Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

ZRiT Eldorado Świerklany Pełen ekran
2017-07-23 - 2017-07-23
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Kamelia Babicka Towarzystwo Sportowe Kuźnia Libia (12) Przyjete 5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
2 Kamelia Babicka Towarzystwo Sportowe Kuźnia Pati (11) Przyjete T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
3 Natalia Babicka Ts Kuźnia Pati (11) Przyjete T1 - A - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
4 Magdalena Bachul BPK Vasamba (35) Przyjete 3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
5 Agnieszka Banaś K.S. Gosław Jedłownik Inka II (4) Przyjete T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
6 Nikola Bażan PLKJ PLESSÓWKA Rosa O Poranku L (42) Przyjete T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
7 Mateusz Czaika K. S. GosŁaw Jedłownik Parys (9) Przyjete 3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
8 Julia Dzida Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Jessika (38) Przyjete 4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
9 Klaudia Fojcik LJKS Eldorado Świerklany Tosca (27) Przyjete 3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
10 Emilia Frankowska Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Plejada (21) Przyjete 5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
11 Kraina Gajda KJK Profit Oliwia (40) Przyjete T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
12 Wiktoria Glormes KJ Paint Horse Inka II (6) Przyjete T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
13 Agnieszka Gronowicz BPK Dinaro (1) Przyjete T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
14 Martyna Kaźmierczak LJKS Eldorado Świerklany Selavi (24) Przyjete 3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
15 Martyna Kot LJKS Eldorado Świerklany Malina (31) Przyjete T1 - A - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
16 Katarzyna Kuśnierz Bez Przynależności Klubowej S L A Jigo (36) Przyjete 4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
17 Aleksandra Lorenc TS Kuźnia Rybnik Bronks (14) Przyjete 5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
18 Aleksandra Lorenc TS Kuźnia Rybnik Lukan (13) Przyjete 5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
19 Jakub Lubszczyk Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany Intryga (23) Przyjete 3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
20 Monika Machnik Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu Hidalgo (22) Przyjete 5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
21 Andżelika Markwa Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice B-Libia (8) Przyjete T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
22 Emilia Mura Towarzystwo Sportowe Kuźnia Hardy (45) Przyjete T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
23 Emilia Mura Towarzystwo Sportowe Kuźnia Hardy (41) Przyjete 3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
24 Nikola Pal LJKS Eldorado Świerklany Pirx (30) Przyjete 5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
25 Magdalena Pawlas LJKS Eldorado Świerklany Ramzes (25) Przyjete T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
26 Radosław Pawlas LJKS Eldorado Świerklany Dr house (29) Przyjete 4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
27 Radosław Pawlas LJKS Eldorado Świerklany Ewerton (44) Przyjete 4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
28 Marta Pawłowska BPK Dinaro (1) Przyjete T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
29 Monika Piech Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka Genua (39) Przyjete 4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
30 Martyna Sitko KJ Paint Horse Ida (7) Przyjete 3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
31 Dominika Smołka BPK Merido (37) Odrzucone T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
32 Kaja Strójwąs KJ Paint Horse Kantor (5) Przyjete T1 - A - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
33 Agrypina Walaszek Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Grom (43) Przyjete 5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
34 Anna Warcholińska BPK Dinaro (1) Przyjete 3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
35 Nikola Wolny Bez Przynależności Klubowej S L A Kabilla V/D Brouwershoeve (19) Przyjete 5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
36 Agnieszka Żokowska Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice Molia L (10) Przyjete T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
1. Kamelia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Libia (12)
5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
2. Kamelia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Pati (11)
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
3. Natalia Babicka
Ts Kuźnia
Pati (11)
T1 - A - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
4. Magdalena Bachul
BPK
Vasamba (35)
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
5. Agnieszka Banaś
K.S. Gosław Jedłownik
Inka II (4)
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
6. Nikola Bażan
PLKJ PLESSÓWKA
Rosa O Poranku L (42)
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
7. Mateusz Czaika
K. S. GosŁaw Jedłownik
Parys (9)
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
8. Julia Dzida
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Jessika (38)
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
9. Klaudia Fojcik
LJKS Eldorado Świerklany
Tosca (27)
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
10. Emilia Frankowska
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Plejada (21)
5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
11. Kraina Gajda
KJK Profit
Oliwia (40)
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
12. Wiktoria Glormes
KJ Paint Horse
Inka II (6)
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
13. Agnieszka Gronowicz
BPK
Dinaro (1)
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
14. Martyna Kaźmierczak
LJKS Eldorado Świerklany
Selavi (24)
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
15. Martyna Kot
LJKS Eldorado Świerklany
Malina (31)
T1 - A - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
16. Katarzyna Kuśnierz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (36)
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
17. Aleksandra Lorenc
TS Kuźnia Rybnik
Bronks (14)
5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
18. Aleksandra Lorenc
TS Kuźnia Rybnik
Lukan (13)
5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
19. Jakub Lubszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Intryga (23)
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
20. Monika Machnik
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Hidalgo (22)
5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
21. Andżelika Markwa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
B-Libia (8)
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
22. Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (45)
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
23. Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (41)
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
24. Nikola Pal
LJKS Eldorado Świerklany
Pirx (30)
5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
25. Magdalena Pawlas
LJKS Eldorado Świerklany
Ramzes (25)
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
26. Radosław Pawlas
LJKS Eldorado Świerklany
Dr house (29)
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
27. Radosław Pawlas
LJKS Eldorado Świerklany
Ewerton (44)
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
28. Marta Pawłowska
BPK
Dinaro (1)
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
29. Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Genua (39)
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
4 - 90 - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
30. Martyna Sitko
KJ Paint Horse
Ida (7)
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
31. Dominika Smołka
BPK
Merido (37)
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
32. Kaja Strójwąs
KJ Paint Horse
Kantor (5)
T1 - A - 50 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
33. Agrypina Walaszek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Grom (43)
5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
34. Anna Warcholińska
BPK
Dinaro (1)
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017
35. Nikola Wolny
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kabilla V/D Brouwershoeve (19)
5 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
36. Agnieszka Żokowska
Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
Molia L (10)
T1 - B - 60 cm - Zwykły (Art. 238.2.1) - 23 07 2017
3 - 80 cm - Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - 23 07 2017

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl