verso Jastrzębie Zdrój Kantor (51) Przyjete 3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
53 Dominika Poliwoda KJ Trachy Kasafi (25) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
54 Weronika Poliwoda KJ Trachy Barbaros (26) Przyjete 4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
55 Jadwiga Rogalska Klub Sportowy Bór Maraton (55) Przyjete 3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
56 Marlena Rogosz JKS Equi Verso Den lady (7) Przyjete 3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
57 Konrad Rusinek Air quinta (81) Przyjete 4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
58 Konrad Rusinek Cyklon (82) Przyjete 4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
59 Sandra Sołtys WLKS Kraków Swoszowice Julien (61) Przyjete 6 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 27 08 2016
5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
60 Paulina Sowa KJ Amigo K-rewita (58) Przyjete 1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
61 Paulina Sowa Klub Jeździecki Amigo Popis (80) Przyjete 1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
62 Marta Starzec BPK Kinder kuc (33) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
63 Sylwia Stawarczyk Plkj Plessówka Konti (75) Przyjete 3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
64 Katarzyna Stefaniak Sikorsky-II-WM (63) Przyjete 3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
65 Oliwia Stolarska Katowicki Klub Jeździecki Vista (42) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
66 Anna Szmak Kenia (47) Przyjete 3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
67 Agata Szmalec KJ Profit Comma m (27) Przyjete 6 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 27 08 2016
5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
68 Mikołaj Szulakowski Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Ramirado 0002 (77) Przyjete 6 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 27 08 2016
5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
69 Mikołaj Szulakowski Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Werdi (76) Przyjete 1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
70 Agnieszka Waliczek PLKJ Plessówka Dolar (48) Przyjete 5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
71 Antonina Wieczorek Kasztanka Bols (54) Przyjete 4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
72 Emilia Wiśniewska BPK Emet (37) Przyjete 3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
73 Monika Zalega Klub Jeździecki Amigo Test (30) Przyjete 2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
1. Wiktoria Adamska
Kasztanka
Justar (53)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
2. Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Liberia (46)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3. Liza Czarnecka
KJ Amigo
Normandia (38)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
4. Kaja Czubała
Stajnia Leo
Sirocco (6)
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
5. Martyna Drozdz
Kawaleryjskie Stowarzyszenie Jeździeckie
Psotnik (21)
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
6. Monika Duda
LKJ Ochaby
Embassy Bassy (5)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
7. Iwona Dunat
Selekcja (65)
6 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 27 08 2016
5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
8. Agnieszka Dyrda
BPK
Iskra (24)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
9. Dominika Dyrda
BPK
Galia (66)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
10. Maria Dzida
PLKJ Plessówka
Duńczyk (49)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
11. Aleksandra Dziwisz
Nasza Bajka
Samuraj (10)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
12. Karina Gajda
BPK
Czador (57)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
13. Julia Girabelka
Świerklaniec
Parys (52)
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
14. Sonia Golicz
BPK
Meteor (50)
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
15. Wiktoria Grabiec
Kawaleryjskie Stowarzyszenie Jeździeckie
Ataman (23)
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
16. Olga Graboś
BPK
Lotka (56)
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
17. Marta Grela
Werdi (76)
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
18. Klaudia Hajok
BPK
Bojar (45)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
19. Nina Hoszek
BPK
Grand (41)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
20. Dawid Janota
PLKJ Plessówka
Gazal fatim dr (74)
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
21. Natalia Janota
Plkj Plessówka
Apollo (73)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
22. Natalia Janota
Plkj Plessówka
Diadem (72)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
23. Angelika Jaskuła
BPK
Sp romina (28)
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
24. Diana Jurczyk
BPK
Horpyna (35)
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
25. Diana Jurczyk
BPK
Imperia (36)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
26. Patrycja Kamińska
LJKS Eldorado Świerklany
Lucky (31)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
27. Wioletta Karpińska
KJ Orzesze
Flinstone utopia (32)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
28. Anna Kern
Areta Chorzów
Balantajs (8)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
29. Emilia Kłyk
BPK
Promocja (59)
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
30. Karolina Kobylec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lontar (71)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
31. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lordon (16)
5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
6 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 27 08 2016
32. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lukas (14)
5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
33. Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Pensacola (15)
5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
6 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 27 08 2016
34. Paulina Kostka
Kawaleryjskie Stowarzyszenie Jeździeckie
Kropek (22)
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
35. Amelia Krywult
BPK
Mebora (67)
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
36. Barbara Krywult
LKJ Solec Bieruń
Dukat (9)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
37. Monika Kusiak
GKJ Masters
Kandika (20)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
38. Aleksandra Lesisz
Norton (13)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
39. Monika Mogila
Turf greys (79)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
40. Justyna Musioł
TS Kuźnia Rybnik
Armando (40)
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
41. Klaudia Nowak
BPK
Hektor (62)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
42. Magdalena Nowak
KJ Amigo
Hadral (68)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
43. Lena Nowińska
Stajnia Zefir
Dragon le (70)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
44. Kinga Olearczyk
Imperia (36)
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
45. Oliwia Pająk
Nasza Bajka
Hermiona (12)
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
46. Adrianna Pala
Stajnia Magia
Arietta pasjonata (78)
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
47. Adrianna Pala
Stajnia Magia
Monsun (18)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
48. Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Hetman (2)
6 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 27 08 2016
5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
49. Wiesława Piecha
JKS EQUI VERSO
Andora (34)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
50. Kinga Piechaczek
Soymax Horse Team
Malaga (29)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
51. Milena Piekoszewska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Lem (69)
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
52. Ewa Poborska
Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Kantor (51)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
53. Dominika Poliwoda
KJ Trachy
Kasafi (25)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
54. Weronika Poliwoda
KJ Trachy
Barbaros (26)
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
55. Jadwiga Rogalska
Klub Sportowy Bór
Maraton (55)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
56. Marlena Rogosz
JKS Equi Verso
Den lady (7)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
57. Konrad Rusinek
Air quinta (81)
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
58. Konrad Rusinek
Cyklon (82)
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
59. Sandra Sołtys
WLKS Kraków Swoszowice
Julien (61)
6 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 27 08 2016
5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
60. Paulina Sowa
KJ Amigo
K-rewita (58)
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
61. Paulina Sowa
Klub Jeździecki Amigo
Popis (80)
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
62. Marta Starzec
BPK
Kinder kuc (33)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
63. Sylwia Stawarczyk
Plkj Plessówka
Konti (75)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
64. Katarzyna Stefaniak
Sikorsky-II-WM (63)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
65. Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
Vista (42)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
66. Anna Szmak
Kenia (47)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
67. Agata Szmalec
KJ Profit
Comma m (27)
6 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 27 08 2016
5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
68. Mikołaj Szulakowski
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ramirado 0002 (77)
6 - N - Dokładności z rozgrywką (Art. 238.1.2) - 27 08 2016
5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
69. Mikołaj Szulakowski
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Werdi (76)
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016
70. Agnieszka Waliczek
PLKJ Plessówka
Dolar (48)
5 - P - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
71. Antonina Wieczorek
Kasztanka
Bols (54)
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
4 - L - Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.) - 27 08 2016
72. Emilia Wiśniewska
BPK
Emet (37)
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
3 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 27 08 2016
73. Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Test (30)
2 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 27 08 2016
1 - 60 cm - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 08 2016

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl