Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

III Międzynarodowe Mistrzostwa Amatorów w Pałacu Wysoka Pełen ekran
2017-08-05 - 2017-08-06
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Zosia Andrzejewska BPK Dinaro (11) Przyjete T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - finał - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
2 Kamelia Babicka Towarzystwo Sportowe Kuźnia Libia (1) Przyjete T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T4 - finał - 100 cm - Dwunawrotowy (273.3.3) - 06 08 2017
3 Kamelia Babicka Towarzystwo Sportowe Kuźnia Pati (2) Przyjete T1 - półfinał - 50 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
4 Patrycja Bazyli STAJNIA TABALUGA Karino (37) Przyjete T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
5 Aneta Fiołek Bez Przynależności Klubowej S L A Norma (26) Przyjete T4 - finał - 100 cm - Dwunawrotowy (273.3.3) - 06 08 2017
6 Agnieszka Gierszewska JKS Kasztanka Balbina (28) Przyjete T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
7 Alicja Grima BPK Cyrus (41) Przyjete T1 - półfinał - 50 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - półfinał - 50 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - półfinał - 50 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - finał - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T1 - finał - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
8 Nicol Hercog BPK Drako (44) Przyjete T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - finał - 100 cm - Dwunawrotowy (273.3.3) - 06 08 2017
9 Milena Hołda bpk Hostessa (42) Przyjete T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
10 Klaudia Jasnos Bez Przynależności Klubowej S L A Dakota Ii (20) Przyjete T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T4 - finał - 100 cm - Dwunawrotowy (273.3.3) - 06 08 2017
11 Magdalena Kaczkowska Stajnia Tabaluga Armani (36) Przyjete T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
12 Jakub Kaczkowski STAJNIA TABALUGA Karino (37) Przyjete T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
13 Marcin Kłos BPK Figar (43) Przyjete T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
14 Martyna Kot LJKS Eldorado Świerklany Malina (45) Przyjete T1 - półfinał - 50 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
15 Katarzyna Kozik STAJNIA TABALUGA Nina (38) Przyjete T1 - półfinał - 50 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - półfinał - 50 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - finał - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T1 - finał - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
16 Aleksandra Lorenc TS Kuźnia Rybnik Bronks (3) Przyjete T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
17 Aleksandra Lorenc TS Kuźnia Rybnik Lukan (4) Przyjete T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - finał - 100 cm - Dwunawrotowy (273.3.3) - 06 08 2017
18 Marcela Łaskarzewska BPK Brylant (32) Przyjete T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
19 Julia Majer Ludowy Klub Jeździecki Moszna Pogodna M (13) Przyjete T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - finał - 100 cm - Dwunawrotowy (273.3.3) - 06 08 2017
20 Julia Majer Ludowy Klub Jeździecki Moszna Waness (12) Przyjete T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - finał - 100 cm - Dwunawrotowy (273.3.3) - 06 08 2017
21 Alicja Mazurek BPK Wantula (21) Przyjete T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
22 Małgorzata Mysłek TS Kuźnia Rybnik Linda (5) Przyjete T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - finał - 100 cm - Dwunawrotowy (273.3.3) - 06 08 2017
23 Aneta Nogaj BPK Dorian (6) Przyjete T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
24 Amelia Orlińska Stajnia Tabaluga Hermetta (35) Przyjete T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
25 Nikola Ostrowska STAJNIA TABALUGA Armani (36) Przyjete T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - finał - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
26 Oliwia Ostrowska STAJNIA TABALUGA Hermetta (35) Przyjete T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - finał - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
27 Magdalena Pawlas Ramzes (15) Przyjete T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
28 Natalia Rączka LJKS Eldorado Świerklany Furia (14) Przyjete T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
29 Dominika Smołka BPK Merido (27) Przyjete T1 - półfinał - 50 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - finał - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
30 Julia Szymura BPK Baja (34) Przyjete T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - finał - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
31 Emilia Wacławczyk BPK Prima (30) Przyjete T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
32 Anna Warcholińska BPK Dinaro (11) Przyjete T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
33 Agata Warzyńska BPK Bolero (39) Przyjete T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
34 Agata Warzyńska BPK Volf (40) Przyjete T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
35 Weronika Wiącek brak Aniołek (18) Przyjete T1 - półfinał - 50 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - finał - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
36 Patryk Wolny BPK Lidka (31) Przyjete T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
37 Aneta Woźniak BPK Diana (29) Przyjete T1 - półfinał - 50 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
38 Monika Zalega KJ Amigo Test (19) Przyjete T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T4 - finał - 100 cm - Dwunawrotowy (273.3.3) - 06 08 2017
1. Zosia Andrzejewska
BPK
Dinaro (11)
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - finał - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
2. Kamelia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Libia (1)
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T4 - finał - 100 cm - Dwunawrotowy (273.3.3) - 06 08 2017
3. Kamelia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Pati (2)
T1 - półfinał - 50 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
4. Patrycja Bazyli
STAJNIA TABALUGA
Karino (37)
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
5. Aneta Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Norma (26)
T4 - finał - 100 cm - Dwunawrotowy (273.3.3) - 06 08 2017
6. Agnieszka Gierszewska
JKS Kasztanka
Balbina (28)
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
7. Alicja Grima
BPK
Cyrus (41)
T1 - półfinał - 50 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - półfinał - 50 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - półfinał - 50 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - finał - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T1 - finał - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
8. Nicol Hercog
BPK
Drako (44)
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - finał - 100 cm - Dwunawrotowy (273.3.3) - 06 08 2017
9. Milena Hołda
bpk
Hostessa (42)
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
10. Klaudia Jasnos
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dakota Ii (20)
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T4 - finał - 100 cm - Dwunawrotowy (273.3.3) - 06 08 2017
11. Magdalena Kaczkowska
Stajnia Tabaluga
Armani (36)
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
12. Jakub Kaczkowski
STAJNIA TABALUGA
Karino (37)
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
13. Marcin Kłos
BPK
Figar (43)
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
14. Martyna Kot
LJKS Eldorado Świerklany
Malina (45)
T1 - półfinał - 50 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
15. Katarzyna Kozik
STAJNIA TABALUGA
Nina (38)
T1 - półfinał - 50 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - półfinał - 50 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - finał - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T1 - finał - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
16. Aleksandra Lorenc
TS Kuźnia Rybnik
Bronks (3)
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
17. Aleksandra Lorenc
TS Kuźnia Rybnik
Lukan (4)
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - finał - 100 cm - Dwunawrotowy (273.3.3) - 06 08 2017
18. Marcela Łaskarzewska
BPK
Brylant (32)
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
19. Julia Majer
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Pogodna M (13)
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - finał - 100 cm - Dwunawrotowy (273.3.3) - 06 08 2017
20. Julia Majer
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Waness (12)
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - finał - 100 cm - Dwunawrotowy (273.3.3) - 06 08 2017
21. Alicja Mazurek
BPK
Wantula (21)
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
22. Małgorzata Mysłek
TS Kuźnia Rybnik
Linda (5)
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - finał - 100 cm - Dwunawrotowy (273.3.3) - 06 08 2017
23. Aneta Nogaj
BPK
Dorian (6)
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
24. Amelia Orlińska
Stajnia Tabaluga
Hermetta (35)
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
25. Nikola Ostrowska
STAJNIA TABALUGA
Armani (36)
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - finał - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
26. Oliwia Ostrowska
STAJNIA TABALUGA
Hermetta (35)
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - finał - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
27. Magdalena Pawlas
Ramzes (15)
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
28. Natalia Rączka
LJKS Eldorado Świerklany
Furia (14)
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
29. Dominika Smołka
BPK
Merido (27)
T1 - półfinał - 50 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - finał - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
30. Julia Szymura
BPK
Baja (34)
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - finał - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
31. Emilia Wacławczyk
BPK
Prima (30)
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
32. Anna Warcholińska
BPK
Dinaro (11)
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
33. Agata Warzyńska
BPK
Bolero (39)
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
34. Agata Warzyńska
BPK
Volf (40)
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
35. Weronika Wiącek
brak
Aniołek (18)
T1 - półfinał - 50 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T1 - finał - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
36. Patryk Wolny
BPK
Lidka (31)
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
37. Aneta Woźniak
BPK
Diana (29)
T1 - półfinał - 50 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - półfinał - 60 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T2 - finał - 70 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
38. Monika Zalega
KJ Amigo
Test (19)
T3 - półfinał. - 80 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T4 - półfinał - 100 cm - Dwufazowy (274.5.3) - 05 08 2017
T3 - finał - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 06 08 2017
T4 - finał - 100 cm - Dwunawrotowy (273.3.3) - 06 08 2017

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl